הומאופתיהרפואה משלימה

הומיאופתיה טיפול טבעי למיגרנה וכאבי ראש

מיגרנה וכאבי ראש בהומיאופתיה הן תופעות שמתייחסת לכלל הציבור, אלו שמקבלים אותה חיים איתה כמו חובה שעליהם לשלם על עצם קיומם.

סובלים מכאבי ראש או מהתקפי מיגרנה? יש טיפול טבעי המבוסס על עקרונות ההומיאופתיה שיכול לעזור במקרים של כאבי ראש ומיגרנות

מיגרנה וכאבי ראש בהומיאופתיה הן תופעות שמתייחסת לכלל הציבור, אלו שמקבלים אותה חיים איתה כמו חובה שעליהם לשלם על עצם קיומם, הרבה אנשים פשוט חיים עם הכאב לפעמים שנים לומדים להסתדר, ברפואה הקונבנציונאלית אין טיפול שמסיים את התופעה לחלוטין והתלות במשככי כאבים הוא תמידי, התרופות שניתנות למלחמה בתופעה משאירות גם הן את העקבות שלהן בגוף ומצטברות באיברים השונים מעיקות מבפנים ברעילות שלהם על המערכת שהולכת ונחלשת ממסת החומרים המזיקים, אם היו עושים סטטיסטיקה מדויקת היו רואים שכמה מיליוני בני אדם רגילים לסבול מהתופעה בכל העולם ועדיין אל מצאו איך לפתור אותה.


מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי: ידעת שלכל מזל אסטרולוגי יש קריסטלים אנרגטיים שיכולים לעזור למימוש עצמי, הגשמת משאלות והתגברות על קשיים?
רוצה לדעת איזה קריסטלים מתאימים למזל האסטרולוגי שלך? לחץ לבחירת מזל


אבחון הומיאופתי

בהומיאופתיה מתייחסים לתופעה כמו לתופעות נוספות של כאב שמתרחשות בגוף, יש צורך בהחלט ללכת לאבחון ובדיקות שיאשרו שמוקד הבעיה לא נוצר כתוצאה מלחץ תוך מוחי עקב היווצרות של גידול, ואם תופעה זו הוסרה מרשימת החששות ולא נמצאו ממצאים אחרים שמאשרים משהו רציני שמתפתח באזור הראש, אז אפשר להתייחס אל התופעה כסימפטום למשהו אחר לפעמים רגשי לפעמים מחשבתי לפעמים אלרגיה למשהו באוויר, לריח או אבק או חומרים רעילים שקיימים באוויר של עיר מלאה במכוניות, או אולי זוהי אלרגיה לאדם מסוים בעבודה במשפחה שמעורר חרדות סמויות לחץ וכתוצאה מכך כאב ראש, ועוד סיבות רבות לתופעה אותה אנחנו בהומאופתיה חוקרים עד שמגיעים לנקודות האינדיווידואליות שמקיפות את אותו אדם שבגללן הוא סובל מהכאב.

עוד סיבות לתופעה שצריך לבדוק אצל מומחים כדי לשלול מצב של חוסר התייחסות נכונה:
כאבי ראש ומיגרנה יכולים להיגרם ממצב חוליות, שרירים וגידים מתוחים או תזוזה בהם באזורי הראש צוואר כתפיים, שכמות, ועוד…
כדי לשלול חוסר טיפול בבעיה שכזו מומלץ לגשת לאבחון של פיזיותרפיסט מוסמך. לפעמים הכאב ינבע מהתמלאות של מערות האף בליחה ולחץ תוך גולגולתי הנובע מכמות ליחה רבה שמצטברת ולא מוצאת פתח יציאה, לכאב יכול להתפשט גם לאוזניים במצב כזה ולחלקי הפנים.

איבחון מוקדם עוד בגילאי נעורים של התופעה והמקור שלה והקדמה של תהליך הומיאופתי. אם ובמידה ונשללו תופעות חמורות כפי שציינו למעלה יכולה למנוע הישנות התהליך למשך שנים ארוכות של חיים, כשהאדם מגיע אלי לתהליך הומיאופתי יילקח בחשבון גם כול דבר נוסף שמלווה את הכאב כמו בעיות ראייה, שמיעה, הרחה, סחרחורות, בעיות עיכול שונות: בחילות, הקאות, צרבות, גזים, עצירות, ומצבי נפש וחשיבה המלווים את התופעה.

פעילות לא תקינה של מערכות הגוף

גם שינויים הורמונאליים בזמן הווסת וההיריון יכולים לגרום למיגרנות. נשים רבות מגיעות אלי עם הכאב הקבוע אותו הן מכירות שמגיע ביום שלפני המחזור או ביום הראשון למחזור קבוע כמו שעון שוויצרי, חוסר מנוחה נאותה עבודה רבה שגוררת מתחים רבים למשל אצל עורכי דין, רופאים, פסיכולוגים, או אנשי עסקים, שלא ישנים מספיק ומבלים את רוב שעות היום סביב העבודה ואל מספקים את התנאים של המנוחה הרצויה להמשך תפקוד תקין של מערכות הגוף יכולה לגרום לתופעה.

תזונה לקויה גורמת לכאבי ראש

הרבה אנשים לא מבינים עד כמה נושא התזונה קשור בקשר הדוק לכאב הראש שלהם, עד כמה תכני המזון והחומרים שבו יש להם השפעה על המוח, כמו גם חומרים אחרים שאינם מזונות שנצרכים באופן קבוע כמו סיגריות סמים שונים קלים או קשים, קפאין שנמצא בקולה שוקולד תה קפה קקאו, חומרי שימור טעם וצבע שנמצאים במאכלים רבים, שימורים, דגים מעושנים, וכול מאכל שמעבר למוצר הטבעי עצמו מכילים תופסות לא טבעיות כימיות שמיפות אותו מחמיאות לטעם שלו והופכות אותו אהוב במיוחד עלינו, אצל ילדים בצד כאבי הראש שהם יתחילו לפתח נראה גם התנהגות היפראקטיבית הפרעות קשב וריכוז להם גורמים חומרים אלו במזון.

טיפול בכאבי ראש והתקפי מיגרנה ברפואה הקונבנציונאלית

לרופאים קשה להתמודד לפעמים עם התופעה שאין לה פתרון מבחינתם אז הם מלמדים את האדם לחיות איתה תוך הספקה קבוע של חומרים משככים, גבר אחד שהגיע אלי לתהליך הומיאופתי אחרי פגישות אין סופיות אצל המומחה הטוב ביותר לנושא ולאחר שדרש ממנו לשלוח אותו לבדיקות רבות כדי לאבחן את מקור הבעיה, הגיע אלי לבסוף כי למומחה לא הייתה תשובה חד משמעית עבורו, כמו גם הניסיון שלו לשאול האם יש דרכים אחרות לא קונוונציונאליות נתקלו במחסור תקשורתי רב והתנגדות רבה מצד אותו מומחה. האיש בצר לו הגיע אלי לבסוף ונפטר מהבעיה לאחר שנים של סחבת תוך חודשיים שלושה, תרופות רבות ניתנות היום על ידי הרופאים לבעיית הכאב, לפעמים התרופות הן משככות כאבים לפעמים הן שייכות לדילול דם, או ללחץ דם, או למצבי נפש נלווים והרשימה ארוכה.

רופאים רבים איתם אני עובדת בשיתוף פעולה בקופת החולים היום נוטים יותר לשלוח אלי את אותם אנשים שמגיעים פעם בחודש או פעמיים שלושה קבוע ואין להם טיפול רגיל להציע להם. יש פתיחות והפתיחות ושיתוף הפעולה אם רופאים האלו משתלמת ללקוח הסובל. ומקצרת תהליכים, כמו גם גורמת לכך שהוא יקבל את הטיפול הטוב ביותר משני הצדדים הכולל בדיקות איבחן של הרופא ותהליך הומאופתי.

טיפול הומיאופתי לכאבי ראש ומיגרנה

אין בו תופעות לוואי, הטיפות או הגלובולים אותם מקבל האדם מקורן בטבע ללא שום תוספת, אנו נחפש יחד את שורשי הבעיה ומתי שהיא החלה מאיזה מצוקה רגשית פיזית או מחשבתית, והתהליך מכוון למצוקה העמוקה יותר שגורמת לתופעת הכאב ובה ואליה מכוונים את מטרת התיקון של הבעיה, כדי ליצור מצב של איזון מחודש שימנע כאב בעתיד, בנוסף לשיפור בכאב הראש אנו נראה שהשינה מוטבת, האנרגיות מתחזקות, המחשבות והרגשות נהיות יותר בשליטת האדם, וכתוצאה מכך גם הפעולות שהוא בוחר לנקוט בחייו, שמקדמות אותו ולא מחלישות, כמו כן אני מתייחסת לנושא המזון ולסוג הדם איתו מגיע האדם לתהליך, סוג הדם יכול להראות לנו איזה מזונות הם רעילים למערכת ולסוג הדם של אותו אדם מהם כדאי להימנע,כמו כן תשומת הלב אותה אני נותנת היא על יצירת מצב בו הגוף והמערכות השונות יוכלו לקבל פחות חומרים רעילים לתוכם ויוכלו לעסוק בפינוי הרעילות הקיימת במערכת והוצאתה דרך היציאות, כמות היציאות ואיכותן היא חשובה ביותר כמדד לידיעה כמה זבל אוגרת המערכת של האדם שגורם בהרעלה פנימית להיווצרות של תופעות כאלו ואחרות.
קרדיט: ד"ר -.
לרשימת מטפלים בהומאופתיה לחצו על הקישור

מחפש מטפל/ת בתחום? באינדקס המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאןעכשיו בקניון אלטרנטיבלי


Back to top button