לוח ארועי גופ-נפש-רוח

לואיז ששון – קורס "גלגולו של מטפל" בראשון לציון

מיקום: ראשון לציון

בתאריך: 30.3.2020


מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי: ידעת שלכל מזל אסטרולוגי יש קריסטלים אנרגטיים שיכולים לעזור למימוש עצמי, הגשמת משאלות והתגברות על קשיים?
רוצה לדעת איזה קריסטלים מתאימים למזל האסטרולוגי שלך? לחץ לבחירת מזל


הוסיפו את הפן הרוחני לארגז הכלים הטיפולי שלכם – קורס "גלגולו של מטפל" חוזר למחזור נוסף.
בעקבות ההצלחה של הקורסים הקודמים, אני מקיימת מחזור נוסף של אחד הקורסים היותר מעניינים אשר יצא לי להעביר בשנים האחרונות. הקורס נערך בקבוצה אינטימית וקטנה, שריינו את מקומכם בהקדם.

בואו להתחבר לעצמכם בתוך קבוצת מטפלים הומוגנית, באמצעות שיטת טיפול אשר מקודמת רבות בעת האחרונה על ידי פסיכולוגים ומטפלים שונים, שיטה המניבה תוצאות מפתיעות ומעניינות – שחזור גלגולים.
שחזור גלגולים היא שיטה טיפולית שהפכה לפופולארית ביותר כאמצעי לפיתרון אניגמות ובעיות מגוונות בחיים.לכל אחד מאיתנו יש תפקיד ושליחות שעליהם הנשמה חתמה טרם רדתה לגוף הפיזי. אנחנו כמטפלים רוכשים ידע ומשתלמים בקורסים שונים על מנת לעזור, לשנות, להנחיל את אותו ידע לאחר. לא פעם אנחנו נתקלים בהתנגדויות מצד המטופל המעוררות בנו כמטפלים תסכול ותהייה מה לא עשינו נכון. לעיתים אנו לא מוצאים את האיזון בין נתינה וקבלה ואנו עומדים מול ציפיות לא ברורות מאיתנו ומן האחר המעוררות בנו את הספק כמטפלים.
קורס גלגולו של מטפל יעורר בכם את הזיכרון הנשמתי יחזיר אתכם אל תקופות עתיקות בגלגולים קודמים על מנת להגיע אל הגרעין ואל שורש הנשמה שלכם אל הייעוד האמיתי שלכם שבו חתמתם על אותה שליחות שלכם טרם רדתכם אל הגוף הפיזי. השיטה נועדה לעורר את הרוח שבכם ולקלף את מנגנוני ההגנה שלכם על מנת שתוכלו להכיל את המטופל שלכם ללא הזדהות.
תאריך פתיחת הקורס : 30.3.2020

קצת על – לואיז ששון:
לואיז ששון בעלת ניסיון מעל 20 שנה.
אל תוך נבכי עולם הרגש – מטפלת בשחזור גלגולים דרך חוויה מתקנת ותקשור בשיטה ייחודית.
אני מייעצת באמצעות תקשור דרך העברת תדרים בריאתיים המשנים את התודעה ונותנים כלים יישומיים המאזנים ומביאים יכולת הבנה גבוהה ועמוקה של תהליכי למידה מודעות והתפתחות.
פיתחתי שיטה מיוחדת – הפסיכולוגיה הרב מיימדית לכניסה אל מקור הבעיות בחיים הקודמים למציאת הפיתרון לבעיות בחיים האלה (כגון פחדים, עכבות, יחסים ועוד…) דרך כניסה אל שורשם בהיבט הרגשי והנשמתי ולפגוש את תעצומות הנפש החבויות.
אני גם מלמדת שחזור גלגולים – קורס המועבר ככלי טיפולי דרך תכנים אישיים.
טלפון: 072-2285844
קישור לפרטים נוספים על לואיז ששון:
http://index.alternativli.co.il/195.html

אשמח לראותכם!

* הקורסים והסדנאות באחריות המטפל / מנחה הסדנא / מכללה. הסדנאות בלוח ארועי גוף – נפש – רוח בישראל מתעדכנות באופן שוטף. נשמח אם תעשו לייק לעמוד, כך תוכלו להשאר מעודכנים בכל האירועים הקרובים. תשתפו עם החברים שלכם כדי שגם הם יוכלו ליהנות מהעצמה אישית ויעשירו את חייהם באנרגיות טובות ובכלים שימושיים.

מחפש מטפל/ת בתחום? באינדקס המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאןעכשיו בקניון אלטרנטיבלי


Back to top button