אסטרולוגיההורוסקופהורוסקופ שנתי 2020מזל שור

תחזית אסטרולוגיה שנתית מזל שור / הורוסקופ שנתי 2020 מזל שור

הורוסקופ שנתי 2020 מזל שור ותחזית אסטרולוגית שנתית מזל שור לשנת 2020

תחזית אסטרולוגית שנתית והורוסקופ – קריירה וכסף:
שנת 2020 צופה לכם נתיב קרייריסטי שופע אנרגיות זוהרות ומלכותיות. אם אתם חשים מתוסכלים ממצבכם העסקי והקרייריסטי, יש מצב לפיו הגיע הזמן לטרוק את הדלת בפני העבר, תוך כדי פתיחת דלת חדשה כלפי העתיד. עושה רושם כי ברוח זו גם צצים גורמים הפותחים בפניכם את הדלתות, אך מצפים מכם לתוכנית פעולה כלשהי. זה אומר שהם ישמחו לראותכם עצמאיים וחסרי תלות.


עכשיו בקניון אלטרנטיבלי

הנחישות האופיינית לילידי מזל שור מציתה בכם שאיפה ליטול את גורלכם בידיכם משום שנראה כי זמן רב מדי אתם שבויים בכבלי העבר מכוח חוקי ההתמדה. פועלכם יעלה ויצליח ככל שתשכילו להתגונן מפני מצב לפיו אתם משליכים את יהבכם ומפקידים את עתידכם בידיו של אדם אחד בלבד, גם אם בדרך כלל הוא מרעיף עליכם חיוכים. עשו את כל שביכולתכם כדי לפתח דרכי פעולה נוספות. כדאי שתשאלו את עצמכם עד כמה אתם אטרקטיביים אם תחליטו לפתוח דף חדש במקום אחר.

תחזית אסטרולוגית שנתית והורוסקופ שנתי לאהבה:
שנת 2020 מזרימה אליכם אנרגיות חמימות המובילות אל חוויות פיקנטיות המעוררת בכם מאוויים כמוסים. אין בזה שום רע כל עוד אתם מוכנים לשלם את המחיר וללכת עם הדברים עד הסוף. דמות דומיננטית בחייכם הרומנטיים, תעזור לכם להשתחרר מעכבות רגשיות. זו שנה בה אתם זקוקים לכתף תומכת ולאוזן קשובה שתאפשרנה לכם לפרוק מן הלב. אתם רווים נחת ממצבו המרנין של בית הזוגיות אשר במפת הלידה שלכם.

תחת השפעה מבורכת של כוכב נפטון, האסרטיביות הפועמת בגרמי הרקיע המגוננים עליכם, מסייעת לכם להישמר מפני נוכלים ערמומיים שהם זאבים בעור של כבשים. אנרגיות ממוזלות מובילות אתכם אל נתיבים העוקפים את מלכודותיהם. חברים שותפיי סוד יעזרו לכם להתגבר על חרדות שווא. אט-אט אתם קולטים כי אם יש ברצונכם לזכות באהבה, ייתכן שתאלצו לבצע פשרה כלשהי. מישהו שאתם משוש ליבו, מתרשם מאוד מן השינוי שחל בכם. בוסתן האהבה מייחל לראותכם פועלים בדרכים שאינן מושפעות מגחמות של אחרים אלא אך ורק מנטיות ליבכם.

קלף טארוט: קלף הטארוט השנתי שלכם הוא קלף השמש. הקלף מייצג מצבים נפלאים ומאושרים בכל תחומי החיים. מציב את הכלל הבא: ההצלחה תהיה תלויה ברצונו הטוב של גורם כלשהו.

שנה נומרולוגית: הנומרולוגיה מבשרת על בני זוג אשר צירוף אותיות שמם או ספרות תאריך לידתם מסתכם ב – 6.

רוח ונפש: שנת 2020 מתדפקת על דלתכם באמצעות 'מלכת המטבעות' הנושאת את שמו של קלף הטארוט שמייצג אתכם. בפריסות קלפי טארוט העוסקות באהבה, הקלף מייצג פרשיות רגועות ושלוות. בפריסות העוסקות בהכוונה מקצועית הוא מייצג עסקי נדל"ן או אדריכלות, ובפריסות פיננסיות הוא מייצג רכוש ונכסים רבים. כדאי שתפנימו את בשורתו.

במפות האסטרולוגיות ילידי מזל שור שולטים על הבית השני: בית זה מייצג את נכסיו של האדם בעולם החומר, כמו גם בעולם הרוח. הכוכב השולט בכם הוא ונוס [בשותפות עם מזל מאזניים], המייצג בכל המפות האסטרולוגיות את האופן אשר על פיו ישאף בעל המפה לממש את הזוגיות שלו.
להרחבה בנושא הכנסו למפה אסטרולוגית אישית בחינם לגולשי אלטרנטיבלי – הקישו כאן.


אהבתם? אל תשכחו לשתף עם חברים בפייסבוק, אינסטגרם, וואטסאפ ועוד…

אבני קריסטל לפי מזלות: אבן הקריסטל השנתית של מזל שור היא ג'ספר אדום (זוהי אבן חן / הקריסטל שיחזק אותך ויעזור להצלחה וזימון השפע). ג'ספר אדום תעזור לכם לחצות מכשולים מבלי להינזק. היא תלווה אתכם להצלחה במסעותיכם אל הלא-נודע. מפורסמת בתכונותיה המופלאות בכל הנוגע לאומץ ולתעוזה. צבעה האדום הולם אופי לוהט ותשוקה עזה. ניתן ללכת עימה בתיק או כתכשיט. ניתן להשיג את אבן ג'ספר אדום וקריסטלים למזל שור ניתן להשיג בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

לפרטים והזמנת אבן חן ג'ספר למגוון תכשיטים עם ג'ספר לפרטים והזמנת קריסטלים למזל שור
אבן חן ג'ספר אדום לאומץ ותעוזה

סיכום אסטרולוגיה שנתית ל 2020: שנה זו היא שנת הגשמה עצמית והתגברות על מכשולים מהעבר! זו השנה האסטרולוגית שבה כל אחד ואחת מאיתנו יוכל להגשים את עצמו בצורה טובה ונכונה יותר וחובה עלינו כן לחבק את האפשרות הזו ולהצליח יותר!

להפקת מפה אסטרולוגית אישית בחינם

עוד כלים רוחניים להצלחה שהכנו עבורך:

מחפש מטפל/ת בתחום? באינדקס המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאןעכשיו בקניון אלטרנטיבלי


Back to top button