אסטרולוגיההורוסקופהורוסקופ 2022 / הורוסקופ שנתי 2022מזל דלי

הורוסקופ 2022 דלי / תחזית אסטרולוגיה שנתית מזל דלי / הורוסקופ שנתי 2022 מזל דלי

ברוכים הבאים להורוסקופ שנתי 2022 מזל דלי ותחזית אסטרולוגית שנתית מזל דלי לשנת 2022

מצב הכוכבים של מזל דלי בשנה הקרובה: המחזוריות האסטרולוגית בשנת 2022 היא מיוחדת במינה. מצב הכוכבים הכללי מראה לנו שצפויים לנו מצבים רבים בהם מידע סותר יתקבל אצלינו ואנו נצטרך להחליט כיצד לנהוג ומה לעשות בכדי להצליח להתמודד עם מצבים מורכבים שעלולים אף לייצר אצל חלקינו מתחים ולחצים (מעבר למצב הרגיל). כדי להתמודד הצורה המייטבית השנה הקרובה עם האתגרים הכנו לך תחזית שנתית מפורטת הכוללת מה צופים הכוכבים מצד אחד… ומצד שני כלים שבאפשרותך להעזר – בכדי להצליח בשנה הקרובה. כאמור, זוהי שנה מיוחדת במידה בה נקודת המזל הקוסמית נמצאת במיקום שיביא ברכה והצלחה לכל מי שישכיל להכניס לחייו מימד רוחני. זו השנה להוסיף לעצמך קריסטל עם תדר מיוחד ואנרגיה רוחנית, להעשיר את חייך ולאפשר הצלחה בשנה הקרובה. זה בידיים שלך!
👈 בהמשך התחזית תוכלו לראות מהו קריסטל המזל השנתי שלך 👉


מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי: ידעת שלכל מזל אסטרולוגי יש קריסטלים אנרגטיים שיכולים לעזור למימוש עצמי, הגשמת משאלות והתגברות על קשיים?
רוצה לדעת איזה קריסטלים מתאימים למזל האסטרולוגי שלך? לחץ לבחירת מזל


הורוסקופ 2022 אהבה: אתם הוגים באופן ובדרך בהם התנהלו פגישות שהיו אמורות להיות רומנטיות. במקום לטחון את עצמכם, כדאי שתניחו לדברים להתגלגל. מתנה רומנטית שקיבלתם שווה יותר מכפי שאתם משערים. ייתכן שאתם מקלים ראש בתשומת הלב שהנותן השקיע בה. אנרגיות רומנטיות מחזירות אתכם אל חוויה שעשתה לכם טוב. כאשר זה קורה, אין טעם להתפלסף. פגישה עיוורת תתברר כשונה מכפי שדמיינתם. מצד שני, יש בה איכויות שלא העליתם בדעתכם. אתם יוצאים מגדרכם כדי להרנין את ליבו של אדם אהוב. אינכם זקוקים לתמורה משום ששמחתו היא גם שמחתכם. מישהו מנסה למשוך אתכם בכיוון שלא ממש לרוחכם. אין צורך לכעוס, אפשר לסרב ולהישאר ידידים… לחצו לבנושא זה מומלץ להעזר בפריסה אישית בקלפי הטארוט – לחץ כאן

הורוסקופ 2022 קריירה/פרנסה: מה שטוב ונפלא לאגו עלול להתברר כמקסם שווא בכל הנוגע לעסקים. אתם עלולים להרגיז אדם שרוצה לסייע לכם. ייתכן כי הוא מסורבל קמעה אך יש לו כוונות טובות. צפויה שיחה כנה עם עמית לעבודה שפגעתם ברגשותיו ולאחריה מהפך לטובה. אם תציגו לו את מניעיכם תהיו בחצי הדרך לפיוס. נראה כי נשבר לכם מאדם שמשחק אותה ראש קטן בכל מה שקשור לכסף. גם לסובבים אתכם לא ברור מה בדיוק מצאתם בו. אנרגיה גועשת עלולה לגרום לכם לקבל החלטות לא שקולות. העיתוי מעט בעייתי להתחייבויות משמעותיות. מעמדכם החברתי מאפשר לכם לסייע לעמית לעבודה שאינו פופולארי. להפקת מפה אסטרולוגית אישית

אופק הזדמנויות על פי נקודת המזל הקוסמית: שנת 2022 פורשת כנפיה על ילידי מזל דלי אשר נסיבות וסיבות שלא היו בשליטתם, גרמו להם 'להתגלגל' אל מקומות ואל התרחשויות שלא מאפשרים להם למצות את יכולותיהם, ואילו עתה הם מבקשים לעצמם התחדשות ולידה מחדש. התופעה תרעיף מזל על כל אשר יש לו קשר עם בית ומשפחה, ותפתח אפשרויות בערוצים הקשורים לציור, פיסול או בישול [כן, בישול]. גם אלה מכם שחולמים על מקצוע הקשור בעיצוב, מוזמנים לשחק אותה בגדול. יורעפו עליכם רגעים טובים בחברת מחזרים שנמאס להם מפרשיות משעממות, ועכשיו הם רוצים את המשהו האמיתי. אתם יודעים, אתכם.

מה לעשות כדי לממש את הפוטנציאל וההזדמנויות בשנה הקרובה? כדי להצליח לממש את ההזדמנויות בשנה הקרובה מומלץ להעזר באנרגיות ובתדר האנרגטי של קריסטל סיטרין. קריסטל סיטרין הוא קריסטל השפע! צבעו נע בין שקוף לצהוב-חום והתדר האנרגטי שלו מחזק את צ'אקרת הלב ופותח אותנו לאפשרויות חדשות בחיינו. סיטרין היא אבן קריסטל שהשפעתה טובה וחזקה במיוחד. אבן אשר טוב לענדה כקמע המביא בכנפיו שפע של מזל והצלחה, בעיקר בתחומים כספיים ועסקיים.
ניתן לשאת את אבן החן בתיק, או לענוד אותה כתכשיט אנרגטי ייחודי.
למגוון קריסטלי סיטרין בקניון הרוחניות, לחץ/ צי כאן

קריסטל סיטרין
קריסטל סיטרין
למגוון אבני סיטרין בקניון אלטרנטיבלי למגוון תכשיטים עם קריסטל סיטרין עוד קריסטלים למזל דלי

סיכום אסטרולוגיה שנתית 2022: כפי שראינו, הורוסקופ 2022 של ילידי מזל דלי הוא ייחודי משום שמצב הכוכבים בנקודת המזל מאפשר למצות את מלוא הפוטנציאל שלנו. שנה אסטרולוגית זו צפויה להיות שנה בה הכוכבים מאפשרים לנו למצוא כוחות פנימיים שיאפשרו לנו שינוי חיובי בחיים, יאפשרו לנו להצליח לשרוד משברים ולצאת מחוזקים. זוהי שנת שינוי שבה אנחנו יכולים לבחור כיצד יראה העתיד שלנו!

להפקת מפה אסטרולוגית אישית בחינם

עוד כלים רוחניים להצלחה שהכנו עבורך:


במפות האסטרולוגיות ילידי מזל דלי שולטים על הבית האחד עשר: בית זה מייצג את הפעילות למען הקהילה והחברה האנושית, כמו גם את יכולת הנתינה שלכם. הכוכב השולט בכם הוא כוכב אוראנוס, המייצג בכל המפות האסטרולוגית את האנרגיות האינטליגנטיות, המקוריות, המפתיעות והמהממות שיש לכם!
להרחבה בנושא הכנסו למפה אסטרולוגית אישית בחינם לגולשי אלטרנטיבלי – הקישו כאן.

מחפש מטפל/ת בתחום? באינדקס המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאןעכשיו בקניון אלטרנטיבלי


Back to top button