אסטרולוגיההורוסקופהורוסקופ שנתי 2020מזל סרטן

תחזית אסטרולוגיה שנתית מזל סרטן / הורוסקופ שנתי 2020 מזל סרטן

הורוסקופ שנתי 2020 מזל סרטן ותחזית אסטרולוגית שנתית מזל סרטן לשנת 2020

תחזית אסטרולוגית שנתית והורוסקופ – קריירה וכסף:
החודשים ינואר – אפריל נושאים בכנפיהם רוח גבית עבורכם. חוזה עבודה או הצעה עסקית שלא הענקתם להם סיכוי, מתחילים להתברר כמכרה של זהב. הגיע הזמן שתתחילו להקשיב לאדם שעזר לכם להגיע להצלחה. צפויים דיבורים על אודות ג'ובים המזכירים לכם תחום בקריירה שכבר עסקתם בו בעבר. אל תראו נחיתות כבוד בקטע הזה, כל עוד הוא מיטיב עם חשבון הבנק. לחישות ורחשים הבוקעים מחדרי חדרים ומאחורי הקלעים, מעניקים לכם מידע פיקנטי בנוגע לעתיד הקריירה שלכם. לא ירחק היום בו תגלו כי התמורה למאמציכם עולה על כל דמיון.


עכשיו בקניון אלטרנטיבלי

החודשים יוני – אוקטובר מביאים עימם התלבטות שאיכשהו קשורה בחוגי העשרה ותחביבים. ייתכן כי מדובר בצורך להשלים דבר מה אשר נגרר אחריכם זמן רב ומפריע לקידומכם. טיפוסים שלא מפרגנים ינסו לחתור תחתיכם. זכרו כי אין הברכה שורה אלא בסמוי מן העין. פירוש הדבר הוא כי שמירה על סודיות וחשאיות תקדם את מטרותיכם.

תחזית אסטרולוגית שנתית והורוסקופ שנתי לאהבה:
הנתיב שבינו לבינה תובע מכם 'נתינה' בצד 'לקיחה' – או 'הקרבה' בצד 'עונג'. קיימת אפשרות לפיה תוכלו להיפרד מקשר רומנטי מאכזב, לטובת קשר אחר טוב ממנו בהרבה. אל תחששו להעניק ולהאציל כדי שתוכלו גם ליטול ולקבל. עולם החלומות צופן פתרונות עבור חייכם הרגשיים והאישיים. לא מדובר בהזיות מיסטיות, אלא באירועים רומנטיים בעלי אופי נוסטלגי, השוכנים בתת-מודע שלכם. עמוק בפנים אתם יודעים על אודות מי ומה מדובר, אך חוששים להישיר אליו מבט.

במהלך השליש האחרון של השנה פרשייה רומנטית שלא מן העולם הזה, מלמדת אתכם משהו חשוב על עצמכם ועל מישהו שאתם משתוקקים לחברתו – ייתכן כי להבין פירושו גם לסלוח. מקומות בעלי אוריינטציה נוסטלגית, יבשרו על רקימת קשר עם אדם נחשק וקיים סיכוי טוב להתרחשותו של סיפור רציני. הצלחותיכם בתחום הרומנטי ושפע של הזדמנויות לוהטות, מנחיתות עליכם מבטי קנאה הזקוקים לקמע מגונן המנטרל אנרגיות שליליות. החודשים אוגוסט וספטמבר יפתחו אופקים חדשים בפני אלה מביניכם השואפים להיפרד מזיכרונות כאובים.

קלפי טארוט: קלף הטארוט השנתי שלכם הוא קלף שלושת הגביעים: הקלף מייצג תקופות בהן כסף זורם בקלות… אבל גם נשפך בקלילות על קניות שחלקן מיותרות!
נומרולוגיה: הנומרולוגיה מבשרת על בני זוג להצלחה עם פרטנרים אשר צירוף אותיות שמם או ספרות תאריך לידתם מסתכם ב – 4.

רוח ונפש: גרם השמיים השולט בכם הינו הירח, וממילא הקריסטל המתבקש הוא אבן הירח (מונ-סטון), שהיא האבן האולטימטיבית אשר מומלץ לכם להעניקה לאהוב לב, אך יש לזכור כי על פי האגדה, אם נוצרת בגידה על ידי אחד מבני הזוג, הרי שמיד יועם זוהרה של אבן זו. בעלת אנרגיה נשית חמימה, רכה ועדינה. מסלקת מחסומים רגשיים.

במפות האסטרולוגיות ילידי מזל סרטן שולטים על הבית הרביעי: בית זה מייצג את החום והאהבה, כמו גם את המוכנות והבשלות לחיי משפחה ובית. גרם השמיים השולט בכם הוא הירח, המייצג בכל המפות האסטרולוגיות את עולם הרגש של בעל המפה.
להרחבה בנושא הכנסו למפה אסטרולוגית אישית בחינם לגולשי אלטרנטיבלי – הקישו כאן.


אהבתם? אל תשכחו לשתף עם חברים בפייסבוק, אינסטגרם, וואטסאפ ועוד…

אבני קריסטל לפי מזלות: אבן הקריסטל השנתית של מזל סרטן היא טורקיז (זוהי אבן חן / הקריסטל שיחזק אותך ויעזור להצלחה וזימון השפע). אבן טורקיז מאפשרת לנו הגשמה עצמית ומעניקה הגנה, בטחון ורוגע נפשי תוך הכנסת איזון רגשי לחיי היום יום. אבן טורקיז מומלצת לשיפור יכולת התקשורת עם הסביבה, חיזוק נאמנות והיא אבן מצויינת לשחרור מחסומים רגשיים, הגנה מאנרגיות שליליות מהסביבה וזימון כוחות נפשיים להתמודדות עם קשיים. ניתן ללכת עימה בתיק או כתכשיט. את הטורקיז וקריסטלים למזל סרטן ניתן להשיג בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

לפרטים והזמנת אבן חן טורקיז למגוון תכשיטים עם טורקיז לפרטים והזמנת קריסטלים למזל סרטן
אבן טורקיז לשיפור יכולת התקשורת עם הסביבה, חיזוק נאמנות

סיכום אסטרולוגיה שנתית ל 2020: שנה זו היא שנת הגשמה עצמית והתגברות על מכשולים מהעבר! זו השנה האסטרולוגית שבה כל אחד ואחת מאיתנו יוכל להגשים את עצמו בצורה טובה ונכונה יותר וחובה עלינו כן לחבק את האפשרות הזו ולהצליח יותר!

להפקת מפה אסטרולוגית אישית בחינם

עוד כלים רוחניים להצלחה שהכנו עבורך:

מחפש מטפל/ת בתחום? באינדקס המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאןעכשיו בקניון אלטרנטיבלי


Back to top button