ריפוי בצבעים אורה-סומארפואה משלימה

מהי הדרך שלך על פי האורה סומא

הישיבה מול מגוון בקבוקי הריפוי הזוהרים בצבעיהם של האורה סומא תשרה על פנימיותך את ההנחיה, את ההכוונה להמשך אל צבעים מסוימים.

האם אי פעם חזית בקשת הנפרשת בשלל צבעיה עם המגע בקרני השמש? האם הבחנת בהשתנותם של הצבעים בשעות שונות של היום? האם קלטת לתוכך את מגוון הצבעים השותפים להרכבת מראה נוף העוצר את נשימתך? האם ביכולתך לזכור כיצד חשת לנוכח מראות אלו?
ממש כמו ששקיעה או קשת משרים בנו תחושה ייחודית, הישיבה מול מגוון בקבוקי הריפוי הזוהרים בצבעיהם של האורה סומא תשרה על פנימיותך את ההנחיה, את ההכוונה להמשך אל צבעים מסוימים. בחירת הצבעים, משקפת, כמובן, את הגעגועים והכמיהות העמוקות המצויות בנשמתך.
חקירת בחירת הצבעים תאפשר לך להבין את המשמעות של המסרים בבקבוקים שבחרת. כי צבע הוא מסר, הוא שפה שביחד נפענח.

בקבוקי הריפוי של אורה סומא הם המראה החיצונית של המפה הפנימית, וההשתקפות של ה"אני" האמיתי והנשמה של כל אחד או אחת מאתנו.

האבחון ב"אורה סומא" נמצא בלב המסע ב"אורה סומא".
במהלך האבחון, יהיה עליך לבחור ארבעה בקבוקים כפולי צבע. הצבעים שימשכו אותך, הצבעים ש"יקראו" לך קשורים בעצם לרובד עמוק יותר בפנימיות שלך. בחירת הבקבוקים שלך , תאפשר לך למעשה לבחור את הקשת האישית שלך ותאפשר לך תובנות בעלות ערך רב השזורות לתוך מטרת חייך.
האבחון והשיחה המדוייקים והעמוקים ברמת הנשמה, מאפשר לך לראות לא רק את המתנות הטמונות באתגרים שלך, אלא גם יאפשרו לך גילוי של אנרגיות הצבעים והמסרים בתוכם שיעזרו לתמוך בגדילה האישית שלך.

אורה סומא פונה לנשמה דרך שפת הצבע, ומאפשרת לאדם להתמודד עם מי שהוא ברמות העמוקות ביותר שלו. אורה סומא מאפשרת לאדם לגדול ולעלות בשלבי סולם המודעות.
אורה סומא היא מערכת ריפוי המאפשרת לגשר בין הגוף והנשמה.
תפקיד המטפל באורה סומא הוא רק לעזור לאדם לפענח את קוד הצבע, להיות מתווך, מראה נקייה על מנת לעזור לכל אדם להבין את בחירתו.
הייעוץ והאבחון שלך, יישארו במסגרת המרחב המקודש שניצור יחד, והחשוב הוא כמו בחיים ליהנות מן התהליך!

כשהאדם בוחר ומעדיף צבע או צבעים מסוימים מתוך שלל הצבעים מתרחש תהליך של זיהוי משהו שכבר קיים בתוכו, בתוך מהותו. החלק העליון בבקבוק מייצג את הרמה המודעת. החלק התחתון בבקבוק קשור לתת מודע.

האבחון באורה סומא:
קיימים 103 בקבוקים כפולי צבע מהם תתבצע בחירתך. מעבר למסרים של הצבע, גם לסדר הבחירה הבקבוקים יש מסר ומשמעות:

הבקבוק הראשון קרוי בקבוק הייעוד – בקבוק הנשמה.
בעזרתו נוכל לברר מהי השליחות שלך? מה באת לממש בחייך הנוכחיים? חלקו התחתון של בקבוק זה משקף את מהות הנשמה בעוד חלקו העליון של בקבוק זה משקף את הדרך ואת שיעור החיים העיקרי בו תתממש מהות הנשמה.

הבקבוק השני מורה את האיכויות והכישרונות שניחת בהם.
בקבוק זה יראה ויזכיר לך איזה תכונות, איכויות, מעלות ומידות טמונים בתוכך על מנת לממש את הייעוד. בקבוק זה גם יעיד על אותן אנרגיות בתוכך שחוסמות אותך מלהשתמש באותן איכויות המוטבעות בנשמתך. בקבוק זה הינו גם בקבוק הריפוי מכיוון ששימוש בו יעזור לנו לגלות את האיכויות המופלאות ביותר בתוכנו ויעזור לנו לנוע ממצבים חסומים בתוכנו לפריצת דרך ולמימוש עצמי.

הבקבוק השלישי הינו בקבוק ה"כאן ועכשיו".
זה הבקבוק המתאר את הדרך בה הנך צועד\ת כיום מבחינה רגשית, מנטאלית, רוחנית וכו'.

הבקבוק הרביעי הינו בקבוק העתיד.
אילו אנרגיות מזמנת לה הנשמה מן העתיד. מהו עתיד? זהו זמן המושפע מתובנות העבר ומשולב עם העשייה הנוכחית באמצעותן האדם יוצר לעצמו את הדרך העתידית. מה שזרענו בעבר ינבוט בעתיד. האבחון יראה באמצעות בקבוק זה כיצד העתיד שלנו הוא למעשה מציאות עכשווית.
בתהליך האבחון העמוק שמציעה "אורה סומא" נוכל להתבונן במסע הנשמה שלך כי הצבעים שבחרת משקפים את כל רמות הקיום: רוחנית, מנטלית, רגשית ופיזית.

אורה סומא (בעברית: אור ה' לסומא.) היא שיטת ריפוי ייחודית המאפשרת לאדם, בחירה חופשית ולקיחת אחריות אישית לגבי בריאותו, ריפויו, בחירתו.
אורה סומא מאפשרת לאדם לבחור בנתיב האינדיבידואליזם להחזיר את הכוח לעצמו ולהפסיק לתת את כוחו לאדם אחר.

אורה סומא אינה פולשנית – אין בתהליך הריפוי את המודל הרגיל של מטפל – מטופל ואין את העליונות של המטפל על פני המטופל. אורה סומא היא תרפיה שמתאימה לעידן החדש, עידן הדלי, בו הנשמה לוקחת את כוחה בחזרה. נשמתו של אדם אחראית לבחירות שלו, להתחייבויות שלו ולגדילתו בתודעה.
אורה סומא מאפשרת לאדם לבחור בעצמו ולעצמו בלבד, את ארבעת הבקבוקים שמשקפים את מי שהוא בנקודת זמן זו.

מי בוחר את הבקבוקים?
מי אחראי על הבחירה? הנשמה. נשמת אדם – נר ה'. זהו הניצוץ האלוהי שבנו שמקיים את חיינו. זה הכוח שמניע את חיינו. הנשמה, השלהבת, התודעה הבהירה הזו היא זו המשתקפת דרך העיניים האנושיות כשהן באות לבחור את הבקבוקים באורה סומא. "הנך הצבע אותו בחרת והוא המשקף את הצרכים שלך" אמרה ויקי דבורה וול מייסדת השיטה.

אורה סומא היא מראה המשקפת לאדם את הנשמה דרך קוד הצבע, ומזכירה לו מחדש דרך תדר האור והצבע את רמת התודעה בה הוא נמצא.
זו ההזדמנות של האדם לשקף לעצמו באופן פנימי ולראות היכן הוא מצוי במסע שלו של חייו, של הריפוי שלו ושל התודעה שלו.

רצף בקבוקי הריפוי באורה סומא מהווה למעשה אוסף של מפתחות לצופן מסע הנשמה והתודעה שלנו.
כל אחד מן הבקבוקים הוא מפתח או כפתור שאיתו ניתן לפתוח דלת למסע הפנימי, למסע הנשמה המגלה וחוקר את מה שתמיד היה מונח שם.
האדם יכול לזהות את הפוטנציאל שלו, הייעוד שלו, האתגרים שלו, איפה הוא נמצא "כאן ועכשיו" ואיפה הוא רואה את עצמו בעתיד.

אורה סומא היא מערכת ריפוי של הנשמה ומעבר לבחירת הצבע האדם יכול לקחת חלק פעיל במסע חייו זו האפשרות להתעוררות.
אורה סומא מהווה ראי עבור הנשמה, הנותנת ידע על ה"אני" האמיתי כשמגלים אותו ומבינים אותו ניתן גם לרפא אותו…אמת היא מה שמתגלה לאדם כשאור החיפוש מכוון אליו" (ויקי דבורה וול)
"ובחרת בחיים" – אורה סומא מאפשרת לאדם לחיות את החיים במלוא עוצמתם, ולא להרגיש שהחיים עוברים לידו.

אורה סומא מיועדת לכל מי שרוצה לקחת אחריות על עצמו, על חייו, על צמיחתו, תודעתו וריפויו.
אורה סומא מזמינה אותך להכיר את האדם החשוב ביותר עבורך : את עצמך!
בואו לחוות את עצמכם, להחזיר את העוצמה לחייכם ממקום של חיות, עוצמה וצבע!
בברכת צבע, אור ואהבה.

Back to top button