הורוסקופ יומי

הורוסקופ יומי: אסטרולוגיה יומית 10-09-2019

תחזית אסטרולוגית יומית למזלות – הורוסקופ יומי

טלה
יום אופטימי. תחושת המועקה שירדה עליכם- מתפוגגת סוף סוף ואתם מצליחים לראות את האור בקצה המנהרה. אתם בהחלט פתוחים לשינויים וחידושים ואלה מגיעים במהירות. תמיכה מגיעה גם היא ממקור לא צפוי שאכזב בעבר. מישהו שאיתו היה לכם קשר רומנטי קצר ביותר 'מתקיל' אתכם ושואל הרבה שאלות. חשוב לזכור שאינכם חייבים להסביר. מסר רוחני יומי רומז כי פתרון בעיותיכם דורש ריכוז רב ושלווה פנימית, אל תרוצו לתפוס את הרוח כל אימת שהיא מופיעה.

שור
אתם מוצאים את עצמכם במרכזה של פעילות ציבורית בנושא שסחף אתכם לגמרי. נראה שמצאתם משהו שגורם לכם להתלהב באמת ואתם מוכנים להשקיע במשימה ה'מקודשת' את מיטב זמנכם ומרצכם. המטרה ראויה בהחלט והפעילות בשיתוף עם אנשים אחרים תפתח בפניכם הרבה אפשרויות שכרגע עדיין אינן נראות לעין. מסר רוחני יומי רומז כי שותפויות עשויות להיות הפתרון הנכון, אך בתנאי שקיימת התאמה בין המניעים של כל אחד מהצדדים.

תאומים
זהו יום של קצרים בתקשורת. בעיקרון, אין לכם בעיה עם הצבת גבולות אבל היום הזה מוכיח שעליכם לעמוד על המשמר, במיוחד כשמדובר בבני המשפחה המורחבת. אם לא תקפידו, עלול להיווצר מצב של חוסר איזון ביניכם ובין אנשים שינסו להניע אתכם בכיוונים הרצויים להם. הקדישו תשומת הלב לנקודה ספציפית זאת. הרקיע רומז כי ככל שתגביהו עוף כך גם ילכו וירבו אלה המקנאים בכם. נראה כי זה הוא גורלם של מצליחנים.

סרטן
יום טוב בו אתם מוצאים מקורות כוח פנימיים כדי לקדם את עצמכם. התחושה במקום העבודה משתנה מהקצה אל הקצה הודות לעובדה שהגישה שלכם שונה. אתם מבינים פתאום שיש לכם אופציות נוספות. כל העניין הזה יכול לשמש עבורכם תרגיל מחשבתי מאתגר לגבי ההבנה שיש לכם זכות בחירה בכל מצב. הרקיע רומז כי האמצעים הכספיים העומדים לרשותכם גדולים מכפי שאתם משערים. ייתכן כי אינכם מודעים לכל.

אריה
תחום הבית דורש חיזוק ואתם נחושים לעשות משהו בנידון. לא רק אתם הרגשתם התרחקות ותחושת ניכור ויש בהחלט על מה לדבר עם הנוגעים בדבר. קחו בחשבון מרכיבים רלוונטיים כמו השינויים שעברתם בזמן האחרון שהכניסו אלמנט של חוסר יציבות לחיים של כולם. שיחה על עניינים שברגש תהיה בבחינת שיפור משמעותי. נראה כי מתייצבת לצידכם דמות סמכותית רבת-עוצמה. ייתכן, אפילו, שמדובר בקרוב משפחה.

בתולה
מנגנון ההגנה שלכם פועל ביסודיות וכשאתם חשים בסכנה של עימות מתקרב אתם מעדיפים לברוח, להסתגר בפינה ולא הגיב. מצב של לחץ וסטרס שנוא עליכם ביותר וכשזה קורה אתם מעדיפים לעיתים לנתק קשר העיקר לא להיות בסיטואציות מביכות. היום תהיה לכם הזדמנות לתרגל התנהגות אחרת. אל תחכו לדרמות. לכו על זה בקטן. נראה כי חצוצרת-התהילה מפלסת את דרככם ומפצירה בכם שלא למכור את עצמכם בזול.

מאזניים
אל תנסו להיות סופרמן/וומן. רצוי להיעזר בכל מי שמציע. מצב הרוח המוזר שתקף אתכם היום, מייצג תהליך פנימי של התלבטות. אתם זקוקים, ללא ספק, למישהו לשים עליו את הראש. אל תתפתו להיכנס לקשר בגלל הסיבות הלא נכונות. הרומנטיקה יכולה לחכות. בינתיים קחו זמן לעצמכם. הרקיע מבשר על כבוד ותהילה, הכרה והערכה – מעמד חברתי איתן. זה הזמן לערוך לעצמכם מסע של יחסי ציבור. נראה כי צניעות וענווה לא ממש קידמו את ענייניכם.

עקרב
אל תכחישו עובדות שמישהו קרוב מטיח בפניכם. נסו לעורר סימפטיה על ידי הצגת טיעונים המבוססים על עובדות ולא תירוצים. היכולת להבחין בין העיקר והטפל תעזור לכם לבלות את היום עם האנשים הכי טובים והכי מתאימים לכם. אל תבזבזו זמן מיותר על מי שלא שווה את זה. הרקיע מבשר על הצורך ליטול פסק זמן לשיקול מחדש בנושא משמעותי.

קשת
ויכוח שמתפתח עם בן/ת הזוג אולי לא הכי נעים לכם, אבל בעצם יש לכם הזדמנות אמיתית ללמוד המון על עצמכם. פעמים רבות מידי אתם בוחרים לשתוק ובכך לסיים את המצב המעיק. בעיקרון, עובדה זאת 'חיובית', אבל הצד השני לא יכול לנחש את מחשבותיכם ורגשותיכם הפנימיים. הגיע הזמן לדבר מהלב ואין פירושו של שדבר שחייבים להגיע לפיצוץ. הרקיע צופה מצבים לפיהם אומץ ואסרטיביות יביאו לכם אושר במישור האישי והרגשי.

גדי
יום לא משהו. מצב רוח מוזר. קשה לכם להתחבר לצד החיובי של החיים, למרות שבעצם לא קרה שום דבר דרסטי. שיבושים בתקשורת גורמים להרגשה שאין מי שמבין למה אתם מתכוונים להגיע. נסו לקחת את המצב בקלילות ולהפנים את העובדה שהעניין זמני. חפשו חבר טלפוני שיהיה מוכן להקדיש מזמנו לשיחה ארוכה, כדי להרים לכם את המורל. הרקיע צופה מצבים לפיהם יש לפעול בשותפות עם מהלכו הטבעי של הגורל, מבלי להפריע לזרימה החופשית.

דלי
איבוד החופש והעצמאות האישית מבהיל אתכם וגורם לכם לא לרצות להמשיך בקשר חדש ומסעיר. הפחד מקלקל את כל ההנאה. הבעיה היא בזה שמעבר לחששות האלה יש כמיהה לזוגיות אמיתית ועמוקה. אתם זקוקים לתשומת לב ולחיזורים אבל מתקשים לשמור על איזון בין שני הצדדים של אותו המטבע. טיפ: לעבוד על מוכנות ובשלות רגשית. כדאי! הרקיע צופה מצבים לפיהם מומלץ להתנגד לכוחות מפתים והרפתקניים, אלא לפסוע בנתיב הרציני והאחראי.

דגים
יום שמתאים במיוחד לסידורים שמחכים כבר מזה זמן מה. יש לכם נטייה קבועה לדחות כל מה שרק ניתן ל… מחר. הנושא הזה של חוסר סדר ועקביות מקשה עליכם מאוד בתפקוד היומיומי ולעיתים קרובות אפילו "עולה לכם ביוקר". חששות ממצוקה כספית גורמים לכם לעבוד קשה מידי. טיפ: קחו כמה שעות לעצמכם. תרגלו מדיטציה או יוגה. הרקיע צופה מצבים לפיהם יש להסתער על היעד, מבלי להמתין לצעדיהם של יריבים ומתחרים.

Back to top button