לוח ארועי גופ-נפש-רוח

סדנת לימוד רייקי 1-2 – עליזה בן יוסף יהלום

מיקום: רעננה

החלה ההרשמה, ייפתח בקרוב


מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי: ידעת שלכל מזל אסטרולוגי יש קריסטלים אנרגטיים שיכולים לעזור למימוש עצמי, הגשמת משאלות והתגברות על קשיים?
רוצה לדעת איזה קריסטלים מתאימים למזל האסטרולוגי שלך? לחץ לבחירת מזל


לימוד רייקי 1-2 – עליזה בן יוסף יהלום
לפרטים מלאים חייגו: 072-2285819

רייקי היא שיטת ריפוי הוליסטית פשוטה וקלה לימוד, כל אחד יכול ללמוד להשתמש בה, ללא קשר לגילו, מין או דת (רייקי היא שיטת ריפוי ולא דת).
כדי ללמוד רייקי לא נדרש ידע קודם או כשרון מיוחד, נדרש רק לרצות ללמוד להעביר רייקי לעצמך ו/או לאחרים, נכונות לתת לאנרגיית הרייקי לזרום דרכיך ומעט זמן לקורס קצר.
היכולת לרפא בעזרת רייקי מועברת לתלמיד בתהליך תיאום או התכווננות ( initiation or attunement) על ידי מאסטר רייקי מוסמך כמורה לרייקי.
בנוסף התלמיד מקבל הדרכה בריפוי הוליסטי בהנחת ידיים ולומד דרך חוויה והתנסות.

ההתכווננות יוצרת את המרפא ברייקי, היא מביאה להרמוניה בין האנרגיה של התלמיד לאנרגיית הרייקי על ידי ההתכווננות או תיאום של האנרגית הגוף לתדר מיוחד של התנודות של אנרגיית הרייקי, כך שהרייקי יכול לזרום בקלות בתוך וסביב הגוף האנרגטי שלו.
התכווננות הרייקי יוצרת את היכולת להכיל ולהעביר כמויות מוגדלות של אנרגיית הקי על ידי פתיחה והרחבה של קו ההרה- תעלת אנרגיה בגוף שבתוכו זורמת אנרגיית רוחנית, וניקוי חסימות. היא גם מטהרת ומאזנת את המרכזי האנרגיה או צ'קרות.
אפשר לעביר התכווננות לתלמיד אחד וגם לקבוצה תלמידים.

על פי המסורת המקורית ברייקי ישנם שלושה שלבים או דרגות בלימוד הרייקי: רייקי 1, רייקי 2 והמאסטר , גישה זו הייתה מקובלת על שני הארגונים של הרייקי עד שנת 1983, היום יש מאסטרים שמלמדים רייקי 3 בשני שלבים: רייקי 3 – מאסטר טיפולי ורייקי 4 – מאסטר מורים.

היות שלא כל התלמידים רוצים ללמד או שעוד לא מרגישים מוכנים לשלב זה למרות שהם מטפלים מצוינים אני מלמדת בשני השלבים ומי שרוצה יכול להשלים למאסטר מורים מיד אחרי או עם הפסקה קצרה.
בכל רמה של התכווננות (רייקי 1, 2, או 3) אתה נהפך לערוץ גבוה יותר, רחב יותר של אנרגיית רייקי מרפא והרטט של הגוף האנרגטי שלך יהיה יותר עוצמתי וגבוה יותר.
מכיוון שרייקי מודרך על ידי אינטליגנציה גבוהה שמתאימה את עצמה לכל בן אדם, אז כל אחד יחווה את תיאום לרייקי קצת שונה, למרות שהתהליך הוא זהה לכולם.
יש העוברים שינוי מידי במודעות ויש העוברים חוויה לא משמעותית, דבר זה לא אומר שהתיאום לא עבד.
הרייקי יזרום יותר ככל שתשתמש בו יותר אבל זה לא אומר שאם לא תשתמש הרייקי יאבד, אחרי שקיבלת תיאום של רייקי תוכל להשתמש בו כל חייך ואף פעם לא תאבד את היכולת לתעל אותו.

על עליזה בן יוסף יהלום:
עליזה בן יוסף יהלום – מאסטר רייקי, הילרית, מורה ומרפאה רוחנית.
אני מלמדת קבוצות ויחידים את הנושאים: הילינג אנרגטי, רייקי בכל הרמות, לייטריאן רייקי, נומרולוגיה ומודעות, תקשור, קורס בניסים, מודעות ושינויים.
טלפון: 072-2285819
קישור לפרטים נוספים על עליזה בן יוסף יהלום:
https://index.alternativli.co.il/878.html

אשמח לראותכם!

* הקורסים והסדנאות באחריות המטפל / מנחה הסדנא / מכללה. הסדנאות בלוח ארועי גוף – נפש – רוח בישראל מתעדכנות באופן שוטף. נשמח אם תעשו לייק לעמוד, כך תוכלו להשאר מעודכנים בכל האירועים הקרובים. תשתפו עם החברים שלכם כדי שגם הם יוכלו ליהנות מהעצמה אישית ויעשירו את חייהם באנרגיות טובות ובכלים שימושיים.

מחפש מטפל/ת בתחום? באינדקס המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאןעכשיו בקניון אלטרנטיבלי


Back to top button