הורוסקופ יומי

הורוסוקופ יומי / אסטרולוגיה יומית 12-05-2020

הורוסקופ יומי מעודכן לכל המזלות. בעמוד הורוסקופ יומי תוכלו לקרוא מה צופים הכוכבים למזל שלכם בכל התחומים: אהבה, פרנסה, קריירה ועוד...

ברוכים הבאים להורוסקופ יומי ותחזית אסטרולוגית יומית לגלגל מזלות האסטרולוגיה

הורוסקופ מזל טלה

צפויים חילופי אנרגיות בין כוכבכם מארס לבין כוכב סטורן. התופעה הקוסמית משגרת אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספר 4. היום אתם מרגישים טוב במיוחד. חיי האהבה שלכם מתאוששים. יפה לכם ככה. אירועים רבים מחזקים את הקשר בו אתם נמצאים וגורמים לכם לחיזוק תחושת אמונה ואמון שהתרופפו בתקופה האחרונה. אלמנט היציבות שהיה חשוב לכם בעבר, יורד ממקומו הגבוה בסדר העדיפויות ואתם מצליחים ליהנות מה-'כאן ועכשיו' ובגדול. הרקיע מבשר על תקופה מושלמת להרחבת המשפחה, אך הפעם הדגש הוא על ילדים ולאו דווקא על בן זוג.
הורוסקופ שנתי מזל טלה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל שור

צפויים חילופי אנרגיות בין כוכבכם ונוס לבין הכוכבים אוראנוס ויופיטר. התופעה הקוסמית משגרת אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 22 ו – 3. אתם מצליחים להפיק תועלת ממצבים שנוצרים מבחינה רומנטית. הפגנת רגישות והזדהות יכולה להביע את התחושות הכלל אנושיות שלכם ומצד שני עשויה להתפתח לכדי קשר רומנטי של ממש. אתם מצליחים להתבטא בצורה מבריקה ולהרשים את כל מי שנמצא בנוכחותכם. הרקיע מבשר על תקופה מוצלחת ונפלאה אשר הישגיה מושתתים יותר על צירוף מקרים מאשר על ההיגיון.
הורוסקופ שנתי מזל שור

הורוסקופ מזל תאומים

צפויים חילופי אנרגיות בין כוכבכם מרקורי לבין השמש וכוכב נפטון. התופעה הקוסמית משגרת אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 1 ו – 7. תחושת יצירתיות מאפשרת לכם לנהוג בצורה שונה מהרגיל, במיוחד בתחום הזוגי. אתם מגלים עניין מיוחד בנושאי נפש ורוח בגלל בעיה מסוימת שמטרידה אתכם. מה שאתם זקוקים לו יותר מכל זאת מנוחה. קחו את הכל בקלות ותנו לאירועים להוביל אתכם למקום הנכון. טיפ: גלו גמישות. הרקיע מבשר על תקופה נפלאה לתחילתם של מיזמים חדשים בכל תחום שהוא.
הורוסקופ שנתי מזל תאומים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל סרטן

צפויים חילופי אנרגיות בין הירח שליטכם לבין גזרת מזל שור. התופעה הקוסמית משגרת אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספר 6. מערכת היחסים שלכם תומכת, ומאפשרת לכם לשמור על מורל גבוה. אתם עסוקים בהתלבטות הקשורה לתחום הקריירה ומקבלים חיזוקים ועידוד בכיוון הנכון. חכו לשעת כושר כדי לבצע את תוכניותיכם. קידום בעבודה יתאפשר במידה ותעמיקו לחקור. בדקו את המניעים מאחורי הקלעים. הרקיע מבשר על תקופה שנועדה ללימודים בנוסח של קורסים, ימי-עיון והשתלמויות.
הורוסקופ שנתי מזל סרטן

הורוסקופ מזל אריה

צפויים חילופי אנרגיות בין השמש שליטתכם לבין הכוכבים מרקורי ופלוטו. התופעה הקוסמית משגרת אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 5 ו – 8. יום של חיפושים ומחשבות רוחניות. נושאים ברומו של עולם מטרידים את מנוחתכם. אתם מודאגים וקשה לכם להתחבר לצד האופטימי והשמח שלכם. צפויים קשיים ומצב רוח ירוד. יש מי שמחכה לצעד יוזם מצידכם. התחום הרומנטי לא בשיאו היום. תאלצו לחכות למועד מתאים יותר. הרקיע מבשר על תקופה בה אתם זוכים באנרגיה רבה המאפשרת לכם לעסוק בתחומים רבים ומגוונים, בעת ובעונה אחת.
הורוסקופ שנתי מזל אריה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל בתולה

צפויים חילופי אנרגיות בין כוכבכם מרקורי לבין השמש וכוכב נפטון. התופעה הקוסמית משגרת אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 1 ו – 7. סף השעמום שלכם נמוך היום והשגרה גורמת לכם לחוסר שקט פנימי. אתם רואים את המציאות בעיניים לא ריאליסטיות וזה מביא לתסכולים. כדאי לוותר על גישה נוקשה, ולרדת מהשיפוטיות ומהצנזורים שאינם הכרחיים אלא רק מגבירים את המועקה הפנימית. אל תתחשבנו ואל תחפשו רווחים מאחרים. הרקיע מבשר על תקופה בה היצירה, האמנות, הדמיון וההשראה ימלאו תפקיד מכריע בחייכם.
הורוסקופ שנתי מזל בתולה

הורוסקופ מזל מאזניים

צפויים חילופי אנרגיות בין כוכבכם ונוס לבין הכוכבים אוראנוס ויופיטר. התופעה הקוסמית משגרת אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 22 ו – 3. יום עם שפע אנרגיות. אתם חשים אקטיביות, יוזמה ומרץ. הגישה החיובית וההיגיון הבריא שלכם מוצאים אתכם ממלכודות, במיוחד בתחום האישי. אתם מצליחים לחמוק ממלכודות שמציבים לכם קרובים אליכם. אל תיכנעו לתכתיבים. הפגינו יושר ומנהיגות גם כלפי מי שנוטה להתייחס אליכם בחוסר אמון ובחשדנות. הרקיע מבשר על תקופה בה יש לפעול ללא לאות על-מנת לבסס הישגים קרייריסטיים.
הורוסקופ שנתי מזל מאזניים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל עקרב

צפויים חילופי אנרגיות בין כוכבכם פלוטו לבין הכוכבים אוראנוס וונוס. התופעה הקוסמית משגרת אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 22 ו – 6. אתם מוצאים את עצמכם מעורבים בדיונים הנוגעים לעניינים כספיים. חוסר הסבלנות שלכם עלול לגרום לכם להפסדים. אל תנהגו בפזיזות. תשומת ליבכם נחוצה למישהו מבני המשפחה הנמצא גם הוא בתחושות מצוקה. פריצת דרך בתחום החברתי עשויה להביא להתפתחות מהירה בכיוון רומנטי. הרקיע מבשר על תקופה בה אתם נוטים לבחון את המציאות דרך עדשות פילוסופיות ומנקודת מבט מופשטת.
הורוסקופ שנתי מזל עקרב

הורוסקופ מזל קשת

צפויים חילופי אנרגיות בין כוכבכם יופיטר לבין הכוכבים נפטון וסטורן. התופעה הקוסמית משגרת אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 7 ו – 4. שעת כושר הגיעה ואתם חייבים לנצל את התנאים ולפרוץ את הדרך המתאימה לכם ביותר. עד עתה, החיפושים שלכם אחרי מישהו אידיאלי, הביאו מפח נפש ולא חיברו אתכם למציאות כפי שהיא. יש מישהו שרוחש לכם רגשות חמים במיוחד. אם תהיו ערניים ופתוחים למה שנעשה מסביב- רק תרוויחו. הרקיע מבשר על תקופה בה אתם צריכים להתמקד בפעולה ובביצוע ולא להפריז בתכנונים מורכבים ופילוסופיים.
הורוסקופ שנתי מזל קשת
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל גדי

צפויים חילופי אנרגיות בין כוכבכם סטורן לבין הכוכבים נפטון ויופיטר. התופעה הקוסמית משגרת אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 7 ו – 3. מישהו קרוב חולק איתכם סוד אישי ומבקש לשמור על דיסקרטיות. קשה לכם לשאת את המידע שקיבלתם. האמת היא שבמסווה של קירבה, אתם מנוצלים. המחיר הרגשי גבוה למדי ועליכם להחליט מה לעשות. אתם מגלים שלא ניתן לסמוך על אף אחד חוץ מעצמכם. טיפ: יישמו את ההבנה החדשה! הרקיע מבשר על תקופה בה צפויה התנהגות קיצונית מצידכם בכל תחומי החיים, לאו דווקא לשלילה.
הורוסקופ שנתי מזל גדי

הורוסקופ מזל דלי

צפויים חילופי אנרגיות בין כוכבכם אוראנוס לבין הכוכבים ונוס ויופיטר. התופעה הקוסמית משגרת אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 6 ו – 3. אתם מנצלים פסק זמן למפגש מהנה עם חבר וותיק. אין טעם לחכות. קחו יוזמה ובדקו האם לקשר יש סיכוי. אם לא- הרפו ולתמיד. אין טעם ללעוס את הנושא ולטחון אותו עד דק, שוב ושוב. אולי הגיע הזמן להרפות מהחלומות והתשוקות הלא מוגשמות שחלמתם עליהן ולעבור הלאה. הרקיע מבשר על תקופה בה תחושו שבעתיים את הדחף אל הנסתר והבלתי נודע, כלומר: אל עולם המיסטיקה.
הורוסקופ שנתי מזל דלי
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל דגים

צפויים חילופי אנרגיות בין כוכבכם נפטון לבין הכוכבים פלוטו ומרקורי. התופעה הקוסמית משגרת אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 8 ו – 5. יש מי שמנסה להעביר אליכם מסר שהוא כל יכול ולכם אין בעצם הרבה מקום להתבטא. המצב הזה אינו מתאים לכם וגם אינו נכון, בשום תנאי. יש פתרון והמפתח נמצא בידיים שלכם. אל תחכו לאישורים ולרשות להיות. הפעילו נחישות ואסרטיביות. ההרגשה הטובה תחזור אליכם כמעט באופן מידי וגם אם יהיה לביטויי העצמאות שלכם מחיר- זה בהחלט שווה. הרקיע מבשר על תקופה בה מוטל עליכם להפגין נחישות ועוצמה, ואין מקום למהלכים עדינים המושפעים מעודף טאקט ודיפלומאטיות.
הורוסקופ שנתי מזל דגים


אנחנו מקווים שנהנתם לקרוא הורוסקופ יומי שהוכן על ידי אסטרולוגים מומלצים. עמוד זה מעודכן עבור כל מי שאוהב לקרוא הורוסקופ יומי, אסטרולוגיה, התאמת מזלות, התאמה אסטרולוגית, הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות יומי, אסטרולוגיה הורוסקופ יומי, הורוסקופ תחזית יומית, הורוסקופ מזל עקרב, הורוסקופ מזל טלה, גלגל המזלות, הורוסקופ מזל תאומים, הורוסקופ מזל שור, הורוסקופ מזל בתולה, הורוסקופ מזל גדי, הורוסקופ מזל דלי, הורוסקופ מזל דגים, הורוסקופ מזל מאזניים ועוד.


Back to top button