אסטרולוגיההורוסקופהורוסקופ שנתי 2020מזל מאזניים

תחזית אסטרולוגיה שנתית מזל מאזניים / הורוסקופ שנתי 2020 מזל מאזניים

הורוסקופ שנתי 2020 מזל מאזניים ותחזית אסטרולוגית שנתית מזל מאזניים לשנת 2020

תחזית אסטרולוגית שנתית והורוסקופ – קריירה וכסף:
שנת 2020 מאפשרת לכם לקחת צ'אנס במספר רב של שינויים והתחדשויות. עולם השיווק והמכירות פותח בפניכם נתיבים מופלאים שהיו חסומים קודם לכן. גם עסקי ביטוח צפויים להיות מוצפים במשבי רוח מרעננים וממוזלים. אל תהססו לבקש הצעות מטעמם של יועצי תדמית, ואל תתביישו לקרוא את האותיות הקטנות בחוזים שבכוונתכם לחתום עליהם. יחד עם זה, ואם תחליטו לקפוץ אל תוך הימורים מוטרפים, כדאי שתשתפו גורמים נוספים בסיכונים שאתם נוטלים.


עכשיו בקניון אלטרנטיבלי

במהלך השנה הקרובה אנשים שאתם מחוברים אליהם ורוצים ביקרם, יגשימו לעצמם חלומות פיננסיים וקרייריסטיים שגם לכם יהיה חלק בהם. הדברים יתעצמו וילכו ככל שתשכילו לנטרל אותם מהיבטים של קנאה. קשרים עסקיים שנרקמו בשנה שחלפה מובילים אל מיזם שמתחיל להתגלגל בחודש יוני. אדם שחשדתם כי הוא מנסה להכשיל אתכם, מתברר כמי שמעניק לכם גיבוי מאחורי הקלעים. יחד עם כל אלה, אל תניחו לאנרגיה הממוזלת 'לעלות לכם לראש' והימנעו מלבנות מגדלים באוויר על בסיס כסף שאינו בידיכם.

תחזית אסטרולוגית שנתית והורוסקופ שנתי לאהבה:
זו שנה בה תצליחו לכבוש את מרכז הבמה באמצעות בילויים שכבר זמן רב יש לכם פנטזיות בנוגע לריגושים שתפיקו מהם. עושה רושם כי המציאות עולה על הדמיון. גרמי הרקיע מזרימים אליכם אירועים רומנטיים מן הסוג הפיקנטי. גם המופנמים שביניכם צפויים לחוש בהתחדשותן של אנרגיות שכבר שכחו מקיומן. אל תקלו ראש בריגושים בעלי אופי גשמי ופיסי, מכיוון שדווקא הם עשויים לעשות לכם את השנה.

החל מחודש מאי ועד לחודש נובמבר צפויות שיחות אינטימיות רבות שצופנות עבורכם עונג והרפתקאות. אתם אומרים ושומעים מילים רומנטיות שנשמרו עד עתה בתוך כספת הלב. מישהו מרעיף עליכם עצות נפלאות הקשורות לקשר בוסרי. אל תחששו מן האהבה רק משום שהיא עלולה להכיל בחובה את זרע הפרידה. קחו בחשבון כי כל "יש" וכול מהות, צופנים בחובם גם את רגעי הסיום שלהם, אך זו לא סיבה להימנע ממנעמי החיים. יחד עם כל אלה, הישמרו מפני אנרגיות אובססיביות עלולים לגרום לכם לבצע מעשים חסרי היגיון.

קלף טארוט: קלף הטארוט השנתי שלכם הוא קלף הכוח. הקלף מביא עימו משב רוח מרענן של אופטימיות וקובע כי מצבו העכשווי של השואל בקלפים יעמוד לטובתו בעתיד הקרוב. זהו קלף נפלא עבור אנשים המבקשים להיחלץ ממצוקה כלשהי.
שנה נומרולוגית: הנומרולוגיה מבשרת על בני זוג אשר צירוף אותיות שמם או ספרות תאריך לידתם מסתכם ב – 1.

רוח ונפש: הנומרולוגיה מעודדת אתכם לפעול ברוח בשורתו של המספר 6 שהוא הוא מעין אדוות גלים קלילה על מימיו של אגם קסום. הוא נעים, זורם, הרמוני, גמיש, מסתגל ומעל הכול: מאוזן. הסמל המייצג אותו הוא המשושה [מגן דוד] אשר כל אחד מששת קדקודיו מאזן את הקדקוד הניצב קוטבי לו. כולו שופע חמלה, אהבה, חן, חסד ויופי שלא מהעולם הזה. תמיד ישאף להיטיב ולתגמל. הוא סמל של רוגע, שלווה, פייסנות ורגישות לצרכי זולתו.

במפות האסטרולוגיות ילידי מזל מאזניים שולטים על הבית השביעי: בית זה מייצג את הזוגיות, כמו גם את השותפויות העסקיות. הכוכב השולט בכם הוא ונוס [בשותפות עם מזל שור] המייצג בכל המפות האסטרולוגיות את נטייתו [או אי נטייתו] של בעל המפה להרמוניה, חביבות וחיבה.
להרחבה בנושא הכנסו למפה אסטרולוגית אישית בחינם לגולשי אלטרנטיבלי – הקישו כאן.


אהבתם? אל תשכחו לשתף עם חברים בפייסבוק, אינסטגרם, וואטסאפ ועוד…

אבני קריסטל לפי מזלות: אבן הקריסטל השנתית של מזל מאזניים היא אבן עין הנמר (זוהי אבן חן / הקריסטל שיחזק אותך ויעזור להצלחה וזימון השפע). אבן עין הנמר מעניקה גישה חיובית, השפעתה על קבלת שינויים ולקיחתם למקום טוב ולהצלחה. אבן עין הנמר משמשת לחיזוק ביטחון עצמי וביטחון בדרך, עוזרת להסתגל לשינויים ולמצבים חדשים בקלות יחסית ולכן מומלצת לאנשים שעוברים דירה, מתחילים עבודה חדשה, עוברים לארץ אחרת ועוד. נחשבת למחזקת ותומכת בגישה חיובית לחיים. ניתן ללכת עימה בתיק או כתכשיט. את אבן עין הנמר וקריסטלים למזל מאזניים ניתן להשיג בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

לפרטים והזמנת תליון עין הנמר למגוון תכשיטים עם עין הנמר לפרטים והזמנת קריסטלים למזל מאזניים
אבן עין הנמר לחיזוק ביטחון עצמי וביטחון בדרך, עוזרת להסתגל לשינויים ולמצבים חדשים בקלות

סיכום אסטרולוגיה שנתית ל 2020: שנה זו היא שנת הגשמה עצמית והתגברות על מכשולים מהעבר! זו השנה האסטרולוגית שבה כל אחד ואחת מאיתנו יוכל להגשים את עצמו בצורה טובה ונכונה יותר וחובה עלינו כן לחבק את האפשרות הזו ולהצליח יותר!

להפקת מפה אסטרולוגית אישית בחינם

עוד כלים רוחניים להצלחה שהכנו עבורך:

מחפש מטפל/ת בתחום? באינדקס המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאןעכשיו בקניון אלטרנטיבלי


Back to top button