אסטרולוגיההורוסקופהורוסקופ 2021 / הורוסקופ שנתי 2021מזל קשת

הורוסקופ 2021 קשת / תחזית אסטרולוגיה שנתית מזל קשת / הורוסקופ שנתי 2021 מזל קשת

הורוסקופ שנתי 2021 מזל קשת ותחזית אסטרולוגית שנתית מזל קשת לשנת 2021

מצב הכוכבים בשנה הקרובה: זוהי שנה מיוחדת במידה בה נקודת המזל הקוסמית נמצאת במיקום שיביא ברכה לכל מי שישכיל להכניס לחייו מימד רוחני, ולהסתכל פנימה, ולהגשים את הרצונות האמיתיים. זו השנה להוסיף לעצמך קריסטל עם אנרגיה רוחנית, להעשיר את חייך ולאפשר הצלחה בשנה הקרובה. זה בידיים שלך!


עכשיו בקניון אלטרנטיבלי -ערכת קריסטלים מושלמת לשנת 2021 כולל מארז מהודר! לחצו לפרטים


הורוסקופ 2021 אהבה: בשנה הקרובה יופיטר כוכבכם מעניק לכם חזות חיצונית זוהרת מהרגיל. במקביל, גם אם ממש בא לכם לחזר אחרי מישהו שליבכם הולך שבי אחריו, כדאי שתתייעצו עם קלפי הטארוט כדי לקבל מידע האם צפויה הצלחה למערכת מחייבת של יחסים. לכל מי שנמצא בזוגיות, בתקופה זו כדאי למצוא זמן איכות לבילוי עם אהוביכם, כדי למנוע רגשי אשמה שאתם נוטים לאמץ לעצמכם.
החל מחודש אפריל אתם מתחילים לפרוח ואתם נראים במיטבכם. בתקופה זו צפוי סיפור אהבה שרק לפני תקופה נראה מוטרף והזוי. התשוקה מתעוררת ומתחילה לככב במרכז חייכם. אל תטרידו את עצמכם בסוגיות שוליות. מצאו ומצו את הרגע. החיים יפים מכדי לטחון אותם.
לחצו לפריסה אישית בקלפי הטארוט

הורוסקופ 2021 כסף: אם תתנערו מכל אלה ותסגלו לעצמכם ראייה ריאליסטית ומפוכחת, תוכלו להחזיר את החיוך אל פני מנהל חשבון הבנק שלכם. צפויה הצלחה פיננסית לאלה מכם הרואים את עתידם בעסקי מזון או בסיוע לזולת. המזל מתייצב לצד שותפויות, אך פונה עורף לסוליסטים שבחבורה או – בפשטות: לא מומלץ לעבוד בשיטת הזאב הבודד.
השנה אתם מתחילים לשלוט ברזיו של תחום העשוי להביא לכם הצלחה פיננסית בעתיד. אתם בשלים עתה לשקול את הדברים מבעד לפילטרים נועזים יותר, תוך נטילת סיכונים גדולים מאשר בעבר. לפתע אתם קולטים כי גודל הסיכוי, הינו כגודל הסיכון. שום דבר טוב לא צפוי למי שאינו מוכן לקחת צ'אנס.

הורוסקופ 2021 קריירה: תחת השפעה חיובית של הכוכבים מארס וונוס אתם מגלים יכולת תכנון וארגון שהייתה רדומה בכם. נצלו אותה לטובת עסקיכם ולא לטובת אינטרסים זרים. יש מי שמעניק לכם משוב קרייריסטי ללא כחל וסרק. גם אם לא ביקשתם ממנו, עדיין כדאי לכם להקשיב לו.
בחודש יוני יחסיכם העסקיים עם אדם נוקשה עלולים להגיע אל פרשת דרכים. כדי להיחלץ, כדאי לכם להסתייע בגורם שלישי שרמזים על אודותיו תוכלו לקבל באמצעותה של מפה אסטרולוגית. אדם חכם מעניק לכם עיצה שלא ממש מסתדרת עם הראש שלכם – נסו להיפטר מדעות קדומות שיש לכם בנושא. להפקת מפה אסטרולוגית אישית

רוחני: בשנה הקרובה הכוכבים והיקום שולחים לכם את המסר הבא: אדם חכם שומר על אמת פנימית – הוא יודע כי אם ינהג על-פי אינטרסים של אחרים, עלולים מניעיו להפוך לאנוכיים. הוא אומר לעצמו ומשנן: "אני נושם אל תוכי את ניחוח הפרח: אני צף את צופו: עיני בולעות אל קרבן את יפעת צבעיו: בר מזל אני על שכך עלה לי". אדם נאור אינו חושש להתייצב בראש ולהנהיג את הסובבים אותו, אך לשם כך הוא צריך להציג מטרה המשותפת לו ולהם.

קריסטל מזל שנתי: זהו הקריסטל שיעזור לכם להתגבר על קשיים, למצות את מלוא הפוטנציאל שלכם ויאפשר לכם הצלחה! אבן הקריסטל השנתית של ילידי מזל קשת היא לאפיס לזולי (זוהי אבן חן / הקריסטל שיחזק אותך ויעזור להצלחה וזימון השפע). אבן לאפיס היא אבן כחולה עם עיטורי זהב המחזקת מאוד את יכולת התקשור, משמשת כמטהר מנטלי, מגבירה יכולת לזכור חלומות, מעניקה כוח, בינה וחוכמה. ניתן ללכת עימה בתיק או כתכשיט.
לחצו למגוון אבני לאפיס ודוגמאות לתכשיטים עם לאפיס לזולי בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

לפרטים והזמנת אבן חן לאפיס למגוון תכשיטים עם אבן לאפיס לפרטים והזמנת קריסטלים למזל קשת
אבן לאפיס לחיזוק מודעות עצמית, טיהור מנטלי, חלומות חיוביים, בינה וחוכמה

סיכום אסטרולוגיה שנתית 2021: כפי שקראת, הורוסקופ 2021 הוא ייחודי משום שמצב הכוכבים מאפשר למצות את מלוא הפוטנציאל שלנו. שנה אסטרולוגית זו צפויה להיות שנה בה הכוכבים מאפשרים לנו למצוא כוחות פנימיים שיאפשרו לנו להצליח לשרוד משברים ולצאת מחוזקים. זוהי שנת תקווה שבה אנחנו יכולים לבחור כיצד יראה העתיד!

להפקת מפה אסטרולוגית אישית בחינם

עוד כלים רוחניים להצלחה שהכנו עבורך:


במפות אסטרולוגיות ילידי מזל קשת שולטים על הבית התשיעי. בית זה מייצג השכלה רחבה, לימודים גבוהים, כמו גם את ההרפתקנות ויצר הנדודים. הכוכב השולט בכם הוא יופיטר, המייצג בכל המפות האסטרולוגיות את השפע ואת המזל שעומד לצידכם.
להרחבה בנושא הכנסו למפה אסטרולוגית אישית בחינם לגולשי אלטרנטיבלי – הקישו כאן.


אהבתם? אל תשכחו לשתף עם חברים בפייסבוק, אינסטגרם, וואטסאפ ועוד…

מחפש מטפל/ת בתחום? באינדקס המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאןעכשיו בקניון אלטרנטיבלי


Back to top button