הורוסקופ יומי

הורוסקופ יומי: אסטרולוגיה יומית 11-05-2019

תחזית אסטרולוגית יומית למזלות – הורוסקופ יומי

טלה
סוף סוף אתם מרגישים שיש לכם מטרה של ממש והעניינים זורמים בקצב הראוי. אירועים מתרחשים במהירות ומשפיעים עליכם בעיקר בצורה חיובית. כיוון שסף השעמום שלכם נמוך, יש פה ושם גם רגעים של חוסר שביעות רצון וקיטורים. אל תהססו להביע את דעתכם אבל וודאו שזה נשמע על ידי האוזניים המתאימות. הרקיע צופה מזל והצלחה בהימור מפתיע שאין לו כל קשר לכסף או לחומר.

שור
יש לכם שפע של אתגרים לקדם את עצמכם בכל רובד אפשרי. יום שלא מזדמן לעיתים קרובות. הכל פתוח והאפשרויות בידכם! יתכן ותדרשו לקבל החלטות שנראות לכם כרגע, גורליות. נסו לתפוס ראש קליל קצת יותר. תנו צ'אנס לצורת חשיבה חיובית וספונטאנית ותראו כמה הרבה יותר קל לכם לנשום. החל משעות הערב, הרקיע יביא בכנפיו מזל והצלחה לאלה מכם העוסקים בתחומים שמטרתם להביא מזור ורפואה לזולת.

תאומים
תקשורת יעילה מאפשרת סוף סוף העמקה של קשר אישי שהתחיל והתנהל בעצלתיים בשבועות האחרונים. מישהו שעושה עליכם רושם של אדם אדיש, יגלה את פניו האמיתיות באופן מפתיע. לאחר שיפנה אליכם בבקשה לעזרה תוכלו לנווט את המערכת לכיוון הרצוי לכם. שמרו על פרופיל נמוך. אל תאיצו תהליכים לפני שאת בטוחים בכול מאת האחוזים שזה הצעד הנכון. אנרגיה קוסמית מייצגת ידידות, אהבה ואושר.

סרטן
בתחום האישי, אתם מגיעים למצב תקוע, שנראה כאילו דורש פתרון מיידי. שיחה עם אדם שלא ראיתם מזמן, מאפשרת לכם לתפוס את הדברים בפרספקטיבה הנכונה ולא להילחץ יותר מידי. צעד מפתיע ובלתי מוסבר גורם לכמה אנשים סביבכם לשוק גמור. הקשיים שאתם חשים יתפוגגו בקרוב. אנרגיה קוסמית רומזת על הצורך בעצתו של אדם מבוגר ומלא בניסיון חיים.

אריה
היכולת להחצין את רגשותיכם יכולה רק לתרום לכם בשלב זה. כל עוד אתם מנסים לעשות רושם כאילו כלום לא איכפת לכם, אתם רק מצליחים להרגיז אנשים קרובים אליכם. שתפו את מי שצריך לדעת מה קורה אצלכם. לגבי האחרים אתם יכולים לשמור על מסתורין כמה שאתם רוצים. אנרגיה קוסמית רומזת על סיוע ממקור לא צפוי. אדם יקר לליבכם עלולה לעורר מבוכה בלשונו הלא מרוסנת. יש דברים שפשוט תצטרכו להתעלם מהם.

בתולה
אתם מתכננים נסיעה ומרבים להתרגש מחופשה צפויה. בן משפחה מתרכך כלפיכם. כדאי שתנהגו בעדינות ובטקט כדי לא לאבד את היתרון היחסי שהשגתם. הימנעו ממאבק כוחות שלא רק שאינו תורם לכם אלא אף מקלקל. השתדלו למצוא זמן למנוחה ולבילוי אינטימי שקט. זכרו כי אדם נאור יודע כי השגרה משבשת את הדעת, על כן הוא אינו חושש משינויים ותהפוכות.

מאזניים
יופי של יום. אנשים מתפעלים מהכישורים החברתיים ומהעוצמה שאתם מפגינים היום. השראה להמשך הדרך? יכול להיות. זה רק מוכיח שכאשר אתם בוררים את האנשים המתאימים ועומדים על עקרונותיכם, הכל מסתדר כמו שצריך. יחסי גומלין עם בן/ת הזוג מקבלים כיוון מפתיע לחיוב. זכרו כי אדם נאור אינו חושש להיאבק או להתחרות באחרים, אך תמיד ינהג בהם בכבוד.

עקרב
יום של התחברות למקורות הידע. מידע חשוב מגיע אליכם בדרכים עקלקלות. חלה התפתחות של ממש ביחסי קירבה ואינטימיות עם בן/ת המין השני. שיתוף פעולה חברתי מעניין מתחיל להתפתח עם בן מזל תאומים. אל תעסיקו את עצמכם בדאגות מיותרות. תלמדו לשמוח במה שקורה לכם ותתמקדו בצד החיובי. הנוסטלגיה צפויה לשחק תפקיד חשוב בחייכם. זיכרונות שכוסו באבק ייתבעו מכם תשומת לב רבה מהרגיל. זה הזמן לטפל באוספים ישנים.

קשת
מאמץ גדול שאתם מפעילים בכיוון של יוזמה חברתית לא עולה יפה. חבר/ה קרוב פוגע בכם בגלל סירוב להעביר מידע חיוני ואתם שוקלים לנתק את הקשר. העניין יצא מכלל פרופורציה ולמרות שעל פניו, אתם צודקים, לא כדאי לנקוט בצעדים פזיזים. חכו ותראו לאן מתפתחים העניינים. יש באירוע משהו סימבולי שעליכם ללמוד ממנו ולהסיק מסקנות.

גדי
הזמנה לבילוי מאתגר תתקבל היום. למרות לוח זמנים עמוס כדאי להתפנות. למי שיש בן/ת זוג- צפו לשיתוף פעולה. מי שלא נמצא במערכת זוגית- קצת קשה לכם להיות לבד בימים אלה אבל תצליחו להתגבר בעזרת התמדה וגישה חיובית. גלו גמישות גם אם יש צורך לשנות את התוכנית המקורית. מישהו מספר לכם ניסים ונפלאות על אודות אדם שהוא מעריץ. מצד שני, לא כל מי שעונה על טעמם של מכריכם, עשוי לענות גם על טעמכם שלכם.

דלי
בתחום הזוגי צפויות התפתחויות חיוביות אולם תצטרכו לצאת מאזורי הנוחות שלכם ולעשות קצת יותר מאמצים. הנטייה לתת לאחרים 'להתבשל במיץ של עצמם'-לא פועלת לטובתכם. בעיקר כדאי לכם לפקוח עין אם מדובר בשידוכים או בפגישות-עיוורות. אתם מתלבטים בנוגע למחווה כלשהי שצריכה להיעשות על – פי המוסכמות החברתיות. גם אם אינכם סגורים על העניין, הרי שתצטרכו להשלים איתו ולו רק כדי להשביע את רצון הסובבים אתכם.

דגים
מי שמאוהב בכם יחפש אנשי קשר שיתווכו בינו לבינכם. מצד שני, לא כדאי שתתנו אמון רב מדי בגורמים מן הצד. מישהו שאתם רוצים בחברתו, מתחיל להקשות על מערכת היחסים. נראה שאתם כה שקועים בסיפור הזה, עד שכדאי לכם להתייעץ עם ידידים אובייקטיביים. הגישה של "אל תתנו לעובדות לבלבל אתכם"- לא תמלא את הציפיות שלכם לאורך זמן, גם אם יש לכם כוונות טובות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button