אסטרולוגיההורוסקופהורוסקופ 2021 / הורוסקופ שנתי 2021מזל אריה

הורוסקופ 2021 אריה / תחזית אסטרולוגיה שנתית מזל אריה / הורוסקופ שנתי 2021 מזל אריה

ברוכים הבאים להורוסקופ שנתי 2021 מזל אריה ותחזית אסטרולוגית שנתית מזל אריה לשנת 2021

מצב הכוכבים בשנה הקרובה: זוהי שנה מיוחדת במידה בה נקודת המזל הקוסמית נמצאת במיקום שיביא ברכה לכל מי שישכיל להכניס לחייו מימד רוחני, ולהסתכל פנימה, ולהגשים את הרצונות האמיתיים. זו השנה להוסיף לעצמך קריסטל עם אנרגיה רוחנית, להעשיר את חייך ולאפשר הצלחה בשנה הקרובה. זה בידיים שלך!


עכשיו בקניון אלטרנטיבלי -ערכת קריסטלים מושלמת לשנת 2021 כולל מארז מהודר! לחצו לפרטים


הורוסקופ 2021 אהבה: צפויה בשורה ענקית עבור הפנויים שביניכם, כמו גם עבור אלה הכמהים ל-קצת עדנה ביחסים שבינו לבינה. השמש שליטתכם מבשרת טובות בכל אשר נוגע לגשמיות וחומריות בחודשים פברואר-אפריל, ואילו הכוכבים יופיטר וונוס נפלאים עבור חופה וקידושין בחודשים יולי-ספטמבר. אדם בראש טוב מציע לכם רעיון שממבט ראשון נראה מוזר, רק שהקטע הזה עשוי להפגיש אתכם עם הנפש התאומה שלכם שתוכלו לזרז את בואה בעידודם של קלפי הטארוט. אל תנסו לפצח את צפונותיו של מי אשר הפנה לכם עורף. זכרו את הכלל שלפיו אין אדם שאי אפשר בלעדיו.
לחצו לפריסה אישית בקלפי הטארוט

הורוסקופ 2021 כסף: השנה אתם מתייצבים מול עצמכם ומאמינים ביכולתכם לעשות כסף. הכוכבים ממוטטים מחסומים רגשיים שהעיבו על תעוזתכם במישור הכלכלי. אירועים המתרחשים בחו"ל ישפיעו לטובה על חשבון הבנק שלכם. צפויות הזדמנויות להקמת עסק עצמאי. הצעות מפתות ממתינות לאנשי העסקים שביניכם ולכל אותם אלה הששים לגלגל כספים. כסף טוב צפוי לאריות ולביאות יצירתיים המבקשים להתפרנס ממעשה ידיהם כגון ציור, פיסול, רקמה, תכשיטנות וריקועי עור.

הורוסקופ 2021 קריירה: שימו עין על עמיתים לעבודה המבקשים לגזור לעצמם קופון על חשבונכם. צפויות זוטות שוליות שיתבעו מכם להסיר את הכפפות ולהפעיל מרפקים. אתם מופתעים כאשר עסקיכם מתחילים לזרום אל תחום שעד עתה לא ממש הבאתם בחשבון וייתכן מאוד כי הופיע לראשונה בסיועה של מפה אסטרולוגית.
אל תתרגשו בגלל אנשים שמחליטים לרכל על אודותיכם. אין לכם מה להתבייש בכל מה שנוגע לדברים שבלב ובכיס. צפויות בשורות טובות הקשורות לשותפות כלשהי. נתיב הקריירה שלכם זוהר הרבה יותר מכפי שאתם מפרגנים לו, ואין שום סיבה להרגיש נחיתות מול טיפוסים יהירים. להפקת מפה אסטרולוגית אישית

רוחני: בשנה הקרובה מצב הכוכבים מעודד מסעות רוחניים: זה הזמן להתנתק קצת מתכנים חומריים ולהעדיף את ההתבודדות ואת האינטימיות. משהו הקשור בשמו או בתאריך לידתו של אדם קרוב, נותן לכם רעיון להפתעה מקורית.
שימו לב לאירועים הקשורים במספר 8 ובמכפלותיו. הפנימו כי אדם רוחני משנן לעצמו: "בכל יום אני מזכיר לעצמי שלא לקחת את עצמי ברצינות רבה מדי: גישה מעין זו מסייעת לי להתגבר על אגו נפוח ותורמת לאווירה טובה ביני לבין הסובבים אותי".

קריסטל מזל שנתי: זהו הקריסטל שיעזור לכם להתגבר על קשיים, למצות את מלוא הפוטנציאל שלכם ויאפשר לכם הצלחה! אבן הקריסטל השנתית של מזל אריה היא טורקיז (זוהי אבן חן / הקריסטל שיחזק אותך ויעזור להצלחה וזימון השפע). אבן טורקיז מאפשרת לנו הגשמה עצמית ומעניקה הגנה, בטחון ורוגע נפשי תוך הכנסת איזון רגשי לחיי היום יום. אבן טורקיז מומלצת לשיפור יכולת התקשורת עם הסביבה, חיזוק נאמנות והיא אבן מצויינת לשחרור מחסומים רגשיים, הגנה מאנרגיות שליליות מהסביבה וזימון כוחות נפשיים להתמודדות עם קשיים. ניתן ללכת עימה בתיק או כתכשיט.
לחצו למגוון טורקיז ודוגמאות לתכשיטים עם אבן טורקיז בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי 

לפרטים והזמנת אבן חן טורקיז למגוון תכשיטים עם טורקיז לפרטים והזמנת קריסטלים למזל סרטן

סיכום אסטרולוגיה שנתית 2021: כפי שקראת, הורוסקופ 2021 הוא ייחודי משום שמצב הכוכבים מאפשר למצות את מלוא הפוטנציאל שלנו. שנה אסטרולוגית זו צפויה להיות שנה בה הכוכבים מאפשרים לנו למצוא כוחות פנימיים שיאפשרו לנו להצליח לשרוד משברים ולצאת מחוזקים. זוהי שנת תקווה שבה אנחנו יכולים לבחור כיצד יראה העתיד!

להפקת מפה אסטרולוגית אישית בחינם

עוד כלים רוחניים להצלחה שהכנו עבורך:


במפות האסטרולוגיות ילידי מזל אריה שולטים על הבית החמישי: בית זה מייצג את הפעילות בשעות הפנאי, כמו גם את הצורך בהתענגות על מנעמי החיים. גרם השמיים השולט בכם הוא השמש, המייצגת בכל המפות האסטרולוגיות את סוג האנרגיה הטוב ביותר למימושו העצמי ולהגשמתו של בעל המפה.
להרחבה בנושא הכנסו למפה אסטרולוגית אישית בחינם לגולשי אלטרנטיבלי – הקישו כאן.

מחפש מטפל/ת בתחום? באינדקס המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאןעכשיו בקניון אלטרנטיבלי


Back to top button