אסטרולוגיההורוסקופהורוסקופ 2021 / הורוסקופ שנתי 2021מזל עקרב

הורוסקופ 2021 עקרב / תחזית אסטרולוגיה שנתית מזל עקרב / הורוסקופ שנתי 2021 מזל עקרב

ברוכים הבאים להורוסקופ שנתי 2021 מזל עקרב ותחזית אסטרולוגית שנתית מזל עקרב לשנת 2021

מצב הכוכבים בשנה הקרובה: זוהי שנה מיוחדת במידה בה נקודת המזל הקוסמית נמצאת במיקום שיביא ברכה לכל מי שישכיל להכניס לחייו מימד רוחני, ולהסתכל פנימה, ולהגשים את הרצונות האמיתיים. זו השנה להוסיף לעצמך קריסטל עם אנרגיה רוחנית, להעשיר את חייך ולאפשר הצלחה בשנה הקרובה. זה בידיים שלך!


עכשיו בקניון אלטרנטיבלי -ערכת קריסטלים מושלמת לשנת 2021 כולל מארז מהודר! לחצו לפרטים


הורוסקופ 2021 אהבה: מחזר שלא ממש חיבבתם, מתגלה כאדם מרתק. ייתכן כי נחפזתם לשפוט אותו לאור דעות קדומות. יש ביכולתכם לייצב קשר רומנטי אשר זה עתה נכנס אל חייכם. השתדלו לא לערוך השוואות בינו לבין הקודמים לו.
בחודש יוני צפוי להתחיל קשר מסקרן עם אדם שלא ציפיתם לשמוע ממנו. אם תנהלו נכון את ענייניכם, השמיים הם הגבול. על הסיבות לשתיקתו הממושכת ועל עתיד הקשר תוכלו לעמוד בסיוע פריסה אישית בקלפי הטארוט. גם האדישים שביניכם יחושו משב מרענן של אנרגיה שובבה. פגישות עיוורות צופנות עבורכם גרעין של קשר איכותי.
לחצו לפריסה אישית בקלפי הטארוט

הורוסקופ 2021 כסף: בשנה הקרובה עסקיכם יעלו ויצליחו ככל שתשכילו להישמר מפני מצב בו אתם מפקידים את עתידכם ואת כספכם בידיו של אדם אחד בלבד, גם אם בדרך כלל הוא מאיר לכם פנים. עשו את כל שביכולתכם כדי לפתח אופציות נוספות. שאלו את עצמכם עד כמה אתם אטרקטיביים אם תחליטו לפתוח דף חדש במקום אחר. הדבר האחרון שאתם רשאים להרשות לעצמכם עתה הוא חרדות שווא בתחומים פיננסיים. קחו בחשבון כי מצב הרקיע עלול לעורר בכם דאגות שאין להן אחיזה במציאות, כמו גם לנפח את שהיה רצוי להתעלם ממנו.

הורוסקופ 2021 קריירה: אדם שמעריץ אתכם מוכן לפתוח בפניכם דלתות אל תחומים שעשויים להעשיר את נפשכם אך גם את חשבון הבנק שלכם. השאלה היא עד כמה אתם מוכנים להרשות לעצמכם להיסחף. תשובה לשאלה האם האופי שלכם מתאים ללקיחת סיכונים ומהן החוזקות שלכם תוכלו לקבל באמצעותה של מפה אסטרולוגית אישית.
בחודשים אוגוסט-ספטמבר צפויה הזדמנות שתאפשר לכם להוכיח יכולת ארגון וניהול, כדאי שתקפידו על כך שלא ייקחו מכם את הקרדיט. אתם עלולים להתפתות לשלם תמורת שרות כלשהו שבמקום אחר עשוי להיות מוענק לכם חינם. כדאי שתבדקו היטב את ההטבות המגיעות לכם. פיזור הנפש מזמין אתכם לרשום את הדברים ביומן ולא בראש. להפקת מפה אסטרולוגית אישית

רוחני: בשנה הקרובה הכוכבים והיקום שולחים לכם את המסר הבא: "אני הוגה בפלאי הבריאה ונותן כבוד: אני הוגה בניצן הקט המבצבץ מן האדמה גלוי לעין, ומתוך הזרע שאינו גלוי לעין. אני רואה סוד גדול". כאשר אדם נאור חווה תקופה טובה, הוא נשמר לא פחות מאשר בעת סכנה. הוא יודע כי האושר עלול להפוך לשאננות מכשילה. במקביל הוא משנן: "אני מתבונן בבעלי חיים ורואה כי אין להם בחירה חופשית: אני אדם ויש לי בחירה חופשית: אני הוא נזר הבריאה".

קריסטל מזל שנתי: זהו הקריסטל שיעזור לכם להתגבר על קשיים, למצות את מלוא הפוטנציאל שלכם ויאפשר לכם הצלחה! אבן הקריסטל השנתית של מזל עקרב היא אבן חן אובסידיאן סנופלייק – מפחיתה ביקורתיות, מעניקה אומץ ומקלה על שינויים. אובסידיאן היא אבן שעוזרת לחיזוק, מצמצמת נגטיביות ומקלה על קבלת שינויים. מקורה של האבן הוא בהתפרצויות לבה של הרי געש. הקדמונים נהגו לרתום אותה לשרותם בכל תחומי החיים: החל מכלי מלחמה, עבור דרך חפצי-חן אטרקטיביים ועד לחלק בלתי נפרד מטקסים מיסטיים שנועדו לצרכי ריפוי וחיזוק רוחני של גוף ונפש.
לחצו למגוון אבני אובסידיאן ודוגמאות לתכשיטים עם אובסידיאן בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

למגוון תכשיטים לזימון וחיזוק אהבה לפרטים והזמנת קריסטלים למזל עקרב
אבן אובסידיאן סנופלייק

סיכום אסטרולוגיה שנתית 2021: כפי שקראת, הורוסקופ 2021 הוא ייחודי משום שמצב הכוכבים מאפשר למצות את מלוא הפוטנציאל שלנו. שנה אסטרולוגית זו צפויה להיות שנה בה הכוכבים מאפשרים לנו למצוא כוחות פנימיים שיאפשרו לנו להצליח לשרוד משברים ולצאת מחוזקים. זוהי שנת תקווה שבה אנחנו יכולים לבחור כיצד יראה העתיד!

להפקת מפה אסטרולוגית אישית בחינם

עוד כלים רוחניים להצלחה שהכנו עבורך:


במפות האסטרולוגיות ילידי מזל עקרב שולטים על הבית השמיני: בית זה מייצג את החושניות, כמו גם את ההבנה העמוקה בנפש האדם. הכוכב השולט בכם הוא כוכב פלוטו, המייצג בכל המפות האסטרולוגיות [בתנאי שהוא דומיננטי במפה] את היכולת שלכם לעסוק בתחומים מיסטיים ורוחניים.
להרחבה בנושא הכנסו למפה אסטרולוגית אישית בחינם לגולשי אלטרנטיבלי – הקישו כאן.


אהבתם? אל תשכחו לשתף עם חברים בפייסבוק, אינסטגרם, וואטסאפ ועוד…

מחפש מטפל/ת בתחום? באינדקס המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאןעכשיו בקניון אלטרנטיבלי


Back to top button