אסטרולוגיההורוסקופהורוסקופ 2021 / הורוסקופ שנתי 2021מזל תאומים

הורוסקופ 2021 תאומים / תחזית אסטרולוגיה שנתית מזל תאומים / הורוסקופ שנתי 2021 מזל תאומים

ברוכים הבאים להורוסקופ שנתי 2021 מזל תאומים ותחזית אסטרולוגית שנתית מזל תאומים לשנת 2021

מצב הכוכבים בשנה הקרובה: זוהי שנה מיוחדת במידה בה נקודת המזל הקוסמית נמצאת במיקום שיביא ברכה לכל מי שישכיל להכניס לחייו מימד רוחני, ולהסתכל פנימה, ולהגשים את הרצונות האמיתיים. זו השנה להוסיף לעצמך קריסטל עם אנרגיה רוחנית, להעשיר את חייך ולאפשר הצלחה בשנה הקרובה. זה בידיים שלך!


עכשיו בקניון אלטרנטיבלי -ערכת קריסטלים מושלמת לשנת 2021 כולל מארז מהודר! לחצו לפרטים


הורוסקופ 2021 אהבה: אתם צפויים למטר של קשרי ידידות, בילויים, נסיעות ופגישות. האווירה תהיה תזזית, הפכפכה, קלילה ומאוד לא רשמית. ככל שההיסטוריה הרומנטית שלכם גדושה אכזבות ומשברים, כך יהיה עליכם להציף את חייכם בהרפתקאות ובילויים. קטעים רומנטיים שאתם מתענגים עליהם, צפויים להגיע אליכם בחברת אנשים הנחשבים לאנשי העולם הגדול, אשר על מהותם תוכלו לעמוד בסיוע קלפי ה- TAROT. תוכלו לראות בהם אות וסימן לצפוי לכם בהמשך. אל תנסו לשאת חן בעיני מי שממילא לא סופר אתכם. הכוכבים מעודדים אתכם להפנות את האנרגיה לכיוון אחר.
 בדיוק בעניין זה תוכלו להעמיק בסיוע קריאה בקלפי הטארוט.

הורוסקופ 2021 כסף: אתם לומדים להכיר את היתרונות הצפונים בשטרות של כסף. הכוכבים מרעיפים ברכה, אך לכם כדאי למהר לקצור את ההישגים תוך זמן קצר. מדובר באנרגיה של עשייה ולא של הרהורים. מאידך, אתם חייבים ליישר קו עם מי שאתם תלויים בהם במישור הפיננסי, גם אם נטיות ליבכם פונות בכיוון ההפוך. הכסף יזרום לכיסכם כל עוד תעניקו כיבודים לדמויות הסמכותיות המשפיעות על חייכם. יועץ מנוסה בענייני כספים עשוי לפתור עבורכם בעיה סבוכה שאתם גוררים עימכם מן השנה שחלפה.

הורוסקופ 2021 קריירה: עצותיהם של חובבנים עולות על אלו שאתם מקבלים ממקצוענים. תחרות מול טיפוס שאפתן עלולה לגרום לכם לנטוש את המערכה. קחו בחשבון כי גם הוא לא מזלזל בכם. עושה רושם שאתם נוטים להיעתר להצעה עסקית שדורשת מיקוח. המזל ישחק לאלה מבינכם שיתעקשו לקיים משא ומתן, כמו גם למי שיפרגנו לעצמם מפה אסטרולוגית. במקום העבודה השתדלו להימנע מוויכוחים שכלל לא נוגעים לכם. במקביל, נראה כי יש מי שינסה לגרור אתכם אל תוכם. להפקת מפה אסטרולוגית אישית

רוחני: הימנעו מלפנק את האגו שלכם. זכרו כי אדם רוחני מסייע לאלה הזקוקים לעזרתו, ובצניעותו הוא מסתלק ונעלם מייד עם תום העבודה מבלי לצפות לגמול כלשהו. גרמיי השמיים מובילים אל אפיקים אשר לפיהם תחום רוחני כלשהו עוזר לכם להתחבר עם האני הפנימי שלכם: ייתכן שתצטרכו להשקיע כסף כדי לקנות את הידע הזה. היצירתיות שהתברכתם בה תביא לכם הצלחה בכל התחומים הדורשים עומק רוחני ושאר רוח. נצלו תופעה קוסמית המאפשרת לכם לנתק מעליכם כל סוג של כבלים [גם מן הסוג האישי] בין אם גשמיים ובין אם רוחניים או נפשיים.

קריסטל מזל שנתי: זהו הקריסטל שיעזור לכם להתגבר על קשיים, למצות את מלוא הפוטנציאל שלכם ויאפשר לכם הצלחה! אבן הקריסטל השנתית של מזל תאומים היא אבן החן אמזונייט. מקלה על מצבים מנטליים. מעודדת צמיחה רוחנית ועזרה לזולת. אמזונייט היא אבן החברות. משדרת רכות ונעימות עם זאת חוזק, עוצמה ויציבות. מעודדת עמידות במצבים שונים בעיקר הקשורים לחברות וקשר עם אנשים. מעניקה יציבות רגשית בקשרים ומלמדת לקחת את הדברים הקורים בין אנשים בפרופורציה ולהיות אדיבים יותר. להבין שכאשר אדם נפגע, הצד השני לרוב לא התכוון לפגוע. כמו כן אבן זו מצמצמת גישה ביקורתית, דאגות ומחזקת סובלנות וחברות. ניתן ללכת עימה בתיק או כתכשיט. ניתן להשיג את אבני אמזונייט בקניון הרוחניות כאן.
לחצו למגוון אבני אמזונייט ודוגמאות לתכשיטים עם אמזונייט בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

אבן חן אמזונייט
אבן חן אמזונייט
למגוון תכשיטים עם אמזונייט לפרטים והזמנת קריסטלים למזל תאומים

במפות האסטרולוגיות ילידי מזל תאומים שולטים על הבית השלישי: בית זה מייצג את התקשורתיות, כמו גם כישורים בהבעה ובמשא-ומתן. הכוכב השולט בכם הוא מרקורי [בשותפות עם מזל בתולה] המייצג בכל המפות האסטרולוגיות את האנרגיה התזזית, השובבה המקסימה והתוססת.
להרחבה בנושא הכנסו למפה אסטרולוגית אישית בחינם לגולשי אלטרנטיבלי – הקישו כאן.


מחפש מטפל/ת בתחום? באינדקס המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאןעכשיו בקניון אלטרנטיבלי


Back to top button