טיפולים ברפואה משלימהרפואה משלימה

טיפול בשיטת "השער" – שחרור חסמים רגשיים וקבלה עצמית

שיטת השער מאפשרת העצמה והתפתחות אישית.

שיטת השער The Gate – הינה שיטת טיפול אנרגטית עוצמתית, המאפשרת ליצור מציאות נחשקת ורצויה ע"י העלאה וטיפול ישיר בהתנגדויות הקיימות ברובד תת המודע והנשמה ליצירתה. טיפול בטכניקת השער מאפשרת שחרור חסמים רגשיים תוך כדי טיפול ממוקד, מכוון תוצאות אשר עובד במקביל על רבדים שונים המשפיעים עלינו. בשיטה זו אנחנו עובדים על הרובד המודע שלנו, הרובד התת מודע, הרמה האנרגטית והרמה הנשמתית.


מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי: ידעת שלכל מזל אסטרולוגי יש קריסטלים אנרגטיים שיכולים לעזור למימוש עצמי, הגשמת משאלות והתגברות על קשיים?
רוצה לדעת איזה קריסטלים מתאימים למזל האסטרולוגי שלך? לחץ לבחירת מזל


טיפול בשיטת השער
בשעת הטיפול בשיטת השער אני מתחברת למרחב שלך ומפעילה קודים אנרגטיים מסויימים הפועלים לשחרור מטענים רגשיים, כבלים אנרגטיים מעכבים מול אנשים יחסים ומצבים, אמונות חוסמות, ושלל החלטות ונדרים מגבילים שנוצרו בעבר.

ביחד נעבוד על קונפליקטים במערכות יחסים, פרידות ומשברים רגשיים, דימוי עצמי, התניות ודפוסים רגשיים אוטומטיים, חרדות ונפילות אנרגטיות, מימוש זוגיות, קשיים בפוריות וכניסה להריון.
נמפה אנרגיות פחד, כעסים, ביקורת ושיפוט עצמי ונמיר אותן לאנרגיות מצמיחות עוצמתיות היוצרות חיים חדשים בכל התחומים.

באמצעות הטיפול אני יוצרת יחד איתך הווייה חדשה של חיים מתוך מודעות, קבלה עצמית, קלילות, איזון ושקט פנימי, בחירה חופשית ומודעת, חיבור לרצון הנשמתי וחיבור לתדר פתוח וזורם של שפע ואהבה.

מטופלות שחוו את הטיפול בשיטה מדווחות על שחרור חסמים רגשיים, הקלה בעומס הרגשי שלהן, על חיבור לרמת אנרגיה גבוהה לאורך זמן, על אומץ והנעה פנימית שהן מקבלות לפעולה ועל שיפור משמעותי במערכות היחסים השונות בחייהן.

מחפש מטפל/ת בתחום? באינדקס המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאןעכשיו בקניון אלטרנטיבלי


Back to top button