אסטרולוגיההורוסקופהורוסקופ 2022 / הורוסקופ שנתי 2022מזל גדי

הורוסקופ 2022 גדי / תחזית אסטרולוגיה שנתית מזל גדי / הורוסקופ שנתי 2022 מזל גדי

ברוכים הבאים להורוסקופ שנתי 2022 מזל גדי ותחזית אסטרולוגית שנתית מזל גדי לשנת 2022

מצב הכוכבים של מזל גדי בשנה הקרובה: המחזוריות האסטרולוגית בשנת 2022 היא מיוחדת במינה. מצב הכוכבים הכללי מראה לנו שצפויים לנו מצבים רבים בהם מידע סותר יתקבל אצלינו ואנו נצטרך להחליט כיצד לנהוג ומה לעשות בכדי להצליח להתמודד עם מצבים מורכבים שעלולים אף לייצר אצל חלקינו מתחים ולחצים (מעבר למצב הרגיל). כדי להתמודד הצורה המייטבית השנה הקרובה עם האתגרים הכנו לך תחזית שנתית מפורטת הכוללת מה צופים הכוכבים מצד אחד… ומצד שני כלים שבאפשרותך להעזר – בכדי להצליח בשנה הקרובה. כאמור, זוהי שנה מיוחדת במידה בה נקודת המזל הקוסמית נמצאת במיקום שיביא ברכה והצלחה לכל מי שישכיל להכניס לחייו מימד רוחני. זו השנה להוסיף לעצמך קריסטל עם תדר מיוחד ואנרגיה רוחנית, להעשיר את חייך ולאפשר הצלחה בשנה הקרובה. זה בידיים שלך!
👈 בהמשך התחזית תוכלו לראות מהו קריסטל המזל השנתי שלך 👉


מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי: ידעת שלכל מזל אסטרולוגי יש קריסטלים אנרגטיים שיכולים לעזור למימוש עצמי, הגשמת משאלות והתגברות על קשיים?
רוצה לדעת איזה קריסטלים מתאימים למזל האסטרולוגי שלך? לחץ לבחירת מזל


הורוסקופ 2022 אהבה: רגשות סוערים מעידים על תחילתו של תהליך רומנטי. צפויה פגישה רומנטית שמעוררת בכם שדים רדומים. מצד שני, כלל לא ברור כי כדאי לכם לחמוק מפניה. אל תצפו לשלמות, הדברים ילכו ויסתדרו עם הזמן. אפשר לומר שבשנה הקרובה אתם עשויים להיסחף אל רומן מסעיר. טיפ שנתי בתחום הזוגיות מגיע מכיוונו של כוכב אוראנוס – אם קטע רומנטי נכנס אל שגרה כלשהי, אל תהססו לדרוש קצת יותר תכליתיות בכל הנוגע לעתיד משותף, בעיקר אם מדובר במסרים שמבלבלים אתכם. לקראת סוף השנה, פרשייה שליוותה אתכם זמן רב ניצבת בפני רגע האמת. אל תחטפו רגליים קרות כאשר זה קורה. בנושא זה מומלץ להעזר בפריסה אישית בקלפי הטארוט – לחץ כאן

הורוסקופ 2022 קריירה/פרנסה: זו שנה נפלאה עבור סחר חליפין. אם ברצונכם לרכוש דבר-מה ייתכן כי תוכלו לקבלו תמורת דבר-מה שתתנו. אדם כריזמאטי מאתגר אתכם בהצעה עסקית מפתה. מדובר בקטע אשר יש עימו סיכון אך גם סיכוי משמעותי. אתם מצפים להגינות עסקית מטיפוס שהמושג הזה זר לו. אם זה מה שאתם עושים, אל תופתעו מהתוצאות. אדם חנפן מלעיט אתכם במחמאות. הכוכבים מזרימים אליכם אנרגיה גשמית וחומרית טובה, אך אין להסיק מכך כי מותר לכם לשבת באפס מעש ולצפות לניסים. יש מי שמצביע על טעות עסקית או קרייריסטית שאתם עומדים לבצע. גם אם אתם בשוונג עדיין כדאי לכם לעצור ולבדוק. להפקת מפה אסטרולוגית אישית

אופק הזדמנויות על פי נקודת המזל הקוסמית: שנת 2022 מבשרת טובות לילידי מזל גדי שנדחפו בעל כורחם אל מקומות ותרחישים שלא הרוו אותם נחת (בלשון המעטה), ואילו עתה הם שואפים לשנות כיוון בכל הנוגע להגשמה העצמית שלהם ופיתוח כישרונות רדומים. יהיו מי אשר יראו בזה בזבוז זמן, אבל לכם מומלץ להתעקש ולהצליח בעיסוק חדש ומקורי. מישהו שכבר מזמן נחשב למעריץ שלכם 'יסגור' עבורכם קשרים עם אנשים שהייתם רוצים להכיר. אופק ההזדמנויות מביא עימו אנרגיה נפלאה עבור הספורטאים שביניכם, כמו גם עבור המחלימים. במקביל, אלה מכם העוסקים בעבודה משרדית כלשהי, טוב יעשו אם יצטרפו למסגרת המאפשרת פריקה של עודפי אנרגיה.

מה לעשות כדי לממש את הפוטנציאל וההזדמנויות בשנה הקרובה? כדי להצליח לממש את ההזדמנויות בשנה הקרובה מומלץ להעזר באנרגיות ובתדר האנרגטי של קריסטל קרנליאן. התדר האנרגטי של קריסטל קרנליאן מחזק מרץ, אנרגיה ושמחת חיים. קרנליאן מסמל עוצמה ואנרגיה חושנית, מחזק גישה אופטימית וחיוניות המשתקפת כלפי חוץ. מעניק מרץ לעשייה והתקדמות, ליישום רעיונות ומילוי מטרות ויעדים. מחזק ביטחון עצמי. התדר של הקרנליאן מחזק ומאזן את הצ’קרה השנייה, שעוסקת במיניות, תשוקה ויצירתיות. ניתן לשאת את הקריסטל בתיק, או לענוד כתכשיט אנרגטי ייחודי.
למגוון קריסטלי קרנליאן בקניון הרוחניות, לחץ/ צי כאן
שרשרת עם קריסטל קרנליאן

שרשרת עם קריסטל קרנליאן למגוון קריסטלי קרנליאן בקניון הרוחניות של אלטרנטיבלי למגוון תכשיטים עם אבן קריסטל קרנליאן עוד קריסטלים למזל גדי

סיכום אסטרולוגיה שנתית 2021: כפי שראינו, הורוסקופ 2022 של ילידי מזל גדי הוא ייחודי משום שמצב הכוכבים בנקודת המזל מאפשר למצות את מלוא הפוטנציאל שלנו. שנה אסטרולוגית זו צפויה להיות שנה בה הכוכבים מאפשרים לנו למצוא כוחות פנימיים שיאפשרו לנו שינוי חיובי בחיים, יאפשרו לנו להצליח לשרוד משברים ולצאת מחוזקים. זוהי שנת שינוי שבה אנחנו יכולים לבחור כיצד יראה העתיד שלנו!

להפקת מפה אסטרולוגית אישית בחינם

עוד כלים רוחניים להצלחה שהכנו עבורך:


במפות אסטרולוגיות ילידי מזל גדי שולטים על הבית העשירי: בית זה מייצג הישגים קרייריסטיים. הכוכב השולט בכם הוא כוכב סטורן, המייצג בכל המפות האסטרולוגיות את קביעת הגבולות ואת המסגרת למימוש הפוטנציאל האישי שלכם.
להרחבה בנושא הכנסו למפה אסטרולוגית אישית בחינם לגולשי אלטרנטיבלי – הקישו כאן.

מחפש מטפל/ת בתחום? באינדקס המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאןעכשיו בקניון אלטרנטיבלי


Back to top button