אסטרולוגיההורוסקופהורוסקופ 2021 / הורוסקופ שנתי 2021מזל טלה

הורוסקופ 2021 טלה / תחזית אסטרולוגיה שנתית מזל טלה / הורוסקופ שנתי 2021 מזל טלה

ברוכים הבאים להורוסקופ שנתי 2021 מזל טלה ותחזית אסטרולוגית שנתית מזל טלה לשנת 2021

מצב הכוכבים בשנה הקרובה: זוהי שנה מיוחדת במידה בה נקודת המזל הקוסמית נמצאת במיקום שיביא ברכה לכל מי שישכיל להכניס לחייו מימד רוחני, ולהסתכל פנימה, ולהגשים את הרצונות האמיתיים. זו השנה להוסיף לעצמך קריסטל עם אנרגיה רוחנית, להעשיר את חייך ולאפשר הצלחה בשנה הקרובה. זה בידיים שלך!


עכשיו בקניון אלטרנטיבלי -ערכת קריסטלים מושלמת לשנת 2021 כולל מארז מהודר! לחצו לפרטים


הורוסקופ 2021 אהבה: בשנה בקרובה צפויה לכם הצלחה רומנטית כל עוד לא תשליכו את יהבכם על מחזרים חלקלקים שכל מאווייהם להונות אתכם. שימו לב למחזר אובססיבי שתובע מכם השקעה ענקית בקשר שביניכם, אך נמנע מלמקד את הפוקוס על אודות תמורה כלשהי שאמורה לבוא מצידו – בדיוק בעניין זה תוכלו להעמיק בסיוע קריאה בקלפי הטארוט. קופידון יאיר לכם פנים אם תגלו נחישות ואסרטיביות לנוכח רכלנים ומפיצי שמועות, מבלי לחשוש פן יבקרו את מעשיכם מאחורי גבכם. התקשורת המילולית תככב בחייכם הרומנטיים. הצורך להתבטא יאפיל על הצורך להתנסות.

הורוסקופ 2021 כסף: צפוי אירוע קוסמי אשר מחבר בין יסוד האדמה החומרי לבין המזל השופע מן הרקיע הפרוש מעליכם, שעשוי להביא את חשבון הבנק שלכם אל שיאים חדשים. כך גם עבור אלה מכם העוסקים בתחומים הדורשים כישרון עיצוב. תזוזה פיננסית משמעותית תפתח בפניכם אפשרות פעולה מרעננת. ברגע האחרון אתם עלולים להירתע מביצוע בגלל חשש לאכזב. אסור לכם להיכנע לרגשות של תבוסתנות משום שיש לכם הרבה מה להפסיד.

הורוסקופ 2021 קריירה: זו שנה בה יש לחשוד בטיפוסים המנסים להחתים אתכם על חוזים מעורפלים תוך מתן הבטחות שאינן מגובות בכתב. אתם מופתעים כאשר מעסיקים המפורסמים כביקורתיים ובררניים, מעניקים לכם 'אשראי' שלא ציפיתם לו. נסו להסיק מהקטעים האלה לגבי הדימוי העצמי שלכם.
תחום יצירתי שאתם עוסקים בו, זקוק להכרה. אם תמשיכו ליצור ולהקפיא במגירה, אל תצפו לתשואות. אל תתייעצו עם מי שאין לו מניע לראותכם מצליחים. מפה אסטרולוגית אישית עשויה להצביע על אנשים בעלי קשרים שיכולים לפתוח בפניכם את הדלתות הנכונות במקומות הנכונים. אם תגלו סבלנות הרי שתהיה לזה השפעה טובה גם על התחום הרומנטי. להפקת מפה אסטרולוגית אישית

רוחני: אל תתקנאו באנשים שלדעתכם שפר עליהם מזלם, היו אתם עצמכם וראיתם את האור. זכרו כי האור בא אל מי שמאמינים בעצמם ולא אל הספקנים. אל לכם לשגות באשליות שאינן הולמות את יכולותיכם ואת כישוריכם, אלא השקיעו במה אשר קיים בכם ממילא. שגרו במוחכם אנרגיות טובות דווקא אל אנשים שלא ממש פרגנו לכם: תוך זמן קצר תוכלו להיווכח בתוצאות הברוכות. קחו בחשבון כי רק עגלון יוכל להוציא את העגלה מן הבוץ, על-כן אל תזלזלו בערכו של אדם מקצוען הבקי בתחום שאינכם מבינים בו.

קריסטל מזל שנתי: זהו הקריסטל שיעזור לכם להתגבר על קשיים, למצות את מלוא הפוטנציאל שלכם ויאפשר לכם הצלחה! אבן הקריסטל השנתית של מזל טלה היא אופל – אבן האופל מעניקה אושר וכוח התמדה. אבן אופל היא אחת משתים עשרה אבני החושן (לשם, האבן של שבט דן). מקור השם בכתבי הסנסקריט ומשמעותה “אבן יקרה”. אחת האבנים הנמכרות ביותר בכל הזמנים. השפעתה של אבן אופל על שחרור ואיזון רגשי. על רגש ושמחה. אנרגיה שהשפעתה חיובית על גמישות רגשית והעצמת רגשות. אבן אופל עוזרת לנו בפרט בזמנים בהם יש צורך באיזון ובחיזוק האמונה ביכולת שלנו להצליח יותר
לחצו למגוון אבני אופל ודוגמאות לתכשיטים עם אופל בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

אבן אופל
אבן אופל
לפרטים והזמנת אבן אופל למגוון תכשיטים עם אופל לפרטים והזמנת קריסטלים למזל טלה

סיכום אסטרולוגיה שנתית ל 2021: כפי שקראת, הורוסקופ 2021 הוא ייחודי משום שמצב הכוכבים מאפשר למצות את מלוא הפוטנציאל שלנו. שנה אסטרולוגית זו צפויה להיות שנה בה הכוכבים מאפשרים לנו למצוא כוחות פנימיים שיאפשרו לנו להצליח לשרוד משברים ולצאת מחוזקים. זוהי שנת תקווה שבה אנחנו יכולים לבחור כיצד יראה העתיד!
להפקת מפה אסטרולוגית אישית בחינם

עוד כלים רוחניים להצלחה שהכנו עבורך:


מחפש מטפל/ת בתחום? באינדקס המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאןעכשיו בקניון אלטרנטיבלי


Back to top button