אסטרולוגיההורוסקופהורוסקופ שנתי 2020מזל עקרב

תחזית אסטרולוגיה שנתית מזל עקרב / הורוסקופ שנתי 2020 מזל עקרב

הורוסקופ שנתי 2020 מזל עקרב ותחזית אסטרולוגית שנתית מזל עקרב לשנת 2020

תחזית אסטרולוגית שנתית והורוסקופ – קריירה וכסף:
אם אתם לא ממש מאושרים מן המתרחש איתכם בקריירה ובעסקים, ואם בראש שלכם להוביל אל שינוי משמעותי במקום בו אתם אמורים להגשים את עצמכם, יש מצב לפיו תוכלו לעשות כן אך ורק אם תתחרו ותשיגו את כתר המנהיג. אל תחששו מפני כיפוף ידיים קרייריסטי, גם אם הוא מחולל ניצוצות. גרם שמיים אסרטיבי ויציב יוצר מצבים לפיהם יחסיכם עם יריבים ומתחרים משתפרים והולכים. בלגאנים או לחצים כלכליים ייעלמו מאליהם. אולטימאטום או תנאים שתציבו בימים של משא ומתן, יורידו את הצד השני מן העץ. יחד עם זה נראה כי עמית חביב העובד לצידכם יזדקק לעזרתכם.


עכשיו בקניון אלטרנטיבלי

החל מחודש יולי, הכוכבים צופים פריצת דרך עבור אלה מביניכם הרואים את עתידם בעולם העיצוב והאופנה ובכלל, צפויים לכם רגעים של אושר בכל מה שמכונה: עסקי-נשים. גם 'עקרבים' שתחום זה לא היה בראש מעייניהם, עשויים להפיק ממנו רווחים כלכליים בשנה הקרובה. אדם רב השפעה עומד להטיל עליכם את חסותו.

תחזית אסטרולוגית שנתית והורוסקופ שנתי לאהבה:
כבר בחודשים ינואר ופברואר אתם עורכים חשבון נפש בנוגע לחוויות רומנטיות שעד כה התייחסתם אליהן כאל התנסויות חולפות. פרשיות רומנטיות שהיו בגדר אפיזודות, מתחילות לקרום עור וגידים (ואתם מאושרים). אתם מפענחים את כוונותיו הרומנטיות של אדם הרומז על רגשותיו בעזרת מתנות סמליות. אינכם זקוקים לאישור מצד הסובבים אתכם בכל הנוגע להחלטותיכם בתחום האישי. נוחתים עלים מסרים מסתוריים ממישהו שהייתה לו השפעה על חייכם הרומנטיים, אך אם אתם יודעים מה טוב עבורכם – כדאי שתדירו רגליכם מהקטע. לקראת סוף השנה צפויה שרשרת אירועים שבעיניכם נראים תמימים ונקיים לחלוטין, אך בעיני הצופה מן הצד הם עלולים לעורר מחשבות בעלות אופי עסיסי.

בחודשים אוגוסט-ספטמבר צפויות היכרויות ייחודיות בהן מומלץ לכם להדגיש את המשותף ולהימנע מהקצנת השונה והמפריד. השתדלו לרסן את נטייתכם לתגובות שנונות, לפחות עד שהצד השני ילמד להכיר אתכם כראוי. הולכים ומעמיקים קשרים רומנטיים בהם הריגוש האינטלקטואלי קודם לכל שיקול אחר.

קלף טארוט: קלף הטארוט השנתי שלכם הוא קלף שלושת המטבעות. מסר הקלף – הציבו לפניכם מטרות הזוכות להכרה חברתית. הימנעו מנתיבים הרפתקניים, כמו גם מאלה שאינם עולים בקנה אחד עם המוסכמות.

רוח ונפש: הנומרולוגיה מעודדת אתכם לפעול ברוח בשורתו של המספר 8 הנחשב למספר עוצמתי, ארוטי, חכם, שנון, נבון, אינטליגנטי, חזק, מתוחכם, מסתורי, מיסטי, מקורי, חריג, יוצא דופן ומניפולטיבי. האנרגיה הפועמת בו היא חושנית ועזה. הוא אלוף החושניות אך לא ירשה לעצמו להיסחף אל חופים אבודים ושוברי לבבות. מנווט את דרכו בעזרת הבנה מדהימה בנפש האדם, מה שהופך אותו לפסיכולוג טבעי שאינו זקוק לתארים רשמיים כדי לחדור אל מוחם של הסובבים אותו.

במפות האסטרולוגיות ילידי מזל עקרב שולטים על הבית השמיני: בית זה מייצג את החושניות, כמו גם את ההבנה העמוקה בנפש האדם. הכוכב השולט בכם הוא כוכב פלוטו, המייצג בכל המפות האסטרולוגיות [בתנאי שהוא דומיננטי במפה] את היכולת שלכם לעסוק בתחומים מיסטיים ורוחניים.
להרחבה בנושא הכנסו למפה אסטרולוגית אישית בחינם לגולשי אלטרנטיבלי – הקישו כאן.


אהבתם? אל תשכחו לשתף עם חברים בפייסבוק, אינסטגרם, וואטסאפ ועוד…

אבני קריסטל לפי מזלות: אבן הקריסטל השנתית של מזל עקרב היא צ'רוייט (זוהי אבן חן / הקריסטל שיחזק אותך ויעזור להצלחה וזימון השפע). צ'רוייט מביאה אותנו להבנה של האמת הפנימית, ולכן מעולה לאהבה ללא תנאים. היא טובה מאוד ליצירת זוגיות חדשה ולזוגיות במשבר. היא מנקה תחושת אשם ופחד. כמו כן הצ'רוייט מרחיקה אנרגיות שליליות ומחזקת את הביטחון העצמי. ניתן ללכת עימה בתיק או כתכשיט. את האבן צ'רוייט וקריסטלים למזל עקרב ניתן להשיג בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

לפרטים והזמנת אבן חן צ'רוייט למגוון תכשיטים לזימון וחיזוק אהבה לפרטים והזמנת קריסטלים למזל עקרב
אבן חן צ'רוייט להבנה של האמת הפנימית, אהבה ללא תנאים, ליצירת זוגיות חדשה ולזוגיות במשבר

סיכום אסטרולוגיה שנתית ל 2020: שנה זו היא שנת הגשמה עצמית והתגברות על מכשולים מהעבר! זו השנה האסטרולוגית שבה כל אחד ואחת מאיתנו יוכל להגשים את עצמו בצורה טובה ונכונה יותר וחובה עלינו כן לחבק את האפשרות הזו ולהצליח יותר!

להפקת מפה אסטרולוגית אישית בחינם

עוד כלים רוחניים להצלחה שהכנו עבורך:

מחפש מטפל/ת בתחום? באינדקס המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאןעכשיו בקניון אלטרנטיבלי


Back to top button