אסטרולוגיההורוסקופהורוסקופ 2021 / הורוסקופ שנתי 2021מזל גדי

הורוסקופ 2021 גדי / תחזית אסטרולוגיה שנתית מזל גדי / הורוסקופ שנתי 2021 מזל גדי

ברוכים הבאים להורוסקופ שנתי 2021 מזל גדי ותחזית אסטרולוגית שנתית מזל גדי לשנת 2021

מצב הכוכבים בשנה הקרובה: זוהי שנה מיוחדת במידה בה נקודת המזל הקוסמית נמצאת במיקום שיביא ברכה לכל מי שישכיל להכניס לחייו מימד רוחני, ולהסתכל פנימה, ולהגשים את הרצונות האמיתיים. זו השנה להוסיף לעצמך קריסטל עם אנרגיה רוחנית, להעשיר את חייך ולאפשר הצלחה בשנה הקרובה. זה בידיים שלך!


עכשיו בקניון אלטרנטיבלי -ערכת קריסטלים מושלמת לשנת 2021 כולל מארז מהודר! לחצו לפרטים


הורוסקופ 2021 אהבה: בהשראת כוכב ונוס ותנועתו ברקיע זו שנה שצופנת עבורכם היכרות חדשה ומסעירה הדורשת זמן כדי להפוך למשהו מחייב. ייתכן כי זו לא אהבה ממבט ראשון, אבל בהחלט פרשיה יפה ועדינה. נתיב רומנטי שהקשר עימו נותק, שב לפקוד את סדר יומכם וטוב תעשו אם תחדרו אל צפונותיו בסיוע פריסה אישית בקלפי הטארוט.
דברים שהסתתרו מעיניכם לכם ואנשים שיצאו ממעגל חייכם, ישובו ויעשו קאמבק ענק. צפויים ימים של חלום עבור כל אשר התכסה באבק של זיכרונות. אתם לא ממש מצליחים לרדת לעומקן של החוויות הרגשיות שעוברות עליכם. נראה כי יש דברים שצריכים להישאר בגדר של נסתרות.
לחצו לפריסה אישית בקלפי הטארוט

הורוסקופ 2021 כסף: צפויה שנה מאתגרת – טיפוס מעצבן רוצה להדביק לכם את הפשלות הקרייריסטיות או הפיננסיות שלו. גם אם החלטתם להבליג, עשו הכול כדי להשתחרר ממנו. בתחום הכספים, הנומרולוגיה צופה לכם הצלחות בחברת אנשים שצירוף אותיות שמם או ספרות תאריך לידתם מסתכם ב – 8, מספר נפלא לענייני פיננסים והשקעות בעסקים חדשים.

הורוסקופ 2021 קריירה: יכולת ההמצאה שנולדתם עימה, תביא לכם מזל וכסף בנתיבים בהם תגשימו רעיונות שאחרים לא העזו לחלום עליהם. עולם ההייטק מרעיף עליכם כבוד ותהילה. יחד עם כל אלה תזדקקו לאנשי שיווק ויחצנות שיעשו למענכם את אשר אתם אינכם יודעים לעשות.
בחודשי האביב צפויה לזלוג השפעה קרייריסטית אל תוך המעיין הרומנטי, מה שצופה לכם סגירת מעגלים שאיכשהו קשורים לתפקיד שאתם ממלאים. אתם מתלבטים האם יש לכם את האופי הנכון כדי לעשות את השינוי, ובדיוק על עניין זה כדאי שתפרגנו לעצמכם מפה אסטרולוגית. על מנת לעשות לעצמכם טוב בנשמה, מומלץ לכם לצאת לאיזה מסע של יחסי ציבור. זיכרו: לרוב המזל מגיע כאשר האדם עצמו מפרגן לעצמו. להפקת מפה אסטרולוגית אישית

רוחני: בשנה הקרובה הכוכבים והיקום שולחים לכם את המסר הבא: אדם חכם משכיל את עצמו ואת האחרים, הוא נשמר ומבחין בין הטהור והמרומם לבין חסר התועלת. לעולם אינו נופל במלכודת. הניצחון שלכם יושג בעזרת התמדה, אך פעולה חפוזה סופה כישלון.

קריסטל מזל שנתי: זהו הקריסטל שיעזור לכם להתגבר על קשיים, למצות את מלוא הפוטנציאל שלכם ויאפשר לכם הצלחה! אבן הקריסטל השנתית של מזל גדי היא טורמלין שחור (זוהי אבן חן / הקריסטל שיחזק אותך ויעזור להצלחה וזימון השפע). טורמלין שחור היא אבן חזקה ביותר להגנה מפני אנרגיות שליליות (עין הרע) וזימון אנרגיות חיוביות. טורמלין שחור מקרקעת ומחזקת את יכולת לעמוד מול קשיים. אבן מופלאה העשויה לחבר אתכם עם תעצומות נפש שלא ידעתם על קיומם. ניתן ללכת עימה בתיק או כתכשיט.
לחצו למגוון קריסטלים ודוגמאות לתכשיטים עם טורמלין שחור בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

אבן חן טורמלין שחור להגנה מאנרגיות שליליות

לפרטים והזמנת אבן טורמלין שחורה למגוון תכשיטים עם אבן טורמלין שחור לפרטים והזמנת קריסטלים למזל גדי

סיכום אסטרולוגיה שנתית 2021: כפי שקראת, הורוסקופ 2021 הוא ייחודי משום שמצב הכוכבים מאפשר למצות את מלוא הפוטנציאל שלנו. שנה אסטרולוגית זו צפויה להיות שנה בה הכוכבים מאפשרים לנו למצוא כוחות פנימיים שיאפשרו לנו להצליח לשרוד משברים ולצאת מחוזקים. זוהי שנת תקווה שבה אנחנו יכולים לבחור כיצד יראה העתיד!

להפקת מפה אסטרולוגית אישית בחינם

עוד כלים רוחניים להצלחה שהכנו עבורך:


במפות אסטרולוגיות ילידי מזל גדי שולטים על הבית העשירי: בית זה מייצג הישגים קרייריסטיים. הכוכב השולט בכם הוא כוכב סטורן, המייצג בכל המפות האסטרולוגיות את קביעת הגבולות ואת המסגרת למימוש הפוטנציאל האישי שלכם.
להרחבה בנושא הכנסו למפה אסטרולוגית אישית בחינם לגולשי אלטרנטיבלי – הקישו כאן.

מחפש מטפל/ת בתחום? באינדקס המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאןעכשיו בקניון אלטרנטיבלי


Back to top button