הורוסקופ יומי

אסטרולוגיה יומית 02-02-2020

תחזית אסטרולוגית יומית למזלות – הורוסקופ יומי

מזל טלה
יום לא פשוט, בו אתם מוצאים את עצמכם מתלבטים בתוך תסבוכת שלמה שיצרתם במו ידיכם. זהו בזבוז מוחלט של זמן שאותו מוטב לנצל לעשייה. אתם צריכים להפסיק להתייעץ עם כל העולם אלא להתחבר ל'ילד הפנימי' כדי לגלות, לדעת ולהרגיש בדיוק מרבי את המטרות ואת הציפיות. לקול הלב יש את כל התשובות. אתם מצליחים להביס אדם שהתחרה בכם. זה בסדר שאתם חוגגים ניצחון אך אל תפגעו בכבוד שלו.
הורוסקופ שנתי מזל טלה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

מזל שור
יום מוצלח במיוחד. יש לכם מצב רוח טוב ואתם מרגישים מעולה מבחינה פיסית. מצליחים אפילו להשתחרר מההיפוכונדרייה הקלה שתקפה אתכם לאחרונה. אתם מצליחים להותיר רושם טוב אצל מספר לא מבוטל של אנשים שאתם פוגשים במסגרות הקשורות בעבודה. יום מתאים לצאת לראיונות או פגישות. ההצלחה בתחומים הקרייריסטי והפיננסי תושג בעזרת איפוק, סבלנות ונחישות של ברזל.
הורוסקופ שנתי מזל שור

מזל תאומים
אתם נמשכים לסיכונים והרפתקאות. פרויקט גרנדיוזי שלקחתם על עצמכם עומד לפני סיום. ישנם לא מעט סיכונים בדרך ואתם עלולים להתפתות לנקוט בפעולה פזיזה. היזהרו מהתוצאות שעלולות לקבל תפנית לא נעימה. העקשנות שלכם היא תכונה מסוכנת כשהיא באה לידי ביטוי בענייני כספים. חשבו שוב. אל תנהגו בפזיזות. צפויה פגישה עם אדם שניסיונו המקצועי לא יסולא בפז. גלו צניעות וענווה על מנת שתוכלו ללמוד ממנו משהו.
הורוסקופ שנתי מזל תאומים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

מזל סרטן
ריכוך עמדות מאפיין את היום הזה. הרקיע מבשר על גישה קלילה ופחות מחייבת. מבחינת אנרגיות ואווירה מתאים לכם לצאת לחופשה בה תהיו משוחררים מהתחייבויות. השתתפות בסדנא שבה תקבלו השראה להמשך הדרך היא דרך מוצלחת במיוחד. סוף סוף יש לכם זמן להתפנות לעניינים שברוח, תשכחו מההיגיון ופשוט תנו לעצמכם ליהנות. מי שמציע לכם הסכם ג'נטלמני, רומז כי לא בא לו לחתום על חוזה מחייב. יש לזה השלכות, אתם יודעים.
הורוסקופ שנתי מזל סרטן

מזל אריה
תוכלו להפיק תועלת רבה ממפגשים בהם תתבלטו ותפגינו אקטיביות. גילוי המנהיגות והכושר המילולי המרשים יעזרו לכם להזיז עניינים שאחרים נכשלו בהם. עדיף לתכנן את הצעדים שלכם מראש ולהיזהר מפני התלהטות מהירה מדי. הימים הקרובים מהווים זמן מתאים לפתח קשר מדשדש לכיוון רומן. האסטרולוגיה מייחסת לכם תכונות כגון: מנהיגות, אסרטיביות, מלכותיות וסמכותיות. המזל המשלים אתכם על פני גלגל המזלות הוא דלי, שתכונותיו הן: מקוריות, גאוניות ופשטות.
הורוסקופ שנתי מזל אריה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

מזל בתולה
עימות בנושא כספי מגיע לשיא למרות שניסיתם למנוע את ההתרחשות הזאת. מאבק כוחות חריף יגרור איבוד פרופורציות. הצד החיובי היחידי בבלגן שהשתרר בתחום האישי הוא שחרור כמויות עצומות של כעסים שהרעילו אתכם מבפנים. השקט שלאחר הסערה יאפשר לכם בדיקה מעמיקה של המניעים הפועלים מתחת לפני השטח. האסטרולוגיה מייחסת לכם תכונות כגון משמעת פנימית, תבונה וביקורתיות: המזל המשלים אתכם על פני גלגל המזלות הוא דגים, שתכונותיו הן: רומנטיות, יצירתיות ומופנמות.
הורוסקופ שנתי מזל בתולה

מזל מאזניים
זה נחמד להקשיב ולפרגן אך האדם האחרון שאתם זקוקים לו היום, הוא מישהו שבא למתוח ביקורת. אתם פוגשים אדם שמעשיר אתכם בידע שברשותו. הדברים עשויים להתגלגל אל חוויה רוחנית. יש מי שמצפה כי תחלצו אותו מבלגאן ששקע בו. תמורת מאמץ קטן תזכו בהכרת תודה גדולה. ההצלחה תשיג אתכם בעקבות פנייה אל אדם עתיר ידע וניסיון. שימו לב לאדם שמתפאר בהישגים שכלל אינם שלו. נראה כי הוא תובע בעלות על הצלחות של אחרים.
הורוסקופ שנתי מזל מאזניים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

מזל עקרב
אתם מתחילים את השבוע בכוחות מחודשים. חלקו את זמנכם בין הבית ובין העבודה ואל תשכחו את החברים הטובים. אם תנהגו ביעילות בתחום ארגון הזמן, תוכלו להספיק את הכול ובלי לקפח אף אחד. אדם שמנסה לעטוף את עצמו באווירה של מסתוריות, יצור איתכם קשר וינסה ליצור תחושה של קירבה מלאכותית. זכרו כי הדור הבא, כלומר – הצעירים, אינם שלכם ואינם רכושכם. הם הופקדו בידיכם למשמרת, וכך בדיוק יש להתייחס אליהם.
הורוסקופ שנתי מזל עקרב

מזל קשת
מסרים אמינים ומרגיעים מגיעים אליכם מאדם שאינכם בוטחים בו לחלוטין. אתם חוזרים ובודקים את המידע המצטבר ומתקשים להגיע לידי החלטה גורפת. מצד אחד קשה לכם להודות שאולי טעיתם בהערכת המצב אולם מצד שני, מה שחשוב יותר, הוא שיש לכם בעצם על מי לסמוך בניגוד למה שחשבתם קודם לכן. בעתיד-שווה לבדוק אפשרות לקשר רומנטי. אם יש ברצונכם להוביל אל שינוי במקום בו את מגשימים את עצמכם, תוכלו לעשות כן אך ורק אם תתחרו ותשיגו את כתר המנהיג.
הורוסקופ שנתי מזל קשת
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

מזל גדי
התרחקו מאנשים אגרסיביים ובעלי אנרגיות שליליות. גם מפטפטנים! אתם מחפשים את השלווה, ההרמוניה והמנוחה ואין לכם שום צורך להתחבר דווקא למי שמנסה להקים מהומה רבה על לא מאומה. האמינו ביכולות שלכם וגם בכושר השיפוט. יש לנסות ולשמור על אווירה רגועה גם בבית וגם בעבודה. השאר יסתדר מעצמו. אל תיצמדו אל עקרונות ואל תתגאו בהם: ההיצמדות אל עקרונות גורמת לאנשים שלא להפעיל שיקול דעת בכל מקרה לגופו, אלא להחיל עליו עקרון שאינו מצריך מאמץ מחשבתי.
הורוסקופ שנתי מזל גדי

מזל דלי
צו השעה הוא לגלות פשרה וזרימה. לחצים במקום העבודה דורשים מכם להתעלות על עצמכם ולוותר. המצב אינו נוח לכם במיוחד אך מהווה הזדמנות של ממש ללמוד 'שיעור' בסבלנות ועמידה בתסכולים. זה הזמן להיפרד מהרגלים ישנים ומגונים כמו עקשנות יתר והרצון לפקח על כול דבר לפרטי פרטים. טיפ: להרפות ולהירגע…זכרו כי השוטה אינו זה אשר עושה טעות כלשהי, אלא זה אשר חוזר עליה פעם נוספת מבלי שלמד משהו מלקחי העבר.
הורוסקופ שנתי מזל דלי
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

מזל דגים
חשבון נפש מדרבן אתכם לסיים פרשייה נטולת כיוון ותכלית. זה מסוג הדברים שיש לגלות בהם נחרצות. קליק לא צפוי גורם להידוק קשריכם עם אדם שיחסיכם עימו היו ברמה של 'שלום-שלום'. יש מי שמנסה לגרום לכם להמציא תירוצים. זכרו את הכלל שלפיו האמת היא השקר הטוב ביותר. לאחר תקופה של התלבטויות והיסוסים, יש מי שמוכיח לכם את אהבתו במעשים – לא במילים.
הורוסקופ שנתי מזל דגים

Back to top button