אסטרולוגיההורוסקופהורוסקופ 2022 / הורוסקופ שנתי 2022מזל תאומים

הורוסקופ 2022 תאומים / תחזית אסטרולוגיה שנתית מזל תאומים / הורוסקופ שנתי 2022 מזל תאומים

ברוכים הבאים להורוסקופ שנתי 2022 מזל תאומים ותחזית אסטרולוגית שנתית מזל תאומים לשנת 2022

מצב הכוכבים של מזל תאומים בשנה הקרובה: המחזוריות האסטרולוגית בשנת 2022 היא מיוחדת במינה. מצב הכוכבים הכללי מראה לנו שצפויים לנו מצבים רבים בהם מידע סותר יתקבל אצלינו ואנו נצטרך להחליט כיצד לנהוג ומה לעשות בכדי להצליח להתמודד עם מצבים מורכבים שעלולים אף לייצר אצל חלקינו מתחים ולחצים (מעבר למצב הרגיל). כדי להתמודד הצורה המייטבית השנה הקרובה עם האתגרים הכנו לך תחזית שנתית מפורטת הכוללת מה צופים הכוכבים מצד אחד… ומצד שני כלים שבאפשרותך להעזר – בכדי להצליח בשנה הקרובה. כאמור, זוהי שנה מיוחדת במידה בה נקודת המזל הקוסמית נמצאת במיקום שיביא ברכה והצלחה לכל מי שישכיל להכניס לחייו מימד רוחני.
זו השנה להוסיף לעצמך קריסטל עם תדר מיוחד ואנרגיה רוחנית, להעשיר את חייך ולאפשר הצלחה בשנה הקרובה. זה בידיים שלך! 👈 בהמשך התחזית תוכלו לראות מהו קריסטל המזל השנתי שלך 👉


מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי: ידעת שלכל מזל אסטרולוגי יש קריסטלים אנרגטיים שיכולים לעזור למימוש עצמי, הגשמת משאלות והתגברות על קשיים?
רוצה לדעת איזה קריסטלים מתאימים למזל האסטרולוגי שלך? לחץ לבחירת מזל


הורוסקופ 2022 אהבה: אתם עלולים להציב מכשולים בפני אדם שרוצה בחברתכם. כדאי לכם לוודא כי אינכם מחמיצים הזדמנות. כדאי שתשקלו בזהירות את המילים שיוצאות מפיכם. יש מי שלוקח ללב את מה שנראה לכם כמו סתם התבדחות. צפוי לכם קטע רומנטי עם אדם אשר יש לכם הרבה מן המשותף עימו. נראה כי המאחד עולה על המפריד. חשיבה עצמאית תוביל אתכם להחלטות נבונות בתחום האישי. בסיפור הזה כדאי לכם לדלג על עצות חינם. בחצי השני של השנה (אחרי חודש יולי) צפוי לכם קשר חדש אשר יש בו לא מעט הימור. כדאי שתשאלו את עצמכם מה למדתם מסיפורים דומים בעבר. יש מי שעדיין ממתין כי תקיימו הבטחה שנתתם לו.
 בדיוק בעניין זה תוכלו להעמיק בסיוע קריאה בקלפי הטארוט.

הורוסקופ 2022 כסף: אדם שחלמתם כי ישקיע בכם אך לשווא, הופך את פניו ומחזר אחריכם. לאחר שוך גלי ההפתעה נסו לבלוש אחר הסיבה למהפך. זה הזמן להשקיע במצליחנים, גם אם פה ושם התכסחתם איתם. התחשבנויות יכולות להמתין, אתם יודעים. חשיפת סוד עסקי או פליטת פה שלא במקומה עלולות לעורר מהומה. כדאי לכם למנות בלב עד עשר עוד לפני שמדברים. אתם חייבים לעצמכם קצת יותר יחסי ציבור. צניעות היא תכונה נעלה אך לא ממש מקדמת את ענייניכם. שימכם עומד לעלות לדיון אצל מה שמכונה 'החלונות הגבוהים'. כדאי להחליף מילים עם גורם משפיע.

הורוסקופ 2022 קריירה ופרנסה: עצותיהם של חובבנים עולות על אלו שאתם מקבלים ממקצוענים. תחרות מול טיפוס שאפתן עלולה לגרום לכם לנטוש את המערכה. קחו בחשבון כי גם הוא לא מזלזל בכם. עושה רושם שאתם נוטים להיעתר להצעה עסקית שדורשת מיקוח. המזל ישחק לאלה מבינכם שיתעקשו לקיים משא ומתן, כמו גם למי שיפרגנו לעצמם מפה אסטרולוגית. במקום העבודה השתדלו להימנע מוויכוחים שכלל לא נוגעים לכם. במקביל, נראה כי יש מי שינסה לגרור אתכם אל תוכם. להפקת מפה אסטרולוגית אישית

אופק הזדמנויות שלך על פי נקודת המזל הקוסמית: שנת 2022 היא תקופה מדהימה לאלה מכם העוסקים בתחומים אפורים ומשעממים אך החולמים להשתלב בתחומי מחקר או במדעים מדויקים. מכיוון שצפויות אנרגיות בעלות אופי שובב, חושני ומניפולטיבי – ייתכן כי תחליטו להחזיר אל חייכם את מי שהפכו ל"אקסים". אם זה מה שתעשו, אל תצפו לתוצאות מיידיות. צפויים נתיבים מפתיחים שעשויים לפלס את דרככם אל השקעה בניירות ערך. הקוסמוס 'יציע' לכם להניח בצד עיסוקים שהם בבחינת ה"שוטף והשגרתי" ולהשקיע בתחומים שעשויים לעצב את עתידכם. במקביל נפתחת הזדמנות לחזור אל ספסל הלימודים. יהיה חיוני לבצע סגירת פערי השכלה.

מה לעשות כדי לממש את הפוטנציאל וההזדמנויות בשנה הקרובה? כדי להצליח לממש את ההזדמנויות בשנה הקרובה מומלץ להעזר באנרגיות ובתדר האנרגטי של אבן החן טורמלין שחור. טורמלין שחור היא אבן חזקה ביותר להגנה מפני אנרגיות שליליות (עין הרע). אבן מופלאה שביכולתה לחבר אתכם עם תעצומות נפש שלא ידעתם על קיומם. התדר של הצבע השחור מעניק בטחון ועוזר בהגנה מאנרגיות מעכבות. זו אבן נפלאה עבור מי שהאגו שלו חוצץ בינו לבין האנרגיות של ההצלחה.
ניתן לשאת את אבן החן בתיק, או לענוד אותה כתכשיט אנרגטי ייחודי. למגוון אבני טורמלין בקניון הרוחניות, לחץ/ צי כאן

טורמלין שחור / טורמלין שחור סגולות

למגוון תכשיטים עם טורמלין שחור עוד קריסטלים למזל תאומים

סיכום אסטרולוגיה שנתית ל 2022: כפי שקראת, הורוסקופ 2022 של מזל תאומים הוא ייחודי משום שמצב הכוכבים בנקודת המזל מאפשר למצות את מלוא הפוטנציאל שלנו. שנה אסטרולוגית זו צפויה להיות שנה בה הכוכבים מאפשרים לנו למצוא כוחות פנימיים שיאפשרו לנו שינוי חיובי בחיים, יאפשרו לנו להצליח לשרוד משברים ולצאת מחוזקים. זוהי שנת שינוי שבה אנחנו יכולים לבחור כיצד יראה העתיד שלנו!

מחפש מטפל/ת בתחום? באינדקס המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאןעכשיו בקניון אלטרנטיבלי


Back to top button