אסטרולוגיההורוסקופהורוסקופ 2022 / הורוסקופ שנתי 2022מזל סרטן

הורוסקופ 2022 סרטן / תחזית אסטרולוגיה שנתית מזל סרטן / הורוסקופ שנתי 2022 מזל סרטן

ברוכים הבאים להורוסקופ שנתי 2022 מזל סרטן ותחזית אסטרולוגית שנתית מזל סרטן לשנת 2022

מצב הכוכבים של מזל סרטן בשנה הקרובה: המחזוריות האסטרולוגית בשנת 2022 היא מיוחדת במינה. מצב הכוכבים הכללי מראה לנו שצפויים לנו מצבים רבים בהם מידע סותר יתקבל אצלינו ואנו נצטרך להחליט כיצד לנהוג ומה לעשות בכדי להצליח להתמודד עם מצבים מורכבים שעלולים אף לייצר אצל חלקינו מתחים ולחצים (מעבר למצב הרגיל). כדי להתמודד הצורה המייטבית השנה הקרובה עם האתגרים הכנו לך תחזית שנתית מפורטת הכוללת מה צופים הכוכבים מצד אחד… ומצד שני כלים שבאפשרותך להעזר – בכדי להצליח בשנה הקרובה. כאמור, זוהי שנה מיוחדת במידה בה נקודת המזל הקוסמית נמצאת במיקום שיביא ברכה והצלחה לכל מי שישכיל להכניס לחייו מימד רוחני.
זו השנה להוסיף לעצמך קריסטל עם תדר מיוחד ואנרגיה רוחנית, להעשיר את חייך ולאפשר הצלחה בשנה הקרובה. זה בידיים שלך! 👈 בהמשך התחזית תוכלו לראות מהו קריסטל המזל השנתי שלך 👉


מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי: ידעת שלכל מזל אסטרולוגי יש קריסטלים אנרגטיים שיכולים לעזור למימוש עצמי, הגשמת משאלות והתגברות על קשיים?
רוצה לדעת איזה קריסטלים מתאימים למזל האסטרולוגי שלך? לחץ לבחירת מזל


הורוסקופ 2022 אהבה: בתחילת השנה מתפוגגת דאגה שכרסמה בכם. נראה כי רק הרווחתם בהקשיבכם לאדם בעל ניסיון. כדאי לנקות ממשקעים את היחסים שבינו לבינה. אין תחליף לשיחה זורמת בארבע עיניים. קשר שאתם חפצים בו נותר מעורפל קמעה. נראה כי הצד השני חושף טפח אך מעדיף להסתיר טפחיים.
בחצי השני של השנה (חודשים יולי ספטמבר) – היכרות שנולדה באקראי תעשה לכם טוב על הלב. כך הם פני הדברים גם אם לסיפור הזה לא צפוי עתיד. לפעמים אתם שוכחים כי העולם אינו מושלם וגם לכם מותר לטעות. אתם סולחים לשגיאותיו של אובייקט רומנטי ששמורה לו פינה חמה בליבכם, אך אל תניחו לו למתוח את החבל יתר על המידה. בנושא זה מומלץ להעזר בפריסה אישית בקלפי הטארוט

הורוסקופ 2022 קריירה ופרנסה: טיפוס מעצבן רוצה להדביק לכם את הפשלות הקרייריסטיות או הפיננסיות שלו. גם אם החלטתם להבליג, עשו הכול כדי להשתחרר ממנו. אדם חכם מעניק לכם עצה שלא ממש מסתדרת עם הראש שלכם. נסו להיפטר מדעות קדומות שיש לכם בנושא. אתם עלולים למצוא את עצמכם בעימות שכלל לא קשור בכם. זה הזמן לעצור ולשקול מחדש. מישהו בוחן אתכם. אסרטיביות ותעוזה הן תכונות נפלאות, אך בתקופה זו תצטרכו לגלות טאקט ודיפלומטיה. לקראת סוף השנה צפויה הצעה עסקית שנראית גדולה מדי למידותיכם. על מנת ללכת עליה כדאי שתסתייעו בשותף. בתקופה זו אתם תתחילו להבין עד כמה אתם זקוקים לעבודת צוות. להפקת מפה אסטרולוגית אישית

אופק הזדמנויות על פי נקודת המזל הקוסמית: שנת 2022 עבור אלה מכם אשר נתיבי חייהם הובילו אותם אל תחומים שלא ממש הולמים את כישוריהם או את יכולותיהם, ועל כן הם שואפים להתמזג עם שותפים לרעיון אשר פרנסתם מושתתת על מה שמכונה "עסקי נשים", כגון – תמרוקים, בשמים, פריטי לבוש וכיוצא באלה. אופק ההזדמנויות שלכם מושפע מאירועים לא שגרתיים, כמו גם מקטעים מסעירים, אך דווקא משום כך כדאי להצניע את העניין ולנצל קשרים מן העבר.

מה לעשות כדי לממש את הפוטנציאל וההזדמנויות בשנה הקרובה? כדי להצליח לממש את ההזדמנויות בשנה הקרובה מומלץ להעזר באנרגיות ובתדר האנרגטי של אבן החן ג'ספר. ג'ספר היא אבן חן מיוחדת במינה מכיוון שהיא מגיעה במגוון צבעים וטקסטורות. המפורסמת ביותר היא ג’ספר אדום. מעניקה אנרגיה ומרץ. מחזקת עמידה על עקרונות, מתעלת את האנרגיה אל נתיבים מעשיים ותכליתיים. הג’ספר תעזור לכם לחצות מכשולים מבלי להינזק. היא תלווה אתכם במסעותיכם אל הלא-נודע. מפורסמת בתכונותיה המופלאות בכל הנוגע לאומץ ולתעוזה!
ניתן לשאת את אבן החן בתיק, או לענוד אותה כתכשיט אנרגטי ייחודי.
למגוון אבני ג'ספר בקניון הרוחניות, לחץ/ צי כאן

אבן ג'ספר אדום / תכשיטים עם ג'ספר
אבן ג'ספר אדום / תכשיטים עם ג'ספר
למידע נוסף ומוצרים עם אבן חן ג'ספר למגוון תכשיטים עם אבן ג'ספר עוד קריסטלים למזל סרטן

סיכום אסטרולוגיה שנתית 2022: סיכום אסטרולוגיה שנתית ל 2022: כפי שראינו, הורוסקופ 2022 של מזל סרטן הוא ייחודי משום שמצב הכוכבים בנקודת המזל מאפשר למצות את מלוא הפוטנציאל שלנו. שנה אסטרולוגית זו צפויה להיות שנה בה הכוכבים מאפשרים לנו למצוא כוחות פנימיים שיאפשרו לנו שינוי חיובי בחיים, יאפשרו לנו להצליח לשרוד משברים ולצאת מחוזקים. זוהי שנת שינוי שבה אנחנו יכולים לבחור כיצד יראה העתיד שלנו!
להפקת מפה אסטרולוגית אישית בחינם

עוד כלים רוחניים להצלחה שהכנו עבורך:

סיכום אסטרולוגיה שנתית 2021: כפי שראינו, הורוסקופ 2022 של מזל סרטן הוא ייחודי משום שמצב הכוכבים בנקודת המזל מאפשר למצות את מלוא הפוטנציאל שלנו. שנה אסטרולוגית זו צפויה להיות שנה בה הכוכבים מאפשרים לנו למצוא כוחות פנימיים שיאפשרו לנו שינוי חיובי בחיים, יאפשרו לנו להצליח לשרוד משברים ולצאת מחוזקים. זוהי שנת שינוי שבה אנחנו יכולים לבחור כיצד יראה העתיד שלנו!
להפקת מפה אסטרולוגית אישית בחינם

עוד כלים רוחניים להצלחה שהכנו עבורך:


במפות האסטרולוגיות ילידי מזל סרטן שולטים על הבית הרביעי: בית זה מייצג את החום והאהבה, כמו גם את המוכנות והבשלות לחיי משפחה ובית. גרם השמיים השולט בכם הוא הירח, המייצג בכל המפות האסטרולוגיות את עולם הרגש של בעל המפה.
להרחבה בנושא הכנסו למפה אסטרולוגית אישית בחינם לגולשי אלטרנטיבלי – הקישו כאן.


אהבתם? אל תשכחו לשתף עם חברים בפייסבוק, אינסטגרם, וואטסאפ ועוד…

מחפש מטפל/ת בתחום? באינדקס המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאןעכשיו בקניון אלטרנטיבלי


Back to top button