ריפוי בצבעים אורה-סומארפואה משלימה

אורה סומא והבימר

אורה – סומא" היא מערכת המושתתת על ריפוי בצבעים, תדרים ואנרגיות של צמחים, גבישים וקריסטלים ומיועדת לכל מי שרוצה להעצים את עצמו.

"אורה סומא" היא מערכת המושתתת על ריפוי בצבעים, תדרים ואנרגיות של צמחים, גבישים וקריסטלים ומיועדת לכל מי שרוצה להעצים את עצמו ולחיות ממקום של עוצמה וחיות. בין כלי הריפוי של ה"אורה סומא" ניתן למצוא גם את הבימר – BEAMER LIGHT PEN אשר הינו כלי ריפוי ייחודי בלעדי שיכול להצטרף לטיפול ולאבחון ב"אורה- סומא" אך יכול לעמוד ברשות עצמו ככלי טיפולי ייחודי. הבימר מהווה צעד נוסף במימד הריפוי בצבע.

הבימר מיועד למטפלים הפתוחים לגישה האלטרנטיבית ועובדים עם אנרגיות, תדרים, מרידיאנים, נקודות אקופונקטורה, אזורי רפלקס, צ'קרות, צבע ואור כמו גם לכל אדם שרוצה לקחת אחריות אישית על צמיחתו, תודעתו, וריפויו בדרך של טיפול עצמי.

כיצד זה עובד?
כידוע, ב"אורה סומא" הטיפול מתבצע על ידי שימוש בבקבוקים ייחודיים כפולי צבע. אותם בקבוקים המכילים בתוכם אנרגיות של צבע, צמחים, גבישים וקריסטלים, נוצרו מחדש בתוך אמפולות זכוכית קטנות שמוחדרות לתוך הבימר. לשם כך, נבחרו בקפידה 14 אמפולות זכוכית כפולות צבע (התואמות את התדר האנרגטי של בקבוקי הריפוי המקבילים).

הבימר עצמו הינו מעין "פנס" המקרין את אורו דרך האמפולות וכך מתקבל אותו התדר האנרגטי של הבקבוק התואם לו מבקבוקי הריפוי. האמפולות כפולות הצבע, המוארות באור רך, יכולות להיות מכוונות לתוך שכבות ההילה (AURA) – השדה האנרגטי על כל רבדיו הסובב את הגוף הפיזי, הצ'קרות, או יכולות להיות מכוונות ספציפית למרידיאנים (תעלות אנרגיה), נקודת אקופנקטורה או אזורי רפלקס בגוף. כל אמפולה, מביאה איכות אנרגטית אחרת.

דרך השימוש בבימר ניתן לגלות את האפשרויות הבלתי מוגבלות של הבאת אור פיזי כדי לסייע בשחרור הפוטנציאל הטמון בכל מטופל. זהו כלי המאפשר לקבל את השילוב של אנרגיות הצבע, הצמחים, הגבישים והקריסטלים ולהעצים ולהעביר את האנרגיות לאזורים ספציפיים בעזרת הקרנת אור הפיזי.
שימוש בבימר יכול להעצים את זרימת הצ'י (אנרגיית החיים) בתוך מערכות האנרגיה של הגוף.
הבימר יכול לעזור לנתב את מעברי זרימת האנרגיה וכמו כן לטהר ולנקות חסימות או התגבשויות אנרגטיות. על ידי כך ניתן להשפיע על תודעתו והרגשתו של המטופל ולהעצים את ריפוייו.
על מנת להעצים את השפעת הבימר, ניתן להתקין לו מתקן קריסטלי – CRYSTAL ATTACHMENT. לאחר שממקמים את האמפולה הנבחרת בתוך הבימר יש לחבר את המתקן הקריסטלי מעליו.
כשהאור דלוק, האנרגיות של הצבע, הצמחים, הגבישים והקריסטלים יעברו בעזרת קרן האור גם דרך גביש קוורץ – קריסטל ובכך תגבר עוצמת התדר האנרגטי המועבר.

Back to top button