אלטרנטיבלי Collegeלימודי רוחניותלימודי רפואה משלימהקורסים וסדנאות

צ'י קונג וטאי צ'י מתקדמים

מחפשים קורסי טאי צ'י וצ'י קונג למתקדמים? הגעתם למקום הנכון ללמוד ולתרגל טאי צ'י / צ'י קונג

מחפשים מקום ללמוד ולתרגל טאי צ'י או צ'י קונג? מדיקל צ'י קונג ישראל מזמינים אותכם להירשם לאחד ממגון קורסי הטאי צ'י, לבקר בסדנאות טאי צ'י וצ'י קונג למתקדמים הנערכות בכל רחבי הארץ או להשתתף בשיעור פתוח.
קורסי טאי צ'י צ'ואן יאנג סטייל וקורסי צ'י קונג למתקדמים.


לחץ לקבלת שיעור נסיון לבחירתך

אמיר פרלמן מייסד מדיקל צ'י קונג ישראל וטאי צ'י יאנג סטייל ישראל מעביר קורס רב שנתי (שלושה סמסטרים) בהם נלמד את סט המיומנויות המלא לתרגול טאי צ'י: הפורם יאנג סטייל המסורתי בן 113 התנועות, אמנות ההקשבה בידיים (פושינג הנדס), כמו כן נכיר גם את המבואות ההיסטוריים, כמו כן נכיר את הפילוסופיה ותפיסת עולמם של האנשים העומדים מאחורי סגנון הטאי צ'י הפופולארי כיום. כמו כן נכיר את כתביו ומשנתו של זנג סאן פנג ממציא הטאי צ'י צ'ואן, פילוסופיה זו הועברה ממורה לתלמיד לאורך הדורות והיא העומדת בבסיס השיטה של אומנות הלחימה הרכה טאי צ'י.

קבוצות לימוד צ'י קונג למתקדמים
קבוצות צ'י קונג וטאי צ'י למתקדמים מיועדות לבוגרי קורס מדריכי צ'י קונג רפואי של מדיקל צ׳י קונג ישראל או לבוגרים מוסמכים של תוכניות הכשרה במכללות אחרות בצ’י קונג כגון: מכללת ווינגייט, ברושים, רידמן או תכניות לימודים רציניות המתקיימות בחו”ל.

בנוסף למפגשים הקבועים של קבוצות לימוד צ'י קונג וטאי צ'י למתקדמים, יתקיימו שיעורי און ליין בהם יועברו התיאוריה, מבואות הסטוריים, פילוסופיה, והבנה מעמיקה של המבנה האנרגטי האנושי. מלבד סדרות הצ'י קונג למתקדמים נעסוק בלימוד עיסוי צ'י קונג, לימוד ותרגול מדיטציות מעולם הצ'י קונג, הבנה של הצ'אקרות ותפקודן, סודות הצ'י קונג לאריכות ימים Chang Sao Qigong/
להרשמה אונליין – לחץ


» לאתר מדיקל צ'י קונג ישראל
» לערוץ הוידאו של מדיקל צ'י קונג ישראל
» הצטרפו לקבוצת הפייסבוק של מדיקל צ'י קונג ישראל


צוות ההוראה של קורס טאי צ'י וצ'י קונג למתקדמים
אמיר פרלמן, מבכירי המורים לצ'י קונג ולטאי צ'י בישראל, ייסד את בית הספר הגדול בארץ להכשרת מדריכי צ'י קונג וטאי צ'י מדיקל צ'י קונג ישראל בשנת 2014. את הקורס טאי צ'י בצפון אמיר מעביר באופן אישי. אמיר בוגר וינגייט, למד בסין אצל מאסטר וון שו יו, ובשנים האחרונות תלמידו של מאסטר יאנג ג'ווינג מינג.

לצדו של אמיר ישמשו סטודנטים שנה שלישית כעוזרי הוראה במסגרת התכנית להכשרת מורים לטאי צ'י צ'ואן. כפי שמאסטר יאנג המורה של אמיר תמיד אמר "כאשר אתה לומד אתה מלמד". העברת הידע עתיק היומין היא חלק מהליך הלימוד והדרך הטובה ביותר להפנים את הידע כמשנה סדורה.

לאתר מדיקל צ'י קונג ישראל
לערוץ הוידאו של מדיקל צ'י קונג ישראל
הצטרפו לקבוצת הפייסבוק של מדיקל צ'י קונג ישראל


Back to top button