הורוסקופ יומי

הורוסוקופ יומי / אסטרולוגיה יומית 23-11-2020

כל המזלות. בעמוד הורוסקופ יומי תוכלו לקרוא מה צופים הכוכבים למזל שלכם בכל התחומים: אהבה, פרנסה, קריירה ועוד...

ברוכים הבאים להורוסקופ יומי ותחזית אסטרולוגית יומית לגלגל מזלות האסטרולוגיה

הורוסקופ מזל טלה

אתם נמשכים למישהו שאינכם בוטחים בו די הצורך. חבל יהיה להיכנס למערכת מחייבת עוד לפני שבדקתם לעומק במי מדובר ועם מי בכלל יש לכם עסק. סמכו על האינטואיציה שלכם ויחד עם זאת הפעילו קשרים כדי לברר את העובדות. אתם עוברים שלב בהתפתחות הרגשית שלכם וזה ידרוש מכם להיות חזקים יותר מתמיד.
בפריסת ניבוי וייעוץ שהתקיימה לכבודכם עלה בגורלכם קלף טארוט ששמו הירח: המסר הוא – נראה כי משקעים מן העבר נותנים בכם את אותותיהם. אתם זקוקים לאוזן קשבת על מנת לשפוך את ליבכם.
הורוסקופ שנתי מזל טלה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל שור

לא קל לכם. אתם מותשים למדי מקטע מסוים שעבר עליכם בהשקעה רגשית ופיסית גדולה שלא קיבלה מספיק הערכה. אתם נתונים בלחצים גם בתחום הקריירה. קשה לכם לעכל את העובדה שלמרות שאתם ממלאים את חלקכם בהסכמים בלתי כתובים, אנשים אחרים פשוט מפשלים ומאכזבים לכול אורך הדרך, בלי להניד עפעף. זכרו כי מזל שור שייך ליסוד האדמה ולכן הוא מתענג על הקיים ולא מחפש הרפתקאות מסוכנות.
בפריסת ניבוי וייעוץ שהתקיימה לכבודכם עלה בגורלכם קלף טארוט ששמו חמישה הגביעים: המסר הוא – נראה שאתם עסוקים בחציה הריק של הכוס, עד שאינכם מבחינים בדלת ההזדמנויות שלכם.
הורוסקופ שנתי מזל שור

הורוסקופ מזל תאומים

המזל מאיר פניו. זהו יום טוב לבקש העלאה או לנסות לקדם את האינטרסים שלכם בתחום העבודה. אל תגלו את הקלפים לאחרים. התחרות אינה קלה ועליכם להיות סלקטיביים בבחירת בעלי הברית שלכם. אל תיענו לכול הזמנה ואל תאמינו לכל מי שאומר שהוא לטובתכם. היסוד המיסטי שאתם נמנים עליו הוא יסוד האוויר. זכרו כי טיפוסי האוויר מבשרים את התבונה, המקוריות והאינטליגנציה.
בתקשור רוחני שהתקיים עבורכם באמצעות סמליו של "ספר התמורות" על פי שיטת האי-צ'ינג, עלה בגורלכם המסר הבא – רגליים חזקות הינן הכרחיות אמנם בביצועה של כל משימה, אך עדיין הכוח השכלי חשוב יותר.
הורוסקופ שנתי מזל תאומים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל סרטן

נראה כי אינכם מרוצים מהעבודה וגם לא מהתפנית שמתרחשת ביחסים האישיים. יום מוזר למדי עובר עליכם. אתם מצהירים שאתם בסך הכול מחפשים קצת נחת, אך נראה כי היום משתבש ודברים אינם מתפתחים על פי הציפיות. אתם צפויים ליום שמתחיל אומנם בצורה אופטימית אך מהר מאוד מפשל והופך למשהו מעיק למדי שנסחב עוד ועוד.
בתקשור רוחני שהתקיים עבורכם באמצעות סמליו של "ספר התמורות" על פי שיטת האי-צ'ינג, עלה בגורלכם המסר הבא – אדם רוחני מתייחס בצניעות ובענווה אל הבאים להתייעץ איתו ואינו נותן להם להרגיש כי הוא נעלה מהם.
הורוסקופ שנתי מזל סרטן

הורוסקופ מזל אריה

האנרגיות של יסוד האש מצליחות להבקיע סדק בחומה הבצורה של קשיחותכם. ויתורים על עקרונות מסוימים יביאו לפריצת דרך בתחום האישי. עליכם לשנות גישה ולהתגמש, למרות שלא ממש בא לכם. להתנהגות שלכם תהיינה השלכות רחוקות טווח, אז כדאי שתימנעו מתגובות לא מחושבות שמגיעות מהבטן. שמרו על אופן התבטאות שמכבד אתכם וגם את הזולת במידה שווה. בכל מקרה, השאירו פתח מילוט למקרה שתשנו את דעתכם.
בפתיחת ייעוץ וקבלת מסרים רוחניים שהתקיימה לכבודכם בסמלים המבוססים על תורת הזן, התקבל עבורכם המסר הבא: התבוננות אמיתית עשויה להוכיח לכם כי היקום הוא פראי לחלוטין. המחשבה הזו עשויה להשפיע לטובה על הצעד הבא שלכם.
הורוסקופ שנתי מזל אריה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל בתולה

יום לא קל. נראה כי אתם לא מפוקסים וקשה לכם להתרכז. קשה לכם להתאפק מלבטא את הכעסים שצברתם אבל מומלץ לא לעשות זאת בעיתוי הנוכחי. בגלל הלך הרוח בו אתם שרויים אתם עלולים לעשות טעויות טיפשיות בעיקר בתחום העבודה. יש סכנה שרמת ביצוע ירודה תתפרש כזלזול, וחבל שכך יראה פני הדברים. קחו מנוחה של כמה שעות.
בפתיחת ייעוץ וקבלת מסרים רוחניים שהתקיימה לכבודכם בסמלים המבוססים על תורת הזן, התקבל עבורכם המסר הבא: הציבו לעצמכם מטרה ולכו לקראתה, אך אל תשכחו לשאוב הנאה גם מעצם הדרך וההליכה.
הורוסקופ שנתי מזל בתולה

הורוסקופ מזל מאזניים

אתם מרגישים שהגיע הזמן לעשות חשבון נפש לאחר תקופה ממושכת בה עבדתם והשקעתם ללא חשבון. העומס בעבודה אינו מתחלק בצורה הוגנת והזמן לדבר על כך הוא היום. התייעלות יכולה לשפר את האווירה ואת התפקוד הכללי ואתם עשויים להיות מופתעים לטובה ובגדול. הרבה מאוד תלוי בצורה בה תציגו את הדברים. לכן כדאי לתכנן מראש את המהלכים.
בפריסת ניבוי וייעוץ בקלפים בעלי אוריינטציה אסטרולוגית, עלה בגורלכם קלף מאדים במזל שור: הקלף רומז על הגשמה עצמית בתחומים המעניקים צורה למופשט, כגון עיצוב ואדריכלות.
הורוסקופ שנתי מזל מאזניים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל עקרב

אתם מנסים ליישר את ההדורים שהתבלגנו, על ידי יצירתיות וגישה חיובית. קיימת התעוררות לטובה בתחום התעסוקה שגורמת לכם להיות יותר אופטימיים והמוטיבציה שלכם תהיה גבוהה מתמיד. אתם מנסים להסתיר קשר רומנטי שנרקם ביניכם ובין אדם שלא ממש נראה לכם מתאים. אם זה לא מתאים- אז למה להמשיך בכלל? היסוד המיסטי שאתם נמנים עליו הוא יסוד המים. טיפוסי המים רומזים על רגשנות, יצירתיות ואהבה.
בפריסת ניבוי וייעוץ בקלפים בעלי אוריינטציה אסטרולוגית, עלה בגורלכם קלף מרקורי במזל מאזניים: הקלף רומז על צורת חשיבה המתחשבת גם במשאלותיו של האחר, כמו גם על היכולת "להיכנס לנעליו".
הורוסקופ שנתי מזל עקרב

הורוסקופ מזל קשת

אנשים שלא ממש סמכתם עליהם 'מתייצבים' לעזור לכם. אתם מצליחים להתחבר למספר רב של אנשים, מה שמשפר את הפוטנציאל העסקי והחברתי שלכם כאחד. הפגינו ביטחון אך אל תציפו במידע מיותר. אל תתנו לעצמכם להיסחף יותר מידי! בררו את המילים. שתיקה שווה זהב, במיוחד כאשר היא מגיעה במינון הנכון. נראה כי האופטימיות בעליה- שמרו על איפוק רגשי.
בפריסת ניבוי שהתקיימה עבורכם בחפיסת קלפי טרוט ייחודית, עלה בגורלכם קלף הטיפוס בשלבי הסולם: הקלף מייצג הצלחה והישגים הבאים לאחר תקופה של מאמצי סרק.
הורוסקופ שנתי מזל קשת
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל גדי

אתם מושפעים מאוד מדעות של אנשים עד שבאופן פתאומי נמאס לכם ואז העקשנות שלכם יוצאת החוצה, לעיתים בצורה בוטה. אירוע מסוג כזה צפוי היום בעבודה ועלול לגרום לעימות. לעומת זאת, בתחום הזוגי תהיה לכם הזדמנות להוכיח את מסירותכם. מישהו מבני הבית מבקש את שיתוף הפעולה שלכם. התלבטות ממושכת עלולה לגרום לכם לפספוס הזדמנות לקירוב לבבות.
בפריסת ניבוי שהתקיימה עבורכם בחפיסת קלפי טרוט ייחודית, עלה בגורלכם קלף הנשר הדואה: הקלף רומז על אדם רב עוצמה שיעזור לכם להיחלץ ממצבים מביכים.
הורוסקופ שנתי מזל גדי

הורוסקופ מזל דלי

נושא הרומנטיקה והזוגיות בוער בעצמותיכם בעוצמה רבה. צצה דמות שהותירה בכם טעם של עוד. היום צפויה לכם הפתעה בפגישה אקראית, אם רק תסכימו לפתוח את הלב ולשמור על ראש פתוח. היום, יותר מתמיד, אתם זקוקים לאווירה נעימה אך לא מלחיצה מידי. עליכם לבחור באופציות בילוי המתאימות לאישיותכם ולא להיכנע לחץ של אחרים.
בפתיחה לקבלת מסרים וחיזוי עתיד שהתקיימה לכבודכם ב"אבני רונים" [שיטה קלטית עתיקה העושה שימוש בחלוקי נחל], עלה בגורלכם רון 17: זהו רון כביר המעודד אתכם להשתחרר מכבלי העבר מבלי לחשוש מפני התוצאות. הברכה ממתינה לנועזים שביניכם.
הורוסקופ שנתי מזל דלי
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל דגים

אתם מאוהבים ובעוצמה, אך עובדה זאת גורמת לכם מידי פעם לחרדה עמוקה ואז אתם מתרחקים. למדו לנצל את פסקי הזמן האלה בצורה קונסטרוקטיבית יותר על מנת לא להכניס את הצד השני ללחצים מיותרים. אתם כנראה זקוקים להוכחה שאוהבים אתכם למרות הכול. כמה שעות של בילוי משותף בארבע עיניים עשויות לפתור את הבעיה.
בפתיחה לקבלת מסרים וחיזוי עתיד שהתקיימה לכבודכם ב"אבני רונים" [שיטה קלטית עתיקה העושה שימוש בחלוקי נחל], עלה בגורלכם רון 16: זהו רון המיטיב עם הצנועים והענווים שביניכם: הוא קובע כי אם תברחו מן התהילה, היא תרדוף אחריכם.
הורוסקופ שנתי מזל דגים


אנחנו מקווים שנהנתם לקרוא הורוסקופ יומי שהוכן על ידי אסטרולוגים מומלצים. עמוד זה מעודכן עבור כל מי שאוהב לקרוא הורוסקופ יומי, אסטרולוגיה, התאמת מזלות, התאמה אסטרולוגית, הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות יומי, אסטרולוגיה הורוסקופ יומי, הורוסקופ תחזית יומית, הורוסקופ מזל עקרב, הורוסקופ מזל טלה, גלגל המזלות, הורוסקופ מזל תאומים, הורוסקופ מזל שור, הורוסקופ מזל בתולה, הורוסקופ מזל גדי, הורוסקופ מזל דלי, הורוסקופ מזל דגים, הורוסקופ מזל מאזניים ועוד.


Back to top button