הורוסקופ יומי

הורוסקופ יומי: אסטרולוגיה יומית 19-02-2019

תחזית אסטרולוגית יומית למזלות – הורוסקופ יומי

טלה
היום אתם חווים עליה של מתח בזוגיות. אתם רוצים את הכול ועכשיו! בן (בת) הזוג אינם עומדים בקצב והדברים האלה יוצרים עליה במתח שקיים ממילא. צפויים ויכוחים, נסו למנוע מריבות קולניות ואל תערבו אנשים אחרים במה שקורה ביניכם. כדאי לבחון האם אתם מביאים את התסכולים האישים שלכם לתוך המערכת הזוגית. הרקיע מדגיש הישגים בתחומים יצירתיים.

שור
מצב הרקיע מוסיף לכם מעין פן רגיש ומתחשב בהרבה מכפי שהורגלתם. אתם מלאים ברצון טוב ובנכונות לעזור ולכן מבזבזים המון זמן לטובת אנשים אחרים במקום לדאוג לעצמכם. הקפידו להיצמד לסדר יום קפדני ולא להרפות עד אשר אתם ממלאים את כל המטרות שהצבתם לעצמכם ליום זה. צפויה פגישה נעימה עם אדם מסוים שרוחש לכם הערכה וכבוד. חשבו על מה מילה שיוצאת לכם מהפה.

תאומים
אפשר להפעיל מניפולציות על חלק מהאנשים- חלק מהזמן. אל תגזימו בכיוון זה כי אתם עלולים ליפול למלכודת. האינטליגנציה הגבוהה שלכם מאפשרת לכם מבחר של דרכי פעולה. נסו להיות הגיוניים ואסרטיביים ולא להיכנע ליצרים שדוחקים בכם לעיתים לעשות שטויות. תופעה קוסמית מתחילה להכניס לפרופורציות את הפרשיות שריחפו באוויר ללא תכלית כלשהי.

סרטן
זהו יום בו תבחן הסבלנות שלכם. אתם לחוצים בעניין מסוים שקשור לשינוי המגורים או הבית. הסבלנות תשתלם, וזאת בעיקר הודות למצבם הטוב של האנרגיות בבית הרכוש שלכם. בתחום הזוגי אתם נמצאים במערכת יחסים טובה. אל תקלקלו את הקיים. לפנויים כדאי לצאת למסיבה או לאירוע חברתי אליו תוזמנו. בשעות הערב מצב הרוח שלכם עומד להשתפר אף יותר.

אריה
לחצים גורמים לכם לעשות פשלות בעבודה ומזל שיש לכם את הכישרון לפייס אנשים בדרך דיפלומטית. יום שמאופיין בפיזור נפש וחוסר מיקוד. אתם קצת עייפים ודעתכם מוסחת. קופידון מצליח לבלבל לכם את המוח. הרעיון של קשר קבוע מרתיע אתכם למרות הכמיהה לאהבה וחמימות. הרקיע קורא לכם להפעיל יותר כוח ויותר עוצמה. אנשים ינסו לכבוש את ליבכם בעזרת כסף.

בתולה
אתם ממש מוכרחים להיות קצת יותר אסרטיביים. יש סביבכם לא מעט אנשים 'דומיננטיים' שמתמגנטים לאישיות הרכה והעדינה שלכם. אבל, לא פעם, אתם מרגישים תובעניות שאינכם יכולים ואינכם רוצים לעמוד בה. יש לשנות הרגלים גרועים בתוך המשפחה וגם מחוצה לה. זה קשה אבל אפשרי. הרקיע קורא לכם ללכת לקראת שינויים והתחדשויות בכל תחומי החיים.

מאזניים
יום מתסכל. יש לכם עוד לא מעט שיעורים ללמוד על מנת להתרומם מעל הצרכים הבסיסיים שגורמים לכם לרצות דווקא את מה שאתם לא יכולים להשיג. אירועים שלא נלקחו על ידכם בחשבון, גורמים לכם להרגיש כאילו עולמכם השתגע וברור שהמצב במציאות רחוק מכך מאוד. עניינים שקשורים לזוגיות תופסים את מרבית זמנכם. הרפו את הלחץ. יש לשאוף אל האושר, גם במחיר של וויתור על העושר.

עקרב
צרכים אישיים דחופים גורמים לכם להזניח מחויבויות שבשגרה. קשה לכם עם המצב הזה אולם מצד שני נדמה שהגיע העיתוי המתאים והצורך- שתעשו למען עצמכם. בצורה כזאת תוכלו לפחות להשתחרר מרגשות קיפוח שמלווים אתכם מזה זמן מה. היום תנקטו צעדים חשובים וחד משמעיים שיעמידו מישהו קרוב אליכם, על ה'רגליים אחוריות'. שימו מבטחכם באדם זקן ובא בימים.

קשת
למרות שאתם בעיקרון טיפוסים שמעדיפים את הלילה, הרי שהיום אתם מתעוררים מוקדם מהצפוי ומרגישים דחף בלי נשלט לצאת מחוץ לבית. כדאי שתבלו את היום במקום רגוע, עם לא מעט בעלי חיים ברקע והרבה אוויר צח. החוויה תעזור לכם להתגבר ולהשכיח את אירועי החולין ולמצוא המון חום וסיפוק בקשר הזוגי. חשיפת הדברים לאור, תמנע אכזבות בעתיד.

גדי
אל תחששו לשבור את הקרח במערכת יחסים שתקועה ולא זזה לכיוון הרצוי לכם. אין לכם מה לחשוש. הביטחון העצמי שלכם גבוה מספיק גם כדי להתמודד עם דחייה, אם תהיה כזאת. כדאי לתפוס מרחק מאנשים שמתחזים כחברים שלכם למרות שאין הדבר כך. הישמרו מרכילות. הרקיע קובע כי בכל הנוגע לתחום החברתי, אתם צריכים, לפני הכל, צריך להתפייס עם חבר.

דלי
באמצעות האינטליגנציה הגבוהה שלכם, פענחתם מהר מאוד את הסיטואציה החדשה שנוצרה בעבודה. קרה מה שקרה- אל תתעכבו יותר מידי ואל תחפשו דרכים לנקום. לפחות עכשיו אתם יודעים מי בעדכם ומי נגדכם. אין צורך שכל העולם יאהב אתכם ויאשר את מעשיכם. לפעמים צריך לחלוק עם אחרים את שהם לא עמלו למענו. יש דברים שאין צורך להתחשבן עליהם.

דגים
אתם עובדים יותר מדי קשה ונוטלים על כתפיכם אחריות גם לגורלם של אנשים אחרים. אל תתייחסו יותר מידי ברצינות לסיפורים שמספרים לכם כל מיני אנשים שמנסים לעורר את הרחמים שלכם או משחקים אותה כאילו הם במצב של 'מצוקה' ורק אתם יכולים לעזור להם. הדבר אינו נכון- אל תיכנעו למניפולציות. הטעייה נבונה בעיתוי הנכון עשויה להוביל לתבוסת מתחריכם. אל תפעלו בגלוי אלא מאחורי הקלעים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button