הורוסקופ יומי

הורוסקופ יומי: אסטרולוגיה יומית 15-09-2019

תחזית אסטרולוגית יומית למזלות – הורוסקופ יומי

טלה
יתכן מאוד שתצאו לנסיעה רחוקה למדי על רקע רומנטי. זה משהו שמאוד חשוב לכם ואתם מוכנים להשקיע. אתם מרחיבים בצורה משמעותית את המעגל החברתי שלכם. הכיוון חיובי אולם תשתדלו לא להפריז. חשוב לשמור על פרופורציות נכונות. הרימו את הראש וטפחו לעצמכם על הכתף. מגיע לכם צל"ש על האופן בו אתם מתנהלים. מילות המפתח: יושר פנימי וביטחון עצמי.

שור
היום תהיה לכם הזדמנות להגשים תוכנית מאתגרת בתחום לימודים והרחבת האופקים. אין צורך להשקיע מאמצים על אנושיים. הרצונות שלכם מקבלים 'עידוד' מהיקום המזמן לכם את האנשים הנכונים במקום המתאים ובעיתוי המושלם. קשיים כלכליים עומדים להתפוגג בזכות פרגון של מישהו שיש לו השפעה ישירה עליכם בתחום הכלכלי. אינכם צריכים לחשוש להעניק מעצמכם לאחרים, הם כבר יידעו להציב לעצמם גבולות.

תאומים
עדיין יש הרבה מה לעשות בתחום הקריירה. היום עולות בכם מחשבות של עצבות ותחושת החמצה אבל האמת שכול זה די מיותר. יש לכם עוד המון זמן להגשים חלומות והצעד החשוב ביותר הוא הגדרה מדויקת. מישהו מציע לכם הצעה אטרקטיבית. בדקו את הפרטים ותמצאו בתוך תוככם את המקום היצירתי שיאפשר לכם להחליט בצורה נכונה. גם אם פיתויים מתדפקים על דלתכם, יש לשמור על ערכים של נאמנות וכבוד עצמי.

סרטן
הבית מלא אנשים ולכן קשה לנחש למה אתם חשים בדידות. גם מי שנמצא בזוגיות קבועה מרגיש רחוק וירידה באנרגיה. אל תגררו לוויכוח ותלונות. זה לא יעזור ורק עלול לגרום להחרפת המצב. קבלו את העובדה שהיום מצב הרוח ממש לא יציב. עד סוף היום צפויה ירידה במתח. מספר המזל היומי שלכם הוא 24: המספר מייצג הפתעה מסתורית שתביא לכם תועלת.

אריה
בתחום האישי עדיין לא ברור לכם מה אתם רוצים ויש לכם נטייה לדבר הרבה יותר מידי בלי להתכוון למה שאתם אומרים. בסופו של דבר העניין הזה יכניס אתכם לאי נעימות גדולה מול בני המין השני שלוקחים אתכם ברצינות יתרה. כדאי היום להיות כנים וישירים. התוצאה תהיה טובה יותר ממה שאתם חולמים. שימו לב למסר הבא: תום לב יביא הצלחה ומזל לזה או לזו, הגדולים באמת.

בתולה
יום נעים בסך הכל. אין לכם יותר מידי ציפיות ותלונות ולכן הדברים מתנהלים על מי מנוחות. בעבודה אתם מקבלים מחמאות מכל הכיוונים, מה שתורם למצב הרוח ומעלה לכם את המורל בצורה משמעותית. הערב יהיה שקט וללא התרחשויות מיוחדות. מאוחר יותר בלילה צפויה פגישה מענגת במיוחד שתתפתח ותמשך עד לשעות הקטנות. שימו לב למסר הבא: סערה מביאה להצלחה.

מאזניים
אתם טובי לב ולעיתים מרחפים עד כדי כך שאחרים, ואפילו הקרובים לכם ביותר, מנצלים את המצב. לעיתים זה וויתור על הפנימיות וזמן איכות שיש לכם. עליכם לנקוט עמדה ולשרטט קו אדום ברור מול כולם. בעבודה אתם מרגישים כרגע לחוצים ועמוסים מידי, כך שלא נותר לכם כמעט זמן לאהבה. שימו לה למסר הבא: מהתבוננות בתבניתו של האדם ניתן לעצב את צורתו של העולם. כלומר, התבוננו באנשים ועצבו את חייכם על פי תבניותיהם.

עקרב
חשבתם שכלום כבר לא יפתיע אתכם אבל מתברר שיש. בן משפחה מצליח להעמיד אתכם על קצות האצבעות, נסו להגיב באיפוק ואל תגיבו בפזיזות. למרות שאתם אוהבים שינויים, קשה לכם. הרקיע מבשר על הצורך להימנע מהרפתקאות רומנטיות ולהתמיד בתלם הישר. כמו כן, הוא מכריז על אהבה שצריך להעניק לה מעטה ממוסד. אתם מוצאים את עצמכם דואגים יותר מאשר בעבר.

קשת
חלוקת העבודה בבית תקל עליכם, למרות שבכל מקרה יש לכם היום הרגשה של עומס בלתי רגיל. נראה שאתם זקוקים לזמן להתאושש מאירועי הימים האחרונים. יום מתאים לבלות בחיק הטבע ולשכוח מכול ההתחייבויות. גם סידור וניקיון הבית יכולים לחכות למחר. אם יש לכם אפשרות צאו לנסיעה רחוקה ורצוי לבד. האנרגיות הקוסמיות מעודדות אתכם לבצע פעולות התנדבות למען הזולת. צפויים וויכוחים חשובים בענייני דת ופוליטיקה.

גדי
אתם משדרים עוצמה וקסם אישי שממגנט אליכם מחזרים. לפני שאתם נסחפים לתוך רומן מטורף וחסר עכבות, קחו בחשבון את כל הנתונים. אל תתעלמו מעובדות שעל פני השטח. למרות ההתלהבות, תהיו מוכנים גם לתשובה שלילית שעלולה להגיע מוקדם ממה שאתם חושבים. יכולת הריכוז והמנהיגות שלכם תעמודנה לצידכם בהמשך הדרך. הפנימו את הרעיון שלפיו ישנם זמנים בחייו של אדם בהם רצוי שיקריב קורבן כלשהו במטרה לנצל את ההזדמנות העומדת בפניו.

דלי
ניתוק יחסים עם מישהו קרוב עלול להתרחש בעקבות מריבה קולנית. הכינו לעצמכם תוכנית חלופית למקרה מסוג כזה. בני מזל דגים נמשכים אליכם כמו במטה קסמים. עם כל הכבוד, שמרו על איפוק ואל תנקטו עמדה מחייבת מידי. הקפידו להיות אלה שקובעים את המינון המתאים לכם בקשר אינטימי חדש. הפנימו את הרעיון שלפיו אדם רוחני מתייחס בצניעות ובענווה אל הבאים להתייעץ איתו ואינו נותן להם להרגיש כי הוא נעלה מהם.

דגים
אל תהססו לאמץ לעצמכם סגנון קצת יותר אסרטיבי והחלטי. אם עד כה חששתם לומר למישהו את דעתכם עליו, תוכלו לעשות זאת עכשיו מבלי לפחוד מן התוצאות. צפויה יממה מוצלחת לנועזים שביניכם. מותר לכם להרגיש בטוחים יותר בעצמכם ותלויים פחות בסובבים אתכם. צפוי מזל רב לאלה מכם הנושאים בתפקידי ניהול או קשורים לעסקי השעשועים.

Back to top button