הורוסקופ יומי

הורוסוקופ יומי / אסטרולוגיה יומית 20-06-2020

כל המזלות. בעמוד הורוסקופ יומי תוכלו לקרוא מה צופים הכוכבים למזל שלכם בכל התחומים: אהבה, פרנסה, קריירה ועוד...

ברוכים הבאים להורוסקופ יומי ותחזית אסטרולוגית יומית לגלגל מזלות האסטרולוגיה

הורוסקופ מזל טלה

אתם נהנים מיום של אווירה נינוחה ורגועה. אתם מצליחים לשמור על פרופיל נמוך ולא לעורר מהומות, למרות שיש דברים שמפריעים לכם. נצלו את היצירתיות שלכם כדי להפוך את הבילוי המשותף לחוויה שונה משגרת היום יום. יש לכם הזדמנות לתרום ממד חדש לקשר קיים וללמוד עוד כמה עובדות מרתקות אודות עצמכם. אתם מזרימים אל הסובבים אתכם אנרגיות ממוזלות. במקביל, כדאי שתוציאו מעולמכם את מי שמזרים אליכם אנרגיות שליליות.
בפריסת קלפי טוטם-החיות לצורך קבלת מסרים וייעוץ, עלה בגורלכם קלף הזאב: המסר הוא – אתם נמצאים בתקופה נפלאה לכל ענייני השותפויות, וגם נישואין כלולים בכלל זה.
הורוסקופ שנתי מזל טלה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל שור

יום שמתאים לפעילות רומנטית. סוף סוף פגשתם מישהו שנראה מתאים להגשים איתו פנטזיה. למי שנמצא בקשר קבוע -היום תגלו צדדים חדשים ומפתיעים אצל בן/ת הזוג, למרות שחשבתם שכבר אי אפשר להפתיע אתכם. הדבר גורם לכם התרגשות חיובית והנאה מרובה. מאידך, האסטרולוגיה לא ממש מתלהבת בכל הנוגע אליכם ולפגישות עיוורות, משום שהם לא ממש מתלבשים על אופייכם היציב והמעשי.
בפריסת חיזוי וייעוץ שהתקיימה לכבודכם בקלפי טארוט עלה בגורלכם קלף מלך המטות: הקלף מבשר על תקופה של פעילות וריגושים: אקשן הוא שם המשחק. יש להפסיק את ההתלבטויות ופשוט לצאת אל הדרך.
הורוסקופ שנתי מזל שור

הורוסקופ מזל תאומים

לחצים נפשיים ומתח משפיעים עליכם היום. לא יעזור לכם 'לאכול את הלב' רק בגלל העובדה שהעולם אינו מתנהג לפי הציפיות שלכם. הערכים והעקרונות שלכם לא ממש מעניינים אנשים אחרים. אל תתנו עצות אם לא התבקשתם לעשות זאת וגם אם כן, גלו איפוק. אל תחרצו גורלות! העיקר הן ההקשבה, הסימפטיה והאמפטיה. עולם הנסתר פותח שעריו בפניכם. זו הזדמנות גדולה עבורכם אך ההחלטה היא בידיכם.
בפתיחת חיזוי העתיד שבוצעה עבורכם בקלפי ה"טארוט" עלה בגורלכם קלף "הנזיר": הקלף מבשר על הצורך ליטול פסק זמן לשיקול מחדש בנושא משמעותי.
הורוסקופ שנתי מזל תאומים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל סרטן

אין טעם לבכות על חלב שנשפך. אתם מוצאים את עצמכם נזכרים באירועי עבר ומתמרמרים על כך שהמזל לא עמד לצידכם לאחרונה. האמת – אתם מתמודדים יפה עם קשיים שוטפים שמתעוררים, כמו אצל כל אחד אחר. אין סיבות אובייקטיביות להצטער על מהלך העניינים. יש מקום לשיפור, זה נכון תמיד. תמשיכו לעבוד קשה ובקרוב תוכלו לקטוף את הפירות. אנשים שאתם מכירים יתקוטטו ביניהם, ועליכם יוטל לגשר ולפשר ביניהם.
בפתיחת חיזוי העתיד שבוצעה עבורכם בקלפי ה"טארוט" עלה בגורלכם קלף "שישה גביעים": הקלף מבשר על הצלחה הקשורה בילדים או בזיכרונות העבר.
הורוסקופ שנתי מזל סרטן

הורוסקופ מזל אריה

אתם מושפעים היום מאנרגיה הזויה ומבלבלת. המערכת הזוגית מקבלת 'נוק אאוט' קליל בעיקר בגלל אירועים מבחוץ והצורך בהחלטות שלוחץ עליכם יותר מידי. אינכם בטוחים כיצד לנהוג וזה מערער לכם את השלווה והיציבות הפנימיים. העיקר הוא לא לנקוט בצעדים דרסטיים ולהחליט תחת לחץ. הימנעו מלהקשיב לאנשים שמבטיחים לכם הרים וגבעות בלי לסגור קצוות עד הסוף.
בהפלת גורלות שהתקיימה לכבודכם באמצעות קלפים להתפתחות רוחנית, עלה בגורלכם המסר הבא: גם אם אינכם מודעים לכך, נראה כי עסקיכם מושפעים מן המתרחש איתכם בתחום שבינו לבינה: השקיעו בתחום זה, והכול יבוא על מקומו בשלום.
הורוסקופ שנתי מזל אריה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל בתולה

יופי של יום. נכון שלמען האהבה אתם מוכנים לעשות כמעט הכול, אבל כשהדברים באים לכם בקלות ובטבעיות, אתם חשים בהתרוממות רוח של ממש. מפגש מקרי גורם לכם להתרגש. אדם מקסים פורץ לתוך החיים שלכם בסערה ואתם מרשים לעצמכם להתלהב ולגלוש על ענן של רומנטיקה. קשה לכם לשלוט ברגשות על ידי ההיגיון. לא נורא. מותר להיסחף לפעמים. אהבה גדולה תשיג אתכם ברגע בו תצאו לחפש אותה, אל תאמינו בהצלחה ללא השקעה.
בפריסת חיזוי וייעוץ שהתקיימה לכבודכם בקלפי טארוט עלה בגורלכם קלף מלכת המטבעות: הקלף מבשר על תקופה נפלאה להסרת מכשולים שהכבידו בתחום הביתי והמשפחתי. כמו כן הוא נושא בשורה טובה ליצירתיים ולאמנים שביניכם.
הורוסקופ שנתי מזל בתולה

הורוסקופ מזל מאזניים

יום מעניין מלא ריגושים. מפגש עם חברים יתפתח לכיוון לא צפוי. יש מי שעוזר לממש חלומות, אך אתם מבזבזים אנרגיה מיותרת בדאגה למשהו שהחלטתם לעשות אבל בעצם אינו תלוי רק בכם. תנו ליקום לפעול. הדברים יסתדרו יפה גם אם לא תדאגו. חיוני לנסות ולהירגע ולרדת מהצורך, הבלתי נשלט כמעט, בשליטה. יש לעבוד על מיקוד וריכוז. האסטרולוגיה רואה בכם מועמדים מושלמים לשידוכים ולפגישות עיוורות, וזאת על בסיס אופייכם הנוח וההרמוני.
בפריסת חיזוי וייעוץ שהתקיימה לכבודכם בקלפי טארוט עלה בגורלכם קלף שלוש מטבעות: הקלף מבשר על תקופה בה יש לעצור ולברר פרשיות רומנטיות המרחפות בחלל ללא מטרה מוגדרת. מומלץ לבחון דברים לעומק, גם אם יאשימו אתכם בגישה תכליתית וחסרת ספונטאניות.
הורוסקופ שנתי מזל מאזניים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל עקרב

יום שעיקרו עיסוק בענייני אחרים. התפנות לעניינים האישיים החשובים באמת, תנחיל לכם תחושה של עוצמה וכוח. יש לכם הרגשה טובה בקשר למה שאתם עושים. תהיו יותר מרוכזים בעצמכם. התמיכה שאתם מקבלים עוזרת לעבור את השלב הנוכחי שאינו קל עבורכם. החלק הפרקטי באישיות שלכם פועל שעות נוספות. אדם בעל אנרגיות ממוזלות העניק לכם חפץ כלשהו, אל תהססו להשתמש בו כקמע רב-עוצמה.
בתקשור רוחני לצורך קבלת מסרים, חיזוי וייעוץ, עלתה בגורלכם דמות של לוויתן: המסר הוא – כל צעד שאתם עושים במישור החומרי והמעשי, צריך להיות מאוזן על-ידי צעד נוסף במישור הרוחני והמיסטי.
הורוסקופ שנתי מזל עקרב

הורוסקופ מזל קשת

פיתוח הצדדים הרוחניים יתרום רבות לאישיותכם. ענו לעצמכם על שאלות מציקות, בכנות וביושר, בלי לטייח ובלי למצוא תירוצים. בדקו מה המשמעות של יחסים אישיים, ארגון זמן וחיים פרטיים ב"משוואה האישית" שלכם. כשתגיעו למסקנות, רשמו אותם כדי שתוכלו לחזור ולקרוא אותם בעיתוי המתאים. צפוי שינוי רוחני המדגיש את הצורך להתבוננות פנימית.
בפתיחת חיזוי עתיד שהתקיימה לכבודכם באמצעות אבני מזל קלטיות, התקבל עבורכם המסר הבא על-פי אבן שמספרה 4: ייתכן שאתם משקיפים על המציאות מבעד לעדשות הזויות מדי. לפני שאתם מטפחים אשליות, כדאי שתתייעצו עם זה ששתל אותן במוחכם.
הורוסקופ שנתי מזל קשת
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל גדי

משהו כבד 'יושב' לכם על הלב, ואם לא תימצאו את הרגע להוציא- עלולה להתרחש התפרצות שלא במקומה ומול האדם הלא נכון. המועקה שאתם חשים מכוונת כלפי בן/ת זוג שמצליח בימים אלה לחשוף את הצדדים המוזרים ביותר שלכם. למה אתם מחכים ? אין טעם להמתין לניסים. דברו. בהמשך צפויה לכם הרגשה נפלאה שבאה בעקבות שחרור מדאגה.
בפתיחת חיזוי עתיד שהתקיימה לכבודכם באמצעות אבני מזל קלטיות, התקבל עבורכם המסר הבא על-פי אבן שמספרה 16: המזל הטוב פוסע לפניכם ותוקע בחצוצרה, אך לכם מומלץ להצניע לכת ולהפגין פייסנות וענווה.

הורוסקופ שנתי מזל גדי

הורוסקופ מזל דלי

רסנו את הדחפים שיש לכם להרפתקאות. אתם נמצאים בעיצומו של יום שלא מאפשר לכם הרבה זמן פנוי ובוודאי לא השתוללות ופריקת עול כפי שבא לכם. חכו לשבוע הבא, כי רק בו תוכלו לתת דרור לחלומות הפרועים שלכם להתגשם. בן/ת הזוג משתפים פעולה. צפוי לילה בלתי נשכח. גישה אמיצה ונחרצת תנחיל לכם הצלחה. אל תתקפלו בפני ומפני הסובבים אתכם.
בפתיחת חיזוי עתיד שהתקיימה לכבודכם באמצעות אבני מזל קלטיות, התקבל עבורכם המסר הבא על-פי אבן שמספרה 14: אנרגיה סודית אופפת את מעשיכם, כולל אלה הקשורים ביחסים שבינו לבינה.
הורוסקופ שנתי מזל דלי
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל דגים

יחסי האהבה שלכם 'תופסים' לעיתים אספקטים בעייתיים במקצת ואתם יודעים שזה ממש כך. אתם מצפים ממי שנמצא איתכם, שינחש את המחשבות הכמוסות שלכם, וידע באופן אוטומטי מה בדיוק אתם רוצים. תחושת ההחמצה שלכם כאשר זה לא קורה, מחבלת בסיכויים לקשרים שהיו יכולים להיות מוצלחים במיוחד. מודעות היא חצי הדרך לפתרון. הרבה חומר למחשבה.
בפריסת קלפי טוטם-החיות לצורך קבלת מסרים וייעוץ, עלה בגורלכם קלף העורב: המסר הוא – גלו נחמדות כלפי יריביכם: בדרך הזו הם יחשפו בפניכם את נקודות התורפה שלהם.
הורוסקופ שנתי מזל דגים


אנחנו מקווים שנהנתם לקרוא הורוסקופ יומי שהוכן על ידי אסטרולוגים מומלצים. עמוד זה מעודכן עבור כל מי שאוהב לקרוא הורוסקופ יומי, אסטרולוגיה, התאמת מזלות, התאמה אסטרולוגית, הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות יומי, אסטרולוגיה הורוסקופ יומי, הורוסקופ תחזית יומית, הורוסקופ מזל עקרב, הורוסקופ מזל טלה, גלגל המזלות, הורוסקופ מזל תאומים, הורוסקופ מזל שור, הורוסקופ מזל בתולה, הורוסקופ מזל גדי, הורוסקופ מזל דלי, הורוסקופ מזל דגים, הורוסקופ מזל מאזניים ועוד.


Back to top button