אסטרולוגיההורוסקופהורוסקופ 2022 / הורוסקופ שנתי 2022מזל עקרב

הורוסקופ 2022 עקרב / תחזית אסטרולוגיה שנתית מזל עקרב / הורוסקופ שנתי 2022 מזל עקרב

ברוכים הבאים להורוסקופ שנתי 2022 מזל עקרב ותחזית אסטרולוגית שנתית מזל עקרב לשנת 2022

מצב הכוכבים של מזל עקרב בשנה הקרובה: המחזוריות האסטרולוגית בשנת 2022 היא מיוחדת במינה. מצב הכוכבים הכללי מראה לנו שצפויים לנו מצבים רבים בהם מידע סותר יתקבל אצלינו ואנו נצטרך להחליט כיצד לנהוג ומה לעשות בכדי להצליח להתמודד עם מצבים מורכבים שעלולים אף לייצר אצל חלקינו מתחים ולחצים (מעבר למצב הרגיל). כדי להתמודד הצורה המייטבית השנה הקרובה עם האתגרים הכנו לך תחזית שנתית מפורטת הכוללת מה צופים הכוכבים מצד אחד… ומצד שני כלים שבאפשרותך להעזר – בכדי להצליח בשנה הקרובה. כאמור, זוהי שנה מיוחדת במידה בה נקודת המזל הקוסמית נמצאת במיקום שיביא ברכה והצלחה לכל מי שישכיל להכניס לחייו מימד רוחני. זו השנה להוסיף לעצמך קריסטל עם תדר מיוחד ואנרגיה רוחנית, להעשיר את חייך ולאפשר הצלחה בשנה הקרובה. זה בידיים שלך!
👈 בהמשך התחזית תוכלו לראות מהו קריסטל המזל השנתי שלך 👉


מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי: ידעת שלכל מזל אסטרולוגי יש קריסטלים אנרגטיים שיכולים לעזור למימוש עצמי, הגשמת משאלות והתגברות על קשיים?
רוצה לדעת איזה קריסטלים מתאימים למזל האסטרולוגי שלך? לחץ לבחירת מזל


הורוסקופ 2022 אהבה: אל תניחו לאיש להאמין כי אתם מונחים בכיסו. אתם פוגשים מחזרים ומקומות שנראים שונים מכפי שדמיינתם. הנאתכם תלויה במידת הפתיחות שתגלו. כדאי שתציבו מטרה לקשר רומנטי שתועה בחלל, אך לפני הכול תצטרכו לסכם עם עצמכם לאן ברצונכם להוביל אותו. גם אם לא נוח לכם במחיצת מחזרים שאין לכם עימם שפה משותפת, נראה כי לא תוכלו לדלג על כללי הנימוס. צפוי לכם דיבור עם מחזר שאינו שש להסגיר את צפונותיו, בעוד שמכם הוא דורש גילוי לב. מחזר הנחשב לטיפוס קשוח מזכה אתכם ביחס מפרגן. כאשר כל זה מתרחש אל תפשפשו במניעיו.
בנושא זה מומלץ להעזר בפריסה אישית בקלפי הטארוט

הורוסקופ 2022 קריירה/פרנסה: סבלנות היא מילת הקסם למתרחש איתכם השנה בקריירה ובעסקים. הדברים יסתדרו לטובתכם כל עוד לא תיכנסו ללחץ. נראה כי אתם זוכים בשבחים ממקור לא צפוי. מישהו עושה לכם יחסי ציבור מבלי שביקשתם. פיקחו עין על מי שמקנא בכם ומשגר אנרגיות שליליות. מכל מקום, לא כדאי שתשתפו אותו בהצלחותיכם. אנשים שהכרתם לפני זמן רב, תומכים בכם בימים אלה. אל תהססו להסתייע בקשריכם כדי להשיג את מבוקשכם. זו שנה בה הבדידות היא מכם והלאה. צפויות לכם הצלחות חברתיות, מה שמזמין הצלחות עסקיות וקרייריסטיות ששווה לכם לשקול. להפקת מפה אסטרולוגית אישית

אופק הזדמנויות על פי נקודת המזל הקוסמית: שנת 2022 זורמת בראש טוב עם ילידי מזל עקרב שנאלצו לוותר עד כה על חלומותיהם ולגנוז את מאוויי ליבם, לטובת התנהלות בנתיבים אשר נושאים חן בעיני סובביהם. אצל עקרבים אלה צפויה חגיגה גדולה הודות לסיוע מנקודת המזל הקוסמית. צפויות התפתחויות מדהימות הקשורות במקומות שיצא לכם רק לפנטז עליהם. עיתוי מדהים למסע ממושך, בין אם פיסי ובין אם אל תוך נבכי הנפש. החיזורים יעניקו לכם הרגשה שאתם מושכים וראויים. אפילו ההסתודדויות יצליחו לרגש אתכם. אל תופתעו אם תמצאו את עצמכם מתלבטים בין מספר אפשרויות, זה אומר שאתם תחשבו ללהיט.

מה לעשות כדי לממש את הפוטנציאל וההזדמנויות בשנה הקרובה: כדי להצליח לממש את ההזדמנויות בשנה הקרובה מומלץ להעזר באנרגיות ובתדר האנרגטי של קריסטל רוז קוורץ. צבעה הורוד המיוחד מחזק אהבה עצמית ומזמן אהבה מהסביבה תוך יצירת הזדמנויות למציאת זיווג, וחיזוק קשר קיים. מאזנת ומקלה על התמודדות רגשית וקבלת החלטות הקשורות לרגש. רוזקוורץ מסייעת בהבנה העמוקה וההפנמה שאנו ראויים לאהבה. הרטט האנרגטי שעוטף את רוז קוורץ, מנקה טראומות מהעבר משחרר קשרים ישנים שכבר אינם קיימים בחיינו (זוגיים ולא זוגיים) ועוזר להפיג חרדות, מתחים, כעסים ולחצים במערכת זוגית ובעבודה. ניתן לשאת את אבן החן בתיק, או לענוד אותה כתכשיט אנרגטי ייחודי.
למגוון קריסטלי רוז קוורץ בקניון הרוחניות, לחץ/ צי כאן

תכשיטים עם קריסטל רוז קוורץ
תכשיטים עם קריסטל רוז קוורץ
למגוון תכשיטים לזימון וחיזוק אהבה עם רוז קוורץ עוד קריסטלים למזל עקרב

סיכום אסטרולוגיה שנתית 2022: סיכום אסטרולוגיה שנתית ל 2022: כפי שראינו, ההורוסקופ 2022 של ילידי מזל עקרב הוא ייחודי משום שמצב הכוכבים בנקודת המזל מאפשר למצות את מלוא הפוטנציאל שלנו. שנה אסטרולוגית זו צפויה להיות שנה בה הכוכבים מאפשרים לנו למצוא כוחות פנימיים שיאפשרו לנו שינוי חיובי בחיים, יאפשרו לנו להצליח לשרוד משברים ולצאת מחוזקים. זוהי שנת שינוי שבה אנחנו יכולים לבחור כיצד יראה העתיד שלנו!

להפקת מפה אסטרולוגית אישית בחינם

עוד כלים רוחניים להצלחה שהכנו עבורך:


במפות האסטרולוגיות ילידי מזל עקרב שולטים על הבית השמיני: בית זה מייצג את החושניות, כמו גם את ההבנה העמוקה בנפש האדם. הכוכב השולט בכם הוא כוכב פלוטו, המייצג בכל המפות האסטרולוגיות [בתנאי שהוא דומיננטי במפה] את היכולת שלכם לעסוק בתחומים מיסטיים ורוחניים.
להרחבה בנושא הכנסו למפה אסטרולוגית אישית בחינם לגולשי אלטרנטיבלי – הקישו כאן.


מחפש מטפל/ת בתחום? באינדקס המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאןעכשיו בקניון אלטרנטיבלי


Back to top button