אסטרולוגיההורוסקופהורוסקופ 2021 / הורוסקופ שנתי 2021מזל בתולה

הורוסקופ 2021 בתולה / תחזית אסטרולוגיה שנתית מזל בתולה / הורוסקופ שנתי 2021 מזל בתולה

ברוכים הבאים להורוסקופ שנתי 2021 מזל בתולה ותחזית אסטרולוגית שנתית מזל בתולה לשנת 2021

מצב הכוכבים בשנה הקרובה: זוהי שנה מיוחדת במידה בה נקודת המזל הקוסמית נמצאת במיקום שיביא ברכה לכל מי שישכיל להכניס לחייו מימד רוחני, ולהסתכל פנימה, ולהגשים את הרצונות האמיתיים. זו השנה להוסיף לעצמך קריסטל עם אנרגיה רוחנית, להעשיר את חייך ולאפשר הצלחה בשנה הקרובה. זה בידיים שלך!


עכשיו בקניון אלטרנטיבלי -ערכת קריסטלים מושלמת לשנת 2021 כולל מארז מהודר! לחצו לפרטים


הורוסקופ 2021 אהבה: רוח הרפתקנית נושבת במפרשי ספינת האהבה שלכם בחודשים ינואר-אפריל. אין בזה שום רע כל עוד אתם מודעים למחיר. הניחו לליבכם להוביל אתכם על פני מה שנראה כמו דרך חתחתים. במקביל, הימנעו ממי שמעניקים לכם עצות חינם. בחודשים יוני-יולי נתיב הגורל יפגיש אתכם עם דמות מן העבר, אך הפעם נוצרים תנאים המעניקים לקשר קצת יותר אופטימיות. על עתיד הקשר תוכלו לעמוד בסיוע פריסה אישית בקלפי הטארוט. מישהו שאתם רוצים בחברתו מתנהג בצורה שמבלבלת אתכם. מצד שני, נראה כי חבל לכם לוותר עליו.
לחצו לפריסה אישית בקלפי הטארוט

הורוסקופ 2021 כסף: כדאי שתשלבו בין חשבון הבנק שלכם לבין כישרונותיכם. צפוי לכם קשר עסקי עם אדם שנמצא בדרכו אל פסגת התהילה. במקביל, זו לא סיבה לשנות את יחסכם כלפיו. אם אתם שוקלים נתיב עצמאי, כדאי שתבחנו את העובדות בפינצטה. אל תהמרו על תחום בו אין לכם ניסיון. אתם עלולים להחמיץ הזדמנויות בגלל משחקי כבוד. מה שחשוב הוא 'סופו של יום' ולא הדרך בה הגעתם אליו. צפויות פגישות עסקיות שאתם מייחסים להן חשיבות רבה. אם זה מה שקורה, כדאי שתכינו שיעורי בית לקראתן. אדם שרוצה לעשות איתכם עסקים מתייעץ עם גורם שלישי בנוגע אליכם. נראה כי אין לכם מפני מה לחשוש.

הורוסקופ 2021 קריירה: המשימות מתבצעות ואתם מצליחים להתגבר על קשיים רבים. הרבה דברים שחשבתם שלא תוכלו להתמודד איתם נעלמים לאחר שאתם נוקטים בפעולה אחת ויחידה. השאר מתבצע בכוח 'האינרציה' ולא תצטרכו להיות כול כך מוטרדים בהמשך. אתם מסוגלים להתגבר על כול דבר שתחליטו לבצעו. יש לכם עוצמה וחוזק בלתי מעורערים. זו שנה בה כל הדלתות פתוחות בפניכם, אך דווקא משום כך כדאי לכם להציב מטרה וללכת אליה בסיועה של מפה אסטרולוגית שתפרגנו לעצמכם. להפקת מפה אסטרולוגית אישית

רוחני: אל לכם לשגות באשליות שאינן הולמות את יכולותיכם ואת כישוריכם, אלא לפתח את אשר קיים בכם ממילא. אדם רוחני משנן לעצמו: "בכל יום אני מזכיר לעצמי כי אנרגיות שליליות עלולות לבוא ברגע בו אתחיל להתחשבן עם העולם: אני יודע כי הטיפשים עלולים להתחשבן גם עם מזג האוויר". יש להקשיב לבעלי ניסיון ולא לפעול על פי האינטואיציה לבדה. הטו אוזן לאנשים אשר חוו התנסויות דומות לאלו שלכם.

קריסטל מזל שנתי: זהו הקריסטל שיעזור לכם להתגבר על קשיים, למצות את מלוא הפוטנציאל שלכם ויאפשר לכם הצלחה! אבן הקריסטל השנתית של מזל בתולה היא אבן עין הנמר (זוהי אבן חן / הקריסטל שיחזק אותך ויעזור להצלחה וזימון השפע). אבן עין הנמר מעניקה גישה חיובית, השפעתה על קבלת שינויים ולקיחתם למקום טוב ולהצלחה. אבן עין הנמר משמשת לחיזוק ביטחון עצמי וביטחון בדרך, עוזרת להסתגל לשינויים ולמצבים חדשים בקלות יחסית ולכן מומלצת לאנשים שעוברים דירה, מתחילים עבודה חדשה, עוברים לארץ אחרת ועוד. נחשבת למחזקת ותומכת בגישה חיובית לחיים. ניתן ללכת עימה בתיק או כתכשיט.
לחצו למגוון אבני עין הנמר ודוגמאות לתכשיטים עם עין הנמר בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי 

לפרטים והזמנת תליון עין הנמר למגוון תכשיטים עם עין הנמר לפרטים והזמנת קריסטלים למזל בתולה

אבן עין הנמר לחיזוק ביטחון עצמי וביטחון בדרך, עוזרת להסתגל לשינויים ולמצבים חדשים בקלות

סיכום אסטרולוגיה שנתית 2021: כפי שקראת, הורוסקופ 2021 הוא ייחודי משום שמצב הכוכבים מאפשר למצות את מלוא הפוטנציאל שלנו. שנה אסטרולוגית זו צפויה להיות שנה בה הכוכבים מאפשרים לנו למצוא כוחות פנימיים שיאפשרו לנו להצליח לשרוד משברים ולצאת מחוזקים. זוהי שנת תקווה שבה אנחנו יכולים לבחור כיצד יראה העתיד!

להפקת מפה אסטרולוגית אישית בחינם

עוד כלים רוחניים להצלחה שהכנו עבורך:


במפות האסטרולוגיות ילידי מזל בתולה שולטים על הבית השישי: בית זה מייצג את הטוהר הרוחני, כמו גם את החריצות והמסירות. הכוכב השולט בכם הוא מרקורי [בשותפות עם מזל תאומים] המייצג בכל המפות האסטרולוגיות את הפן השכלי והשכלתני של בעל המפה.
להרחבה בנושא הכנסו למפה אסטרולוגית אישית בחינם לגולשי אלטרנטיבלי – הקישו כאן.

מחפש מטפל/ת בתחום? באינדקס המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאןעכשיו בקניון אלטרנטיבלי


Back to top button