הורוסקופ יומי

הורוסוקופ יומי / אסטרולוגיה יומית 20-04-2020

הורוסקופ יומי מעודכן לכל המזלות. בעמוד הורוסקופ יומי תוכלו לקרוא מה צופים הכוכבים למזל שלכם בכל התחומים: אהבה, פרנסה, קריירה ועוד...

ברוכים הבאים להורוסקופ יומי ותחזית אסטרולוגית יומית לגלגל מזלות האסטרולוגיה

הורוסקופ מזל טלה

הזדמנות נהדרת למצות את היכולת הרומנטית שלכם ולהקסים כל מי נמצא ברדיוס קרוב. כל מה שאתם צריכים ללמוד לעשות זה לחלק טוב יותר את זמנכם ולא להתפזר על מאה ואחד תחומים בו זמנית. הרושם אתם יוצרים אצל אחרים לא ממש עוזר לכם להתקדם. טיפ: מיקוד וריכוז ישנו את פני התמונה כולה. צפויה לכם עזרה נדיבה מצד גורם המושך בחוטים. פגישה משמעותית משכיחה מכם פגישה קודמת שהנחילה לכם אכזבה. קחו אותה כאילו הייתה חוויה מתקנת.
קריאה בטארוט: בפריסת הסדרה-המשנית של קלפי טארוט שהתקיימה לכבודכם לצורך קבלת מסרים וחיזוי עתיד, עלה בגורלכם קלף שלוש מטבעות: המסר הוא – צפויים לכם כבוד ותהילה, הגמול הכספי יגיע בשלב מאוחר יותר.
הורוסקופ שנתי מזל טלה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל שור

הקשר הרומנטי שאתם בודקים נראה אולי מבטיח אך יידרש עוד זמן ארוך כדי לוודא את רצינותם של נוגעים בדבר. קחו את העניינים בפרופורציות המתאימות. לתת אמון זה נפלא אולם אל תתחייבו לשום דבר. סמכו על כושר האבחנה שלכם ומצד שני הקשיבו גם לעצה אחת או שתיים של אנשים שקשורים אליכם ושאתם מעריכים את דעתם. השקיעו לב ונשמה בעבודתכם ואל תכרתו את הענף שאתם יושבים עליו.
קלף טארוט יומי: בפריסת הסדרה-המשנית של קלפי טארוט שהתקיימה לכבודכם לצורך קבלת מסרים וחיזוי עתיד, עלה בגורלכם קלף תשע מטבעות: המסר הוא – אם תוציאו מעולמכם אדם בעל אנרגיות שליליות, ישתנה מזלכם לטובה.
הורוסקופ שנתי מזל שור

הורוסקופ מזל תאומים

יום של מחשבות חיוביות. יוזמה ואקטיביות מאפיינות יום זה. אתם מספיקים המון וזוכים לשבחים ומחמאות מאנשים סביבכם. זה כמובן מעלה לכם את המורל וגורם לכם להרגיש טוב לגבי עצמכם. נצלו את ההזדמנות של אווירה טובה ושעת רצון לשפר יחסים שהתקלקלו לאחרונה. זו תקופה טובה להשקיע בעצמכם. יש מקום לבחון אפשרות הקשורה בלימודים. אל תחפזו לפסול אדם שלא עמד בציפיותיכם. נראה כי דווקא הוא עשוי להיות קרן אור באפילה עבורכם.
קלף טארוט יומי: בפריסת הסדרה-המשנית של קלפי טארוט שהתקיימה לכבודכם לצורך קבלת מסרים וחיזוי עתיד, עלה בגורלכם קלף שמונה גביעים: המסר הוא – נטישה אינה סימן רע בהכרח, לפעמים היא מבשרת על תחילתה של דרך חדשה.
הורוסקופ שנתי מזל תאומים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל סרטן

אתם חשים מתח כלפי מישהו בעבודה. יתכן כי הרקע לתחושות אלה שונה לחלוטין ממה שנראה על פני השטח. אין זה מאבק כוחות קלאסי. שווה לבדוק את העניין לעומקו. נסו לא להסתבך יותר מידי בפעולות ראווה שאינן מובילות לשום מקום טוב, מלבד רושם על הסביבה. תהיו ענייניים! בשורות טובות בדרך אליכם. נראה כי אתם מנמיכים את רף ציפיותיכם מקשר שהדליק אתכם בעבר. יש דברים שהזמן מיטיב עימם ויש שלא.
קלף טארוט יומי: בפריסת הסדרה-המשנית של קלפי טארוט שהתקיימה לכבודכם לצורך קבלת מסרים וחיזוי עתיד, עלה בגורלכם קלף שש חרבות: המסר הוא – אל תתעלמו מאדם המבקש לחלץ אתכם ממצוקתכם, זאת גם אם טרם הבנתם את מניעיו.
הורוסקופ שנתי מזל סרטן

הורוסקופ מזל אריה

הרצון שלכם להשיג הכול, כאן ועכשיו לא תמיד מתגשם ואתם מרגישים מתוסכלים. פרויקט חשוב בעבודה לא מתקדם בקצב המתאים. תכנון ופעילות רצופה ומאומצת יביאו את העניין לסיום מוצלח. בתחום הזוגי: אל תתנו להרגשה שזקוקים לכם, לעלות לכם לראש. אתם מנסים לפענח את אשר התרחש באירוע שנטלתם בו חלק. בסופו של יום תחזרו לדעה שגיבשתם בתחילה.
קלף טארוט יומי: בפתיחת חיזוי וקבלת מסרים שהתקיימה לכבודכם באמצעות קריאת צורות במשקע של קפה, עלתה בגורלכם צורה של קרפדה יושבת על עלה לוטוס: המסר הוא – אתם עלולים ליטול אחריות על שגיאות של אחרים: אל תעשו כן ואל תתמלאו ברגשי אשמה.
הורוסקופ שנתי מזל אריה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל בתולה

היום צפויה הפתעה בתחום הקריירה. היא תגיע בעקבות פגישה עם אנשים שיקדמו אתכם לכיוון הנכון. אתם עשויים לנחול הצלחה בקשר עם מישהו מעבר לים. התחום החברתי בפריחה. נסו להיכנס לעומק הדברים וללמוד את כל הרבדים של בן/בת הזוג ואל תסתפקו בראיה שטחית, אשר אינה מובילה ממילא לכיוונים של היכרות מעמיקה ורצינית. ייתכן ניתוק של קשר עם אדם שאכזב אתכם. מצד שני נראה כי אין לכם אינטרס לטרוק דלתות או לשרוף גשרים.
קלף טארוט יומי: בתקשור רוחני שהתקיים עבורכם באמצעות קלפי טוטם-החיות, עלתה בגורלכם דמות של ברבור: המסר הוא – הגיע הזמן להיפטר מרגשי אשמה שאתם גוררים איתכם מימים ימימה: אתם טובים ומוצלחים כפי שאתם.
הורוסקופ שנתי מזל בתולה

הורוסקופ מזל מאזניים

הרקיע ממשיך להזרים אנרגיות ממוזלות אל גזרת מזל מאזניים. מסמכים חשובים שטיפלתם בהם לאחרונה יוצאים סוף סוף ליעדם, אחרי דחיות חוזרות ונשנות. אתם מרוצים מאוד מצורת הטיפול שלכם בעניין שעשוי בהמשך הדרך להביא לכם סכום כספי לא מבוטל. ההתנהגות שלכם נובעת מתוך שיקולים קרים והגיוניים. המשיכו לדאוג לעצמכם. יש מי שלא מאושר מן הקשרים שאתם רוקמים. השאלה היא עד כמה אתם תלויים בחוות דעתו.
קלף טארוט יומי: בתקשור רוחני שהתקיים עבורכם באמצעות קלפי טוטם-החיות, עלתה בגורלכם דמות של יגואר: המסר הוא – תוכניותיכם עומדות להצליח בגדול אך כדאי שתזכרו כי אין הברכה שורה אלא בסמוי מן העין.
הורוסקופ שנתי מזל מאזניים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל עקרב

עליה במתח ותחושה של בלבול רגשי מאפיינת את כל שעות היום. כדאי לנסות ולגלות סבלנות כלפי הסביבה. מצב הרוח הקרבי עלול לגרום לעימותים. ויכוח שיתפתח משטות עלול להתדרדר. דרושים וויתורים משני הצדדים על מנת להגיע להבנה מינימאלית. יש לגלות משנה זהירות בעבודה. הולך ונוצר דו שיח ביניכם לבין אדם שלא ייחסתם לו עומק או מעוף. מתברר כי יש בו הרבה יותר מכפי ששיערתם.
קלף טארוט יומי: בפריסת ניבוי וייעוץ בקלפים אסטרולוגיים, עלה בגורלכם קלף כוכב מרקורי במזל בתולה: הקלף מבשר טובות עבור אלה מכם העוסקים ברפואה אלטרנטיבית, אך מזהיר מפני ביקורתיות יתירה כלפי עצמכם. על מנת להתאחד עם האור הגדול תצטרכו להיפטר מן השתוקקות, כולל זו הגורמת לכם להשתוקק להתאחד עם אור זה.
הורוסקופ שנתי מזל עקרב

הורוסקופ מזל קשת

יום מתאים לביצוע עסקאות גם כאלה הכרוכות בנדל"ן. ההתחזקות שלכם נותנת לכם אפשרות להיות חזקים ואסרטיביים במשא ומתן. אין צורך בתוקפנות כאשר אתם מרגישים שכל העולם בידיים שלכם. שמרו על קור רוח ותמצאו את הדרך לצאת מנצחים. בסוף היום אתם מתקשים להירגע. תרגלו מדיטציה או פשוט הקשיבו למוסיקה רגועה. הרקיע צופה הצלחות רומנטיות המגשימות את עצמן בכיוונים מעשיים וממוסדים.
קלף טארוט יומי: בפריסת ניבוי וייעוץ בקלפים אסטרולוגיים, עלה בגורלכם קלף כוכב מרקורי במזל גדי: הקלף רומז על הצורך להעניק מעטה רשמי לאהבתכם, או בפשטות – להוביל את הדברים בכיוון של התמסדות. אין סיכוי להתרחשותו של דבר-מה טוב, כל עוד בליבכם שוכן הר געש. היפטרו מן המהומה הפנימית שלכם.
הורוסקופ שנתי מזל קשת
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל גדי

יום של חוסר שקט. הכל מסביב סוער. אינכם יכולים להשתחרר ממחויבויות שונות שבחלקן לפחות, נראות לכם מיותרות. בתחום העבודה יש עימותים עם אנשים שאינם ממלאים את חובתם ומשאירים אתכם בעמדת המתנה. הריכוז ירוד ולכך מתווספת תחושה שאינכם מצליחים לעמוד בקצב. בקיצור, יום לא סימפטי. הרקיע מייעץ לכם ליטול פסק זמן כדי לשקול מחדש את יחסכם לפרשיה שמעיקה עליכם.
קלף טארוט יומי: בפריסת ניבוי וייעוץ בקלפים אסטרולוגיים, עלה בגורלכם קלף כוכב ונוס במזל קשת: הקלף רומז על תקופה בה יש ליהנות מפירות האהבה, אך אין לוותר על עצמאות ועל חופש אישי. גם אם אינכם מודעים לכך, נראה כי עסקיכם מושפעים מן המתרחש איתכם בתחום שבינו לבינה: השקיעו בתחום זה, והכול יבוא על מקומו בשלום.
הורוסקופ שנתי מזל גדי

הורוסקופ מזל דלי

אתם מנסים להירגע מכל מה שעבר עליכם בימים האחרונים ולתפוס קצת שלווה. יש ממה להתלהב ואתם בהחלט יכולים לזקוף קומה ולהיות מרוצים מקצב ההתאוששות שלכם מה-'תרדמת' שירדה עליכם. אירועים שונים שתוזמנו אליהם בימים הקרובים רק יעזרו להמשיך את המומנטום. צפויה הקלה משמעותית במועקה שליוותה אתכם. צפו להפתעות בתחום הרומנטי. הבוסתן הרומנטי סופג אנרגיות הרמוניות. נראה כי תצטרכו לבחור בין קופידון לבין אנשים צרי עין.
קלף טארוט יומי: בפתיחת ניבוי העתיד שהתקיימה עבורכם באמצעות חפיסת קלפי טארוט, עלה בגורלכם קלף האיש במערת המים: הקלף קובע כי יהיה עליכם להקריב דבר מה כדי לזכות בדבר מה אחר טוב מן הראשון. ייתכן כי מדובר ב – "ישן מפני חדש, תוציאו".
הורוסקופ שנתי מזל דלי
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל דגים

רעיון עסקי חדש שעולה במקרה, מקבל תוקף עקב חיזוק מכיוון לא צפוי. נדמה לכם שעליתם על משהו שיכול לקחת אתכם רחוק. שמרו על זכויות יוצרים ואל תפליגו בפרטים יותר מידי, גם כאשר אתם מדברים עם אנשים שנראה לכם שניתן לסמוך עליהם במאה אחוז. כדאי לגלות ערנות ולבדוק את הפוטנציאל האמיתי לפני שאתם משקיעים כספים. אדם קרוב הולך בדרך שלא משביעה אתכם נחת. מצד שני, אם תעירו לו אתם מסתכנים בהעכרת היחסים.
קלף טארוט יומי: בפריסת הסדרה-המשנית של קלפי טארוט שהתקיימה לכבודכם לצורך קבלת מסרים וחיזוי עתיד, עלה בגורלכם קלף עשרה גביעים: המסר הוא – לכו בנתיב המביא אושר לליבכם, ולא בזה המביא עושר לכיסכם: העור יגיע בעקבות האושר.
הורוסקופ שנתי מזל דגים


אנחנו מקווים שנהנתם לקרוא הורוסקופ יומי שהוכן על ידי אסטרולוגים מומלצים. עמוד זה מעודכן עבור כל מי שאוהב לקרוא הורוסקופ יומי, אסטרולוגיה, התאמת מזלות, התאמה אסטרולוגית, הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות יומי, אסטרולוגיה הורוסקופ יומי, הורוסקופ תחזית יומית, הורוסקופ מזל עקרב, הורוסקופ מזל טלה, גלגל המזלות, הורוסקופ מזל תאומים, הורוסקופ מזל שור, הורוסקופ מזל בתולה, הורוסקופ מזל גדי, הורוסקופ מזל דלי, הורוסקופ מזל דגים, הורוסקופ מזל מאזניים ועוד.


Back to top button