אסטרולוגיההורוסקופהורוסקופ 2022 / הורוסקופ שנתי 2022מזל בתולה

הורוסקופ 2022 בתולה / תחזית אסטרולוגיה שנתית מזל בתולה / הורוסקופ שנתי 2022 מזל בתולה

ברוכים הבאים להורוסקופ שנתי 2022 מזל בתולה ותחזית אסטרולוגית שנתית מזל בתולה לשנת 2022

מצב הכוכבים של מזל בתולה בשנה הקרובה: המחזוריות האסטרולוגית בשנת 2022 היא מיוחדת במינה. מצב הכוכבים הכללי מראה לנו שצפויים לנו מצבים רבים בהם מידע סותר יתקבל אצלינו ואנו נצטרך להחליט כיצד לנהוג ומה לעשות בכדי להצליח להתמודד עם מצבים מורכבים שעלולים אף לייצר אצל חלקינו מתחים ולחצים (מעבר למצב הרגיל). כדי להתמודד הצורה המייטבית השנה הקרובה עם האתגרים הכנו לך תחזית שנתית מפורטת הכוללת מה צופים הכוכבים מצד אחד… ומצד שני כלים שבאפשרותך להעזר – בכדי להצליח בשנה הקרובה. כאמור, זוהי שנה מיוחדת במידה בה נקודת המזל הקוסמית נמצאת במיקום שיביא ברכה והצלחה לכל מי שישכיל להכניס לחייו מימד רוחני. זו השנה להוסיף לעצמך קריסטל עם תדר מיוחד ואנרגיה רוחנית, להעשיר את חייך ולאפשר הצלחה בשנה הקרובה.
זה בידיים שלך! 👈 בהמשך התחזית תוכלו לראות מהו קריסטל המזל השנתי שלך 👉


מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי: ידעת שלכל מזל אסטרולוגי יש קריסטלים אנרגטיים שיכולים לעזור למימוש עצמי, הגשמת משאלות והתגברות על קשיים?
רוצה לדעת איזה קריסטלים מתאימים למזל האסטרולוגי שלך? לחץ לבחירת מזל


הורוסקופ 2022 אהבה: כבר בתחילת השנה מישהו יפריח משפטים רומנטיים שאפשר לייחס להם משמעות כפולה. השאלה היא עד כמה הוא מסקרן אתכם. הכוכבים מעודדים התנהגות גלויה וישירה. שום דבר טוב לא יצמח לכם בימים אלה מסודות והסתודדויות. צפויה התאוששות אצל אלה מבינכם שסבלו מתשישות. ייתכן כי ההטבה היא תוצאה של תפנית בתחום האישי.
בחודשים ספטמבר-אוקטובר – פרשייה חדשה מאפשרת לכם להתנתק מזיכרונות העבר. אל תנסו למצוא חן בעיני מי שממילא לא סופר אתכם. הכוכבים מעודדים אתכם להפנות את האנרגיה לכיוון אחר. צפויה לכם פרשייה שיוצרת מהומה רגשית. השתדלו להתענג על הטוב שבה ונסו להתעלם מכל שאינו כזה. ייתכן כי הגיע הזמן להציג אולטימאטום לאדם שאינו מבין רמזים. בתחום זה מומלץ להעזר בפריסה אישית בקלפי הטארוט

הורוסקופ 2022 קריירה/פרנסה: מהרו לחתום על הסכמים שלובנו וסוכמו. אם תשתהו, יש מי שעלול לפתוח אותם לדיון חדש. אל תשליכו את יהבכם על שותף שמפורסם בחוסר יציבותו. תהיה זו טעות לא ללמוד משהו מלקחי העבר.
התחום העסקי דורש איפוק ואורך רוח. נראה כי צפויים לכם מפגשים עם אנשים בעלי דעות קדומות. אנרגיה תוססת מדרבנת אתכם להתעמת עם אנשים שהיה נבון להתיידד עימם. מצד שני, הכול צפוי אך הרשות נתונה. פיקחו עין חשדנית על אדם שמערפל את דבריו כאשר הדברים עוסקים בכסף. זה אומר שלא תצאו ממנו עם כיסים תפוחים. להפקת מפה אסטרולוגית אישית

אופק הזדמנויות על פי נקודת המזל הקוסמית: שנת 2022 עושה טוב לילידי מזל בתולה שתהפוכות הגורל כפו עליהם להסתגר בתוך דלת אמותיהם תוך כדי הפניית עורף למנעמי החיים. אופק ההזדמנויות עשוי להגשים את משאלות ליבם בעזרת אימוץ גישה קלילה והרפתקנית במישורים החומריים והגשמיים. אות הפתיחה יינתן באמצעות קשרים ישנים שלכאורה הפסיקו להשפיע עליכם, ואילו עתה הם מאותתים בכיוון של התחדשות. חיזור לוהט יעשיר את מגוון ההזדמנויות שלכם. האופק רומז כי צפוי לכם קטע רגשי שבהתחלה אתם טיפה מבולבלים ממנו, אבל בהמשך הוא עוזר לכם להתחבר עם האמת הפנימית שלכם.

מה לעשות כדי לממש את הפוטנציאל וההזדמנויות בשנה הקרובה: כדי להצליח לממש את ההזדמנויות בשנה הקרובה מומלץ להעזר באנרגיות ובתדר האנרגטי של אבן טורקיז. טורקיז היא אחת מהאבנים האנרגטיות שקיימות בטבע! צבעה המיוחד מרגיע ומחבר אותנו למימדים רחוקים. טורקיז מאפשרת הגשמה עצמית ומעניקה הגנה, בטחון ורוגע נפשי תוך הכנסת איזון רגשי לחיינו. טורקיז מומלצת לשיפור יכולת התקשורת עם הסביבה והיא אבן טובה לשחרור מחסומים רגשיים, להגנה מאנרגיות שליליות מהסביבה וזימון כוחות נפשיים להתמודדות עם קשיים. ניתן לשאת את אבן החן בתיק, או לענוד אותה כתכשיט אנרגטי ייחודי.
למגוון אבני טורקיז בקניון הרוחניות, לחץ/ צי כאן

אבן טורקיז / תכשיטים עם אבן טורקיז
אבן טורקיז / תכשיטים עם אבן טורקיז
תכשיטים עם אבן טורקיז למגוון תכשיטים עם אבן טורקיז עוד קריסטלים למזל בתולה

סיכום אסטרולוגיה שנתית 2022: כפי שראינו, הורוסקופ 2022 של ילידי מזל בתולה הוא ייחודי משום שמצב הכוכבים בנקודת המזל מאפשר למצות את מלוא הפוטנציאל שלנו. שנה אסטרולוגית זו צפויה להיות שנה בה הכוכבים מאפשרים לנו למצוא כוחות פנימיים שיאפשרו לנו שינוי חיובי בחיים, יאפשרו לנו להצליח לשרוד משברים ולצאת מחוזקים. זוהי שנת שינוי שבה אנחנו יכולים לבחור כיצד יראה העתיד שלנו!

להפקת מפה אסטרולוגית אישית בחינם

עוד כלים רוחניים להצלחה שהכנו עבורך:


במפות האסטרולוגיות ילידי מזל בתולה שולטים על הבית השישי: בית זה מייצג את הטוהר הרוחני, כמו גם את החריצות והמסירות. הכוכב השולט בכם הוא מרקורי [בשותפות עם מזל תאומים] המייצג בכל המפות האסטרולוגיות את הפן השכלי והשכלתני של בעל המפה.
להרחבה בנושא הכנסו למפה אסטרולוגית אישית בחינם לגולשי אלטרנטיבלי – הקישו כאן.

מחפש מטפל/ת בתחום? באינדקס המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאןעכשיו בקניון אלטרנטיבלי


Back to top button