הורוסקופ יומי

הורוסוקופ יומי / אסטרולוגיה יומית 06-11-2020

כל המזלות. בעמוד הורוסקופ יומי תוכלו לקרוא מה צופים הכוכבים למזל שלכם בכל התחומים: אהבה, פרנסה, קריירה ועוד...

ברוכים הבאים להורוסקופ יומי ותחזית אסטרולוגית יומית לגלגל מזלות האסטרולוגיה

הורוסקופ מזל טלה

אתם מסתובבים בתחושה מוזרה שאין לכם מה להפסיד ולכן אתם לוקחים צ'אנסים גם במקומות לא נכונים. לא ככה? נראה כי אנשים סביבכם רואים את מה שאתם עושים אך אינם מודעים לכוונות הנסתרות שלכם. השינוי שאתם שואפים ורוצים להגיע אליו אינו מתאפשר כרגע ועליכם לגייס את מירב הסבלנות ולחכות לשעת כושר מתאימה יותר.
בפריסת חיזוי וייעוץ שהתקיימה לכבודכם בקלפי טארוט עלה בגורלכם קלף מלכת הגביעים: הקלף מבשר על תקופה נפלאה לפעילות פיננסית המגלגלת כסף שהופקד בידיכם. כמו כן צפויות בשורות טובות לאלה מכם שתחום עיסוקם קשור במדעי ההתנהגות.
הורוסקופ שנתי מזל טלה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל שור

ברור לכם שאתם רוצים להגיע להישגים במספר תחומים אבל אתם לא בטוחים כיצד לעשות זאת. הסיפור הזה גורם לכם למצב רוח ירוד. יש לכם לא מעט אפשרויות לבחור מהן אבל עליכם להקדיש עוד זמן למחשבה בעניין רציני זה. יום מעין זה יהווה הזדמנות פז לחשוב ולקבל החלטות אופרטיביות. מותר להתפשר. גישה ביקורתית מדי או שאיפה לשלמות, מעכבת את ההצלחה.
בפריסת ניבוי וייעוץ שהתקיימה לכבודכם עלה בגורלכם קלף טארוט ששמו ארבעה גביעים- הקלף מתאר עלם חמודות יושב לפני שלושה גביעים, כאשר גביע נוסף מוגש לו משמיים, אך הוא מעדיף לדחות אותו ולהתעלם ממנו. המסר הוא – לפעמים צריך למתוח המושכה ו…קצת לקחת חזרה. זהו קלף שמזהיר מפני הפעלה אינטנסיבית מדי של לחץ על הסביבה.
הורוסקופ שנתי מזל שור

הורוסקופ מזל תאומים

זה יום בו עליכם להתאמן ולתרגל את כישורי התקשורת שלכם כדי להקל על עצמכם. אנשים פועלים למענכם מאחורי הקלעים אך אתם אלה שצריכים לבצע. עליכם להיות ברורים ובהירים לגבי הדרישות שלכם מאנשים קרובים לכם ולא לוותר להם למרות ההתנגדויות הצפויות. צפויה לכם אנרגיות רוחניות הרומזת על קשר חזק למיסטיקה ולרוחניות.
בפריסת ניבוי וייעוץ שהתקיימה לכבודכם עלה בגורלכם קלף טארוט ששמו גלגל-המזל – הקלף מתאר גלגל אשר עולים ויורדים בו שלושת כוחות הטבע והם: הכוח המוליד, הכוח המקיים והכוח ההורס. המסר הוא – זה הזמן להשקיע בהימורים פעוטים, אתם יודעים, כשהמזל מקיש בדלת – אין צורך בהשקעה של סכומים גדולים.
הורוסקופ שנתי מזל תאומים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל סרטן

יום מעין זה מביא איתו משב רוח של רעננות. מבחינה חברתית אתם מוזמנים למספר מקומות אבל לא כל כך מצליחים להתחבר לאנשים שנמצאים שם. חברים וותיקים מאכזבים ובגדול. נראה שאתם צריכים לעבוד על שינוי משמעותי ומהותי במעגל החברתי הקרוב ביותר. האנרגיה הקוסמית רומזות על משהו טכסי או רשמי, אשר ישפיע על מהלך העניינים.
בתקשור רוחני לצורך קבלת מסרים, חיזוי וייעוץ, עלתה בגורלכם צורה של גור-נמרים: המסר הוא – גם לכם מותר לפרוק עול ולהרגיש כמו ילדים קטנים. נראה כי רצינות וכובד ראש, לא ממש הועילו להשגת מטרותיכם או שיפרו את איכות חייכם.
הורוסקופ שנתי מזל סרטן

הורוסקופ מזל אריה

השקפת העולם שלכם עומדת להשתנות, לפחות במידה מסוימת. אופטימיות ותקווה מציפות אתכם בגל חיובי וגדול של רגש. אירוע או כינוס חברתי בו אתם משתתפים גורם לכם נחת רוח כפי שלא חשתם מזה זמן רב. נראה שהגעתם למקום בו מבינים אתכם ויש לכם הרגשה שמדברים בשפה שלכם. האנרגיה הקוסמית רומזת כי משהו או מישהו, הקשורים בחו"ל – ישפיעו לטובה על מזלכם הטוב.
בתקשור רוחני לצורך קבלת מסרים, חיזוי וייעוץ, עלתה בגורלכם צורה של זיקית: המסר הוא – ייתכן כי אנשים כלשהם שאתם רואים בהם את ידידיכם, אינם כה נפלאים כפי שנדמה ואילו אלה הנחשבים ליריביכם – עשויים להתגלות כמי שמסוגלים לעזור לכם.
הורוסקופ שנתי מזל אריה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל בתולה

אנשים מפעילים אצלכם 'פיוזים' וגורמים לכם להגיב בצורה תוקפנית. אפשר להתרגז אך מצד שני, הראיה החיובית שעדיין כל כך איכפת לכם- היא אופציה רצויה יותר. מה לעשות בתכל'ס? אפשר ליזום שיחה, להתעלם, לריב או לנסות 'להעביר אותה' בצורה יצירתית שאינה מילולית. אתם תבחרו את הגרסה המתאימה לכם ביותר. יש לכם יכולת נפלאה לתזמן את חוש ההומור והנתינה הגדולה שלכם לרגעים של משבר- זה הזמן.
בתקשור רוחני שהתקיים לכבודכם, עלה בגורלכם המסר הבא: אם תחדרו עמוק אל נפתוליו של התחום הרגיש והאינטימי, תצמח מתוככם אהבה באופן טבעי. אל תתביישו להתחבר עם משאלותיכם הכמוסות.
הורוסקופ שנתי מזל בתולה

הורוסקופ מזל מאזניים

ההתנגדות שלכם לצאת לנסיעה מענגת, מבוססת על פנטזיה לגבי אדם מסוים שהיה לכם קטע איתו. אין לכם מפני מה לחשוש. העובדה שיש לכם מחשבות סרק בכיוון זה מעידה בסך הכול על רגישות יתר. אין סיכוי שתגיעו למצב לא נעים והסיטואציה ממנה אתם פוחדים, פשוט לא תתרחש. סעו ותיהנו ואל תחושו מבוכה בשל האנרגיה הרומנטית שקפצה עליכם לאחרונה.
בתקשור רוחני שהתקיים לכבודכם, עלה בגורלכם המסר הבא: המשיכו לצבור נכסים אך הימנעו מלהזדהות עימם. צבירה מביאה עימה פחד באותו היחס. טוב-לב ונדיבות עשויים להועיל להגשמת המטרה.
הורוסקופ שנתי מזל מאזניים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל עקרב

נראה כי אתם מתחילים את היום הזה באווירה תזזיתית. עליכם לקבל החלטות חשובות והדבר דורש מכם גמישות ורצון כנה לשינוי. אתם מעריכים מאמצים שמשקיע בני הזוג ומתנהגים בהתאם. קיים סיכוי לשיפור הקשר בטווח הקצר וגם לאורך זמן, במידה ותתמידו בהבעת רגשותיכם. זה חשוב מאוד לצד השני! זכרו כי אנשים רוחניים משתמשים בחומריות על-מנת להביא מזור וסיוע למי שזקוקים.
תורת הפנג שווי – fengshui מעניקה לכם את הטיפ הבא: השתמשו בגוונים כתומים בלבושכם על מנת להיטיב עם הדימוי העצמי שלכם. כדי להצליח בראיון העבודה הבא שלכם, או כדי לזכות במעריצים בתחום הרומנטי – לבשו בגדים המדגישים גוונים של תכלת.
הורוסקופ שנתי מזל עקרב

הורוסקופ מזל קשת

נראה כי אתם באמת משתדלים אבל המתח בזוגיות נשאר בעינו. סדרי העדיפויות שלכם אינם תואמים את אלה של הצד השני שמקפיד להודיע לכם כל פעם מחדש- מי הבוס… קשה לכם להירגע למרות שיש מי שמנסה לשכנע אתכם שהמצב לא נורא. נסו לקחת את הדברים ביתר קלות. לא נראה שאתם מתכננים שינוי של ממש. צפוי בילוי במקום שקט השופע שכיות חמדה.
תורת הפנג שווי – fengshui מעניקה לכם את הטיפ הבא: אם אתם מרגישים נחותים לעומת דמות כריזמטית וסמכותית, שלבו בלבושכם גוונים של כחול. על מנת להימנע מביקורת עצמית שאין לה צידוק, כדאי שתשלבו בלבושכם גוונים בצבע התפוז.
הורוסקופ שנתי מזל קשת
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל גדי

יום מתוח אחרי הרבה מאוד זמן שהמצב היה רגוע במיוחד, נכנסה בכם רוח שונה. מתח בזוגיות משפיע לרעה על מצב הרוח. אתם נכנסים לתחושות של חוסר בטחון ודאגנות. כבר מזמן לא הרגשתם כך. שיחת טלפון עם מישהו קרוב, מעוררת שאלות נוקבות לגבי מהות החברות ביניכם. אולי באמת הגיע הזמן לעשות ניפוי רציני במערכות יחסים. הרפתקנות אינה מלה גסה ובלבד שאינכם נוטלים סיכונים מיותרים.
בקבלת מסרים על-פי צורות המשתקפות באבני בדולח, עלתה בגורלכם צורה של עין: המסר הוא – דבר מה שקיבלתם במתנה, עשוי לשמש אתכם כקמע להגנה מפני אנרגיות שליליות.
הורוסקופ שנתי מזל גדי

הורוסקופ מזל דלי

הספונטאניות שלכם היא תכונה שובת לב שגורמת לאנשים סביבכם ליהנות מחברתכם הנעימה אולם לכם זה יכול להזיק. אתם עלולים למצוא את עצמכם היום מאכזבים אנשים שקבעתם איתם סידור כלשהו שלא בלב שלם. אולי הפעם תלמדו מהטעויות שלכם ולא תנסו להיות בכול מיני מקומות במקביל. אחד אחד- זה עדיף. ההישגים יתחילו לזרום אליכם החל מן הרגע בו תרככו את עמדתכם ותתחברו עם הפן הרוחני באישיותכם.
בקבלת מסרים על-פי צורות המשתקפות באבני בדולח, עלתה בגורלכם צורה של מעיין נובע: המסר הוא – מידע סודי שנמצא בידיכם, עשוי להביא תועלת למי מהסובבים אתכם.
הורוסקופ שנתי מזל דלי
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל דגים

אתם עלולים למצוא את עצמכם בעימות מול אדם אשר בשמו מופיעה האות עין. למרות שעל פני השטח אין לכך כול סיבה נראית לעין הרי שמתחת לפני השטח יש דינאמיקה של תחרותיות שמרעילה כול חלקה טובה. אל תחששו יותר מידי. במקרה הכי גרוע תוכלו למצוא תחליף. הניסיון שאתם צוברים חייב להפוך לנחלתם של רבים. נסו להגות רעיון שיאפשר לכם להעביר להם אותו.
בפריסת חיזוי וייעוץ שהתקיימה לכבודכם בקלפי טארוט עלה בגורלכם קלף מלכת המטות: הקלף מבשר על תקופה של זוהר ומלכותיות. הוא צופה קשרים עם אנשי שררה, כמו גם עם גורמים ב"חלונות הגבוהים".
הורוסקופ שנתי מזל דגים


אנחנו מקווים שנהנתם לקרוא הורוסקופ יומי שהוכן על ידי אסטרולוגים מומלצים. עמוד זה מעודכן עבור כל מי שאוהב לקרוא הורוסקופ יומי, אסטרולוגיה, התאמת מזלות, התאמה אסטרולוגית, הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות יומי, אסטרולוגיה הורוסקופ יומי, הורוסקופ תחזית יומית, הורוסקופ מזל עקרב, הורוסקופ מזל טלה, גלגל המזלות, הורוסקופ מזל תאומים, הורוסקופ מזל שור, הורוסקופ מזל בתולה, הורוסקופ מזל גדי, הורוסקופ מזל דלי, הורוסקופ מזל דגים, הורוסקופ מזל מאזניים ועוד.


Back to top button