לוח ארועי גופ-נפש-רוח

קורס שפת גוף וחכמת הפנים – מכללת ברק

מיקום: מכללת ברק – בירושלים, באר שבע ובאשקלון

בתאריך: 22.04.20

לפרטים מלאים על קורס שפת גוף וחכמת הפנים חייגו: 072-2285465

שפת הגוף היא שפה לכל דבר שפת הגוף היא מראה של הנפש זאת בתנאי שנדע להשתמש בה נכון. שפת הגוף היא כלי להעברת מסרים בלתי מילוליים, כעין “תרגום בגוף הסרט.” שפת הגוף הינה תקשורת בלתי מילולית, זוהי מעין “שפת סימנים” והיא השפה הראשונה לקבוע את הרושם שאנו יוצרים במודע ושלא במודע, לעיתים שפת הגוף יוצרת רושם מוטעה, לעיתים היא אינה תואמת את המילים…
זהו מסלול חובה לכל אדם ככלל ולמטפלים בפרט.
רוצה לדעת מה אומרות פניך ?
זוהי תורה שהיא למעשה ניתוח מרשים ומדויק של מבנה האישיות לפי תווי הפנים.. תורת הפנים מאפשרת התבוננות מעמיקה לתוך האדם ואבחון מכלול הפרטים אשר מרכיבים את אישיותו. תורה זו, מעניקה לנו כלים אמינים לזיהוי האדם הניצב מולנו כגון: תכונות האישיות, כישורים, כישרונות, אופי, דפוסי התנהגות, דפוסי חשיבה, חסימות נפשיות, בריאותיות ועוד.
משך הקורס: הקורס בן חמישה חודשים במפגשים חד שבועיים בני 4 שעות אקדמיות, קיים מסלול בוקר וערב.

קורס שפת גוף:
בואו לגלות כמה סודות על תקשורת ללא מילים!
הקורס מתאים לכל מי שמעוניין ללמוד לנתח את תנועות ומחוות גופו של האחר ולכל מי ששואף לרכוש כלים לשיפור איכות החיים.
הקורס מיועד גם לאנשי מקצוע כגון פסיכולוגים, מטפלים באמנויות, מגשרים, כמו גם אנשי מקצוע העוסקים בהדרכה, אימון, ייעוץ, שיווק ומכירות, משאבי אנוש וכן הלאה, המבקשים להרחיב ולהעשיר את היצע הטיפולים שהם מעניקים ללקוחותיהם.
בין הנושאים הנלמדים בקורס ניתן למנות את שפת הגוף ככלי עזר אבחוני, צורות הפנים ואפיונם, משמעותם של מבנה הפנים והקמטים, פיצוח קודים, משמעות האינטונציה והקצב בקול, וכן שימוש בשפת הגוף כאמצעי לחיזוק מסרים מילוליים, אמת או שקר לפי שפת הגוף ועוד מגוון רחב של נושאים נוספים.
מעוניינים לרכוש טכניקות יעילות שבעזרתן תוכלו “לקרוא אנשים כמו ספר פתוח”? להטיב לפענח ולהבין את מי שניצב מולכם? לקדם את האפקטיביות של התקשורת הבין-אישית שלכם ולשפר את האינטראקציה עם הסביבה בסיטואציות שונות? אם כך, מומלץ לכם להצטרף ללימודי שפת גוף ולרכוש שפה שתפתח בפניכם צוהר לנבכי הנפש.

לפרטים והרשמה: 072-2285465

קצת על – מכללת ברק:
מכללת ברק מציעה את מגוון מסלולי הלימוד והקורסים המתקדמים ביותר להכשרת מטפלים ולצמיחה אישית, בהנחיית המרצים המובילים בתחומם.
המכללה מייצגת את הרפואה ההוליסטית כאשר השילוב ההוליסטי יוצר מערכת שלמה:
* שילוב בין תורות המזרח ותורות המערב
* שילוב בין צמיחה אישית לצמיחה מקצועית
* לימודים מקצועיים בצד אוירה פסטורלית וכפרית
אווירת הלימודים ב"ברק" היא אינטימית ומשפחתית כנהוג במכללת ברק, כיתות קטנות ויחס אישי לכל לומד ומבוססת על ערכי היסוד של המכללה: טבע, צמיחה והתפתחות, אהבת אדם והרמוניה.
נשמח לארח אתכם ולהציג בפניכם את החממה המופלאה שלנו לצמיחה אישית ומקצועית.
טלפון: 072-2285465
קישור לפרטים נוספים על מכללת ברק:
https://index.alternativli.co.il/247.html

נשמח לראותכם!

* הקורסים והסדנאות באחריות המטפל / מנחה הסדנא / מכללה. הסדנאות בלוח ארועי גוף – נפש – רוח בישראל מתעדכנות באופן שוטף. נשמח אם תעשו לייק לעמוד, כך תוכלו להשאר מעודכנים בכל האירועים הקרובים. תשתפו עם החברים שלכם כדי שגם הם יוכלו ליהנות מהעצמה אישית ויעשירו את חייהם באנרגיות טובות ובכלים שימושיים.

Back to top button