אסטרולוגיההורוסקופהורוסקופ 2021 / הורוסקופ שנתי 2021מזל שור

הורוסקופ 2021 שור / תחזית אסטרולוגיה שנתית מזל שור / הורוסקופ שנתי 2021 מזל שור

ברוכים הבאים להורוסקופ שנתי 2021 מזל שור ותחזית אסטרולוגית שנתית מזל שור לשנת 2021

מצב הכוכבים בשנה הקרובה: זוהי שנה מיוחדת במידה בה נקודת המזל הקוסמית נמצאת במיקום שיביא ברכה לכל מי שישכיל להכניס לחייו מימד רוחני, ולהסתכל פנימה, ולהגשים את הרצונות האמיתיים. זו השנה להוסיף לעצמך קריסטל עם אנרגיה רוחנית, להעשיר את חייך ולאפשר הצלחה בשנה הקרובה. זה בידיים שלך!


עכשיו בקניון אלטרנטיבלי -ערכת קריסטלים מושלמת לשנת 2021 כולל מארז מהודר! לחצו לפרטים


הורוסקופ 2021 אהבה: צפויה לכם הצלחה רומנטית כל עוד לא תשליכו את יהבכם על מחזרים חלקלקים שכל מאווייהם להונות אתכם. שימו לב למחזר אובססיבי שתובע מכם השקעה ענקית בקשר שביניכם, אך נמנע מלמקד את הפוקוס על אודות תמורה כלשהי שאמורה לבוא מצידו – בדיוק בעניין זה תוכלו להעמיק בסיוע קריאה בקלפי הטארוט. קופידון יאיר לכם פנים אם תגלו נחישות ואסרטיביות לנוכח רכלנים ומפיצי שמועות, מבלי לחשוש פן יבקרו את מעשיכם מאחורי גבכם. התקשורת המילולית תככב בחייכם הרומנטיים. הצורך להתבטא יאפיל על הצורך להתנסות.

הורוסקופ 2021 כסף: צפוי אירוע קוסמי אשר מחבר בין יסוד האדמה החומרי לבין המזל השופע מן הרקיע הפרוש מעליכם, שעשוי להביא את חשבון הבנק שלכם אל שיאים חדשים. כך גם עבור אלה מכם העוסקים בתחומים הדורשים כישרון עיצוב. תזוזה פיננסית משמעותית תפתח בפניכם אפשרות פעולה מרעננת. ברגע האחרון אתם עלולים להירתע מביצוע בגלל חשש לאכזב. אסור לכם להיכנע לרגשות של תבוסתנות משום שיש לכם הרבה מה להפסיד.

הורוסקופ 2021 קריירה: זו שנה בה יש לחשוד בטיפוסים המנסים להחתים אתכם על חוזים מעורפלים תוך מתן הבטחות שאינן מגובות בכתב. אתם מופתעים כאשר מעסיקים המפורסמים כביקורתיים ובררניים, מעניקים לכם 'אשראי' שלא ציפיתם לו. נסו להסיק מהקטעים האלה לגבי הדימוי העצמי שלכם.
תחום יצירתי שאתם עוסקים בו, זקוק להכרה. אם תמשיכו ליצור ולהקפיא במגירה, אל תצפו לתשואות. אל תתייעצו עם מי שאין לו מניע לראותכם מצליחים. מפה אסטרולוגית אישית עשויה להצביע על אנשים בעלי קשרים שיכולים לפתוח בפניכם את הדלתות הנכונות במקומות הנכונים. אם תגלו סבלנות הרי שתהיה לזה השפעה טובה גם על התחום הרומנטי. להפקת מפה אסטרולוגית אישית

רוחני: שנה אסטרולוגית זו מביאים אל מפתנכם אנרגיות בעלות אופי משחרר ומרגיע. אם אתם יודעים מה טוב בשבילכם, מהרו לנצל את התופעה הקוסמית על מנת לנתק מעליכם כל סוג של כבלים [גם מן הסוג האישי, אתם יודעים], בין אם גשמיים ובין אם רוחניים/נפשיים. אל תהיו שואבי המים וחוטבי העצים של אף אחד. מותר לכם להתייחס אל הדברים כאל בשורה גדולה שמביאה עימה את האור המפציע בקצה המנהרה. איכשהו יתברר כי רוחניות תורמת לזוגיות בתקופה זו.

קריסטל מזל שנתי: זהו הקריסטל שיעזור לכם להתגבר על קשיים, למצות את מלוא הפוטנציאל שלכם ויאפשר לכם הצלחה! אבן הקריסטל השנתית של מזל שור היא קרנליאן אדום (זוהי אבן חן / הקריסטל שיחזק אותך ויעזור להצלחה וזימון השפע). קרנליאן מכניסה לחיינו מרץ, אנרגיה ושמחת חיים. מחזקת גישה אופטימית וחיוניות המשתקפת כלפי חוץ. מעניקת מרץ לעשייה והתקדמות, ליישום רעיונות ומילוי מטרות ויעדים. ניתן ללכת עימה בתיק או כתכשיט. ניתן להשיג את אבני קרנליאן בקניון הרוחניות כאן.
לחצו למגוון קרנליאן ודוגמאות לתכשיטים עם אבן קרנליאן בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

לפרטים והזמנת אבן חן קרנליאן למגוון תכשיטים עם קרנליאן לפרטים והזמנת קריסטלים למזל תאומים

אבן חן קרנליאן למרץ, אנרגיה ושמחת חיים

מחפש מטפל/ת בתחום? באינדקס המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאןעכשיו בקניון אלטרנטיבלי


Back to top button