אסטרולוגיההורוסקופהורוסקופ שנתי 2020

תחזית אסטרולוגיה שנתית מזל דגים / הורוסקופ שנתי 2020 מזל דגים

הורוסקופ שנתי 2020 מזל דגים ותחזית אסטרולוגית שנתית מזל דגים לשנת 2020

תחזית אסטרולוגית שנתית והורוסקופ – קריירה וכסף:
תחילת שנת 2020 צופה בכם כשאתם פוסעים בנתיבים של עיסוקים יצירתיים, אך גרמי הרקיע מפצירים בכם לשקול תחומים העוסקים בהוראה, כלכלה ומנהל עסקים. מתגלגלים דיבורים שיבהירו לכם עד כמה תצטרכו להשקיע כדי לממש את שאיפותיכם הקרייריסטיות. חצוצרת התהילה תדרוש מכם להתפשר עם הנחתות ותכתיבים. מעסיקים ואף עמיתים לעבודה שעזרתם להם בעבר, יטרחו לפצות אתכם עבור השקעותיכם (אל תסרבו). הגיע הזמן שתלמדו גם כיצד לקבל – ולא רק כיצד להעניק. לפתע אתם מגלים עניין בהצעות פיננסיות שנהגתם להתעלם מהן.


עכשיו בקניון אלטרנטיבלי

במהלך השנה הקרובה הכוכבים מעודדים אתכם להגביר פעילות עסקית, גם אם הדברים לא ממש מסתדרים על-פי ציפיות הסובבים אתכם. תזרומנה אליכם הצעות מפתות וקורצות ממקום עבודה שנטשתם משום שלא ענה על ציפיותיכם. אם תחליטו לשוב אליו, כדאי שתעשו כן על בסיס חוזה חתום כדת וכדין ולא רק על פי תקיעת כף. טיפוס שתלטן שהיה מוכן להישבע כי לא תצליחו להסתדר בלעדיו, מופתע אשר אתם מוכיחים לו את ההיפך.

תחזית אסטרולוגית שנתית והורוסקופ שנתי לאהבה:
זו שנה בה אתם גולשים על גליהן של אנרגיות חושניות המפיחות רוח גבית חיובית בחיי האהבה שלכם. השפעתו של כוכב נפטון על סודות מחדרי חדרים, מעניקה לכם הזדמנות להעלות אל פני השטח את כל אותן הדחקות שכה העיבו על איכות חייכם. זה הזמן להעלות מעל לפני השטח נושאים אינטימיים שעד עתה העדפתם לטאטא אל מתחת השטיח. פגישות עיוורות הסגנון של 'חתול בשק' עשויות להתברר כמוצלחות הרבה יותר מאשר שידוכים שמרניים. אל תחפזו לנפנף הצעות שלאחר מכן תתחרטו על שנמנעתם מהן. כדאי שתכירו ברגשותיכם, גם אם הם לא ממש מתיישבים עם העקרונות של הסובבים אתכם.

החל מחודש מאי צפויה אווירה מחשמלת, אתם יודעים, כזו שמזמינה ניצוצות רומנטיים המיטיבים עם הלב. בהתלבטות בין שני מחזרים רומנטיים אתם עומדים לבחור בזה שעונה על הפנטזיות שלכם, ולא בהוא שהגיונכם מתייצב לצידו. דלי וקשת הם המזלות עימם צפויים לכם השנה יחסים יוצאי דופן.

רוח ונפש: אנרגיות מטהרות צפויות לכם בחברת קריסטל ששמו פלורייט, שהוא אבן סגולה בגוונים של לילך וירוק עדין. מעניקה רגשות רוחניים שלא מהעולם הזה, מטהרת ומרפאה. עוזרת לאדם להתחבר עם הניצוץ האלוהי שבתוכו. טובה במיוחד עבור אלה המבקשים לפתוח את ה"עין השלישית". משרה על העונד אותה מעין משב רוח של נדיבות וטוב לב. מומלץ להעניקה לאנשים שאינם מוכנים לחלוק את עצמם עם זולתם. מאפשרת לעונד אותה להיפטר מאכזבות העבר.

במפות האסטרולוגיות ילידי מזל דגים שולטים על הבית השניים עשר: בית זה מייצג את עולם החלומות. הכוכב השולט בכם הוא נפטון, המייצג בכול המפות האסטרולוגיות את ההשפעות [בתנאי שהוא דומיננטי במפה] החולמניות, היצירתיות והרומנטיות.
להרחבה בנושא הכנסו למפה אסטרולוגית אישית בחינם לגולשי אלטרנטיבלי – הקישו כאן.


אהבתם? אל תשכחו לשתף עם חברים בפייסבוק, אינסטגרם, וואטסאפ ועוד…

אבני קריסטל לפי מזלות: אבן הקריסטל השנתית של מזל דגים היא פלורייט – לשיפור יכולת הריכוז, חיזוק אהבה והשראת רוגע (זוהי אבן חן / הקריסטל שיחזק אותך ויעזור להצלחה וזימון השפע). אבן מטריפה ביופייה הכובשת מייד את עיני המתבונן. האבן מקימה חיץ בין העונד אותה, לבין האנרגיה השלילית הצפונה במשברי העבר אשר הותירו משקעים בנפשו. חלומית לרומנטיקנים שבחבורה ולאלה ההולכים בנתיב שכולו טוב לב ואופטימיות. ניתן ללכת עימה בתיק או כתכשיט. את הפלורייט וקריסטלים למזל דגים ניתן להשיג בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

לפרטים והזמנת אבן חן פלורייט למגוון תכשיטים עם פלורייט לפרטים והזמנת קריסטלים למזל דגים
אבן חן פלורייט – לשיפור יכולת הריכוז, חיזוק אהבה והשראת רוגע

סיכום אסטרולוגיה שנתית ל 2020: שנה זו היא שנת ההגשמה העצמית והתגברות על מכשולים מהעבר! זו השנה האסטרולוגית שבה כל אחד ואחת מאיתנו יוכל להגשים את עצמו בצורה טובה ונכונה יותר וחובה עלינו כן לחבק את האפשרות הזו ולהצליח יותר!

להפקת מפה אסטרולוגית אישית בחינם

עוד כלים רוחניים להצלחה שהכנו עבורך:

מחפש מטפל/ת בתחום? באינדקס המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאןעכשיו בקניון אלטרנטיבלי


Back to top button