אסטרולוגיההורוסקופהורוסקופ שנתי 2020מזל טלה

תחזית אסטרולוגיה שנתית מזל טלה / הורוסקופ שנתי 2020 מזל טלה

הורוסקופ שנתי 2020 מזל טלה ותחזית אסטרולוגית שנתית מזל טלה לשנת 2020

תחזית אסטרולוגית שנתית והורוסקופ לשנת 2020- קריירה וכסף: אירועים הקשורים לקריירה שלכם יתמקדו בייצוגיות ובהותרת רושם מהמם, מה שאומר שה- 'לוק' שלכם ידרוש מכם תשומת לב רבה מן הרגיל. עושה רושם שתצטרכו להתאימו לתדמית שברצונכם לשדר. חשדנות וניכור בעסקים עלולים לעמוד לכם לרועץ, אך תוכלו להימנע מהם ואף להצליח בגדול, אם תפנימו רעיונות העוסקים בשותפויות ובעבודת צוות. פטרון מנוסה בענייני מקח וממכר עשוי לפתור עבורכם בעיה סבוכה שאתם גוררים עימכם מן השנה שחלפה. אווירה של רצון טוב בסביבה העסקית והקרייריסטית תסייע לכם לחדש ולרענן קשרים שעלו על שרטון. צפויים יחסים יוצאי דופן עם אנשי עסקים שנהגתם להעריץ ולכבד מרחוק. החודשים אפריל ויוני צופנים בחובם אנרגיה ממוזלת להימורים פעוטים, אתם יודעים, לא כל הביצים בסל אחד.


עכשיו בקניון אלטרנטיבלי

תחזית אסטרולוגית שנתית והורוסקופ שנתי לאהבה: פגישות עיוורות שהיו אמורות להיות קלילות וזורמות, עשויות לעטות צביון בעל אופי רציני ומשמעותי. עושה רושם כי מעריץ משכבר הימים ישאף להעביר אליכם מסר מסתורי, מכיוון שהוא לא ממש מעוניין להעניק פומביות לנאמר אלא לשומרו בסוד. אם תתנהלו בתבונה, הסיפור הזה עשוי להוביל אתכם אל פרשייה מענגת, הרמונית ומחבקת. היחסים שבינו לבינה צופנים עבורכם רגעי חסד והתרוממות רוח. תופסות אתכם בשורות שהשתוקקתם לקבלן.

בשנה הקרובה אלת האהבה תאיר לכם פנים אם תגלו החלטיות ואסרטיביות לנוכח רכלנים ומפיצי שמועות, מבלי לחשוש פן יתלחשו מאחורי גבכם על אודות התנהגותכם. גם המופנמים שביניכם עומדים להפליג אל רגעים קלילים של פטפוטים ושיחות. טלפתיה רומנטית תככב בחייכם הרומנטיים, מה שמזמין מבטי עיניים אשר ימירו את הצורך בתקשורת מילולית.

קלף טארוט: קלף הטארוט השנתי שלכם הוא קלף שלושת הגביעים. הקלף מייצג תקופות בהן כסף זורם בקלות… אבל גם נשפך בקלילות!
שנה נומרולוגית: הנומרולוגיה מבשרת על בני זוג אשר צירוף אותיות שמם או ספרות תאריך לידתם מסתכם ב – 4.

רוח ונפש: תורת הרוחניות הסינית קובעת כי אלה מכם השואפים למשוך אל ביתם אנרגיות ממוזלות, מומלץ להם להאיר באור סגול את הכותל הדרום-מזרחי אשר בביתם. אם אתם נמצאים על פרשת-דרכים בה קשה לכם לחתוך, השתמשו בגוונים של צהוב בשעה שאתם בוחרים את בגדיכם. במפות האסטרולוגיות אתם שולטים על הבית הראשון: בית זה מייצג את "כרטיס הביקור" החברתי של בעל המפה. הכוכב השולט בכם הוא מרס, המייצג בכל המפות האסטרולוגיות את האופן אשר על פיו יממש בעל המפה את הפוטנציאל הטמון בו.
להרחבה בנושא הכנסו למפה אסטרולוגית אישית בחינם לגולשי אלטרנטיבלי – הקישו כאן.


אהבתם? אל תשכחו לשתף עם חברים בפייסבוק, אינסטגרם, וואטסאפ ועוד…

אבני קריסטל לפי מזלות: אבן הקריסטל השנתית של מזל טלה היא טורמלין שחור (זוהי אבן חן / הקריסטל שיחזק אותך ויעזור להצלחה וזימון השפע). טורמלין שחור היא אבן חזקה ביותר להגנה מפני אנרגיות שליליות (עין הרע) וזימון אנרגיות חיוביות. טורמלין שחור מקרקעת ומחזקת את יכולת לעמוד מול קשיים. אבן מופלאה העשויה לחבר אתכם עם תעצומות נפש שלא ידעתם על קיומם. ניתן ללכת עימה בתיק או כתכשיט. את הטורמלין השחור וקריסטלים למזל טלה ניתן להשיג בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

לפרטים והזמנת אבן חן טורמלין למגוון תכשיטים עם טורמלין לפרטים והזמנת קריסטלים למזל טלה
אבן חן טורמלין שחור להגנה מאנרגיות שליליות
אבן חן טורמלין שחור להגנה מאנרגיות שליליות

סיכום אסטרולוגיה שנתית ל 2020: שנה זו היא שנת הגשמה עצמית והתגברות על מכשולים מהעבר! זו השנה האסטרולוגית שבה כל אחד ואחת מאיתנו יוכל להגשים את עצמו בצורה טובה ונכונה יותר וחובה עלינו כן לחבק את האפשרות הזו ולהצליח יותר!

להפקת מפה אסטרולוגית אישית בחינם

עוד כלים רוחניים להצלחה שהכנו עבורך:

מחפש מטפל/ת בתחום? באינדקס המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאןעכשיו בקניון אלטרנטיבלי


Back to top button