אסטרולוגיההורוסקופהורוסקופ 2021 / הורוסקופ שנתי 2021מזל מאזניים

הורוסקופ 2021 מאזניים / תחזית אסטרולוגיה שנתית מזל מאזניים / הורוסקופ שנתי 2021 מזל מאזניים

ברוכים הבאים להורוסקופ שנתי 2021 מזל מאזניים ותחזית אסטרולוגית שנתית מזל מאזניים לשנת 2021

מצב הכוכבים בשנה הקרובה: זוהי שנה מיוחדת במידה בה נקודת המזל הקוסמית נמצאת במיקום שיביא ברכה לכל מי שישכיל להכניס לחייו מימד רוחני, ולהסתכל פנימה, ולהגשים את הרצונות האמיתיים. זו השנה להוסיף לעצמך קריסטל עם אנרגיה רוחנית, להעשיר את חייך ולאפשר הצלחה בשנה הקרובה. זה בידיים שלך!


עכשיו בקניון אלטרנטיבלי -ערכת קריסטלים מושלמת לשנת 2021 כולל מארז מהודר! לחצו לפרטים


הורוסקופ 2021 אהבה: יש מצב שאתם מוצאים את עצמכם מסבירים לרומן עכשווי, מה בדיוק מצאתם בניחוחותיו של אלבום הזיכרונות. אל תחפזו לקפוץ על פרשיות שהשתיקה יפה להן. את הסיבות להימנעות תוכלו לקבל תוך כדי התייעצות עם קלפי ה- TAROT. הצעות שבעבר התביישתם להעלותן, נאמרות עכשיו בגלוי. מהר מאוד מתברר שהתנהגותכם מסלקת את הפלצנים ומושכת אליכם את מי שיש לכם עימו שפה משותפת. בתחום האהבה (במיוחד בחודשים מרץ ואפריל) מישהו ינסה להרגיע את מצפונו בעזרת סיפורים המכילים חצאי אמיתות. כדי לקבל את התמונה האמיתית, תצטרכו להפעיל את האינטואיציה שלכם.
לחצו לפריסה אישית בקלפי הטארוט

הורוסקופ 2021 כסף: בשנה הקרובה נראה כי מופיעים אנשים הפותחים בפניכם את ארנקיהם אך מצפים מכם לתוכנית פעולה כלשהי, כלומר, הם ישמחו לראותכם עצמאיים וחסרי תלות. מסתדרים לכם תנאים מעולים ליצירת קשרים עם אנשים בעלי השפעה כלכלית, אך כדאי שתשאירו את הסיפור הזה בתחום הפיננסי מבלי להניח לו לגלוש לנתיב הרומנטי. לפתע אתם מגלים עניין בהצעות עסקיות שנהגתם להתעלם מהן.
השנה אתם הופכים להיות ערניים בכל הנוגע ליתרונות הצפונים בגלגול כספים. הסובבים אתכם מופתעים לנוכח השנינות הפיננסית שאתם מסגלים לעצמכם.

הורוסקופ 2021 קריירה: זו שנה בה הקריירה שלכם תהיה משופעת באנרגיות זוהרות ומלכותיות, שעל המשמעויות תוכלו לעמוד בסיועה של מפה אסטרולוגית. אם אינכם רווים נחת ממצבכם העסקי והקרייריסטי, ייתכן כי הגיע הזמן לטרוק את הדלת בפני העבר, תוך כדי פתיחת דלת חדשה כלפי העתיד.
החל מחודש יולי אנרגיות קוסמיות מדרבנות אתכם לקחת אחריות על המתרחש עימכם בנתיב הקריירה מבלי להניח לגורמים שליליים לרפות את ידיכם. בקלות רבה מן הצפוי אתם מתמודדים עם מעסיקים חמורי-סבר. סגנונכם הישיר והגלוי הוא בדיוק ה'סחורה' שהם מחפשים. להפקת מפה אסטרולוגית אישית

רוחני: בשנה הקרובה הכוכבים והיקום שולחים לכם את המסר הבא: "אני מזכיר לעצמי שלא לקנא בעושרם של בעלי שררה וממון: אני יודע כי בתוך ביתם פנימה, כלל לא בטוח שהם נהנים מכוחם ומעושרם. אני מפנים אל קרבי כי אדם רוחני מתייחס בצניעות ובענווה אל הבאים להתייעץ איתו ואינו נותן להם להרגיש כי הוא נעלה מהם". אל לכם להיות מושפעים מדברי ביקורת של אנשים שממילא אינכם מכבדים את דעתם. התייחסו אליהם כאילו לא היו. הזכירו לעצמכם כי בעל המאה, הוא גם בעל הדעה: אדם רוחני עושה כל שביכולתו כדי להימנע מתלות באחרים, בעיקר הוא נמנע מתלות כלכלית.

קריסטל מזל שנתי: זהו הקריסטל שיעזור לכם להתגבר על קשיים, למצות את מלוא הפוטנציאל שלכם ויאפשר לכם הצלחה! אבן הקריסטל השנתית של מזל מאזניים היא ג'ספר (ג'ספר אדום / צהוב).
אבן ג’ספר היא האבן המתאימה ביותר לאיזון גופני ושילוב בין התת מודע למודעות עצמית. אבן הג’ספר מאפשרת פתיחות לסביבה ויצירתיות. כמו כן ג’ספר מעודדת יוזמה ופיתוח רעיונות חדשים. ג’ספר אדום מעניקה אנרגיה, אופטימיות ומרץ. מחזקת את הגוף במצבי לחץ וחרדה, מאפשרת חיבור לאנרגיות הבסיס, מגבירה את התשוקה ומאפשרת להתגבר על מכשולים.
לחצו למגוון אבני ג'ספר ודוגמאות לתכשיטים עם ג'ספר בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

אבן ג'ספר
אבן ג'ספר
לפרטים והזמנת תליון עין הנמר למגוון תכשיטים עם עין הנמר לפרטים והזמנת קריסטלים למזל מאזניים

סיכום אסטרולוגיה שנתית 2021: כפי שקראת, הורוסקופ 2021 הוא ייחודי משום שמצב הכוכבים מאפשר למצות את מלוא הפוטנציאל שלנו. שנה אסטרולוגית זו צפויה להיות שנה בה הכוכבים מאפשרים לנו למצוא כוחות פנימיים שיאפשרו לנו להצליח לשרוד משברים ולצאת מחוזקים. זוהי שנת תקווה שבה אנחנו יכולים לבחור כיצד יראה העתיד!
להפקת מפה אסטרולוגית אישית בחינם

עוד כלים רוחניים להצלחה שהכנו עבורך:


במפות האסטרולוגיות ילידי מזל מאזניים שולטים על הבית השביעי: בית זה מייצג את הזוגיות, כמו גם את השותפויות העסקיות. הכוכב השולט בכם הוא ונוס [בשותפות עם מזל שור] המייצג בכל המפות האסטרולוגיות את נטייתו [או אי נטייתו] של בעל המפה להרמוניה, חביבות וחיבה.
להרחבה בנושא הכנסו למפה אסטרולוגית אישית בחינם לגולשי אלטרנטיבלי – הקישו כאן.


אהבתם? אל תשכחו לשתף עם חברים בפייסבוק, אינסטגרם, וואטסאפ ועוד…

מחפש מטפל/ת בתחום? באינדקס המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאןעכשיו בקניון אלטרנטיבלי


Back to top button