אסטרולוגיההורוסקופהורוסקופ שנתי 2020מזל גדי

תחזית אסטרולוגיה שנתית מזל גדי / הורוסקופ שנתי 2020 מזל גדי

הורוסקופ שנתי 2020 מזל גדי ותחזית אסטרולוגית שנתית מזל גדי לשנת 2020

תחזית אסטרולוגית שנתית והורוסקופ – קריירה וכסף:
התרחשויות שנוגעות כפועל יוצא של עיסוקיכם הקרייריסטיים, עשויות לפלוש אל המתרחש איתכם במישור האישי והחברתי. הסיפור הזה אופייני לשנת 2020 שתהיה רצופת ההפתעות עבורכם. עמיתים לעבודה שהם בעלי נטיות אגרסיביות, מתכוונים לסגור חשבון עם יריביהם המוכרים לכם. אין בזה שום נזק כל עוד אינכם מצטרפים לבלגאנים שאינם קשורים בכם. אלת המזל איתכם ועושה רושם כי צפויים לכם רגעים בהם תצטרכו לפייס ולגשר בין מי שהחליטו להתעמת אלה עם אלה. התופעה מעניקה יתרון לאלה מכם שבחרו בקריירה העוסקת בגישור ובפישור, כמו גם בזו שעניינה חוק ומשפט.


עכשיו בקניון אלטרנטיבלי

כסף קל צפוי לגדיים יצירתיים המבקשים להתפרנס ממעשה ידיהם כגון אופנה, צילום, ציור, פיסול ותכשיטנות. במהלך השנה הקרובה יש סיכוי לסיומה של קריירה שלא הניבה פירות, ולתחילתה של קריירה בעלת אופק אופטימי. אם גמלה החלטה בליבכם ללכת על שינוי מהפכני, אל תיכנסו אל תוכו ברגל פזיזה אלא עקב בצד אגודל, כלומר: תתכננו את הצעדים שלכם בקפידה!

תחזית אסטרולוגית שנתית והורוסקופ שנתי לאהבה:
זו שנה בה האנרגיות צפויות להשתולל בגזרת מזל גדי, ועל כן לא פלא אם המישור שבינו לבינה יהיה שופע אירועים מסתוריים. גם אם הדחף הראשוני יפתה אתכם להצפינם בסוד, כדאי שתיפתחו אותם לשיחה גלויה עם מי שצריך. פרשייה שלא הייתם סגורים עליה, תתחיל לעטות צביון אישי ואינטימי. אל תחפזו לשלול אותה רק משום שהיא אינה מתיישבת עם המוסכמות. ידידי נפש בני המין השני ימלאו את חייכם בהנאות ובריגושים. ייתכנו אפילו יחסים עם אנשים שעד לא מכבר נהגתם להציב להם גבולות.

האסטרולוגיה צופה שהחל מחודש מאי צפויים ריגושים בחברת מחזרים אשר זקוקים למרחב משלהם. מומלץ להימנע ממפגשים מעונבים ולהעדיף בילויים רומנטיים ספונטאניים בחיק הטבע. זו שנה נפלאה לאהבה אך לא ממש מומלץ לכבול אותה אל מסגרת רשמית וממוסדת. הניחו לרגשות לזרום ולהבשיל. הדברים יתחילו להסתדר לכם ברגע בו תנפנפו מחייכם שיקולים המושפעים מנורמות ומסטריאוטיפים.

קלף טארוט: קלף הטארוט השנתי שלכם הוא קלף הקוסם. הקלף רומז על מערכת יחסים נפלאה וטובה וקובע אתם אלה המכתיבים וקובעים את מהלך העניינים!
שנה נומרולוגית: הנומרולוגיה מבשרת על בני זוג אשר צירוף אותיות שמם או ספרות תאריך לידתם מסתכם ב – 2.

רוח ונפש: במפות אסטרולוגיות ילידי מזל גדי שולטים על הבית העשירי: בית זה מייצג הישגים קרייריסטיים. הכוכב השולט בכם הוא כוכב סטורן, המייצג בכל המפות האסטרולוגיות את קביעת הגבולות ואת המסגרת למימוש הפוטנציאל האישי שלכם.
להרחבה בנושא הכנסו למפה אסטרולוגית אישית בחינם לגולשי אלטרנטיבלי – הקישו כאן.


אהבתם? אל תשכחו לשתף עם חברים בפייסבוק, אינסטגרם, וואטסאפ ועוד…

אבני קריסטל לפי מזלות: אבן הקריסטל השנתית של מזל גדי היא אבן מלכית (זוהי אבן חן / הקריסטל שיחזק אותך ויעזור להצלחה וזימון השפע). מלכית היא אחת מהאבנים המשפיעות ביותר להגנה חזקה כנגד רוחות רעות ושיפור השינה. אבן חן מלכית מסייעת בשיפור זיכרון חלומות, הקלה בבעיות שינה והגנה עוצמתית מעין הרע ואנרגיות שליליות. ניתן ללכת עימה בתיק או כתכשיט. את המלכית וקריסטלים למזל גדי ניתן להשיג בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

לפרטים והזמנת אבן חן מלכית למגוון תכשיטים עם אבן מלכית לפרטים והזמנת קריסטלים למזל גדי
אבן חן מלכית מסייעת לזיכרון חלומות, הקלה בבעיות שינה, הגנה מעין הרע ואנרגיות שליליות

סיכום אסטרולוגיה שנתית ל 2020: שנה זו היא שנת הגשמה עצמית והתגברות על מכשולים מהעבר! זו השנה האסטרולוגית שבה כל אחד ואחת מאיתנו יוכל להגשים את עצמו בצורה טובה ונכונה יותר וחובה עלינו כן לחבק את האפשרות הזו ולהצליח יותר!

להפקת מפה אסטרולוגית אישית בחינם

עוד כלים רוחניים להצלחה שהכנו עבורך:

מחפש מטפל/ת בתחום? באינדקס המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאןעכשיו בקניון אלטרנטיבלי


Back to top button