הורוסקופ יומי

אסטרולוגיה יומית: 28-11-2019

תחזית אסטרולוגית יומית למזלות – הורוסקופ יומי

מזל טלה
יום נפלא. באמת הגיע הזמן. אחרי ימים לא קלים, אתם מצליחים להתאושש ולצאת החוצה כמו חלזון אחרי הגשם. פתאום הטלפון לא מפסיק לצלצל ואתם מרגישים שכל העולם מחפש את קרבתכם. התפתחויות והצעות מעניינות שמגיעות אליכם משתפרות בהדרגה. בקצב הזה, תוכלו להתאושש מבחינה כלכלית הרבה יותר מהר מכפי שחשבתם. הרקיע קורא לכם לעשות עסקים בתחומים הקשורים בעונתיות ובחילופי עונות.

מזל שור
פתאום מתעוררת בכם תחושת משפחתיות עמוקה. אתם מסוגלים היום להרים טלפון למישהו שלא דיברתם איתו זמן מה ולהצהיר על אהבתכם. בעיה מתגלגלת עלולה לשבש תוכניות למפגש. למרות שהמצב בבנק סביר, כדאי שתיקחו בחשבון את ההוצאות הבלתי צפויות שמגיעות תמיד בזמן הכי לא מתאים. נסו לרסן את הדחף והימנעו מבזבוזים. הרקיע מבשר על הגנה עליונה המשגיחה על צעדיכם ומסלקת מכשולים מדרככם.

מזל תאומים
יום הפכפך למדי. יש קצת בעיות בעבודה זאת מכיוון שתמיד נדמה לכם שאתם יודעים, כמעט הכל, יותר טוב מהבוס. יש מי שממש לא אוהב את הגישה הזאת ואם לא תיזהרו עלולים לשים לכם רגל. אל תהיו מופתעים אם אכן מצבים כאלה יעלו. לפעמים אתם מתנהגים בילדותיות ובנאיביות שאינה מתאימה לכם. פעלו על פי ההיגיון ולא על פי האינטואיציה.

מזל סרטן
הדעות שלכם קיצוניות מאוד ונדמה שלא רבים מסכימים איתכם. למה אתם מצפים? במהלך היום המתוח הזה יש סיכוי לוויכוחים ועימותים בנושאים אישיים. הציפיות שלכם לא מעשיות ולמען האמת גם לא הגיוניות. תכל'ס, אתם מפריזים ונוטים לקיצוניות. יש מי שממש מסרב להקשיב לתירוצים. הירח פותח שערים בפני אלה מכם שחלמו להצטרף לעולם המיסטיקה.


מזל אריה
יום של נסיעות וסידורים. הפוקוס הוא על התדמית החיצונית ואתם מקדישים זמן, מרץ ומשאבים בכיוון זה. אתם מתלבטים ומשתפים מישהו קרוב בהרהורים אינטימיים. לא בטוח שתקבלו את התשובה שאתם מצפים לה. הנושא הכספי אף הוא מטריד אתכם. חשבו פעמיים לפני התחייבות כספית לטווח רחוק. על אף הפיתויים הנקרים בדרככם, מומלץ לכם לבחור בנתיב גלוי, הוגן, מעשי ותכליתי.


מזל בתולה
כיפת הרקיע מעניקה מזל מיוחד לכל המתרחש איתכם בתחום שבינו לבינה. כדאי לנצל את התופעה כדי לסלק מכשולים שמנעו תקשורת זורמת. כוכב סטורן מעניק קביעות ויציבות למשרות שנחשבו ארעיות. כוכב כירון עלול לעורר חרדות שווא בנוגע לרעיונות שאין להם אחיזה במציאות. מזל והצלחה צפויים לכם ביחסיכם עם ילידי מזל שור. יש לכם צורך עז בתשומת לב וכל מה שאתם רוצים זה שמישהו יטפל בכם.

מזל מאזניים
היום תקיימו שיחה חשובה במיוחד בנוגע לעניינים כספיים עם מישהו קרוב אליכם. יש לקבל החלטות הכרוכות בין היתר במעבר ושינוי מקום מגורים. אתם מתקשים להחליט. קחו את הזמן למחשבה ובינתיים אספו נתונים. המידע יסייע לכם להגיע להחלטה מוכנים יותר. הרקיע מזרים אליכם אנרגיות בעלות אופי מסתורי ומניפולטיבי. האינטואיציה שלכם תהיה חדה כתער.

מזל עקרב
תפיסת המציאות שלכם היום קצת מוגזמת או אם תרצו- מעוותת, ואתם נוטים להיעלב ולהיפגע מכול דבר קורה סביבכם. רגישות יתר משרה עליכם אווירה של עצבות ובלבול והעולם נראה כמו מקום מסוכן ואלים. חפשו בתוך עצמכם מקורות כוח להתגבר על ההרגשה. הרי אתם יודעים בתוך תוככם שלא כך הוא הדבר. מצב הכוכבים מעודד מסעות רוחניים. זה הזמן להתנתק קצת מתכנים חומריים ולהעדיף את ההתבודדות ואת האינטימיות.


מזל קשת
עובר עליכם יום רגוע בתחום זוגיות. במקום ביקורת נסו לגלות הבנה כלפי בן/ת הזוג. יש מי שרומז כי רוב הזמן אתם עסוקים ברישום דמיוני של תכונות שליליות. זה גורם לכם ולאחרים להרגיש רע. התמקדו בחצי הכוס המלאה. התוקפנות החבויה בכם והכעס הפנימי, לעיתים יוצאים מכלל שליטה וגורמים לכם להרגיש בטחון מופרז ולזלזל באחרים. אל תנסו להעתיק מודל של זוגיות מאדם אחר. אם תחפרו אצלו מתחת לפני השטח, תגלו דברים שלא שיערתם שהם קיימים.

מזל גדי
סוף שבוע חביב עובר עליכם. אחרי כל ההתרוצצויות במהלך השבוע, זה בדיוק מה שנחוץ לכם. אתם מבזבזים יותר מידי אנרגיה לכיוון שממילא לא ימשך זמן רב מידי. ברור לכם שאתם נמצאים על פרשת דרכים ובשלב זה חשוב לסדר את המחשבות ולתכנן מה עושים הלאה. הרומנטיקה פורחת למרות הכול וכנגד כל הסיכויים. אתם שומרים בבטן בקשה כלשהי שהתכוונתם להפנותה אל גורם סמכותי. זה הזמן לפרוק מהלב, אתם יודעים, גם אם תיענו בשלילה – לפחות תדעו היכן אתם עומדים.


מזל דלי
אתם יכולים להפיק הרבה מאוד בהשקעה קטנה מאוד, אם רק תעשו מאמץ. הגברת הקצב וההתכווננות למטרה יעשו את העבודה למהנה יותר. אתם מצליחים למצוא חברים ובעלי ברית בעבודה. הקשר הזוגי בהחלט משביע רצון. למי שלא נמצא בקשר- היכרות חדשה בעל פוטנציאל עשויה להתרחש בקרוב. הרקיע רומז כי גם אם מטבעכם אתם מעדיפים להתבודד, הרי שעכשיו מומלץ לכם להגשים את עצמכם בשיתוף פעולה ובעבודת צוות.


מזל דגים
מידע שיגיע אליכם היום יגרום לכם לנחת רוח. האופטימיות הטבעית שלכם אינה במקומה, במיוחד בכל מה שקשור לעניינים כספיים. עליכם להיזהר ולגלות אחריות, גם אם יש מי שמנסה לשכנע אתכם ש'יהיה בסדר'. לא כדאי להיגרר אחרי אנשים כריזמטיים שיודעים לדבר יפה אבל לא יהיו בסביבה כשיגיע זמן הפירעון. הרקיע רומז כי אתם תצליחו לאסוף מידע על אודות יריביכם: אמת גדולה תתגלה לכם בחדרי חדרים. שם המשחק הוא סודיות.

Back to top button