אסטרולוגיההורוסקופהורוסקופ 2021 / הורוסקופ שנתי 2021

הורוסקופ 2021 דגים / תחזית אסטרולוגיה שנתית מזל דגים / הורוסקופ שנתי 2021 מזל דגים

ברוכים הבאים להורוסקופ שנתי 2021 מזל דגים ותחזית אסטרולוגית שנתית מזל דגים לשנת 2021

מצב הכוכבים בשנה הקרובה: זוהי שנה מיוחדת במידה בה נקודת המזל הקוסמית נמצאת במיקום שיביא ברכה לכל מי שישכיל להכניס לחייו מימד רוחני, ולהסתכל פנימה, ולהגשים את הרצונות האמיתיים. זו השנה להוסיף לעצמך קריסטל עם אנרגיה רוחנית, להעשיר את חייך ולאפשר הצלחה בשנה הקרובה. זה בידיים שלך!


עכשיו בקניון אלטרנטיבלי -ערכת קריסטלים מושלמת לשנת 2021 כולל מארז מהודר! לחצו לפרטים


הורוסקופ 2021 אהבה: זו שנה בה כוכבכם, נפטון, מעורר את הבוסתן הרומנטי אשר עימו יצוץ אדם שמוכן לקטוף למענכם את הירח. היחסים ביניכם לבינו יהיו גן של שושנים, כל עוד לא תגרמו למישהו לקנא. על מנת לחדור אל נפתולי הקשר כדאי לכם להתייעץ עם קלפי הטארוט.
הנומרולוגיה צופה לכם ראש טוב עם אנשים אשר צירוף אותיות שמם או ספרות תאריך לידתם, מסתכם ב 7. זה הזמן עבור חוויה מתקנת שעשויה למחוק אכזבות שנחלתם בעבר. כאשר מתחילים לזרום אליכם הקטעים הטובים, אל תשאלו את עצמכם מה יוצא לצד השני ביחסים איתכם, אלא מה יוצא לכם מן היחסים עימו. נצלו לטובתכם את ה – 'לוק' המדהים שנפל עליכם. .
לחצו לפריסה אישית בקלפי הטארוט

הורוסקופ 2021 כסף: זו שנה של הפתעות פיננסיות והזדמנויות בלתי צפויות. לרוב, יתרחשו האירועים הכלכליים על בסיס אינטואיציה חריפה, ולאו דווקא על פי קולו של ההיגיון. במקביל, עלולה לצוץ נטייה להשתחרר מאחריות ולבצע פעולות מבלי לשלם את המחיר. אתם עלולים להיסחף אחרי סיפורי ניסים ונפלאות של טיפוס רברבן. אנשים שנדלקו עליכם יציעו לכם הצעות פיננסיות שאי אפשר לסרב להן.

הורוסקופ 2021 קריירה: תחת השפעת בית הקריירה שלכם צפויה שנה בה נטיות ליבכם תהיינה בכיוון של עבודה יצירתית, אך הכוכבים מפצירים בכם לשקול תחומים העוסקים בהוראה, כלכלה ומנהל עסקים. צפויות שיחות שיבהירו לכם עד כמה תצטרכו להשקיע כדי לממש את שאיפותיכם הקרייריסטיות. חצוצרת התהילה תדרוש מכם להתפשר עם הוראות ותכתיבים. עמיתים לעבודה ואף מעסיקים שעזרתם להם בעבר, יטרחו להחזיר לכם כגמולכם. הגיע הזמן שתלמדו גם כיצד לקבל – ולא רק כיצד להעניק. ההרגשה שאתם 'תקועים' אינה תואמת את המציאות ובזה תוכלו להיווכח ברגע בו תפרגנו לעצמכם מפה אסטרולוגית שתראה לכם כמה אתם מיוחדים.
תפנית חיובית צפויה להגיע בחודשים אוגוסט-נובמבר: נראה כי פעלתם רבות למען קידומכם האישי וגם אם טרם נרשמו תוצאות, הרי שבקרוב תיווכחו לדעת שהצעד שלכם היה חכם. להפקת מפה אסטרולוגית אישית

קריסטל מזל שנתי: זהו הקריסטל שיעזור לכם להתגבר על קשיים, למצות את מלוא הפוטנציאל שלכם ויאפשר לכם הצלחה! קריסטל המזל השנתי שלכם הוא רוז קוורץ. רוז קוורץ נחשבת אבן האהבה. צבעה הורוד המיוחד מחזק אהבה עצמית ומזמן אהבה מהסביבה תוך יצירת הזדמנויות למציאת זיווג, וחיזוק קשר קיים. מאזנת ומקלה על התמודדות רגשית וקבלת החלטות הקשורות לרגש. רוז קוורץ מסייעת בהבנה העמוקה וההפנמה שאנו ראויים לאהבה. הפנמה זו משפיעה בהקשר של פתיחות לאהבה, זימון אהבה וחיזוק קשר קיים.
הרטט האנרגטי שעוטף את רוז קוורץ, מנקה טראומות מהעבר משחרר קשרים ישנים שכבר אינם קיימים בחיינו (זוגיים ולא זוגיים) ועוזר להפיג חרדות, מתחים, כעסים ולחצים במערכת זוגית ובעבודה.
לחץ למגוון קריסטלים ודוגמאות לתכשיטים עם רוז קוורץ בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

קריסטל רוז קוורץ

רוחני: בשנה הקרובה הכוכבים והיקום שולחים לכם את המסר הבא: אדם חכם אינו מהסס, אך גם אינו כופה את הקצב – הוא פוסע בדרכו ושומר על ענווה וצניעות. אינו חושש להיאבק או להתחרות באחרים, אך תמיד ינהג בהם בכבוד.

סיכום אסטרולוגיה שנתית 2021: כפי שקראת, הורוסקופ 2021 הוא ייחודי משום שמצב הכוכבים מאפשר למצות את מלוא הפוטנציאל שלנו. שנה אסטרולוגית זו צפויה להיות שנה בה הכוכבים מאפשרים לנו למצוא כוחות פנימיים שיאפשרו לנו להצליח לשרוד משברים ולצאת מחוזקים. זוהי שנת תקווה שבה אנחנו יכולים לבחור כיצד יראה העתיד!

להפקת מפה אסטרולוגית אישית בחינם

עוד כלים רוחניים להצלחה שהכנו עבורך:


במפות האסטרולוגיות ילידי מזל דגים שולטים על הבית השניים עשר: בית זה מייצג את עולם החלומות. הכוכב השולט בכם הוא נפטון, המייצג בכול המפות האסטרולוגיות את ההשפעות [בתנאי שהוא דומיננטי במפה] החולמניות, היצירתיות והרומנטיות.
להרחבה בנושא הכנסו למפה אסטרולוגית אישית בחינם לגולשי אלטרנטיבלי – הקישו כאן.


אהבתם? אל תשכחו לשתף עם חברים בפייסבוק, אינסטגרם, וואטסאפ ועוד…

קריסטלים נוספים למזל דגים

מחפש מטפל/ת בתחום? באינדקס המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאןעכשיו בקניון אלטרנטיבלי


Back to top button