אלטרנטיבלי Collegeלימודי רוחניותלימודי רפואה משלימהקורסים וסדנאות

סדנאות צ'י קונג וטאי צ'י

מחפשים קורסי טאי צ'י וצ'י קונג? הגעתם למקום הנכון ללמוד ולתרגל טאי צ'י / צ'י קונג

מחפשים מקום ללמוד טאי צ'י או צ'י קונג? מדיקל צ'י קונג ישראל מזמינים אותכם להירשם לאחד ממגון קורסי הטאי צ'י, לבקר בסדנאות טאי צ'י וצ'י קונג הנערכות בכל רחבי הארץ או להשתתף בשיעור פתוח.
קורסי טאי צ'י צ'ואן יאנג סטייל וקורסי צ'י קונג.
סדנאות צ'י קונג רפואי וטאי צ'י מיועדות לתלמידי הקורסים וחלקן פתוחות לקהל הרחב
לרשימת כל הקורסים בטאי צ'י וצ'י קונג

אמיר פרלמן מייסד מדיקל צ'י קונג ישראל וטאי צ'י יאנג סטייל ישראל מעביר קורס רב שנתי (שלושה סמסטרים) בהם נלמד את סט המיומנויות המלא לתרגול טאי צ'י: הפורם יאנג סטייל המסורתי בן 113 התנועות, אמנות ההקשבה בידיים (פושינג הנדס), כמו כן נכיר גם את המבואות ההיסטוריים, כמו כן נכיר את הפילוסופיה ותפיסת עולמם של האנשים העומדים מאחורי סגנון הטאי צ'י הפופולארי כיום. כמו כן נכיר את כתביו ומשנתו של זנג סאן פנג ממציא הטאי צ'י צ'ואן, פילוסופיה זו הועברה ממורה לתלמיד לאורך הדורות והיא העומדת בבסיס השיטה של אומנות הלחימה הרכה טאי צ'י.
רשימת הסדנאות:
» סדנת טאי צ׳י צ׳ואן – לפרטים והרשמה לחץ כאן
» צ'י קונג הריטריט הגדול – לפרטים והרשמה לחץ כאן
» סדנת רפואה סינית אנרגטית בסיס – לפרטים והרשמה לחץ כאן
» סדנת ניי גונג מדיטציות מעולם הצ'י קונג – לפרטים והרשמה לחץ כאן
» צ'י קונג למתמודדים עם סרטן – לפרטים והרשמה לחץ כאן
» אמבריולוגיה וגניקולוגיה סדנת צ׳י קונג לנשים – לפרטים והרשמה לחץ כאן
» סדנת צ'י קונג שלד גידים ומפרקים – לפרטים והרשמה לחץ כאן
» סדנת צ׳י קונג | צלילים מרפאים – לפרטים והרשמה לחץ כאן

סדנאות צ'י קונג – למי זה מתאים?
סדנאות צ'י קונג מיועדות לקהלים שונים ומגוונים. ישנן סדנאות שהן לבוגרי הקורס בלבד ומיועדות להכשרת מטפלים בצ'י קונג רפואי. בחלק מהסדנאות נדרש ידע מקדים וניסיון בתרגול על מנת להפיק את המיטב מהן. דוגמה לסדנאות אלה הן: מבוא לרפואה סינית אנרגטית, סדנת צ'י קונג אנטי סרטני, עבודה עם הקרנות אנרגיה.
לעומתן קיימות סדנאות כגון: שלד גידים ומפרקים הנה אחת מסדנאות צ'י קונג רפואי הפתוחות לקהל הרחב ומאפשרת למטפלים מדיציפלינות שונות לרכוש כלים נוספים לארגז הכלים שלהם.
סדנת צלילים מרפאים הנה סדנה חוויתית שהיא מתנה לחיים, לכל אדם והיא אינה דורשת ידע או ניסיון קודם בתרגול צ'י קונג. והסדנה לנשים שהיא מיועדת לכל אישה המעוניינת לקבל כלים איך לשקם את גופה לאחר לידות, להתמודד טוב יותר עם גיל המעבר ולהיטיב עם גופה באופן כללי.

כיום, מיליוני אנשים בכל רחבי סין וברחבי העולם המערבי מתרגלים את הפורם הארוך של טאי צ'י יאנג סטייל בכל בוקר. מדוע? בשל היותו תרגול משמר בריאות מיטבית שעבר את מבחן הזמן, במהלך העשורים האחרונים נעשו למעלה מאלף וחמש מאות מחקרים על תרגול טאי צ'י אשר מדגימים שיפור ביציבה, שיפור הגמישות ויכולות תנועה, הטבה לחולי פיברומיאלגיה, הגנה מפני ירידה קוגניטיבית ועוד.


» לאתר מדיקל צ'י קונג ישראל
» לערוץ הוידאו של מדיקל צ'י קונג ישראל
» הצטרפו לקבוצת הפייסבוק של מדיקל צ'י קונג ישראל


צוות ההוראה של קורס טאי צ'י בהרצליה
אמיר פרלמן, מבכירי המורים לצ'י קונג ולטאי צ'י בישראל, ייסד את בית הספר הגדול בארץ להכשרת מדריכי צ'י קונג וטאי צ'י מדיקל צ'י קונג ישראל בשנת 2014. את הקורס טאי צ'י בצפון אמיר מעביר באופן אישי. אמיר בוגר וינגייט, למד בסין אצל מאסטר וון שו יו, ובשנים האחרונות תלמידו של מאסטר יאנג ג'ווינג מינג.

לצדו של אמיר ישמשו סטודנטים שנה שלישית כעוזרי הוראה במסגרת התכנית להכשרת מורים לטאי צ'י צ'ואן. כפי שמאסטר יאנג המורה של אמיר תמיד אמר "כאשר אתה לומד אתה מלמד". העברת הידע עתיק היומין היא חלק מהליך הלימוד והדרך הטובה ביותר להפנים את הידע כמשנה סדורה.
מסלול הכשרת מדריכי טאי צ'י באזור השרון (הרצליה)
במסגרת קורס טאי צ'י שיערך בהרצליה נלמד את הסילבוס המלא הנדרש למעבר מבחני הסמכה כמדריך טאי צ'י. סטודנטים רציניים יכולים להשלים את מסלול הלימודים בשש סמסטרים ולגשת למבחני הסמכה. עבור מי שלא מגיע עם רקע ויסודות מתרגול צ'י קונג או טאי צ'י סביר שידרשו ארבע שנות לימוד להשלמת כל הדרישות להסמכה כמדריכי טאי צ'י יאנג סטייל. הכל כמובן בהתאם ליכולת ולרמת ההשקעה של התלמיד.
לצפיה בסילבוס (כולל מבחני המעבר בסוף כל שנה) של קורס טאי צ'י לחצו כאן.

לאתר מדיקל צ'י קונג ישראל
לערוץ הוידאו של מדיקל צ'י קונג ישראל
הצטרפו לקבוצת הפייסבוק של מדיקל צ'י קונג ישראל

הרשמו עכשיו

נושאי חיפוש קשורים לעמוד זה:

Back to top button