אסטרולוגיההורוסקופהורוסקופ 2022 / הורוסקופ שנתי 2022מזל שור

הורוסקופ 2022 שור / תחזית אסטרולוגיה שנתית מזל שור / הורוסקופ שנתי 2022 מזל שור

ברוכים הבאים להורוסקופ שנתי 2022 מזל שור ותחזית אסטרולוגית שנתית מזל שור לשנת 2022

מצב הכוכבים של מזל שור בשנה הקרובה: המחזוריות האסטרולוגית בשנת 2022 היא מיוחדת במינה. מצב הכוכבים הכללי מראה לנו שצפויים לנו מצבים רבים בהם מידע סותר יתקבל אצלינו ואנו נצטרך להחליט כיצד לנהוג ומה לעשות בכדי להצליח להתמודד עם מצבים מורכבים שעלולים אף לייצר אצל חלקינו מתחים ולחצים (מעבר למצב הרגיל). כדי להתמודד הצורה המייטבית השנה הקרובה עם האתגרים הכנו לך תחזית שנתית מפורטת הכוללת מה צופים הכוכבים מצד אחד… ומצד שני כלים שבאפשרותך להעזר – בכדי להצליח בשנה הקרובה. כאמור, זוהי שנה מיוחדת במידה בה נקודת המזל הקוסמית נמצאת במיקום שיביא ברכה והצלחה לכל מי שישכיל להכניס לחייו מימד רוחני.
זו השנה להוסיף לעצמך קריסטל עם תדר מיוחד ואנרגיה רוחנית, להעשיר את חייך ולאפשר הצלחה בשנה הקרובה. זה בידיים שלך! 👈 בהמשך התחזית תוכלו לראות מהו קריסטל המזל השנתי שלך 👉


מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי: ידעת שלכל מזל אסטרולוגי יש קריסטלים אנרגטיים שיכולים לעזור למימוש עצמי, הגשמת משאלות והתגברות על קשיים?
רוצה לדעת איזה קריסטלים מתאימים למזל האסטרולוגי שלך? לחץ לבחירת מזל


הורוסקופ 2022 אהבה: אל תנסו לפצח את צפונותיו של מי אשר הפנה לכם עורף. זכרו את הכלל שלפיו אין אדם שאי אפשר בלעדיו. אירועים ממוזלים צצים בנתיב שבינו לבינה. כאשר זה קורה הניחו לעצמכם לזרום מבלי להרהר במחר. במקום רגשי אשמה, קחו את הדברים כאילו היו חוויה מתקנת. יש מי שכועס עליכם משום שהחלטת לדון במשקעים שהודחקו. לא נורא, כך לפחות תדעו היכן אתם עומדים. בחצי השני של השנה אל תניחו למרחק גיאוגרפי לחצוץ ביניכם לבין קשר נכסף. קחו בחשבון כי מוסכמות חברתיות עלולות לטרפד לכם. בסוף השנה, קשר שיפסק בפתאומיות יעניק לכם הרגשה של חופש ועצמאות. בדיוק בעניין זה תוכלו להעמיק בסיוע קריאה בקלפי הטארוט.

הורוסקופ 2022 קריירה ופרנסה: כדאי שתנצלו את היצירתיות שניחנתם בה, כדי לצקת תוכן מקורי אל העבודה שלכם. אל תלכו בנתיב נדוש שכולם פוסעים בו. אם אתם נכנסים לתחום עסקי שקצת גדול עליכם, כדאי להתייעץ. זה לא שאין לכם את הכישורים הדרושים, אלא את הניסיון. יש מי שמתכנן להציע לכם הצעה עסקית אך ממתין להבשלת התנאים. כדאי שתיזמו מהלך שיסלול את הדרך. הניחו לצד השני להאמין כי כל האופציות פתוחות בפניכם. אל תתאכזבו אם מי שתמכתם בו כלכלית או מוראלית, לא ממהר להחזיר לכם כגמולכם. ממילא סייעתם לו שלא על מנת לקבל פרס.

אופק הזדמנויות על פי נקודת המזל הקוסמית: שנת 2022 פותחת מרחבים בפני ילידי מזל שור המבקשים להיחלץ ממצבם הנוכחי ומוכנים לקחת צ'אנס בכניסה אל עולם המסחר והשיווק. היא חלומית למי שחולמים להיות אנשי התקשורת. אדירה עבור מי שמייחלים למצוא ידיד לחיים, ולא ממש נוהים אחרי מדרגות הרבנות. אתם תרגישו שינוי חיובי בחייכם, כאילו שנפתח בפניכם דף חדש. התחושה הנפלאה עשויה לגרום לכם לתת צ'אנס גם ליחסים שלא ייראו מבטיחים ממבט ראשון. תופעת אופק ההזדמנויות תחזק את יחסיכם עם ילידי מזל אריה. ההתרחשות עשויה להעמיד בצל כל ניסיון לתכנון ארוך טווח ותעודד פעילות אינטואיטיבית. להפקת מפה אסטרולוגית אישית

מה לעשות כדי לממש את הפוטנציאל וההזדמנויות בשנה הקרובה? כדי להצליח לממש את ההזדמנויות בשנה הקרובה מומלץ להעזר באנרגיות ובתדר האנרגטי של אבן החן לאפיס לאזולי. לאפיס היא אבן כחולה עם כתמים קטנים של זהב ולבן והיא מיוחדת במינה. התדר האנרגטי שלה מחזק את יכולת התקשורת הבינאישית, מחזק מאוד את יכולת התקשור, קשר עם המודעות העצמית, משמשת כמטהר מנטלי, מגבירה חלומות, מעניקה כוח וחוכמה. כיום אבן הלאפיס משמשת מתקשרים רבים שנעזרים בה בטיפולים. ניתן לשאת את אבן החן בתיק, או לענוד אותה כתכשיט אנרגטי ייחודי.
למגוון אבני לאפיס בקניון הרוחניות, לחץ/ צי כאן

אבן חן לאפיס לזולי
אבן חן לאפיס לזולי
לפרטים והזמנת אבן חן לאפיס למגוון תכשיטים עם לאפיס

סיכום אסטרולוגיה שנתית ל 2022: כפי שקראת, הורוסקופ 2022 של מזל שור הוא ייחודי משום שמצב הכוכבים בנקודת המזל מאפשר למצות את מלוא הפוטנציאל שלנו. שנה אסטרולוגית זו צפויה להיות שנה בה הכוכבים מאפשרים לנו למצוא כוחות פנימיים שיאפשרו לנו שינוי חיובי בחיים, יאפשרו לנו להצליח לשרוד משברים ולצאת מחוזקים. זוהי שנת שינוי שבה אנחנו יכולים לבחור כיצד יראה העתיד שלנו!

מחפש מטפל/ת בתחום? באינדקס המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאןעכשיו בקניון אלטרנטיבלי


Back to top button