אסטרולוגיההורוסקופהורוסקופ 2022 / הורוסקופ שנתי 2022

הורוסקופ 2022 דגים / תחזית אסטרולוגיה שנתית מזל דגים / הורוסקופ שנתי 2022 מזל דגים

ברוכים הבאים להורוסקופ שנתי 2022 מזל דגים ותחזית אסטרולוגית שנתית מזל דגים לשנת 2022

מצב הכוכבים של מזל דגים בשנה הקרובה: המחזוריות האסטרולוגית בשנת 2022 היא מיוחדת במינה. מצב הכוכבים הכללי מראה לנו שצפויים לנו מצבים רבים בהם מידע סותר יתקבל אצלינו ואנו נצטרך להחליט כיצד לנהוג ומה לעשות בכדי להצליח להתמודד עם מצבים מורכבים שעלולים אף לייצר אצל חלקינו מתחים ולחצים (מעבר למצב הרגיל). כדי להתמודד הצורה המייטבית השנה הקרובה עם האתגרים הכנו לך תחזית שנתית מפורטת הכוללת מה צופים הכוכבים מצד אחד… ומצד שני כלים שבאפשרותך להעזר – בכדי להצליח בשנה הקרובה. כאמור, זוהי שנה מיוחדת במידה בה נקודת המזל הקוסמית נמצאת במיקום שיביא ברכה והצלחה לכל מי שישכיל להכניס לחייו מימד רוחני. זו השנה להוסיף לעצמך קריסטל עם תדר מיוחד ואנרגיה רוחנית, להעשיר את חייך ולאפשר הצלחה בשנה הקרובה. זה בידיים שלך!
👈 בהמשך התחזית תוכלו לראות מהו קריסטל המזל השנתי שלך 👉

הורוסקופ 2022 אהבה: אירועים מן העבר חוזרים אליכם כצירופי מקרים. במסגרת זו צפויה פגישה עם אדם שהזמן היטיב עימו. אתם עלולים למצוא את עצמכם בוויכוח עם מחזר בעל אגו נפוח. אישיות שכזו כדאי לעקוף, לא לנסות לחנך. דברים רבים אינם כפי שנדמה ממבט ראשון. צפוי לכם דיבור עם אדם שטיפחתם חלומות לגביו. אל תיקחו ללב אם יתברר כי המציאות לא ממש מתחברת לפנטזיה. אנרגיה רומנטית זורמת אליכם מיסוד האדמה ומפגישה אתכם עם ילידי המזלות גדי, שור ובתולה. צפוי סיום חיובי לפרשייה שדאגתם בגינה. לא ממש סיבה למסיבה אבל נראה כי אפשר להתחיל לנשום . בנושא זה מומלץ להעזר בפריסה אישית בקלפי הטארוט – לחץ כאן

הורוסקופ 2022 קריירה/פרנסה: אילוצים כלכליים דוחקים בכם להשקיע בקריירה. רעיון מקורי עשוי לשדרג את המתרחש איתכם בתחום זה. גחמותיו של מעסיק או עמית כפייתי עלולות להשפיע על מצב רוחכם. קחו בחשבון כי הוא סבור שאתם מחבבים אותו. רכישה חדשה תעלה ותצליח יותר מכפי שאתם מצפים אך כדי להבטיח כי כך יקרה כדאי שתבחנו את הדברים עם אדם עתיר ניסיון. כגודל התהילה כך גם גודל האחריות. מתגלגלת אליכם ידיעה כי יש מי שמהלל אתכם במקומות הנכונים. כאשר זה מתרחש אל תנסו לפשפש במניעיו. אל תכעסו על ידיד שמותח עליכם ביקורת, אך כדאי לכם לחשוד במתחרה שלפתע שופע חיוכים. להפקת מפה אסטרולוגית אישית

אופק הזדמנויות על פי נקודת המזל הקוסמית: שנת 2022 עשויה להתברר כחוויה מתקנת עבור ילידי מזל דגים,  שנמנעו מלהתחבר עם מי שהם באמת, ואילו עכשיו הם מבקשים להשתחרר מכבלי העבר ולפתוח דף חדש. הפתרון עשוי להיות מושג באמצעות התרגעות בעלת אופי רוחני. זוהי שנה חלומית עבור אלה מכם המבקשים לעסוק בתחומי נפש האדם. אופק ההזדמנויות צופה חברות אמיתית עם אדם מאוד לא שגרתי, אתם יודעים, כזה שכולם מסתובבים בשביל להסתכל עליו. קטעים מרשימים שיתרחשו בטקסים ובאירועים רשמיים, יתבררו כבעלי השפעה רבת מזל על מעמדכם החברתי.

מה לעשות כדי לממש את הפוטנציאל וההזדמנויות בשנה הקרובה? כדי להצליח לממש את ההזדמנויות בשנה הקרובה מומלץ להעזר באנרגיות ובתדר האנרגטי של אבן מלכית. מלכית היא אחת מהאבנים העתיקות בעולם, תיעוד על השימוש באבן זו קיים כבר בשנת ארבעת אלפים לפני הספירה. אבן מלכית מסייעת בשיפור זיכרון חלומות, משפרת תקשורת טובה עם הסביבה, מסייעת לזימון אנרגיות חיוביות והגנה עוצמתית מעין הרע.
ניתן לשאת את אבן החן בתיק, או לענוד אותה כתכשיט אנרגטי ייחודי. למגוון אבני מלכית בקניון הרוחניות, לחץ/ צי כאן
https://wshop.co.il/product-tag/malachite/

אבן מלכית / תכשיטי מלכית
אבן מלכית / תכשיטי מלכית
למגוון אבני מלכית ותכשיטים אנרגטיים למגוון תכשיטים עם מלכית עוד קריסטלים למזל דגים

סיכום אסטרולוגיה שנתית 2022: כפי שראינו, הורוסקופ 2022 של ילידי מזל דגים הוא ייחודי משום שמצב הכוכבים בנקודת המזל מאפשר למצות את מלוא הפוטנציאל שלנו. שנה אסטרולוגית זו צפויה להיות שנה בה הכוכבים מאפשרים לנו למצוא כוחות פנימיים שיאפשרו לנו שינוי חיובי בחיים, יאפשרו לנו להצליח לשרוד משברים ולצאת מחוזקים. זוהי שנת שינוי שבה אנחנו יכולים לבחור כיצד יראה העתיד שלנו!

להפקת מפה אסטרולוגית אישית בחינם

עוד כלים רוחניים להצלחה שהכנו עבורך:


במפות האסטרולוגיות ילידי מזל דגים שולטים על הבית השניים עשר: בית זה מייצג את עולם החלומות. הכוכב השולט בכם הוא נפטון, המייצג בכול המפות האסטרולוגיות את ההשפעות [בתנאי שהוא דומיננטי במפה] החולמניות, היצירתיות והרומנטיות.
להרחבה בנושא הכנסו למפה אסטרולוגית אישית בחינם לגולשי אלטרנטיבלי – הקישו כאן.


אהבתם? אל תשכחו לשתף עם חברים בפייסבוק, אינסטגרם, וואטסאפ ועוד…

קריסטלים נוספים למזל דגים

Back to top button