אסטרולוגיההורוסקופהורוסקופ שנתי 2020מזל דלי

תחזית אסטרולוגיה שנתית מזל דלי / הורוסקופ שנתי 2020 מזל דלי

הורוסקופ שנתי 2020 מזל דלי ותחזית אסטרולוגית שנתית מזל דלי לשנת 2020

תחזית אסטרולוגית שנתית והורוסקופ – קריירה וכסף:
מתחילות להתגלגל לחישות שאיכשהו מחוברות אל מישהו שקשה להיכנס לנעליו. אם מדובר בצורך להחליף אותו, אל תהססו להסתייע בקשרים אישיים. אתם תופסים ראש טוב בעיסוק שמעורר לא מעט שאלות ותהיות. גרמי השמיים מעודדים אתכם לא לרדת מהעניין. הביאו בחשבון כי יועצי חינם שסובבים סביבכם, אינם מבינים דבר וחצי דבר בעסקיכם, אך הדבר לא ימנע מהם להציף אתכם במבול של עצות.

כוכב מארס שולח אנרגיות מנוגדות לעבר מזלכם ולפתע מסתדרים תנאים חלומיים לרקימת קשרים עם אנשים בעלי השפעה כלכלית, אך כדאי שתשאירו את הסיפור הזה בתחום החומרי מבלי להניח לו לגלוש לנתיב האישי. רעיון מקורי (כהרגלכם) יעניק לכם יתרון על פני מי שלוטשים עיניהם אל מה שאתם חפצים בו. במצב מעין זה כדאי לכם לנסות כיוונים רבים ככל האפשר, ולא להיצמד למגוון מצומצם של אפשרויות. צפויים לכם הישגים משמעותיים, כמו גם שבחים, שיוכיחו כי המושכים בחוטים אינם שווי נפש בכל הנוגע ביצועיכם, משום שכאשר אתם עושים משהו, אתם משקיעים בו את כל הלב והנשמה עד שאי-אפשר שלא לשים לב לזה.

תחזית אסטרולוגית שנתית והורוסקופ שנתי לאהבה:
עושה רושם כי החלטת לנפנף מחייכם את הקשר בו הצד השני הרעיף עליכם מלא הטנא הבטחות שאף לא אחת מהן קוימה. אלת המזל מזרימה אליכם אושר וברכה, כל עוד תקפידו לדרוש את המגיע לכם. אל תנסו להחיות את אשר קפא ונדם. החודשים מרץ ואפריל צופנים פרשייה חלומית שתחילתה בחילופי מבטים והמשכה בחדרי חדרים. במקביל, אינכם חייבים לתת דין וחשבון למי שהציף אתכם בשקרים ואשליות. 'מתבשלים' קטעים שיוצרים צורך בשמירה על סודיות ודיסקרטיות. יחד עם כל אלה תצוץ בכם נטייה להתרפק על רומנטיקה נוסטלגית ולצבוע אותה בגוונים זוהרים מדי. ייתכן כי הזמן שחלף השכיח מכם את רגעיה הפחות נעימים.

החל מחודש ספטמבר הכוכבים מעודדים אתכם להתייחס לקיים, מבלי לערוך השוואות בינו לבין מה שחלף. אם תחליטו להמר על שינוי, כדאי שתשקיעו בכיוון חדש לחלוטין. צפויה משיכה הדדית ביניכם לבין ילידי מזלות המים שהם עקרב, סרטן ודגים.

קלף טארוט: קלף הטארוט השנתי שלכם הוא קלף המיזוג. המסר – אל תירתעו מפני קשיים! הקלף קובע כי צפויה לכם הצלחה בביצוע משימה שלכאורה נראית בלתי אפשרית.
שנה נומרולוגית: הנומרולוגיה מבשרת על בני זוג אשר צירוף אותיות שמם או ספרות תאריך לידתם מסתכם ב – 3.

רוח ונפש: 'המיזוג' הוא שמו של קלף הטארוט שמייצג אתכם ואיתו כדאי לכם לזרום השנה. בפריסות קלפי טארוט העוסקות באהבה, הקלף מייצג פרשיות בעלות אופי מקורי ויוצא דופן. בפריסות העוסקות בהכוונה מקצועית הוא מייצג הצלחה בעולם המחשבים והאלקטרוניקה, ובפריסות פיננסיות הוא מייצג השקעות כספיות בעלות אופי שונה וחורג מן הרגיל.

במפות האסטרולוגיות ילידי מזל דלי שולטים על הבית האחד עשר: בית זה מייצג את הפעילות למען הקהילה והחברה האנושית, כמו גם את יכולת הנתינה שלכם. הכוכב השולט בכם הוא כוכב אוראנוס, המייצג בכל המפות האסטרולוגית את האנרגיות האינטליגנטיות, המקוריות, המפתיעות והמהממות שיש לכם!
להרחבה בנושא הכנסו למפה אסטרולוגית אישית בחינם לגולשי אלטרנטיבלי – הקישו כאן.


אהבתם? אל תשכחו לשתף עם חברים בפייסבוק, אינסטגרם, וואטסאפ ועוד…

אבני קריסטל לפי מזלות: אבן הקריסטל השנתית של מזל דלי היא טורמלין שחור (זוהי אבן חן / הקריסטל שיחזק אותך ויעזור להצלחה וזימון השפע). טורמלין שחור היא אבן חזקה ביותר להגנה מפני אנרגיות שליליות (עין הרע) וזימון אנרגיות חיוביות. טורמלין שחור מקרקעת ומחזקת את יכולת לעמוד מול קשיים. אבן מופלאה העשויה לחבר אתכם עם תעצומות נפש שלא ידעתם על קיומם. ניתן ללכת עימה בתיק או כתכשיט. את הטורמלין השחור וקריסטלים למזל דלי ניתן להשיג בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

לפרטים והזמנת אבן טורמלין שחורה למגוון תכשיטים עם אבן טורמלין שחור לפרטים והזמנת קריסטלים למזל דלי
אבן חן טורמלין שחור להגנה מאנרגיות שליליות

סיכום אסטרולוגיה שנתית ל 2020: שנה זו היא שנת הגשמה עצמית והתגברות על מכשולים מהעבר! זו השנה האסטרולוגית שבה כל אחד ואחת מאיתנו יוכל להגשים את עצמו בצורה טובה ונכונה יותר וחובה עלינו כן לחבק את האפשרות הזו ולהצליח יותר!

להפקת מפה אסטרולוגית אישית בחינם

עוד כלים רוחניים להצלחה שהכנו עבורך:

מחפש מטפל/ת בתחום? באינדקס המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן

תגיות נושאים

Back to top button