הורוסקופ יומי

הורוסוקופ יומי / אסטרולוגיה יומית 12-09-2020

כל המזלות. בעמוד הורוסקופ יומי תוכלו לקרוא מה צופים הכוכבים למזל שלכם בכל התחומים: אהבה, פרנסה, קריירה ועוד...

ברוכים הבאים להורוסקופ יומי ותחזית אסטרולוגית יומית לגלגל מזלות האסטרולוגיה

הורוסקופ מזל טלה

צורת ההתנהלות שלכם עם עצמכם ועם הסביבה, אינה חלקה ולא מאפשרת זרימה של אנרגיה חיובית. אולי זה חוסר ההחלטיות שלכם שמקשה על שיתוף פעולה. מצד שני, יש לכם מספר סיבות טובות לכעוס על אי אלה אנשים שמפיצים עליכם שמועות ורכילות מרושעת, לכן, התרחקו ממי שלא מפרגן. אתם טובים, יפים וראויים הרבה מעבר לאשר אתם מפרגנים לעצמכם.
בפתיחת ניבוי העתיד שהתקיימה עבורכם באמצעות חפיסת קלפי טארוט, עלה בגורלכם קלף אלת המזל: הקלף מבשר על הצלחה שהיא הודות לקרמה שלכם ושאין לה כל קשר עם תכנון כלשהו. אלת המזל [פורטונה] מעניקה יותר מכפי שיש ביכולתכם להכיל.
הורוסקופ שנתי מזל טלה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל שור

יכולתכם לדבר ולשכנע מגבירה את ההשפעה שיש לכם על אנשים. יש לכם צורך ורצון להטות אירועים מסוימים לכיוונים שרצויים לכם ובחלק גדול מהמקרים אתם גם מצליחים לעשות זאת. אל תתפלאו אם תהיינה תגובות שליליות בהמשך הדרך. היזהרו לא לעבור את הגבול הדק בין מנהיגות ובין מניפולציה. השגיחו על אהבתכם כדי שלא תתחיל לזרום בכיוונו של כומר ווידוי כלשהו.
בתקשור רוחני שהתקיים עבורכם באמצעות סמלים מעולם ה"פנג-שואי", עלה בגורלכם המסר הבא – התרנגול יכול אמנם לקרוא אל עבר השמיים, אך אינו יכול לעוף לעברם. הנמשל הוא – כדי להשפיע על אחרים, יש לצקת כנות פנימית אל תוך הדברים.
הורוסקופ שנתי מזל שור

הורוסקופ מזל תאומים

נצלו את כל אפיקי התקשורת העומדים לרשותכם. אל תחכו למישהו אחר שיעשה זאת עבורכם. יש לכם את הכלים הנחוצים להוציא מהכוח אל הפועל תוכנית מסוימת שעבדתם עליה זמן רב. רצוי להיעזר באדם ממזל דלי לקידום האינטרסים הכלכליים שלכם. עשו את הטוב ביותר שאתם יכולים ואחר כך המתינו בסבלנות. הניחו את הכבוד לבעל השררה, והסתפקו בתשורות המתקבלות ממנו. יש במסר משום הבטחה למענק או מתנה.
בפתיחת ניבוי העתיד שהתקיימה למענכם בעזרת משקע של קפה, הופיע צללית של מלאך: הצללית מייצגת מודעות רוחנית ברמה גבוהה. צפויה תובנה שמקורה ב"עין השלישית". אתם מצליחים להתחבר עם האני הפנימי שלכם. לבשו סגול.
הורוסקופ שנתי מזל תאומים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל סרטן

יש לכם הזדמנות להגיע לרמה של אינטימיות ביחסים הזוגיים, בין אם מדובר בשיחה פתוחה במיוחד עם בן/ת הזוג או בילוי משותף. במידה ואינכם נמצאים בקשר, אתם עשויים להיות מופתעים לטובה. קיימת אפשרות להגשים פנטזיות ומאווים שרציתם להתנסות בהם כבר מזמן אבל לא היה לכם עם מי. זו תקופה נפלאה להסרת מכשולים שהכבידו בתחום הביתי והמשפחתי.
בהפלת גורל ובקשת מסרים בשיטת אבני מזל, עלה בגורלכם קריסטל צ'רוייט: האבן עוזרת לאדם להתחבר עם הניצוץ האלוהי שבתוכו. טובה במיוחד עבור אלה המבקשים לפתוח את ה"עין השלישית". משרה על העונד אותה מעין משב רוח של נדיבות וטוב לב.
הורוסקופ שנתי מזל סרטן

הורוסקופ מזל אריה

יום של בלגאן ואפילו ניתן לומר סערה. עד כמה זה חמור- תלוי בחשיבות שתעניקו לעניין. מידע שמגיע לאוזניים הלא נכונות עלול לסבך אתכם. אתם נדרשים להתכונן ולהיות בערנות גבוהה מהרגיל. כושר האלתור יסייע לכם לצאת מהפלונטר אליו נכנסתם בלי כוונה. צפוי משבר שייפתר לאחר שתספקו הסברים מספקים. היזהרו מפליטות פה. צפויה בשורה טובה ליצירתיים ולאמנים שביניכם.
בהפלת גורל ובקשת מסרים בשיטת אבני מזל, עלה בגורלכם קריסטל ששמו קונזייט: אבן ירוקה המרפאה את משברי הלב. טובה במיוחד לאלה מאיתנו המתקשים להיפרד מאהבות נכזבות. מועילה לכל מי שמבקש להשיג שלווה לנפשו הדואבת. יש לעונדה לאחר מפח נפש או טראומה רגשית.
הורוסקופ שנתי מזל אריה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל בתולה

אתם מרגישים פוגעים ומאוכזבים, יש לכם הרגשה שאף אחד לא מבין אתכם ושכל העולם סביבכם השתגע. שיחה עם מישהו שלא פגשתם הרבה זמן עושה לכם טוב על הנשמה ומרגיעה הרבה מקומות כואבים. חלק מהדברים המתרחשים כלל אינם נוגעים לכם ובוודאי אינם אישיים אך בגלל סף הרגישות הנמוך שלכם, אתם נוטים להיפגע מכל דבר. אל תחששו ללחוץ על אדם המשהה את תשובותיו או מתחמק מקיום הבטחותיו.
בפתיחה לקבלת מסרים וחיזוי עתיד שהתקיימה לכבודכם ב"אבני רונים" [שיטה קלטית עתיקה העושה שימוש בחלוקי נחל], עלה בגורלכם רון 6: זהו רון תוסס וגועש הקורא לכם לצקת מעט יותר ספונטאניות אל חייכם, מבלי להתחשב במוסכמות המקובלות.
הורוסקופ שנתי מזל בתולה

הורוסקופ מזל מאזניים

הרקיע מעניק לכם קלילות ושובבות ילדותית ומהנה. יש לכם אפשרות של ממש לעשות משהו שישפר את מעמדכם החברתי. גישה ישירה ואמיתית פשוט אין לה תחרות. בתחום האישי- יש לכם תחושה שמערכת יחסים טובה הולכת ונמוגה לה בהדרגה ולא עוזר שום דבר. אתם מנסים למנוע חיכוכים וויכוחים אבל זה קורה יותר מידי בזמן האחרון. אולי כדאי לעבור לפסים ידידותיים ולהוריד לחץ, לפחות באופן זמני.
בפתיחה לקבלת מסרים וחיזוי עתיד שהתקיימה לכבודכם ב"אבני רונים" [שיטה קלטית עתיקה העושה שימוש בחלוקי נחל], עלה בגורלכם רון 23: זהו רון של התחלות חדשות שאינן מתחשבנות עם מה שחלף, אלא פונות אל העתיד עם תקווה גדולה בלב.
הורוסקופ שנתי מזל מאזניים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל עקרב

צפויה אנרגיה אמוציונאלית המגיעה מכוכב פלוטו. נראה כי אתם נכנסים לקטע של עימות עם מישהו ש – 'מחכה לכם בפינה' מזה זמן רב. אל דאגה. אתם תצאו מחוזקים מכול העניין במידה ותשמרו על איפוק ועקביות. בשעות הערב והלילה תבלו היטב בחיק המשפחה ותגלו יכולת מפתיעה לתמרן ולגשר בין לא מעט דעות וגישות שונות ומנוגדות לחלוטין.
בתקשור שהתקיים לכבודכם בקלפי טוטם החיות, עלה בגורלכם קלף הלוטרה: המסר הוא – אתם עומדים להצליח בתחום שוותיקים ומנוסים מכם נכשלו בו, אל תבטלו את עצמכם מפניו של איש.
הורוסקופ שנתי מזל עקרב

הורוסקופ מזל קשת

אתם מרגישים קצת עמוסים מידי עם כל העניינים שהתחייבתם לטפל בהם בבית. כדאי לנקוט אמצעי זהירות מוגברים וזאת בגלל חוסר ריכוז שיכול לגרום לאובדן חפצים או תקלות. מומלץ לארגן את סדר היום כבר משעות הבוקר כדי לוודא שנשאר לכם זמן גם למנוחה. הרקיע מעודד מצבים אשר בהם אתם מובילים את האהבה אל תלם יציב ושפוי, ונמנעים מהרפתקנות שאין עימה תכלית.
בפריסת קלפים שהתקיימה עבורכם בחפיסה מיסטית של קלפי טארוט עלה בגורלכם קלף מכשף הפיתויים: הקלף מבשר על תקופה סוערת ועתירת ריגושים רומנטיים.
הורוסקופ שנתי מזל קשת
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל גדי

דרמות רגשיות ממשיכות לטלטל אתכם. אתם לא ממש מסתדרים עם מה שקורה מסביב. נראה שכמעט אף אחד לא מבין מה עובר לכם בראש. יתכן והרעיונות שלכם מקדימים את זמנם. עליכם להיות סבלניים יותר ולחכות לשעת כושר ולכתובת המתאימה. חפשו מקום בו יעריכו את ההצעות שלכם. צפוי מצב אשר לפיו אתם עומדים להשתחרר מכבלי העבר ולפסוע אל עתיד טוב יותר.
בפריסת קלפים שהתקיימה עבורכם בחפיסה מיסטית של קלפי טארוט עלה בגורלכם קלף תשע הדסקיות: הקלף צופה מצב מוגן ויציב, אך גם כזה אשר יש בו פגם כלשהו שעליכם לתקנו.
הורוסקופ שנתי מזל גדי

הורוסקופ מזל דלי

כל היום אתם מנסים להיות "בסדר" כדי לקבל חיזוק ופירגון קטן, אך ללא הצלחה. בסך הכול רציתם ליטוף לנשמה וכמה מילים טובות. זה לא קורה משום שאתם משדרים מסרים כפולים. נסו לברר מה רוצים מכם האחרים במיוחד כאשר מדובר בבני משפחה. טיפ להיום: התרחקו מאנשים תוקפניים ולא מפרגנים. צפוי לכם מסר המייצג זכייה בלתי צפויה.
בפתיחת ניבוי העתיד שהתקיימה עבורכם באמצעות חפיסת קלפי טארוט, עלה בגורלכם קלף אשת הסוד: הקלף רומז על פרשיות רגשיות שאין לתת להן פומבי, כמו גם על פיתויים מהסוג העסיסי והפיקנטי. קלף חביב ומענג, אך מסתורי ושזור רזים ותעלומות.
הורוסקופ שנתי מזל דלי
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל דגים

איזון ורוגע הן מילות המפתח הנחוצות לכם היום. אתם חשים שמישהו בסביבה מפעיל לחצים וזה גורם לכם לעצבנות. הניסיון לשליטה אבסולוטית ותככים, לא מצליח וגורם לעימותים. למרות שהמצב לא פשוט כדאי לנסות ולנהוג בבגרות כדי להשליט סדר בבלגן. תקשורת בגובה העיניים היא השיטה אשר בה אתם יודעים להשתמש, ולהשיג את התוצאות הרצויות. צפויה הזדמנות מפתיעה בפרשייה מפתה.
בפתיחת ניבוי העתיד שהתקיימה עבורכם באמצעות חפיסת קלפי טארוט, עלה בגורלכם קלף העלמה הנוהגת בכפיר ובשחל אריות: הקלף מבשר על הפסוק- מעז ייצא מתוק. עניינים שכשלו והכזיבו, מובילים אל סוף חלומי ומתוק.
הורוסקופ שנתי מזל דגים


אנחנו מקווים שנהנתם לקרוא הורוסקופ יומי שהוכן על ידי אסטרולוגים מומלצים. עמוד זה מעודכן עבור כל מי שאוהב לקרוא הורוסקופ יומי, אסטרולוגיה, התאמת מזלות, התאמה אסטרולוגית, הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות יומי, אסטרולוגיה הורוסקופ יומי, הורוסקופ תחזית יומית, הורוסקופ מזל עקרב, הורוסקופ מזל טלה, גלגל המזלות, הורוסקופ מזל תאומים, הורוסקופ מזל שור, הורוסקופ מזל בתולה, הורוסקופ מזל גדי, הורוסקופ מזל דלי, הורוסקופ מזל דגים, הורוסקופ מזל מאזניים ועוד.


Back to top button