אסטרולוגיההורוסקופהורוסקופ שנתי 2020מזל בתולה

תחזית אסטרולוגיה שנתית מזל בתולה / הורוסקופ שנתי 2020 מזל בתולה

הורוסקופ שנתי 2020 מזל בתולה ותחזית אסטרולוגית שנתית מזל בתולה לשנת 2020

תחזית אסטרולוגית שנתית והורוסקופ – קריירה וכסף:
תורת האסטרולוגיה צופה לכם שנה חלומית עבור מיזמים שאפתניים בתחומי התעסוקה והעסקים. הבזקים קוסמיים המגיעים מכוכב מחשמל ששמו אוראנוס, מחוללים התרחשויות אשר לפיהן רק השמיים הם הגבול. אם תשכילו לצקת אל תוך עמל כפיכם את החתירה לשלמות (פרפקציוניזם) שניחנתם בה, התהילה תתפוס אתכם הרבה יותר מהר מכפי שהעזתם לחלום. הגינותכם והיושר האישי שלכם, תורמים רבות להצלחתכם הקרייריסטית. גורמים 'המושכים בחוטים' יעדיפו אתכם על פני מתחריכם. אוהביכם עושים עורכים עבורכם מסע יחצנות, גם בלי שביקשתם. מילת הכבוד שלכם הופכת לשם דבר. טוב שם טוב, משמן טוב.


עכשיו בקניון אלטרנטיבלי

זו שנה בה כדאי לכם להתחרות על תפקידים ועל משרות שבעבר לא ממש נחלתם בהם הצלחה. מאידך, עניינים של פרינציפים ועקרונות יידרשו מכם לגלות גמישות מסוימת. מאי הוא החודש בו מומלץ לכם להציג את מועמדותכם למשרה נכספת. החודשים ספטמבר ונובמבר מביאים עימם שינויים והתחדשויות במקום העבודה, כמו גם סכומי כסף שנוחתים עליכם במפתיע.

תחזית אסטרולוגית שנתית והורוסקופ שנתי לאהבה:
השנה צפויה לכם אנרגיה רומנטית בעלת אופי ענוג, זורם, משתפך, חמים, מחבק, תומך, ביתי ואוהד. גם אם מישהו לא עמד בציפיותיכם בשנה שחלפה, יש לראות בזה כאילו ההפסד כולו שלו. בשום פנים אינכם צריכים להקיש מכך כי משהו איתכם אינו כשורה. הפסיקו לטחון את אכזבות העבר והישירו מבט אופטימי אל העתיד. צפויה התחדשות כבירה בתחום שבינו לבינה, אך עליכם מוטל להציע הצעה שהצד השני לא יוכל לסרב לה.

במהלך חודשי הקיץ כוכבי האהבה מזרימים אנרגיות ממוזלות אל בית הזוגיות שבמפת הלידה שלכם ואתם נמשכים אל מחזרים רומנטיים יוצאי דופן. אין בזה שום רע כל עוד אינכם מנסים, במקביל, לרצות ולפייס את הסובבים אתכם. אם נוצרים ניגודי אינטרסים, כדאי שתעניקו עדיפות לטעמכם בבני זוג על פני ביקורת מתחסדת. מותר לכם להיות שונים מאחרים ולאהוב את עצמכם. כוכב מיסטי ששמו כירון יעניק מזור ומרפא ללבבות שבורים. הוא גם יעזור לכם להיחלץ מכבלי העבר ולצאת אל דרך חדשה.

קלף טארוט: קלף הטארוט השנתי שלכם הוא קלף נסיך המטבעות. הקלף מייצג מצבים שפויים הזורמים בתלם הישר ויציבות במערכות יחסים.
שנה נומרולוגית: הנומרולוגיה מבשרת על בני זוג אשר צירוף אותיות שמם או ספרות תאריך לידתם מסתכם ב – 3.

רוח ונפש: שנת 2020 קורצת אליכם באמצעות קלף טארוט ששמו 'נסיך המטבעות', שהוא שמו של הקלף שמייצג אתכם. בפריסות קלפי טארוט לאהבה, הקלף מייצג מצבים שפויים הזורמים בתלם הישר ויציבות במערכות יחסים. בפריסות העוסקות בהכוונה מקצועית הוא מייצג הצלחה במגוון של מקצועות הוראה ורפואה, ובפריסות פיננסיות הוא מייצג מצב כספי איתן ויציב.

במפות האסטרולוגיות ילידי מזל בתולה שולטים על הבית השישי: בית זה מייצג את הטוהר הרוחני, כמו גם את החריצות והמסירות. הכוכב השולט בכם הוא מרקורי [בשותפות עם מזל תאומים] המייצג בכל המפות האסטרולוגיות את הפן השכלי והשכלתני של בעל המפה.
להרחבה בנושא הכנסו למפה אסטרולוגית אישית בחינם לגולשי אלטרנטיבלי – הקישו כאן.


אהבתם? אל תשכחו לשתף עם חברים בפייסבוק, אינסטגרם, וואטסאפ ועוד…

אבני קריסטל לפי מזלות: אבן הקריסטל השנתית של מזל בתולה היא אבן חן קריסופראס – להתפתחות אישית ושיפור היכולת לקבל מסרים בחלום. הצבע הירוק המדהים של אבן הקריסופראס מעניק למביטים בה רוגע ושלווה, תחושת קבלה עצמית וקבלת האחר. האבן המיוחדת הזו תלמד את הנעזרים בה לסלוח בייתר קלות ותצמצם גישה ביקורתית. ניתן ללכת עימה בתיק או כתכשיט. את אבן הקריסופראס וקריסטלים למזל בתולה ניתן להשיג בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

לפרטים והזמנת תליון אנרגטי קריסופראס למגוון תכשיטים עם קריסופראס לפרטים והזמנת קריסטלים למזל בתולה
קריסופראס מעניקה לרוגע, שלווה, תחושת קבלה עצמית וקבלת האחר

סיכום אסטרולוגיה שנתית ל 2020: שנה זו היא שנת הגשמה עצמית והתגברות על מכשולים מהעבר! זו השנה האסטרולוגית שבה כל אחד ואחת מאיתנו יוכל להגשים את עצמו בצורה טובה ונכונה יותר וחובה עלינו כן לחבק את האפשרות הזו ולהצליח יותר!

להפקת מפה אסטרולוגית אישית בחינם

עוד כלים רוחניים להצלחה שהכנו עבורך:

מחפש מטפל/ת בתחום? באינדקס המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאןעכשיו בקניון אלטרנטיבלי


Back to top button