הורוסקופ יומי

הורוסוקופ יומי / אסטרולוגיה יומית 08-05-2020

הורוסקופ יומי מעודכן לכל המזלות. בעמוד הורוסקופ יומי תוכלו לקרוא מה צופים הכוכבים למזל שלכם בכל התחומים: אהבה, פרנסה, קריירה ועוד...

ברוכים הבאים להורוסקופ יומי ותחזית אסטרולוגית יומית לגלגל מזלות האסטרולוגיה

הורוסקופ מזל טלה

אתם מוקפים אנשים וזה מאפשר לכם למצוא בתוך ההמולה מעט שקט לעצמכם. מה שנשמע כפרדוקס דווקא עובד יפה מאוד לטובתכם. אל תפלו למלכודת אשר אדם שתלטן מנסה לטמון לכם ברגע של חולשה- השתמשו באינטואיציה. מאבק פנימי עומד להסתיים בהחלטה גורלית. במפות האסטרולוגיות של בני-המזלות השונים, אתם אחראים על הבית הראשון ומושפעים מכוכב מרס: השילוב בין השניים מוליד אומץ, יוזמה, נחרצות ונדיבות
תיקשור יומי: בתקשור רוחני שהתקיים לכבודכם בסיוע מטוטלת קריסטלית עלה בגורלכם המסר הבא: אם רצונכם לזכות באהבה, צאו וחפשו אותה. אל תשכנעו את עצמכם כי הגורל צריך לעשות למענכם את שאתם אינכם עושים.
הורוסקופ שנתי מזל טלה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל שור

צפויים שיבושים בתוכניות לסוף השבוע. הודעה משמחת שתגיע מעיר קרובה תגרור בעקבותיה נסיעה למקום רחוק. יש לכם הזדמנות ללמוד דברים חדשים על עצמכם ועל נושא שמעניין אתכם מאוד. מוטב לצאת בערב מהבית. אם תישארו בין ארבע קירות, שום דבר טוב לא יקרה. ההרגשה האישית שלכם תהיה של דכדוך וחוסר אונים. טיפ: לצאת לבילוי. הגיע הזמן להפסיק להיסחף – השיגו לעצמכם מטרה חיובית והגשימו אותה.
מסר יומי למזל שלכם: בתקשור רוחני שהתקיים לכבודכם, עלה בגורלכם המסר הבא: אם תחדרו עמוק אל נפתוליו של התחום הרגיש והאינטימי, תצמח מתוככם אהבה באופן טבעי. אל תתביישו להתחבר עם משאלותיכם הכמוסות.
הורוסקופ שנתי מזל שור

הורוסקופ מזל תאומים

גלו ערנות במיוחד מול אנשים כפייתיים. יום מתאים למפגשים על רקע חברתי עם בני המין השני. הפתיחות תאפשר לכם ליצור קשרים חדשים ומבטיחים. עליכם לשמור על מרחב אישי בו תוכלו לטפל ולהקדיש תשומת לב לעצמכם במסגרת פיתוח הקשב הפנימי. עזרו לאחרים אך לא על חשבון הזמן הפרטי שלכם. במפות האסטרולוגיות של בני-המזלות השונים, אתם אחראים על הבית השלישי ומושפעים מכוכב מרקורי: השילוב בין השניים מוליד תקשורתיות, כושר שכנוע וקסם אישי.
תיקשור יומי: בתקשור רוחני שהתקיים לכבודכם בסיוע מטוטלת קריסטלית עלה בגורלכם המסר הבא: יש לכם אלף ואחת סיבות להתחשבן עם העבר, אך זכרו כי המנצחים הגדולים של החיים מפנים עורף לעבר וממשיכים בדרכם.
הורוסקופ שנתי מזל תאומים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל סרטן

אתם מנצלים את מרבית היום למנוחה. אל תנסו למצוא חן בעיני מי שממילא לא סופר אתכם. הכוכבים מעודדים אתכם להפנות את האנרגיה לכיוון אחר. מצב הרוח שלכם משופר אך יחד עם זאת, משהו מזכיר לכם זמנים אחרים ואתם עלולים להרגיש גל של נוסטלגיה ועצב. השאירו את הזיכרונות במקום הכבוד המיועד להם והמשיכו הלאה. במפות האסטרולוגיות של בני-המזלות השונים, אתם אחראים על הבית הרביעי ומושפעים מן הירח: השילוב בין השניים מוליד עומק, רגשנות, יצירתיות ואהבת אדם.
תיקשור יומי: בתקשור רוחני שהתקיים לכבודכם בסיוע בשיטת מטוטלת קריסטלית עלה בגורלכם המסר הבא: אם מישהו רומס את זכויותיכם, ייתכן שאתם הם אלה שמרשים לו לעשות כן. אל תהססו להגן על אשר שייך לכם.
הורוסקופ שנתי מזל סרטן

הורוסקופ מזל אריה

אתם מרגישים עומס מהסיבה הפשוטה שלקחתם על עצמכם יותר מידי. שוב ושוב אתם נופלים לאותה מלכודת ואחר כך מתלוננים. הזוגיות בימים אלה סובלת מאי יציבות, אולי בגלל שביליתם יותר מידי זמן ביחד. תנו לעצמכם צ'אנס להתגעגע. זה יעשה טוב לשני הצדדים. כן, גם לכם. במפות האסטרולוגיות של בני-המזלות השונים, אתם אחראים על הבית החמישי ומושפעים מן השמש: השילוב בין השניים מוליד זוהר, ברק, מלכותיות, הוד והדר.
תיקשור יומי: בתקשור רוחני שהתקיים לכבודכם בסיוע מטוטלת קריסטלית עלה בגורלכם המסר הבא: יש אנשים שלעולם לא ישתנו. אל תשלו את עצמכם כי יש בכוחן של נסיבות חיצוניות לגרום להם להפוך את עורם.
הורוסקופ שנתי מזל אריה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל בתולה

יום טוב. אתם נרגעים אחרי כמה ימים סוערים בהם לא יכולתם להתגבר על רגשות הטינה שחשתם כלפי אנשים מסוימים. זהו זמן מתאים לשיקום מערכות יחסים. השקיעו כל מאמץ שיידרש כדי לא לגרום לקריסה. אתם עלולים להצטער על כך מאוד. טיפ: להירגע, להודות על מה שיש ולפתוח את הלב. במפות האסטרולוגיות של בני-המזלות השונים, אתם אחראים על הבית השישי ומושפעים מכוכב מרקורי: השילוב בין השניים מוליד טוהר פנימי, אהבת סדר וארגון.
תיקשור יומי: בתקשור רוחני שהתקיים לכבודכם בסיוע מטוטלת קריסטלית עלה בגורלכם המסר הבא: אם אתם ניצבים בפני פיתוי גדול, אל תשכחו את אשר מונח על כפות המאזניים. עשו את אשר ברצונכם לעשות אך זכרו כי לכל דבר יש מחיר.
הורוסקופ שנתי מזל בתולה

הורוסקופ מזל מאזניים

יום טוב. במסגרת המשפחתית אתם נהנים מאווירה טובה. מה שעוד יותר תורם לכם היא העובדה שאתם מרגישים מלאי אנרגיות ופעילים במיוחד. אתם נהנים מהזמן הפנוי שיש לכם כדי לחשוב על נושא שדורש החלטה. קחו את העניינים בידיים ואל תתנו לגורמים חיצוניים להכתיב לכם מה לעשות. במפות האסטרולוגיות של בני-המזלות השונים, אתם אחראים על הבית השביעי ומושפעים מכוכב ונוס: השילוב בין השניים מוליד יכולת מופלאה להתבונן במטבע משני צדדיה.
תיקשור יומי: בתקשור רוחני שהתקיים לכבודכם בסיוע מטוטלת קריסטלית עלה בגורלכם המסר הבא: האירו את עצמכם ואל תדאגו לאחרים. אם אתם תהיו מוארים, הם כבר יבואו להסתופף בנגוהות האור אשר תבקענה מכם.
הורוסקופ שנתי מזל מאזניים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל עקרב

היום אתם נהנים סוף סוף מהזדמנות לתקשר בצורה רגועה יחסית עם מישהו שאיתו סבלתם מעימותים אין סופיים בתקופה האחרונה. שיפור התקשורת מאפשר להגיע להבנות שיקלו על כל המעורבים. אותו אדם עלול להפתיע בבקשה לעזרה, יהיה לכם קשה לסרב אך נראה שזאת הדרך היחידה. ההיענות שלכם עלולה להכניס אתכם לסחרור מחודש. במפות האסטרולוגיות של בני-המזלות השונים, אתם אחראים על הבית השמיני ומופעים מכוכב פלוטו: השילוב בין השניים מוליד חושניות עמוקה, חוכמה ונטייה למיסטיקה.
תיקשור יומי: בתקשור רוחני שהתקיים לכבודכם בסיוע מטוטלת קריסטלית עלה בגורלכם המסר הבא: הכבלים שאתם כבולים בהם אינם כה חזקים כפי שנדמה לכם. צעד נועז ומהיר עשוי לשחרר אתכם מאזיקים רוחניים.
הורוסקופ שנתי מזל עקרב

הורוסקופ מזל קשת

זה מן יום המאופיין בחוסר שקט פנימי. אתם ממש מנסים לגשר בים הפערים הקיימים בין אנשים קרובים אליכם ואפילו לפשר ביניהם כדי להוריד את מפלס המתח. היום חסרה לכם השלווה שאתם כל כך זקוקים לה. ענייני כספים עדיין גורמים לכם לדאגות למרות שאתם מנסים להתנתק. במפות האסטרולוגיות של בני-המזלות השונים, אתם אחראים על הבית התשיעי ומושפעים מכוכב יופיטר: השילוב בין השניים מוליד נפש פתוחה וצמאה לידע, כמו גם נטייה לחופש ולעצמאות.
תיקשור יומי: בתקשור רוחני שהתקיים לכבודכם בסיוע מטוטלת קריסטלית עלה בגורלכם המסר הבא: האל נמצא בכול והכול נמצא באל. אין צורך לנדוד למרחקים על-מנת למצוא את שמונח כאן ממש לפניכם.
הורוסקופ שנתי מזל קשת
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל גדי

ענייני היום יום לא במיוחד מעניינים אתכם וקשה לכם לגלות מעורבות במטלות ובמחויבויות שמנסים להלביש עליכם. אתם די עייפים ולמען האמת דרושה לכם יציאה אל מחוץ לבית לפעילות לא שגרתית כדי להתעורר ולהרגיש שאתם באמת ממצים את החיים. שתפו את בני המשפחה ברגשותיכם. במפות האסטרולוגיות של בני-המזלות השונים, אתם אחראים על הבית העשירי ומושפעים מכוכב סטורן: השילוב בין השניים מוליד שאפתנות וצורך עמוק בהישגים קרייריסטיים.
תיקשור יומי: בתקשור רוחני שהתקיים לכבודכם בסיוע מטוטלת קריסטלית עלה בגורלכם המסר הבא: אל תחששו, אתם נצחיים. אתם טיפה מתוך האור הגדול של האל ומכיוון שהוא עצמו נצחי, הרי שכך גם אתם.
הורוסקופ שנתי מזל גדי

הורוסקופ מזל דלי

למרות הניסיונות לטאטא דברים אל מתחת לשטיח, קונפליקט ישן עולה על הפרק. אתם נוטים לבחור בדרך הקלה ולא להתמודד כרגע עם פתרון שמהווה טיפול שורש. על פני השטח אתם עושים רושם של מי שבסך הכל מתחמק מעימותים אולם עליכם להבין כי הסערה מאחורי השקט עלולה לפרוץ בכל רגע נתון. במפות האסטרולוגיות של בני-המזלות השונים, אתם אחראים על הבית האחד עשר ומושפעים מכוכב אוראנוס: השילוב בין השניים מוליד חשיבה לא שגרתית ונטייה לנסתר ולנעלם.
תיקשור יומי: בתקשור רוחני שהתקיים לכבודכם בסיוע מטוטלת קריסטלית עלה בגורלכם המסר הבא: צפויה לכם הצלחה שהיא חומרית בעיקרה. זו תקופה בה כדאי לכם להעדיף את הפן הגשמי על פני הפן הרוחני.
הורוסקופ שנתי מזל דלי
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל דגים

הימנעו מזעזועים בחיי המשפחה. למרות שישנם רגעים בהם נדמה לכם שהגעתם עד קצה היכולת, אתם עדיין לא בשלים לשנות את מה שדרוש כדי ליצור שיפור משמעותי. אתם לא לגמרי פתוחים לקשר אינטימי של ממש, מה שיוצר אצל בני המין השני סימני שאלה. טיפ: עדיף שיחה כנה על פני תירוצים. במפות האסטרולוגיות של בני-המזלות השונים, אתם אחראים על הבית השניים עשר ומושפעים מכוכב נפטון: השילוב בין השניים מוליד יצירתיות, רגישות, רומנטיות וביישנות.
תיקשור יומי: בתקשור רוחני שהתקיים לכבודכם בסיוע מטוטלת קריסטלית עלה בגורלכם המסר הבא: כללי טקס ומוסכמות חברתיות, מוגיעים אתכם. מצד שני, דווקא בהם טמון המפתח להצלחתכם.
הורוסקופ שנתי מזל דגים


אנחנו מקווים שנהנתם לקרוא הורוסקופ יומי שהוכן על ידי אסטרולוגים מומלצים. עמוד זה מעודכן עבור כל מי שאוהב לקרוא הורוסקופ יומי, אסטרולוגיה, התאמת מזלות, התאמה אסטרולוגית, הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות יומי, אסטרולוגיה הורוסקופ יומי, הורוסקופ תחזית יומית, הורוסקופ מזל עקרב, הורוסקופ מזל טלה, גלגל המזלות, הורוסקופ מזל תאומים, הורוסקופ מזל שור, הורוסקופ מזל בתולה, הורוסקופ מזל גדי, הורוסקופ מזל דלי, הורוסקופ מזל דגים, הורוסקופ מזל מאזניים ועוד.


Back to top button