הורוסקופ יומי

הורוסקופ יומי: אסטרולוגיה יומית 02-10-2019

תחזית אסטרולוגית יומית למזלות – הורוסקופ יומי

טלה
אתם מתמודדים עם מספר קשיים כלכליים ומתקשים להפנים את המחשבה שישנם לא מעט דברים שעליכם לוותר עליהם, למרות הרצון. מופעלים עליכם לחצים מצד הסובבים אתכם שלא מבינים את המצב לאשורו. אתם צריכים לקבוע את הגבול ולהראות דוגמא אישית. לא נעים, אך לא נורא. תשרדו את הקטע הזה בקלות. צפויה התפייסות עם אדם שחתול שחור עבר ביניכם לבינו. נראה כי איש כבר לא זוכר על מה בדיוק רבתם.

שור
התחום העסקי והכספי מעסיק אתכם רוב היום. אתם עומדים מול התחייבויות קודמות ולא ממש יודעים איך לפתור את הבעיות המתעוררות. קודם לכל כדאי להירגע ולשקול את המצב בקור רוח. יש גם צורך לערוך רשימה מדויקת ולעשות קצת סדר בבלגן. 'ברגע האחרון' עזרה תגיע ממקור בלתי צפוי. פליטות פה עלולות להסגיר את סודותיכם. היו זהירים בדיבורכם.

תאומים
אתם מבזבזים יותר מידי זמן על מחשבות נקם ועל איך לסדר את מי שלא עמד בהסכמים מולכם. יש לכם נטייה לשכוח שב-'עסקים כמו במלחמה' כמעט הכל מותר. הסטנדרטים שלכם שונים מאלה של אנשים אחרים וגם אתם, נהגתם לא פעם בשיטה של 'לעגל פינות'. בכל מקרה, חבל על רגשות הכעס והתסכול. נצלו את האנרגיות כדי להתקדם הלאה. הפתרון לבעיה שמטרידה אתכם טמון בעולם החלומות שלכם, אל תתעלמו ממסרים המגיעים אליכם בחלום.

סרטן
יום טוב. אווירה מפרגנת בבית. אתם חווים התרגשות לאור העובדה שחלה התקדמות של ממש בעבודה. מישהו עומד להפתיע אתכם עם הצעה לנסיעה לחו"ל. חופשה קצרה אך מהנה תיתן לכם הזדמנות להתרענן ולחדש כוחות. אתם נהנים מזרימה של אנרגיה חיובית שגורמת לכם לראות הכל דרך משקפיים ורודים. אנשים סומכים עליכם ואינם מהססים להיעזר בכם כ'כותל הדמעות' לצרותיהם.

אריה
אתם מתחילים להירגע אחרי כמה ימים מעיקים במיוחד. אתם לא מבינים מה קורה עם אנשים שאתם פוגשים. נדמה לכם שכל העולם השתגע. קחו בחשבון שהסטטיסטיקה עובדת לרעתכם ומתוך מספר נתון של מפגשים, חלק מהם, יאכזב. נסו לא לקחת את הדברים באופן אישי. לקראת הערב- שיפור ניכר במצב הרוח. צפוי מפגש רגוע ומעניין. אהבה שאתם חושקים בה עומדת להיכנס אל נתיב רציני וגם כזה הנוטל אחריות על מעשיו.

בתולה
יום שרובו מוקדש לסידורים שאתם ממש לא אוהבים לבצע. אלה הם הדברים שמעיקים עליכם. אתם לא מוצאים את עצמכם בתוך גלי ניירת ועמידה בתורים ארוכים. יש דברים שאף אחד לא יעשה במקומכם ועדיף להצטייד בכמות נדיבה של סבלנות, לרכז את הכל ליום אחד ולהיפטר בכל העניין עד לפעם הבאה. אנרגיות המגיעות אליכם ממקום אקזוטי הן בדיוק מה שאתם זקוקים לו עכשיו.

מאזניים
אתם עסוקים ועמוסים מאוד ואין מקום להסקת מסקנות בעקבות התנהגותו של בן הזוג. עליכם לחשוב לא רק על עצמכם אלא גם על הצד השני. המלחמה על תשומת הלב עלולה להיגרר בקלות לעימות חריף ומומלץ שתנסו למנוע זאת. גם אין טעם להזכיר נשכחות, זה פשוט לא רלוונטי לחלוטין – היו ממוקדים וזה יעזור לכם להשיג את מבוקשכם. הצעה ליציאה לחופשה עשויה להיות פתרון נאות. קחו בחשבון כי גם בנסיבות המבטיחות התקדמות, עלולים לצוץ מכשולים. כאשר מופיעים המכשולים בצורת אנשים עוינים, תמיד כדאי לנהוג בהם בנדיבות.

עקרב
הביטחון וההערכה העצמית שלכם זקוקים לריסון. נכון שאתם מאוד 'מבוקשים', אבל לכול אדם יש תחליף. התמקדו במי ובמה שעושה לכם טוב ואל תאיימו בעזיבה אם כול משאלותיכם לא יתגשמו. אל תיקחו סיכונים. אתם עלולים לשמוע דברים שלא ישמחו אתכם ולא יהיה קל לכם, לחזור בכם, אם בכלל. אין טעם לדבר אם אינכם מתכוונים לכך באמת. שימו לב! למילים יש יותר כוח ממה שאתם חושבים. קחו בחשבון כי עזרה הדדית בין אנשים היא אבן היסוד להצלחתכם. אל תהססו לפתח שותפויות ועבודת צוות.

קשת
תחושה של חוסר בטחון גורמת לכם לסרב ולהיסגר בפני הצעות, שבעיקרון יכולות להתאים לכם מאוד. אתם מצפים יותר מידי מאנשים בעלי מגבלות של 'אינטליגנציה רגשית' ולכן לא פלא שאתם מתאכזבים לעיתים קרובות. תזרמו עם מה שקורה, צאו לבלות ולהיות בחברת אנשים בלי ציפיות מוגזמות ומוקדמות. צפוי מצב אשר לפיו אתם מתלבטים בין הרגש לבין ההיגיון. איש לא יעזור לכם בפתרון החידה, התשובה נמצאת בידיכם.

גדי
אתם מצליחים לארגן אירוע חשוב וקוצרים מחמאות מאנשים קרובים וגם מאנשים זרים שמתפעלים מכישוריכם. למרות שאינכם פועלים משיקולי כדאיות, יש מי שיזכור ויזקוף לזכותכם הישגים אלה בעתיד. עליכם להקפיד ללמוד מניסיון העבר, אל תהיו צנועים מידי ובמקום שבו מגיעות לכם מחמאות, צאו לאור הזרקורים ואל תתנו לאף אחד לשכוח מי אחראי להצלחה. הפנימו את הרעיון לפיו ידע רוחני הוא משאב, וכמו כל משאב אחר, הוא מוגבל בגודלו. עשו הכל כדי להקדים את האחרים בהשגתו.

דלי
לפעמים נדמה שאתם נמצאים עדיין בתהליך ההתבגרות. יש לכם צורך להפגין עקשנות ומרדנות גם כלפי אנשים קרובים לכם ביותר. מאבקי הכוח אינם תורמים דבר. בעצם אתם עסוקים בלהוציא קיטור השייך בכלל למקומות אחרים. כדאי לעשות פסק זמן ולקחת את העניינים בידיים. בקיצור. להתחבר למציאות גם מבחינה רגשית. הפנימו את הרעיון לפיו המפתח להצלחתכם טמון ביכולתכם לחדור אל תוך נפשה של הדמות שברצונכם לחקות את הליכותיה. אל תתביישו לבטל את ה'אגו' שלכם מפניה.

דגים
אתם סוגדים ליופי ולנעורים ותחת הכותרת הזאת אתם עלולים לעשות לא מעט שטויות. עליכם להתכונן לקשיים שלא ציפיתם להם ולא לחשוב שהכול יתבצע על הצד הטוב ביותר האפשרי. שמרו על אופטימיות זהירה אך עם זאת הישארו מחוברים למציאות ותנו לעצמכם תמונה כוללת של כל האפשרויות העומדות לפניכם. הפנימו את הרעיון לפיו הרוח היא פראית, אם תנסו להציב לה גבולות – אל תופתעו אם היא תלעג לכם.

Back to top button