טיפולים ברפואה משלימהרפואה משלימה

שיטת המסע לריפוי טבעי של ברנדון בייס

המסע לוקח אותנו פנימה אל עצמנו למחוזות שלא היינו מודעים או ערים להם ומשחרר כאבים ישנים וחבויים. אותם כאבים יוצרים חסימות אנרגטיות המשפיעות על הגוף.

מה היא שיטת המסע?

שיטת המסע היא שיטת טיפול שפיתחה ברנדון בייס, לריפוי טבעי. שיטת המסע מאפשרת בדרך פשוטה להתעורר אל היכולת האינסופית שבנו, מאפשר להשתחרר מחסימות רגשיות וממחלות כרוניות. התבוננות מודעת, מפוכחת, כנה עוזרת מאוד בתהליכי ריפוי שונים. שיטת המסע של ברנדון בייס הוא תהליך המאפשר שחרור וריפוי עמוקים של חסימות רגשיות ושל זיכרונות התאיים המשמרים אותם. זהו תהליך עוצמתי שמשתמש בחוכמה האינסופית של הגוף להצליח בריפוי פיזי מנטאלי ורגשי. ה"מסע", הינו תהליך שלם של כניסה פנימה לעומק, גילוי ניקוי סליחה והשלמה.

טיפול בשיטת המסע לוקח אותנו פנימה אל עצמנו למחוזות שלא היינו מודעים או ערים להם ומשחרר כאבים ישנים וחבויים. אותם כאבים, זיכרונות, טראומות, נאגרים בתאי הגוף ויוצרים חסימות אנרגטיות המשפיעות על הגוף הרגשי והפיסי. חסימות אלה מובילות למחלות פיסיות ורגשיות כאחד.

היכולת שלנו להגיע אל אותם זיכרונות חבויים לנקותם ולשחררם מביאה לריפוי ברמה הפיסית והרגשית.

מתוך הספר "המסע" של ברנדון בייס:

"בתוך כל אחד מאיתנו טמון פוטנציאל כביר הקורא לנו להיפתח אל החדווה, התבונה, החירות והאהבה שבתוכנו. נוכחות זו קוראת לכם לשוב הביתה ברגע זה ממש, כמהה להוציא אתכם לחופשי. גם אם הבעיה עמוקה מאוד, גם אם נאבקתם בה רבות, עדין קיימת עבורכם האפשרות להשתחרר, להחלים ולהפוך לאדם שלם, בריא וחופשי."

רק כאשר אנחנו מבינים מהו השיעור שהמחלה או החסימה הפיזית באו ללמד אותנו, ומשחררים את הנושאים הרגשיים שנאגרו בתאי הגוף – אז, ורק אז, מתאפשרת החלמה אמיתית בכל הרמות: הפיזית, הרגשית והרוחנית. רק כך אנחנו מאפשרים לגוף לרפא את עצמו באופן טבעי."

באופן אישי, על עצמי ועל מטופלים רבים מאוד שליוויתי, אני מרגישה בדיוק כך! הריפוי לו אני עדה הוא מרגש, מרטיט ומעצים. היכולת לצפות במופלאות ובגאונות הגוף לרפא את עצמו היא זכות גדולה ביותר ואני מוקירה על כך תודה גדולה.

איך זה מתרחש?

כשאדם מגיעה עם בקשה/כמיהה/תפילה לריפוי מסוים אנו חושפים יחד את היסטוריית הבעיה ויכולת ההתמודדות שהיתה עד כה, חושפים את הכוחות והיכולות להתמודדות. תהליך המסע מוביל בעדינות אל מקור הבעיה. אל השורש.

עולה זיכרון מסוים הקשור לבעיה – וכאן חשוב להבהיר: יכול לעלות זיכרון שכלל לא נמצא במודע אך זכור בתאים! יכול לעלות זיכרון שכלל לא נראה לנו (ל – mind שלנו) קשור או הגיוני!

אנחנו לא מתווכחים עם מה שעולה משתי סיבות:

1. הגוף לעולם ייקח אותנו רק עד היכן שאנחנו יכולים להכיל.
2. אם משהו עולה זה כנראה זמין לריפוי. הגוף יודע. ההזמנה היא לסמוך על מה שהגוף מגלה לנו.

המשך התהליך הוא שאני עוזרת לך לפנות את הכאב הקשור לזיכרון שעלה. באופן מוגן ונתמך מתאפשר לומר את כל מה שלא ניתן היה לומר אז ועד כה. מתרחש תהליך פינוי וניקוי של כל מה שלא תומך בך עוד. מתנקות אמונות ישנות ומגבילות, משתחררים רגשות קשים ושליליים.

סופו של התהליך הוא סליחה גדולה, עמוקה, ממעמקי הגוף, ממרחב התבונה האינסופית.
הסליחה מרפאה. משחררת מכאב, ממירמור, מרעלים.

באופן פיזי ברגע שהתא משתחרר מהזיכרון הכואב, המגביל, הוא משכפל עצמו כבר נקי וכך למעשה מתחרש הריפוי. הכאב מפסיק להתגלגל הלאה.

מניסיוני (מאות של מסעות), התהליך משחרר ברמה כל כך עמוקה, אנשים חווים תחושת חזרה לחיים, או בכלל חוויית חיים חדשה. הניצוץ חוזר להאיר בעיניים, מתחברים חזרה לרכות, לשמחה לאהבה.

מהות הריפוי היא חמלה – סליחה – הכרת תודה.

ואני יודעת לקחת אותך לשם. אני יודעת לעזור לגוף שלך לרפא את עצמו!

Back to top button