אסטרולוגיההורוסקופהורוסקופ שנתי 2020מזל קשת

תחזית אסטרולוגיה שנתית מזל קשת / הורוסקופ שנתי 2020 מזל קשת

הורוסקופ שנתי 2020 מזל קשת ותחזית אסטרולוגית שנתית מזל קשת לשנת 2020

תחזית אסטרולוגית שנתית והורוסקופ – קריירה וכסף:
בתחילת השנה, הולכות ונרגעות סערות כלכליות שליוו אתכם בסוף השנה החולפת. בתקופה זו צפויות הצעות אטרקטיביות לאנשי העסקים שביניכם ולכל אותם אלה הששים לגלגל כספים. המזל מתייצב לצד שותפויות ועבודת צוות, אך פונה עורף לסוליסטים שבחבורה או – בפשטות: לא מומלץ לעבוד בשיטת הזאב הבודד. זו תקופה בה אתם מתחילים לשלוט בסודותיו של אפיק אשר עשוי להביא לכם הצלחה פיננסית בעתיד. אם אתם תרים אחר עבודה, כדאי שתשקלו עיסוקים שנטשתם בעבר – מה שנראה כמו ג'וב מזדמן עשוי להפוך לקבוע. המזל הטוב ממתין לכם בנתיבים המושפעים מעולם התקשורת והאופנה. הצלחה כבירה צפויה לאלה מכם המתעניינים בתחומים שעניינם נפש האדם, גם אם העיסוק בתחומים אלה יהיה לאחר שעות העבודה.


עכשיו בקניון אלטרנטיבלי - פוינטרים להגנה, חיזוק והעצמה
לחץ לבחירת הקריסטל שלך


תחזית אסטרולוגית שנתית והורוסקופ שנתי לאהבה:
בקלילות שלא ממש הייתה צפויה, אתם מתמודדים עם מחזרים שאינם מוכנים להתחייב. סגנונכם הישיר (ואולי, אפילו, החצוף) עושה להם את זה! מחזרים הרפתקנים יציעו הצעות סרק – כדאי לכם להתייחס ברצינות רק להבטחות שיש עימן התחייבות כלשהי. במהלך השנה הקרובה נוצרות הזדמנויות המאפשרות לכם להיפטר מפרשיות המעוגנות ביחסים חד צדדיים, וצפויות לכם שיחות נוקבות בנושא עם הפרטנרים שלכם. בתקופת האביב רבדים חושניים מעודדים אתכם לפרוק עול ולהרגיש כמו ילדים קטנים. עושה רושם כי רצינות וכובד ראש, לא ממש תרמו להשגת מטרותיכם או שיפרו את איכות חייכם. דווקא קשר שובב משהו עשוי להתברר כאיכותי ועמוק.

בהשפעת כוכב אוראנוס, החל מחודש יוני צפויים תנאים אסטרולוגיים שיעצימו את היחסים הרומנטיים ביניכם לבין ילידי המזלות שור, דלי ותאומים. הבחירה האופטימאלית שלכם אמורה להיות בכיוון של ילידי מזל תאומים. בדרך מסתורית נראה כי גם עסקיכם והקריירה שלכם יושפעו מן המתרחש איתכם בתחום שבינו לבינה. טיפ: השקיעו בתחום זה והכול יבוא על מקומו בשלום.

קלף טארוט: קלף הטארוט השנתי שלכם הוא קלף הקיסרית. מסר הקלף – המזל הטוב נוחת עליכם במקומות מוטרפים, בעיתויים לא צפויים ובחברת אנשים מדהימים.
שנה נומרולוגית: הנומרולוגיה מבשרת על בני זוג אשר צירוף אותיות שמם או ספרות תאריך לידתם מסתכם ב – 5.

רוח ונפש: במפות אסטרולוגיות ילידי מזל קשת שולטים על הבית התשיעי. בית זה מייצג השכלה רחבה, לימודים גבוהים, כמו גם את ההרפתקנות ויצר הנדודים. הכוכב השולט בכם הוא יופיטר, המייצג בכל המפות האסטרולוגיות את השפע ואת המזל שעומד לצידכם.
להרחבה בנושא הכנסו למפה אסטרולוגית אישית בחינם לגולשי אלטרנטיבלי – הקישו כאן.


אהבתם? אל תשכחו לשתף עם חברים בפייסבוק, אינסטגרם, וואטסאפ ועוד…

אבני קריסטל לפי מזלות: אבן הקריסטל השנתית של ילידי מזל קשת היא לאפיס לזולי (זוהי אבן חן / הקריסטל שיחזק אותך ויעזור להצלחה וזימון השפע). אבן לאפיס היא אבן כחולה עם עיטורי זהב המחזקת מאוד את יכולת התקשור, משמשת כמטהר מנטלי, מגבירה יכולת לזכור חלומות, מעניקה כוח, בינה וחוכמה. ניתן ללכת עימה בתיק או כתכשיט. את הלאפיס לזולי וקריסטלים למזל קשת ניתן להשיג בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

לפרטים והזמנת אבן חן לאפיס למגוון תכשיטים עם אבן לאפיס לפרטים והזמנת קריסטלים למזל קשת
אבן לאפיס לחיזוק מודעות עצמית, טיהור מנטלי, חלומות חיוביים, בינה וחוכמה

סיכום אסטרולוגיה שנתית ל 2020: שנה זו היא שנת הגשמה עצמית והתגברות על מכשולים מהעבר! זו השנה האסטרולוגית שבה כל אחד ואחת מאיתנו יוכל להגשים את עצמו בצורה טובה ונכונה יותר וחובה עלינו כן לחבק את האפשרות הזו ולהצליח יותר!

להפקת מפה אסטרולוגית אישית בחינם

עוד כלים רוחניים להצלחה שהכנו עבורך:


עכשיו בקניון אלטרנטיבלי - פורמולה טבעית לניקוי רעלים
לחצו לפרטים נוספים והזמנה

משקפי הגנה
לחצו לפרטים נוספים והזמנה


מחפש מטפל/ת בתחום? באינדקס המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן

תגיות נושאים

Back to top button