הורוסקופ יומי

הורוסקופ יומי: אסטרולוגיה יומית 26-01-2019

תחזית אסטרולוגית יומית למזלות – הורוסקופ יומי

הורוסקופ מזל טלה: אחרי חוסר המנוחה שמלווה אתכם כבר מספר ימים מגיעה התאוששות. בא לכם לצאת למרחבים ולנשום אוויר מלוא הריאות. צפויים מפגשים עם אנשים חדשים ומרתקים. למרות זאת, יתכנו שיבושים בתקשורת בגלל אי הבנות. אל תעוררו התנגדות רק בגלל שאתם מתעקשים על דעתכם. לא מתאים עכשיו להתעסק עם מה שהיה, התרכזו בעתיד ובתוכניות שלכם. הרפו מקשר שאיבד ממשמעותו- תנו לזה להתפוגג כמו ענן ביום שמש.
בקריאת העתיד בשיטה המכונה ביבליומנסיה [הפלת גורלות באמצעות דפיו של ספר המהווה מעין מורה דרך] עלה בגורלכם המסר הבא: המפתח להצלחתכם טמון ביכולתכם לחדור אל תוך נפשה של הדמות שברצונכם לחקות את הליכותיה. אל תתביישו לבטל את ה"אגו" שלכם מפניה.

הורוסקופ מזל שור: אתם נקרעים בין אנרגיה הרמונית, לבין אנרגיה מאתגרת ועלולים להיקלע לתוך מערכת יחסים שקרית בין שני אנשים בעלי אינטרסים מנוגדים באופן מובהק. למרות שיהיה קשה לרדת לעומק העניין ולברר מי נאמן לכם ומי מנסה לתפוס עליכם טרמפ לצרכים אישיים, מוטב לתפוס מרחק בטוח מכולם. לעת עתה, אין לכם סיבה שתצדיק לצדד באחד או בשני. טיפ: להמתין.
בפריסת חיזוי וייעוץ שהתקיימה לכבודם בקלפים נומרולוגיים, עלה בגורלכם המספר 452: הקלף מבשר על תקופה בה לנשים במשפחה [אם, גיסה, חמות, סבתא] תהיה השפעה משמעותית על אורחות חייכם – כמו גם על עולם רגשי סוער, רומנטי והפכפך. מנבא תקופה טובה אך חסרת יציבות.

הורוסקופ מזל תאומים: יום מצוין בו אתם מרגישים אנרגטיים ובמצב רוח מרומם. כדאי לעשות תוכניות לצאת לבילוי, במיוחד לפנויים-פנויות. בתחום הרומנטיקה נראה כי הניסיונות הקודמים שלכם 'לחפש מתחת לפנס' לא עלו יפה לאחרונה, חשוב לשנות טקטיקה. בתחום הביתי יש מי שדורש תשומת לב. טיפ: נתינה במקומות ולאנשים שמכבידה עליכם, מהווה תרגיל מצוין בסבלנות. אדם אהוב יוצא לדרך.
בתקשור רוחני שהתקיים עבורכם באמצעות קלפי טוטם-החיות, עלתה בגורלכם דמות של דרבן. הדרבן הוא סמל להישרדות מופלאה בצילם של חיות טרף המאיימות לגזול את חייו. המסר הוא – בכל הנוגע לתחום שבינו לבינה תצטרכו ללמוד כיצד ליהנות מבלי לתכנן תוכניות לטווח הרחוק.

הורוסקופ מזל סרטן: יום קשה עובר עליכם לפחות מבחינה רגשית. אתם גורמים לעצמכם לחץ ומועקה בגלל ההתנהלות האישית הכושלת ולא רק בגלל הלחצים והעומסים האמיתיים. כדאי לקחת כמה שעות של פסק זמן ולעשות סדר בבלגן. גם בתחום האישי אתם לא בטוחים מה אתם רוצים. טיפ: עד שלא תתאפסו על עצמכם, אל תערבו אנשים אחרים שיכולים להיפגע מכם. מה שהתאים לכם בעבר כבר אינו מתאים עכשיו, וזאת בלשון המעטה.
בפתיחת ניבוי העתיד שהתקיימה עבורכם באמצעות חפיסת קלפים מיסטית עתיקה, עלה בגורלכם קלף איש הכהונה: הקלף צופה מצב אשר על-פיו מתנהלת פרשייה רומנטית בעלת סיכויים רבים למימוש בעל תכלית. בדרך כלל הוא רומז על נישואין.

הורוסקופ מזל אריה: החדשות הטובות הן שיש לכם פרפרים בבטן עם בן/בת הזוג. זה משהו שבא והולך בגלים וכדאי שתעקבו אחרי הדברים. מודעות עצמית חשובה מאוד להבין את התהליכים הפנימיים. יש לכם כשרון להיות חברים טובים בגלל יכולת ההקשבה והסימפטיה שאתם מעניקים לאחרים. יש מי שמעריך את הזמן והנתינה הרגשית שאתם משקיעים. אתם ממוקדים מאוד, במיוחד כאשר יש לכם הרגשה שאי אפשר להסתדר בלעדיכם.
בפתיחת ניבוי העתיד שהתקיימה עבורכם באמצעות חפיסת קלפים ששמה מיסטית עתיקה, עלה בגורלכם קלף הספינקס הגלגל והקוף: הקלף מתריע מפני היצמדות יתירה אל עקרונות שמרניים ובעצם, הוא קורא לכם לגלות פתיחות כלפי שינויים והתחדשויות בחייכם.

הורוסקופ מזל בתולה: ירידה באנרגיות גורמת לכם להרגיש מתוסכלים וחסרי יכולת להחליט, למרות שכול מי שסביבכם בעצם סומך עליכם. התוכניות שלכם לא בדיוק מתבצעות כפי שתכננתם ואתם מתחילים לעורר מהומות ומריבות. כדאי להתמקד בדברים שבאמת מציקים לכם ולא להאשים את כול העולם. טיפ: לשמור על עקביות. גם אם אתם סבורים כי יועציכם הם אנשים נבונים הרי שהאמת והתשובות ללבטיכם, נמצאות בליבכם שלכם.
בתקשור רוחני שהתקיים עבורכם באמצעות קלפי טוטם-החיות, עלתה בגורלכם דמות של דוב: הדוב הוא סמל לבעל חיים המנצל את תקופת ההפוגה על מנת להתחדש ולהחליף כוחות. המסר הוא – נצלו את תקופת האביב כדי להתעורר מתרדמת החורף שלכם, זה הזמן ליזום ולא לשבת בחיבוק ידיים.

הורוסקופ מזל מאזניים: אתם מרגישים שמגיע לכם יותר תשומת לב מהרגיל וחשוב שתביעו את דעתכם והרגשתכם בקול רם. בערב- מתאים לארגן בילוי ביתי שקט. בלי יותר מידי אקשן, גם אם יש הצעות שנשמעות מפתות למדי. הניחו לקול הפנימי שלכם להדריך אתכם במעשיכם: אל תתעלמו ממסרים המשוגרים אליכם הישר מן המלאך השומר עליכם. שמירה על המרחב האישי החשובה לכם כול כך, יכולה להיעשות בצורות ובדרכים אחרות לחלוטין.
בפריסת חיזוי וייעוץ שהתקיימה לכבודם בקלפים נומרולוגיים, עלה בגורלכם המספר 375: הקלף מבשר על תקופה שנועדה לרומנטיקה קלילה ועליזה. היחסים שבינו לבינה צפויים לסוב סביב גלגל של תנועה, ניידות, נסיעות, טיולים ובילויים ידידותיים ולא מחייבים – כמו גם על פרשייה רומנטית לוהטת, אך גם כזו שלא ניתן לחשוף אותה בפני אחרים.

הורוסקופ מזל עקרב: קשה לעמוד בפני הקסם שלכם. אתם משחקים אותה קשוחים אבל מי שמכיר אתכם מקרוב יודע שאתם לא כאלה. עליכם לנסות להתרענן ולמלא את המצברים לפני שאתם פוצחים בפרויקט חדש שעולה על הפרק. השאפתנות והרצון להצליח דוחפים אתכם לצעדים פזיזים. טיפ: לא למהר, במיוחד לא בעסקים. אתם עשויים להיכנס אל מעגל-חיים חדש ומכל מקום, צפוי סיומה של תקופה בעיתית.
בקריאת העתיד בשיטה המכונה ביבליומנסיה [הפלת גורלות באמצעות דפיו של ספר המהווה מעין מורה דרך] עלה בגורלכם המסר הבא: אין טעם במדיטציה אם רוחכם נסערת. סגרו תחילה את חשבונותיכם עם הגשמי ורק אז תוכלו לשוב אל הרוחני.

הורוסקופ מזל קשת: הירח וכוכב יופיטר משגרים אנרגיות הרמוניות אל גזרת מזל קשת, והתוצאה בהתאם: צפוי יום מלא אנרגיות חיוביות. פריצת דרך שניתן להגדיר אותה כ'דרמה' חיובית מתחרשת בתחום החברתי. אתם בהחלט עולים על דרך חדשה ומצליחים להרשים את מי שצריך. למרות ההתפתחויות המשמעותיות, אלל תתפתו להיכנס למצב של שאננות ולנוח על זרי דפנה. הרחבת המושג "משפחה" גורמת לכם לשנות תוכניות ולקבל את ההסכמה והתמיכה של אנשים אחרים שקרובים לכם למרות שאין ביניכם 'קשר דם'.
בפתיחת ניבוי העתיד שהתקיימה עבורכם באמצעות חפיסת קלפי טארוט, עלה בגורלכם קלף איש הכהונה: הקלף מבשר על עצה חכמה שאתם זוכים לה מפיו של אדם מכובד ורב תהילה. לעיתים הוא רומז על מיסוד חיי האהבה, כלומר – על נישואין.

הורוסקופ מזל גדי: אל תבטחו יותר מידי באנשים שמפזרים מילים יפות והבטחות. אתם מתפתים בקלות רבה לעשות דברים שבעצם אינכם שלמים איתם. למה להיכנס למצבים לא אטרקטיביים שאינם תורמים לכם דבר? אדם אשר פגשתם בימים האחרונים מנסה לנצל אתכם בשכנועים ותוך כדי הפעלת מניפולציות. היו זהירים במיוחד. רסנו את עצמכם ועמדו על זכויותיכם. אתם מחזיקים בלב יותר מידי נושאים מעיקים שלא דיברתם עליהם כבר הרבה זמן.
בפתיחת ניבוי העתיד שהתקיימה עבורכם באמצעות חפיסת קלפי טארוט, עלה בגורלכם קלף האיש במערת המים: הקלף קובע כי יהיה עליכם להקריב דבר מה כדי לזכות בדבר מה אחר טוב מן הראשון. ייתכן כי מדובר ב – "ישן מפני חדש, תוציאו".

הורוסקופ מזל דלי: אתם קוצרים הצלחות בתחום שחששתם מפניו. בדרך מופלאה נראה כי הדברים ישפיעו לטובה גם על נתיב הזוגיות. שיחה עם אדם קרוב גורמת לכם להשקיף על הדברים מנקודת מבט סלחנית יותר מזו שאימצתם עד עתה. השיפור מתרחש גם בתחום הרומנטי. מצב הרוח המרומם משפיע על כל התחומים ואתם מרגישים במיטבכם. יופי של יום.
בפתיחת ניבוי העתיד שהתקיימה עבורכם באמצעות חפיסת קלפי טארוט, עלה בגורלכם קלף מוזגת המים: הקלף מבטיח לכם הצלחה בביצוע משימה שלכאורה אינה בת ביצוע. יתר על כן, הוא רומז על שני נתיבים קוטביים בתחומים הרומנטי ו/או הקרייריסטי.

הורוסקופ מזל דגים: אתם מחדשים כוחות ותעצומות נפש. מפגש חברתי גורם לכם לסיפוק רב. מישהו אליו הייתם קרובים בעבר, מגלה סימני התעניינות מחודשים. אתם צריכים לבחון את עצמכם לגבי העניין הזה ולקבל החלטה עקרונית. לא להתרפק יותר מידי על נוסטלגיה. הימנעו משיחות נפש שבהן אתם עלולות להסתבך בפליטות פה לא מוצלחות. דבר מה שהתגלה לכם באורח אקראי מתחיל לככב בחייכם. גם תכניותיכם עומדות להשתנות עקב כך.
בפתיחת ניבוי העתיד שהתקיימה למענכם בעזרת משקע של קפה, הופיעה צללית של צנצנת פרחים: הצללית מייצגת יום זורם והרמוני, כמו גם מתנה המקדימה את זמנה. אתם צריכים ללמוד כיצד לקבל, ולא רק כיצד להעניק. אהבו את עצמכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button