הורוסקופ יומי

אסטרולוגיה יומית 02-03-2020

תחזית אסטרולוגית יומית למזלות – הורוסקופ יומי

מזל טלה
פגישה עם מישהו בעל השפעה תרשים אתכם ותפתח כיוון מחשבה חדש לגמרי. מצב העסקים אינו מזהיר אך יש סיכוי לשיפור בעקבות קשרים חדשים שמתחילים לצוץ. התחום המשפחתי והזוגי זקוקים להשקעה רגשית. מצידכם אולי זה נראה כאילו הכול בסדר, אבל יש מי שמתחיל להרגיש מוזנח ומתוסכל. שימו לב לאחרים! האסטרולוגיה סבורה שאתם טובי לב ונדיבים, אמיצים, מסתערים קדימה, אינכם עוקפים מכשולים, יוזמים, קופצים בראש, מתקשים לדחות סיפוקים.
הורוסקופ שנתי מזל טלה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי


מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי: ידעת שלכל מזל אסטרולוגי יש קריסטלים אנרגטיים שיכולים לעזור למימוש עצמי, הגשמת משאלות והתגברות על קשיים?
רוצה לדעת איזה קריסטלים מתאימים למזל האסטרולוגי שלך? לחץ לבחירת מזל


מזל שור
אתם עסוקים במוטיב האהבה. שיתוף פעולה בזוגיות גורם לכם לשמחה, כמה זמן זה ימשך? התשובה לגביכם לא משמעותית. אתם צריכים ללמוד להתחבר מחדש. נסו ליהנות ממה שיש. יש לכם מחשבות מטרידות לגבי העתיד? מה שבטוח הוא שהמסגרת שקבעתם לעצמכם- תתממש. לגבי הפרטים- יש לכם מרחב פעולה גדול למדי. העמידות תלויה בתעצומות הנפש שלכם. כישלונות, משברים או אתגרים? תלוי איך אתם מסתכלים על זה. הרקיע מבשר על תקופה של פעילות וריגושים. אקשן הוא שם המשחק. יש להפסיק את ההתלבטויות ופשוט לצאת אל הדרך.
הורוסקופ שנתי מזל שור

מזל תאומים
אתם חשים כי אין לכם מנוחה ומוצאים את עצמכם עסוקים מעל הראש. במקום לקבל מחמאות והערכה למאמץ, אתם עוד סופגים ביקורת. מצב עניינים זה מוריד את מפלס מצב הרוח. קחו את היוזמה לידיים ואל תצפו מאחרים לשום דבר. חציו השני של היום הוא שלכם ורק בשבילכם. צפוי לכם משא ומתן בו הצד השני מחפש את נקודות התורפה שלכם אך מתנהג כאילו לא אכפת לו.
הורוסקופ שנתי מזל תאומים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

מזל סרטן
היום צפויה להתבצע נסיעה ארוכה. אתם מרגישים עייפים וזה הדבר האחרון שבא לכם לעשות. בתחום הזוגי חל שיפור מסוים אבל הדרך לאידיליה שאתם רוצים להגיע, עדיין ארוכה ומפותלת. לחצים ומתחים עלולים לגרום לכם תסכול. עליכם ללמוד לתרגל מדיטציה, זה יכול להועיל לכם מאוד. חשיבה מחוץ לקופסה תאפשר לכם לזכות בקשר שאתם רוצים בו. גישה שגרתית תותיר אתכם מדשדשים.
הורוסקופ שנתי מזל סרטן

מזל אריה
המזל מאיר לכם פנים היום ואתם יכולים להשיג הרבה. בזוגיות צפויה לכם הפתעה, בין אם אתם בקשר קיים או בתהליך של חיפוש. יום מתאים במיוחד לבלות באירועים חברתיים, כמו גם במפגשים עם חברים וותיקים וחדשים. גם אם יש כאלה שכבר פגשתם בעבר ולא חשבתם שהם שווים יותר מדקה מזמנכם היקר, כדאי שתתנו עוד צ'אנס.
הורוסקופ שנתי מזל אריה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

מזל בתולה
ביקור לא מתוכנן יעלה למודעות שלכם נושא שאותו ניסיתם להדחיק מזה זמן רב. עליכם לקבל החלטות שנוגעות להווה אך מתבססות על ניסיון העבר. מומלץ להפריד בין המשקעים והאכזבות ובין העובדות. תנו צ'אנס לעצמכם, לאהבה ובכלל להזדמנויות חדשות. אנרגיה הרמונית תורמת לאיחוי קשר שהתגלו בו סדקים. זה טוב ויפה אך לא פותר אתכם מהשקעה בעתיד.
הורוסקופ שנתי מזל בתולה

מזל מאזניים
יום מוצלח שמהווה נקודת ציון חשובה למבחן התמידי בו אתם מעמידים את הזוגיות שלכם. נוכחתם לדעת שאתם יכולים להסתדר נהדר גם כשאין אנשים נוספים מסביב. איכויות חדשות צפות ועולות על הפרק. למי שלא נמצא בקשר, מומלץ לחפש את התשובות בפנים ולאו דווקא בחוץ. המשפחה מפרגנת ואתם מרגישים שאתם מקבלים סוף סוף את היחס המגיע לכם.
הורוסקופ שנתי מזל מאזניים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

מזל עקרב
האינטימיות ביחסים האישיים בסימן עליה למרות שהקשר בו אתם נמצאים אינו ממש יציב. לגבי העתיד, אתם מלאים שאלות כמו רימון אבל לא מעזים להפנות אותן לכתובת הנכונה. מודעות עצמית היא מילת המפתח במצב העדין שנוצר. למרות ההסתייגות הראשונית, צפויה לכם השתתפות בפעילות מגוונת ולא שגרתית, ממנה תפיקו את מלוא ההנאה. יש מי שאינו מרוצה מיחסים שקשרתם עם אדם שלישי. ייתכן כי הפעם כדאי לכם להקשיב לו.
הורוסקופ שנתי מזל עקרב

מזל קשת
הכול בסדר ומותר לכם ליהנות. קשה לכם לפרגן לעצמכם ובוודאי גם לא לאחרים. איך אפשר להתייסר כך ולשם מה? זה באמת לא שווה את המחיר. תחליטו שאתם משחררים את הרסן, תהיו בלתי צפויים, תזכרו איך זה היה פעם ו'תפטרו' את עצמכם מתפקיד ה'שוטר/ת'. לכו עם מה שקורה בסטייל ובכיף. יצירתיות תעזור לכם! הרקיע מעודד תקופה המאופיינת ביציבות, קביעות, מסירות ונאמנות. הוא מיטיב עם זוגיות ממוסדת, אך מתרה ומזהיר את ההרפתקנים שבחבורה.
הורוסקופ שנתי מזל קשת
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

מזל גדי
אתם לא בטוחים מאיפה להתחיל? אז התשובה עבורכם היא פשוטה, כמעט בנאלית… מהתחלה! הכוונה היא להתארגנות שמתחילה במסגרת הבית. אתם שוקלים מעבר דירה ובמידה וזה רציני, אז ברור שכאן צריך להיות המקום ממנו תתחילו לתכנן את כול השאר. אנשים שמצפים מכם להישאר בנקודה הנוכחית, יצטרכו להשלים עם השינוי. לכם- אין על מה להתנצל. מאשימים אתכם במסרים כפולים? יכול להיות. הקפידו לא לחזור על אותה טעות בעתיד. הנומרולוגיה היומית מבשרת על אנרגיות טובות וברוכות אשר צפויות לזרום ביניכם לבין אנשים אשר צירוף אותיות שמם או סכום ספרות תאריך לידתם, מסתכם במספר 3 [לאחר חיבור ספרות התוצאה].
הורוסקופ שנתי מזל גדי

מזל דלי
מצד אחד אתם קצת מרחפים ולא ממש מתפקדים ביום יום. מצד שני, דווקא הלך רוח זה מביא עמו שלל רעיונות יצירתיים ומקוריים. יש מי שירצה לשמוע מה יש לכם להגיד ואפילו 'לשים כסף', אך זאת במידה ותצליחו לשכנע אותו בצד המעשי. יש לכם הזדמנות אמיתית לצאת מהבוץ. אל תפספסו אותה! הרקיע קובע כי זה הזמן להתפייס עם יריבים ומתחרים.
הורוסקופ שנתי מזל דלי
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

מזל דגים
אתם חושבים יותר מידי ובעצם מה שיגרום לכם להרגיש הכי טוב זה להיות ספונטאניים ופשוט ללכת אחרי הרגש. המגבלות שאתם חשים אינן קיימות במציאות. אתם מציבים לעצמכם חוקים ומערימים קשיים גם במקומות שהכול פתוח. נצלו את היום הזה לתרגל עשייה של דברים שונים מהרגיל, למען עצמכם. צפויה לכם מערכת יחסים מוזרה עם אדם שלא סגור על עצמו. מכל מקום, אין סיבה לקטוע אותה.
הורוסקופ שנתי מזל דגים

מחפש מטפל/ת בתחום? באינדקס המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאןעכשיו בקניון אלטרנטיבלי


Back to top button