אסטרולוגיההורוסקופהורוסקופ שנתי 2020מזל תאומים

תחזית אסטרולוגיה שנתית מזל תאומים / הורוסקופ שנתי 2020 מזל תאומים

הורוסקופ שנתי 2020 מזל תאומים ותחזית אסטרולוגית שנתית מזל תאומים לשנת 2020

תחזית אסטרולוגית שנתית והורוסקופ – קריירה וכסף:
זו שנה אסטרולוגית בה אלת המזל מזרימה אליכם סכומי כסף שלא הבאתם בחשבון. צצה הצעה המאפשרת לכם לרכוש מיומנויות מקצועיות שיביסו את מתחריכם. אנשים המפורסמים בגין קשיחותם ונחרצותם, יהיו מוכנים לוותר לכם על התחייבות ולעגל הסכמים. מאידך הם ידרשו תמורה שלא ממש תהלום את עקרונותיכם. דיבורים עם אנשי שלומכם ועם יועצי סתרים, מעודדים אתכם ליטול אחריות על המתרחש בנתיב הקריירה, מבלי להניח למשביתי שמחות לרפות את ידיכם. בקלות רבה מן הצפוי אתם מתמודדים עם מעסיקים בעלי סף דרישות גבוה. סגנונכם הקליל והתקשורתי הוא בדיוק הסחורה שהם מחפשים.


עכשיו בקניון אלטרנטיבלי

החל מחודש יוני מצב גרמי השמיים מדרבן אתכם ליטול סיכונים ולקחת צ'אנסים. יש להביא בחשבון כי גם לתקופה הפכפכה (מן ההיבט העסקי והתעסוקתי), יש יופי משלה. שגרה והתמדה אינן בהכרח המתכון הבדוק לארנק תפוח. לעיתים הן מתבררות כנוסחה 'מוצלחת' לקיפאון פיננסי ולדשדוש. החודשים מאי וספטמבר מבשרים על הזדמנויות מפתיעות הצופנות התמודדות על משרות אטרקטיביות. היקום יעניק לכם את אשר אתם מאמינים כי אתם ראויים לו.

תחזית אסטרולוגית שנתית והורוסקופ שנתי לאהבה:
בתקופת סוף החורף ותחילת האביב אתם מושפעים מיסוד המים הנחשב לרכיב זורם ורומנטי אך הזוי קמעה. עושה רושם כי אתם שואפים לכבוש את ליבו של אדם יוצא דופן, אך ככל שגדלה תסיסתכם, כך נראה שהצלחתכם מוטלת בספק. מלאך האהבה מעודד אתכם להחצין ארשת מסתורית ולרסן את גילוי הלב שכה אופייני לכם. כדאי שתותירו משהו גם לדמיון. מכל מקום, אל תהיו ברורים ושקופים כל כך.

החל מחודש יולי התרחשויות ספונטאניות תתבררנה כממוזלות, מה שמביא אל מפתנכם שפע של שידוכים ופגישות עיוורות. רוח טובה הנושבת השנה במפרשי ספינת האהבה שלכם, מנווטת אתכם אל נתיבים שופעי מזל וברכה. הסגנון שלכם בתחום שבינו לבינה עלול להרתיח את המקנאים בכם, אך הוא בהחלט מרגש את האנשים הנכונים. פגישות עיוורות תעלינה על דרך המלך, גם אם נדמה שהצד השני אינו ממהר לשום מקום. אם אתם תאומים אופייניים, הרי שגם אתם זקוקים לחופש ולעצמאות משלכם. לא ככה ?

קלף טארוט שנתי: קלף הטארוט השנתי שלכם הוא קלף עשרת הגביעים. קלף טארוט זה מייצג מצבים לפיהם אתם חווים אושר גדול שאין למעלה ממנו. מבוסס על הפתגם "איזה עשיר ? השמח בחלקו !".
שנה נומרולוגית: הנומרולוגיה מבשרת על בני זוג אשר צירוף אותיות שמם או ספרות תאריך לידתם מסתכם ב – 5.

רוח ונפש: הנומרולוגיה מעודדת אתכם לפעול ברוח האנרגיות של המספר 5 שהוא מספר קסום של נעורים, עליזות, שובבות, צחוק, קלילות, הומור, סחרור וסקרנות. הוא חברותי, נעים הליכות, שופע חן, חיוניות וחינניות. אץ, רץ, קופץ, נופל וקם. פזיז, הפכפך, שנון ומבדר. מתאים עצמו בקלילות למצבים משתנים. שונא שגרה ותר אחר הרפתקאות. ניחן ביכולת דיבור ובכושר שכנוע: מסוגל לשכנע את הכבשה לקפוץ לביקור אל הזאב הרעב, ולשכנע את הזאב שלא לטרוף אותה.

במפות האסטרולוגיות ילידי מזל תאומים שולטים על הבית השלישי: בית זה מייצג את התקשורתיות, כמו גם כישורים בהבעה ובמשא-ומתן. הכוכב השולט בכם הוא מרקורי [בשותפות עם מזל בתולה] המייצג בכל המפות האסטרולוגיות את האנרגיה התזזית, השובבה המקסימה והתוססת.
להרחבה בנושא הכנסו למפה אסטרולוגית אישית בחינם לגולשי אלטרנטיבלי – הקישו כאן.


אהבתם? אל תשכחו לשתף עם חברים בפייסבוק, אינסטגרם, וואטסאפ ועוד…

אבני קריסטל לפי מזלות: אבן הקריסטל השנתית של מזל תאומים היא קרנליאן אדום (זוהי אבן חן / הקריסטל שיחזק אותך ויעזור להצלחה וזימון השפע). קרנליאן מכניסה לחיינו מרץ, אנרגיה ושמחת חיים. מחזקת גישה אופטימית וחיוניות המשתקפת כלפי חוץ. מעניקת מרץ לעשייה והתקדמות, ליישום רעיונות ומילוי מטרות ויעדים. ניתן ללכת עימה בתיק או כתכשיט. ניתן להשיג את אבני קרנליאן בקניון הרוחניות כאן. קרנליאן אדום וקריסטלים למזל תאומים ניתן להשיג בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

לפרטים והזמנת אבן חן קרנליאן למגוון תכשיטים עם קרנליאן לפרטים והזמנת קריסטלים למזל תאומים
אבן חן קרנליאן למרץ, אנרגיה ושמחת חיים

סיכום אסטרולוגיה שנתית ל 2020: שנה זו היא שנת הגשמה עצמית והתגברות על מכשולים מהעבר! זו השנה האסטרולוגית שבה כל אחד ואחת מאיתנו יוכל להגשים את עצמו בצורה טובה ונכונה יותר וחובה עלינו כן לחבק את האפשרות הזו ולהצליח יותר!

להפקת מפה אסטרולוגית אישית בחינם

עוד כלים רוחניים להצלחה שהכנו עבורך:

מחפש מטפל/ת בתחום? באינדקס המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאןעכשיו בקניון אלטרנטיבלי


Back to top button