אסטרולוגיההורוסקופהורוסקופ 2022 / הורוסקופ שנתי 2022מזל קשת

הורוסקופ 2022 קשת / תחזית אסטרולוגיה שנתית מזל קשת / הורוסקופ שנתי 2022 מזל קשת

הורוסקופ שנתי 2022 מזל קשת ותחזית אסטרולוגית שנתית מזל קשת לשנת 2022

מצב הכוכבים של מזל עקרב בשנה הקרובה: המחזוריות האסטרולוגית בשנת 2022 היא מיוחדת במינה. מצב הכוכבים הכללי מראה לנו שצפויים לנו מצבים רבים בהם מידע סותר יתקבל אצלינו ואנו נצטרך להחליט כיצד לנהוג ומה לעשות בכדי להצליח להתמודד עם מצבים מורכבים שעלולים אף לייצר אצל חלקינו מתחים ולחצים (מעבר למצב הרגיל). כדי להתמודד הצורה המייטבית השנה הקרובה עם האתגרים הכנו לך תחזית שנתית מפורטת הכוללת מה צופים הכוכבים מצד אחד… ומצד שני כלים שבאפשרותך להעזר – בכדי להצליח בשנה הקרובה. כאמור, זוהי שנה מיוחדת במידה בה נקודת המזל הקוסמית נמצאת במיקום שיביא ברכה והצלחה לכל מי שישכיל להכניס לחייו מימד רוחני. זו השנה להוסיף לעצמך קריסטל עם תדר מיוחד ואנרגיה רוחנית, להעשיר את חייך ולאפשר הצלחה בשנה הקרובה. זה בידיים שלך!
👈 בהמשך התחזית תוכלו לראות מהו קריסטל המזל השנתי שלך 👉


מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי: ידעת שלכל מזל אסטרולוגי יש קריסטלים אנרגטיים שיכולים לעזור למימוש עצמי, הגשמת משאלות והתגברות על קשיים?
רוצה לדעת איזה קריסטלים מתאימים למזל האסטרולוגי שלך? לחץ לבחירת מזל


הורוסקופ 2022 אהבה: בשנה הקרובה הכוכבים נוטים להסעיר את בוסתן האהבה שלכם. זו בשורה טובה עבור מחפשי הריגושים וההרפתקאות שביניכם. אין סיבה להיצמד אל קשר שמיצה את עצמו. שום דבר חדש לא יכול להיכנס, כל עוד לא הוצאתם את הישן. המישור האישי מזמן לכם התלבטות לא פשוטה. אם עדיין אתם תקועים בין שני נתיבים רומנטיים שאין ביניהם מכנה משותף, כדאי שתבחרו בזה שליבכם הולך אחריו ואף תתייעצו עם מי שמבין בעניינים מן הסוג הזה. רגשי אשמה אינם תורמים לכם דבר. אין מקום לחששות שנתקפתם בהן בקטע של אהבה או זוגיות. כדאי לכם להימנע מהשוואות בין המצב הנוכחי לבין אירועים שהתרחשו בעבר. בנושא זה מומלץ להעזר בפריסה אישית בקלפי הטארוט

הורוסקופ 2022 קריירה/פרנסה: מישהו בודה שקרים כדי שיוכל לעורר פרובוקציות. אתם יודעים עם מי יש לכם עסק ואין סיבה שתשתפו פעולה. אתם מגלים יכולת תכנון וארגון שהייתה רדומה בכם. נצלו אותה לטובת עסקיכם ולא לטובת אינטרסים זרים. יש מי שמעניק לכם משוב קרייריסטי ללא כחל וסרק. גם אם לא ביקשתם ממנו, עדיין כדאי לכם להקשיב לו. יחסיכם העסקיים עם אדם נוקשה עלולים להגיע אל פרשת דרכים. כדי להיחלץ, כדאי לכם להסתייע בגורם שלישי. רעיון עסקי שמקורו בחו"ל צובר תאוצה. אנשים טובים שאתם פוגשים בדרככם עוזרים לכם להגשים אותו. להפקת מפה אסטרולוגית אישית

אופק הזדמנויות על פי נקודת המזל הקוסמית: שנת 2022 פורצת דרך בפני קשתים אשר תומרנו אל פינות שלא ממש היטיבו עימם, ואילו עכשיו הם מבקשים להיחלץ מהן ולהוציא את העגלה מן הבוץ. התופעה חלומית לעניינים המעשירים את חשבון הבנק שלכם. במקביל, כדאי שתעלו על רכבת האושר, מבלי להתקשקש בשאלה מי נוטל ראשון את היוזמה לידיו. באהבה, אתם יודעים, אין מקום לתרגילי מנהיגות. ייתכנו רגעים רומנטיים בעלי אופי אפלטוני או לא שגרתי. ההשקעות הרגשיות תהיינה עטופות בצעיפים של מסתורין. שער ההזדמנויות נפער בפני אלה מכם המבקשים להרחיב ולהעמיק את ידיעותיהם בעולם המוסיקה או המחול.

מה לעשות כדי לממש את הפוטנציאל וההזדמנויות בשנה הקרובה? כדי להצליח לממש את ההזדמנויות בשנה הקרובה מומלץ להעזר באנרגיות ובתדר האנרגטי של קריסטל אוונטורין. קריסטל אוונטורין מגיע במגוון צבעים (ירוק, כתום, אדום וכחול) והמשותף לכל אבני האוונטורין היא היכולת להרגיע את אלה מאיתנו הנמצאים בסביבה מתוחה ולחוצה, ריכוך רגשות שליליים, סיוע לפתיחות רגשית וחיזוק יכולת קבלה מבלי לחשוש מפגיעה. ניתן לשאת את אבן החן בתיק, או לענוד אותה כתכשיט אנרגטי ייחודי.
למגוון קריסטלי אוונטורין בקניון הרוחניות, לחץ/ צי כאן
שרשרת עם קריסטל אוונטורין

למגוון אבני אוונטורין ותכשיטים אנרגטיים למגוון תכשיטים עם אוונטורין עוד קריסטלים למזל קשת

סיכום אסטרולוגיה שנתית 2022: כפי שראינו, הורוסקופ 2022 של ילידי מזל קשת הוא ייחודי משום שמצב הכוכבים בנקודת המזל מאפשר למצות את מלוא הפוטנציאל שלנו. שנה אסטרולוגית זו צפויה להיות שנה בה הכוכבים מאפשרים לנו למצוא כוחות פנימיים שיאפשרו לנו שינוי חיובי בחיים, יאפשרו לנו להצליח לשרוד משברים ולצאת מחוזקים. זוהי שנת שינוי שבה אנחנו יכולים לבחור כיצד יראה העתיד שלנו!

להפקת מפה אסטרולוגית אישית בחינם

עוד כלים רוחניים להצלחה שהכנו עבורך:


במפות אסטרולוגיות ילידי מזל קשת שולטים על הבית התשיעי. בית זה מייצג השכלה רחבה, לימודים גבוהים, כמו גם את ההרפתקנות ויצר הנדודים. הכוכב השולט בכם הוא יופיטר, המייצג בכל המפות האסטרולוגיות את השפע ואת המזל שעומד לצידכם.
להרחבה בנושא הכנסו למפה אסטרולוגית אישית בחינם לגולשי אלטרנטיבלי – הקישו כאן.


אהבתם? אל תשכחו לשתף עם חברים בפייסבוק, אינסטגרם, וואטסאפ ועוד…

מחפש מטפל/ת בתחום? באינדקס המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאןעכשיו בקניון אלטרנטיבלי


Back to top button