ריפוי בצבעים אורה-סומארפואה משלימה

אורה סומא – הפומנדרים

הפומנדרים הם שילובים של ארבעים ותשע תמציות צמחים ושמנים אתריים.

הפומנדרים הם שילובים של ארבעים ותשע תמציות צמחים ושמנים אתריים: שבעה צמחים המתחברים דרך צבעם לכל אחת מהצ'אקרות, ארבעים ותשעה בסך הכל. בתוככי הפומנדר הלבן המקורי, שבעת הקבוצות של שבעה יוצרים איזון מושלם. בשעה שהפומנדרים התפתחו, המשיכו להופיע צבעים נוספים.

כל אחד מהפומנדרים הצבעוניים מכיל צמחים התואמים את הצ'אקרה המסוימת אליה מתייחס הצבע, אך בשעה ששיעור הצמחים בתוך כל פומנדר משתנה, כל הארבעים ותשעה תמיד נוכחים. כל פומנדר לכן פונה לצרכים של צ'אקרה שונה בגוף. הכוונה שמאחורי הפומנדרים, ככל שנוגע בויקי, היתה שכל אחד צריך להיות חיבור למקור האור שמעבר לרוגע. כך הם מהווים אמצעי למקד את כוונתנו. הם תומכים בחלק שלנו שבמרכז שנמצא בנוח, ותוך חיזוק הנוחיות הזו האי-נוחיות (המחלה), מתבטלת בעדינות.

לכל אורך ההיסטוריה, ניחוחות ואדים היו בשימוש כדי לטהר את האווירה. המילה פומנדר מקורה בזמן שהיו מכניסים מקל ציפורן בתוך תפוח עץ כדי שניחוחו ירענן את החדר המשפט, וכך לסייע לשופט לקבל החלטה צלולה. עד לעצם היום הזה, משתמשים בקטורת בכנסיות ומקדשים לפולחן והיטהרות.

במקומות בהם שמני האיזון עובדים ישירות ברמה הפיזית ושמים אותם על העור, שדה הפעילות העיקרי של הפומנדרים הוא בשדה האלקטרו-מגנטי הסובב את הגוף הפיזי. הם מועברים דרך השדה האלקטרו-מגנטי, ויוצרים ריפוי והגנה. כל פומנדר מחדיר את האנרגיות של הצבע אליו הוא קשור, וכך הוא יכול לעזור לנו להביא אל חוויותינו את המסר החיובי שבתוך הצבע הזה. כך ורוד יכול להביא לנו את החוויה של חמימות ורגישות, טורקיז יכול לעזור לנו להעביר דרך הלבבות שלנו את המסר מן הצד של הרגשות שלנו.

צילום קירלי גילה שהפומנדרים יוצרים שסתומים מזעריים בתוך השדה האלקטרו-מגנטי, שמאפשרים כניסה של האנרגיות החיוביות, ומסננים החוצה את האנרגיות השליליות. את ההגנה הזו אפשר לחשוף באמצעות צילום קירלי במשך שעתיים וחצי. אם כך, התפקיד העיקרי של הפומנדרים הוא הגנה. אבל זה לא כל היקף ההשפעה שלהם.

ליצירת קשר ופרטים מלאים על שולמית רונן

Back to top button