הורוסקופהורוסקופ 2024 / הורוסקופ שנתי 2024

תחזית אסטרולוגית שנתית

הורוסקופ שנתי ותחזית אסטרולוגית שנתית לכל גלגל מזלות האסטרולוגיה

כללי: זו עומדת להיות שנה מאתגרת ומורכבת במיוחד כאשר כוחות מנוגדים משפיעים עלינו. ארועים רבים, חלקם חיוביים וחלקם שליליים יפקדו אותנו. ארועים אלה קשורים לכוכבים משמעותיים שמתחילים נסיגה במהלך השנה האזרחית הקרובה (לדוגמא: כוכב שבתאי וכוכב כירון).
מנגד, אנחנו רואים השפעות חיוביות של הכוכבים על מפת מדינת ישראל. הכוכבים מעניקים לנו "אור בקצה המנהרה" ומאפשרים לנו ליהנות מאנרגיות חיוביות שהמדינה עומדת לקבל בחודשים הקרובים והשפעתם תהיה חיובית ביותר, החל מחודש אדר.
לחץ/ לחצי לעוד הורוסקופ ותחזית אסטרולוגית לשנה הקרובה

מה זה אומר לגבינו?
זה אומר שמצד אחד אנו צפויים לארועים מורכבים אשר ידרשו כוח עמידה, סבלנות ויכולת להתמודד מול מצבים משתנים ומנגד, צפויים ארועים חיוביים אשר ישפיעו אלינו לטובה.
רוצים לדעת מה הכוכבים צופים למזל שלכם? קיראו בתחזית שנתית מיוחדת שהכנו עבורכם.
לתחזית שנתית אישית מורחבת מומלץ להעזר בפרישת טארוט אישית הכוללת מסרים אישיים ומידע מקלפי הטארוט, תחזית לאהבה, פרנסה וקריירה לשנה הקרובה.
בחר מזל
מזל טלה I מזל שור I מזל תאומים I מזל סרטן I מזל אריה I מזל בתולה I מזל מאזניים I מזל עקרב I מזל קשת I מזל גדי I מזל דלי I מזל דגים

הורוסקופ שנתי למזל טלה

אהבה בשנה הקרובה: עושה רושם כי פרשיות שכלל לא היו בתוכניותיכם, מביאות אתכם להבין משהו חשוב על עצמכם ועל מישהו היקר לכם: ייתכן שלהבין פירושו גם לסלוח.
כסף: בלגנים שאיכשהו קשורים לטענות כספיות עלולים להיגרר זמן רב מהצפוי: מצד שני, עושה רושם כי המצב הזה ישרת את מטרותיכם.
קריירה: עושה רושם שיש לכם חשבון מתמשך עם מעסיק [בוס] כפייתי: במקום להתעסק עם 'שתו לי – אכלו לי', כדאי, פשוט, שתגשימו את מטרותיכם.
משפחה: קטעים מוטרפים המתגלגלים אליכם מזיכרונות העבר עלולות לגבות מחיר יקר: הדרך הבטוחה ביותר להיחלץ מהסיפור הזה היא באמצעות שיחות והבהרות.
נקודות לטיפוח: נראה כי תיאלצו למצוא את שביל הזהב בפרשיות אהבה שאתם מעוניינים בהן: לא תוכלו להחזיק בכל עקרונותיכם אם יש ברצונכם לכבוש את ליבו של הצד השני.
נקודות ציון לשנה הקרובה: בחודשים אוגוסט וספטמבר צפויות הפתעות מרנינות הקשורות בצעירים במשפחה.
ילד כוכבים: טיפ אסטרולוגי לאימא שמגדלת צאצא ממזל טלה: תני לו לעשות מה בראש שלו. כשהוא מתחמם, ספרי בלב עד עשר ורוצי לתפוס מחסה.
תחזית שנתית אישית מורחבת I פרישת טארוט לאהבה I מפה אסטרולוגית אישית I קריסטל המזל שלך לשנה הקרובה


הורוסקופ שנתי למזל שור

אהבה בשנה הקרובה: אדם קרוב מטפטף באוזניכם עצות הנוגעות להתמסדות בתחום שבינו לבינה, וזאת גם אם קודם לכן נהג להשמיע הצהרות שונות בתכלית.
כסף: אם אגרתם פריטים שונים שלאחרונה שקלתם למוכרם או לשווקם, יש מצב שנפלתם על שנה מדהימה לביצוע פעולות מעין אלו.
קריירה: אנשי העסקים שביניכם שלאחרונה חשו מעין זעזוע בנתיב עסקיהם, עשויים להבחין בשינוי מרגש לטובה. יפה לכם ככה.
משפחה: חישובים נומרולוגיים מנתבים אתכם אל קרובים ובני משפחה שאיכשהו קשורים במספרים 1, 5 או 7. גם בתים הקשורים במספרים אלה יזכו באנרגיות ממוזלות.
נקודות לטיפוח: אם צצו במוחכם רעיונות אשר איכשהו הינם בעלי נגיעה לענייני קהילה או פוליטיקה, זו השנה שלכם להגשימן.
נקודות ציון לשנה הקרובה: בחודשים יולי ואוגוסט אתם עשויים לממש רווחי השקעות: מה שהיום נחשב ל – לא-מי-יודע-מה ופחות ערך, עשוי להרקיע שחקים בעתיד.
ילד כוכבים: טיפ אסטרולוגי לאימא שמגדלת צאצא ממזל שור: כשהעקשנות שלו תטריף את דעתך, כדאי שתביאי בחשבון שדווקא עקשנותו, היא זו שתביא לו את ההצלחה.
תחזית שנתית אישית מורחבת I פרישת טארוט לאהבה I מפה אסטרולוגית אישית I קריסטל המזל שלך לשנה הקרובה


הורוסקופ שנתי למזל תאומים

אהבה בשנה הקרובה: הכוכבים מציפים אתכם בשלל קטעים רומנטיים מהסוג הלוהט: גם הדיכאוניים שביניכם צפויים לחוש בהתחדשותן של אנרגיות שכבר שכחו מקיומן.
כסף: אתם תצליחו להיחלץ ממלכודות פיננסיות, אך הישועה לזה עשויה להיות בדמותם של יועצים מקצועיים בכל תחום עסקי בו אתם מבקשים לקבל החלטות.
קריירה: ככל שהצלחתכם מצליחה לנסוק גבוה יותר, כך אתם עלולים למצוא את עצמכם מבוססים בבעיות מינוריות אשר בעבר היו עשויות להצחיק אתכם.
משפחה: אנשים שאתם מחבבים עלולים להפגין התנהגות שתלטנית: אל תתרגשו אם יהיה מי שידרוש מכם לבטל את רצונותיכם מפניו.
נקודות לטיפוח: כוכבי מזל והצלחה ירחפו השנה מעל הנתיב הרומנטי: אם אתם יודעים מה טוב בשבילכם, כדאי שתנצלו את השפע לטובת שידוכים ולהיכרויות.
נקודות ציון לשנה הקרובה: חודש מאי נולד לסילוק משקעים: נולדת הבנה טובה יותר למעשיהם והתנהגותם של בני הזוג.
ילד כוכבים: טיפ אסטרולוגי לאימא שמגדלת צאצא ממזל תאומים: כמעט שהוא מוכן להישבע שהוא אמר לך ולא הקשבת. הביטי בו: נכון שקשה לך לכעוס עליו? זה סוד הקסם האישי שלו.
תחזית שנתית אישית מורחבת I פרישת טארוט לאהבה I מפה אסטרולוגית אישית I קריסטל המזל שלך לשנה הקרובה


הורוסקופ שנתי למזל סרטן

אהבה בשנה הקרובה: אנרגיות בעלות גוונים ורודים מציפות את בית הזוגיות שלכם: התופעה הזו מעניקה לכם הזדמנות לאחות סדקים שנפערו ולגשר בין תהומות.
כסף: מזל יוצא דופן צפוי לכם הודות למסעותיו של הירח: עושה רושם שהדברים מסתדרים לטובתכם גם בלי שתצטרכו לנקוף אצבע.
קריירה: עושה רושם כי בשנה שחלפה וויתרתם על מסלולים שהיו יקרים לליבכם: הגיע הזמן לדרוש הטבות בתוספת ריבית והצמדה.
משפחה: מצב גרמי השמיים בבית הרביעי שבמפה האסטרולוגית שלכם (בית המשפחה), מדגיש את חשיבותם של עניינים הקשורים בהוריכם או בילדיכם: בשורות טובות בדרך אליכם.
נקודות לטיפוח: אל תתבודדו ואל תסתגרו בדלת אמותיכם: הביטחון העצמי שלכם ידריך אתכם בכיוון הנכון: כסף יבוא בקלות – וילך בקלות. יפה לכם ככה.
נקודות ציון לשנה הקרובה: ספטמבר ואוקטובר הם זמן ללימודים, בעיקר אם הם נוגעים לתחומים שעיקרם יחסי-ציבור.
ילד כוכבים: טיפ אסטרולוגי לאימא שמגדלת צאצא ממזל סרטן: העניקי לו את כל תשומת הלב כשהוא בא להתייעץ איתך. לא כל הילדים באים להתייעץ עם אימא.
תחזית שנתית אישית מורחבת I פרישת טארוט לאהבה I מפה אסטרולוגית אישית I קריסטל המזל שלך לשנה הקרובה


הורוסקופ שנתי למזל אריה

אהבה בשנה הקרובה: מתגלגלים אליכם שידוכים והיכרויות הנובעים מן המזלות קשת ותאומים. הנומרולוגיה צופה הצלחה לאירועים ולמקומות המושפעים מן המספרים 3, 12, 21, ו 30.
כסף: צפויים קשרים פיננסיים עם גורמים עסקיים (אנשים ובתי עסק) שצירוף אותיות שמם או ספרות תאריך לידתם מסתכם בשמונה, מספר הנחשב נפלא לענייני כספים.
קריירה: מסלול הקריירה שלכם נתפס בעיני הסובבים אתכם כמוצלח בהרבה מכפי שאתם מפרגנים לו: אין שום סיבה להשליך את הקיים אלא לשדרג אותו.
משפחה: למרות חוסר רוגע שתקף אתכם, צפויה תקופה חלומית לאנשים שאתם חפצים ביקרם: צאו מתוך החרדות שלכם, הכול יסתדר על הצד הטוב ביותר.
נקודות לטיפוח: מומלץ להימנע מהסכמים הנחתמים במילת-כבוד ובתקיעת-כף, ולהעדיף חוזים רשמיים….משהו כתוב וחתום…אתם יודעים.
נקודות ציון לשנה הקרובה: האביב, עבורכם, זו תקופה שנועדה ללימודים בנוסח של סדנאות והשתלמויות.
ילד כוכבים: טיפ אסטרולוגי לאימא שמגדלת צאצא ממזל אריה: כדאי שתדעי שהוא זה שמנהל את הבית. בטח חשבת שזו את או בן הזוג שלך, נכון? ובכן, טעית. נא להכיר את המנהל החדש.
תחזית שנתית אישית מורחבת I פרישת טארוט לאהבה I מפה אסטרולוגית אישית I קריסטל המזל שלך לשנה הקרובה


הורוסקופ שנתי למזל בתולה

אהבה בשנה הקרובה: צפויים לכם קטעים יוצאי דופן בחברת מי אשר נחשבים למי שמתחככים בהוד ובהדר: תוכלו לראות בזה רמז לעתיד לבוא.
כסף: צפויות לכם הצלחות פיננסיות הקשורות ביסוד האדמה. גם החקלאים שביניכם עשויים לעשות חיל בעסקיהם ובתנובתם. צפויה פריחה לעוסקים בגננות.
קריירה: אדם מתוחכם מציג בפניכם דרך לפיה תוכלו לפתח שני תחומי עיסוק במקביל: כדאי שתקשיבו לו מבלי להתייעץ עם כל העולם ואחותו.
משפחה: יש מי שלא שלם עם עצמו בנוגע לעצות שהוא משיא לכם בתחום המשפחה: יש לו נקיפות מצפון משום שהוא לוקח על עצמו אחריות גם למעשיכם שלכם.
נקודות לטיפוח: הקטעים שאתם צריכים להקפיד בהם מושפעים מחוסר טאקט ומפליטות-פה לא זהירות. כל שאתם צריכים הוא למנות עד עשר עוד לפני שאתם מדברים.
נקודות ציון לשנה הקרובה: מאי ויוני מבשרים טובות לאלה מכם המייחלים לקשר רומנטי יציב ושפוי.
ילד כוכבים: טיפ אסטרולוגי לאימא שמגדלת צאצא ממזל בתולה: הוא יודע הכול ובדרך כלל גם מחלק לך ציונים. יש לו רף ציפיות גבוה וכולנו מקווים שתסיימי אצלו עם ציון עובר.
תחזית שנתית אישית מורחבת I פרישת טארוט לאהבה I מפה אסטרולוגית אישית I קריסטל המזל שלך לשנה הקרובה


הורוסקופ שנתי למזל מאזניים

אהבה בשנה הקרובה: צפויים מזל וברכה לאלה מכם השואפים להוביל אל מדרגות הרבנות את הקשר שבינו לבינה: שער הפריון וההצלחה ייפתח בפניכם הרבה יותר מהר מכפי שנדמה לכם.
כסף: הישגים ותשואות זורמים אליכם חרף כל העכבות והמכשולים: זה הזמן לגשש באתרים ובמקומות אשר עד לא מכבר היו חסומים בפניכם.
קריירה: יצוץ אדם אשר לשכנע אתכם כי אם הדברים היו תלויים בו, הרי שכהרף עין היה מצ'פר אתכם כהנה וכהנה, אך גורמים סמויים עתירי כוח מפצירים בו שלא לעשות כן. אתם לא חייבים להאמין לו.
משפחה: זה ממש בסדר שאתם מרגישים דחף עז לאהוב את יקיריכם ולהיות נאהבים על ידם. במקביל לכל זה כדאי לכם להישמר מהערצת יתר של אהוביכם.
נקודות לטיפוח: קחו בחשבון כי גם את השעות בהן אינכם טרודים בבעיות פרנסה, כדאי לכם להקדיש לאנשים הקשורים לתחומי עיסוקיכם ולאלה העשויים לקדם את ענייניכם.
נקודות ציון לשנה הקרובה: פברואר עד אפריל הוא הזמן שלכם לקבל החלטות גורליות בתחום שבינו לבינה.
ילד כוכבים: טיפ אסטרולוגי לאימא שמגדלת צאצא ממזל מאזניים: אוי איזה כיף לך. מן פינוק שכזה. יש לך ילד "מאזניים"? זכית בפיס! אין-אין על העדינות וההתחשבות שלו.
תחזית שנתית אישית מורחבת I פרישת טארוט לאהבה I מפה אסטרולוגית אישית I קריסטל המזל שלך לשנה הקרובה


הורוסקופ שנתי למזל עקרב

אהבה בשנה הקרובה: צפויה ליפול עליכם פרשיה רומנטית שהגיעה מעולם הזוי, ותבשר את תחילתו של קשר מרטיט ומרגש: עושה רושם שכל צד מעניק לאחר את אשר חסר לו.
כסף: יש להעדיף את התחושות האינטואיטיביות על פני שיקולים שכליים. תוכלו לסמוך ולהישען על משאבים כספיים שלא אתם עמלתם בהשגתם.
קריירה: אתם עשויים להתפרנס מתחום הדורש עמל-כפיים וסיוע לזולת: כדאי שתרכשו את השכלתכם ממקור ראשון, מבלי להזדקק למוסדות מתווכים.
משפחה: צפויה אווירה משפחתית טובה וצפויים לכם ימים גדושי הבנה והרמוניה. גם המופנמים שביניכם ירגישו צורך לשתף את יקיריהם בחוויותיהם.
נקודות לטיפוח: פרשיות אהבה סופגות אנרגיה ברוכה וממוזלת, אך כדאי לפקוח עין על שלמותן ויציבותן של מסגרות ממוסדות.
נקודות ציון לשנה הקרובה: יולי עד אוקטובר הוא הזמן שלכם להתברג אל תוך מסגרות שעשויות לקדם את האינטרסים שלכם.
ילד כוכבים: טיפ אסטרולוגי לאימא שמגדלת צאצא ממזל עקרב: את מרגישה שהוא עושה לך ולכולם בית-ספר? ובכן, את צודקת. ככה זה גם ימשיך בעתיד.
תחזית שנתית אישית מורחבת I פרישת טארוט לאהבה I מפה אסטרולוגית אישית I קריסטל המזל שלך לשנה הקרובה


הורוסקופ שנתי למזל קשת

אהבה בשנה הקרובה: מערך הכוכבים הפרוש מעל לראשכם, צופה מצב לפיו הרומנטיקה שלכם תזרום אל תוך נהר של דיבורים ושיחות: בניגוד גמור לאשר אירע בעבר, אתם תהיו מוכנים להעמיד במבחן את אשר כה חששתם מפניו.
כסף: מותר לכם להפסיק לדאוג בלשון המעטה: קטעים הכרוכים בבלגנים ותסבוכות, צפויים להגיע אל חוף מבטחים. כל עכבה לטובה.
קריירה: השנה כדאי לכם לגלות נחרצות ואסרטיביות ולסגור חשבון עם כל מי שבלם את קידומכם: חביבות מצדכם עלולה לזכות בפרשנות שגויה מצד הסובבים אתכם.
משפחה: עושה רושם שהיחסים שבינו לבינה חוזרים לעצמם לאחר תקופה של וויכוחים וחוסר אמון: פעילות משותפת תצליח לגשר על פני הפערים.
נקודות לטיפוח: יותר מכל דבר אחר אתם זקוקים לאופקים, דרור והתנסויות חדשות. המזל הטוב שלכם משפיע גם על הסובבים אתכם.
נקודות ציון לשנה הקרובה: ינואר ומרץ טובים במיוחד להסדרת בעיות המושפעות מיחסי עבודה.
ילד כוכבים: טיפ אסטרולוגי לאימא שמגדלת צאצא ממזל קשת: את מגדלת ילד עצמאי, משוחרר ונטול עכבות. כשהוא מתייעץ איתך, זה רק בשביל הנימוס.
תחזית שנתית אישית מורחבת I פרישת טארוט לאהבה I מפה אסטרולוגית אישית I קריסטל המזל שלך לשנה הקרובה


הורוסקופ שנתי למזל גדי

אהבה בשנה הקרובה: גם אם אתם מוכנים להמר כי אין לזה סיכוי, צפוי להירקם קשר ביניכם לבין אדם אשר רבים לוטשים אליו את עיניהם: הצלחתכם תעבור דרך לא מעט צביטות לב.
כסף: הכי טוב עבורכם הוא לסגל לעצמכם חשיבה מחוץ לקופסה: הפלונטרים יותרו וייפתחו ברגע בו תוציאו מחייכם שיקולים המושפעים מנורמות ומסטריאוטיפים.
קריירה: אירוע שקשור בגלגולים קודמים, יגלגל אתכם בכיוון שלא היה בתוכניותיכם: השקעותיכם תזכינה אתכם בגמול מדהים, וזאת למרות שלא חלמתם עליו.
משפחה: לנשים דומיננטיות במשפחה תהיה השפעה מכרעת על מסלול חייכם, וזאת גם אם מדובר בהתרפקות על זיכרונות.
נקודות לטיפוח: אל תחששו לחפש את קרבתם של אנשים המתחככים בכבוד, יוקרה ומעמד חברתי איתן.
נקודות ציון לשנה הקרובה: באפריל ויולי צפויים שבחים וניצחונות. זה הזמן להכתיב לאחרים את מהלכיהם מבלי להסס או להתלבט.
ילד כוכבים: טיפ אסטרולוגי לאימא שמגדלת צאצא ממזל גדי: הוא תמיד ינחת על שתי רגליו. הוא חזק, יציב ואחראי הרבה יותר מכפי שנדמה לך.
תחזית שנתית אישית מורחבת I פרישת טארוט לאהבה I מפה אסטרולוגית אישית I קריסטל המזל שלך לשנה הקרובה


הורוסקופ שנתי למזל דלי

אהבה בשנה הקרובה: צפויות לכם אנרגיות של יופי אשר משדרגות את הופעתכם החיצונית. מכאן נובע כי אין לקמץ בהוצאות הקשורות במלתחה, שיער, ציפורניים, תמרוקים וכדומה.
כסף: צפויות לכם תשורות יוצאות דופן, כמו גם תשואות נכבדות של השקעות מן העבר. עושה רושם כי מישהו יוצא מגדרו כדי לסייע לכם.
קריירה: ייתכן שזה יפתיע אתכם, אבל נראה כי נופלות עליכם הזדמנויות לממש תוכניות אשר בכל סיטואציה אחרת נראות תקועות ואבודות.
משפחה: אם אתם יודעים מה טוב בשבילכם, כדאי לכם להיעתר להצעותיהם של הסובבים אתכם, בעיקר אם יש בכוונתם לתמוך בכם: הימנעו ממלכודת משחקי הכבוד.
נקודות לטיפוח: כדאי לכם להיות עם האצבע על הדופק לקראת אפשרויות חדשות הנפתחות בחו"ל. בד בבד עם ההצלחות החומריות יש לעשות למען הרוח והנפש.
נקודות ציון לשנה הקרובה: בתקופת הקיץ עושה רושם כי אנשים רמי מעלה ישפיעו רבות ובאופן חיובי על הישגיכם.
ילד כוכבים: טיפ אסטרולוגי לאימא שמגדלת צאצא ממזל דלי: רצית איינשטיין? קיבלת! עכשיו תוכלי לכתוב ספר על: "איך לגדל ילד שממציא את הגלגל מחדש".
תחזית שנתית אישית מורחבת I פרישת טארוט לאהבה I מפה אסטרולוגית אישית I קריסטל המזל שלך לשנה הקרובה


הורוסקופ שנתי למזל דגים

אהבה בשנה הקרובה: מפת הכוכבים מתמרנת את הפנויים שביניכם אל נתיב של שידוכים ומפגשים: ככל שזה יישמע הזוי, יש מצב שהסובבים אתכם עשו יד אחת כדי לחלצכם מבדידותכם.
כסף: מזדמנות לכם הצעות אטרקטיביות במסגרתן של עסקות הדורשות השקעה מרוכזת של אנרגיה לפרקי זמן קצרים.
קריירה: גם אם אתם לא ממש סגורים על זה, צפויות לכם אנרגיות ממוזלת אשר תכנסנה דמויות מפורסמות אל חייכם: איכשהו, זה עשוי להזניק את מצבכם הקרייריסטי.
משפחה: צפויה אנרגיה שלא מן העולם הזה לאלה מכם הנוטלים פסק-זמן כדי לבחון מחדש את כל אשר השיגו עד כה: אל תהססו לבחון את הדברים עם יקיריכם.
נקודות לטיפוח: האנרגיות שלכם תהינה בשיאן, מה שאומר שמומלץ לכם להפגין נחישות וסמכות. מכל מקום, צאו מתוך המופנמות שלכם.
נקודות ציון לשנה הקרובה: נובמבר ודצמבר הם הזמן שלכם להרשים דמות מפורסמת: אם תאמרו לה בדיוק את אשר אתם מבקשים, תזכו בתמיכתה.
ילד כוכבים: טיפ אסטרולוגי לאימא שמגדלת צאצא ממזל דגים: לפני הכול את חייבת להשקיע בכישרונותיו היצירתיים. עוד לא נולד 'דגיג' שאין לו כאלה.
תחזית שנתית אישית מורחבת I פרישת טארוט לאהבה I מפה אסטרולוגית אישית I קריסטל המזל שלך לשנה הקרובה


אנחנו מקווים שנהנתם לקרוא הורוסקופ שנתי שהוכן על ידי אסטרולוגים מומלצים. עמוד זה מעודכן עבור כל מי שאוהב לקרוא תחזית שנתית למזל שלו, אסטרולוגיה, התאמת מזלות, התאמה אסטרולוגית, הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות יומי, אסטרולוגיה הורוסקופ יומי, הורוסקופ תחזית יומית, הורוסקופ מזל עקרב, הורוסקופ מזל טלה, הורוסקופ מזל מאזניים, גלגל המזלות, הורוסקופ מזל תאומים, הורוסקופ מזל שור, הורוסקופ מזל בתולה, הורוסקופ מזל גדי, הורוסקופ מזל דלי, הורוסקופ מזל דגים ועוד.


Back to top button