הורוסקופ יומי

הורוסוקופ יומי / אסטרולוגיה יומית 30-05-2020

הורוסקופ יומי מעודכן לכל המזלות. בעמוד הורוסקופ יומי תוכלו לקרוא מה צופים הכוכבים למזל שלכם בכל התחומים: אהבה, פרנסה, קריירה ועוד...

ברוכים הבאים להורוסקופ יומי ותחזית אסטרולוגית יומית לגלגל מזלות האסטרולוגיה

הורוסקופ מזל טלה

דפוסי החשיבה שלכם משתנים עקב דברים שאתם נחשפים אליהם במקרה. בחברתי וגם בתחום האישי, אתם צריכים להפיק לקחים מניסיון העבר ולא להתמקד בטפל, כפי שלעיתים קרובות יש לכם נטייה לעשות. אתם מחפשים שליטה במקום תוצאות. חבל על זמנכם היקר. טיפ: יום מתאים לניצול הכישרונות הטבעיים לכיוון עשיית רושם. אתם נמצאים בתהליך של לימוד כלפי מזל מאזניים, וצריכים ללמוד ממנו כיצד להתבונן במטבע משני צדדיה, או כיצד להיכנס אל נעלי הזולת.
קריאה בטארוט: בפריסת קלפי טארוט שבוצעה לכבודכם בחפיסה המבוססת על תורת הקבלה, נפל בגורלכם קלף האוויר שביסוד האדמה: הקלף צופה הצלחה פיננסית לאלה מכם העוסקים במופשט וברוחני.
הורוסקופ שנתי מזל טלה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי


מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי: ידעת שלכל מזל אסטרולוגי יש קריסטלים אנרגטיים שיכולים לעזור למימוש עצמי, הגשמת משאלות והתגברות על קשיים?
רוצה לדעת איזה קריסטלים מתאימים למזל האסטרולוגי שלך? לחץ לבחירת מזל


הורוסקופ מזל שור

פריצת דרך רגשית גורמת לכם להרגיש נפלא. צפוי גם גמול ממשי אשר יגיע בשלב מאוחר יותר. בתחום האישי עדיין יש הרבה עבודה. אתם לא ממש ברורים עם עצמכם ולכן המסר שאתם משדרים גורם לאחרים להבין אתכם בצורה מעוותת. הפיקו לקחים ובצעו את השינוי הדרוש. בפועל, אתם יודעים בדיוק מה צריך לעשות ופשוט דוחים את הקץ. אתם נמצאים בתהליך של לימוד כלפי מזל עקרב, וצריכים ללמוד ממנו כיצד ניתן לכבד ולחשוד בעת ובעונה אחת או בפשטות, כיצד לא להיות תמימים.
קריאה בטארוט: בפריסת קלפי טארוט שבוצעה לכבודכם בחפיסה המבוססת על תורת הקבלה, נפל בגורלכם קלף כוכב מרקורי בדלי: הקלף צופה פגישות עם אנשים המסוגלים להעניק לכם חוויה אינטלקטואלית ורוחנית.
הורוסקופ שנתי מזל שור

הורוסקופ מזל תאומים

צפוי לכם יום שופע אנרגיות טובות. במקביל, נראה כי אתם יוצאים נשכרים מאהדה שגיליתם כלפי אדם במשבר. הימנעו מהתחשבנויות הנובעות מפוליטיקה משפחתית. זה מסוג הקטעים שעושים עליהם 'וי' וממשיכים הלאה. העניין שלכם באנשים מרתקים גורם לכם לעשות שטויות. תחום הזוגיות מדשדש עדיין אבל המצב קרוב לשינוי. אתם נמצאים בתהליך של לימוד כלפי מזל קשת, וצריכים ללמוד ממנו כיצד לגלות פתיחות גם כלפי רעיונות שאינכם שלמים עימם.
בפריסת ניבוי וחיזוי על פי שיטה נומרולוגית, עלה בגורלכם המספר 3: המסר הוא – צריך לסמוך על המזל ואין צורך להתעסק בפרטים שוליים.
הורוסקופ שנתי מזל תאומים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל סרטן

יום רגוע. חשוב שתמצאו זמן לעצמכם לבילוי ביתי ולתכנון נסיעה שצפויה בקרוב (אפילו למקום קרוב). אתם צריכים להתארגן ולסדר ארונות ומדפים בדחיפות, כי קשה לכם למצוא ניירות ומסמכים הדרושים לכם. בתחום הזוגי אתם נהנים מקרבה ואינטימיות מעולים. המשיכו כך. זה פשוט עושה לכם טוב על הנשמה! אתם נמצאים בתהליך של לימוד כלפי מזל גדי, וצריכים ללמוד ממנו שלעיתים יש לעגל פינות בתחום המשפחה לטובת הישגים בקריירה.
בפריסת ניבוי וחיזוי על פי שיטה נומרולוגית, עלה בגורלכם המספר 5: המסר הרומנטי הטמון במספר זה קובע כי צריך להתבטא בחופשיות ולהקסים את הצד השני.
הורוסקופ שנתי מזל סרטן

הורוסקופ מזל אריה

יום שבו אתם חייבים להתחבר לאינטואיציה הפנימית. מגיעות אליכם פיסות מידע מבלבלות מכיוונים שונים ואתם לא יודעים למי להאמין וכיצד לנהוג. הרגישות הגבוהה שלכם תכוון אתכם למקום הנכון מבחינה אישית וחברתית כאחד. צפויה הצלחה במקומות חדשים. תקבלו הצעה מצוינת שלא תרצו לסרב לה. אתם נמצאים בתהליך של לימוד כלפי מזל דלי, וצריכים ללמוד ממנו שאפשר לנהוג בפשטות ובעממיות וביחד עם זאת, לא לאבד את מקור הסמכות והמנהיגות.
בפריסת קלפי טוטם-החיות לצורך קבלת מסרים וייעוץ, עלה בגורלכם קלף הפרפר: המסר הוא – אל תחפזו לדלג על שלבים בתחום שאתם מתמחים בו: רק השקעה אינטנסיבית, תוביל אל תוצאות מיוחלות.
הורוסקופ שנתי מזל אריה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל בתולה

צפויה בעיה מסוימת הקשורה למישהו שאתם מחבבים. העניין מטריד אתכם כבר זמן מה, אולם- אל תדאגו יותר מידי. הכול ייפתר בצורה קלה ומשביעת רצון, יותר ממה שיכולתם לקוות בחלומות הוורודים ביותר שלכם. אתם משקיעים את מרבית האנרגיה והזמן הפנוי בקשר הזוגי וזוכים לפידבקים נהדרים. המשיכו כך! אתם נמצאים בתהליך של לימוד כלפי מזל דגים, וצריכים ללמוד ממנו כיצד להרים את הרגל מדוושת הבלם, ולתת לדברים להתרחש ולזרום.
בפריסת קלפי טוטם-החיות לצורך קבלת מסרים וייעוץ, עלה בגורלכם קלף הלוטרה: המסר הוא – אתם חייבים לפרגן לעצמכם בילוי פורק כעסים ומשקעים, וזאת גם אם מישהו יטען שאתם נוהגים בקלות דעת ובילדותיות.
הורוסקופ שנתי מזל בתולה

הורוסקופ מזל מאזניים

המסירות שלכם לבני הבית גובלת לעיתים בוויתור על הרצונות והשאיפות הפרטיות שלכם. כדאי לעשות סדר בדברים ולהציב גבולות גם כלפי אנשים קרובים ואהובים. עליכם לנקוט עמדה ברורה ולא לסגת מול לחצים ומניפולציות. אדם שאתם מחבבים פותח בפניכם את סגור ליבו. כל שאתם יכולים לעשות בשלב זה הוא לגלות אמפטיה. אתם נמצאים בתהליך של לימוד כלפי מזל טלה, וצריכים ללמוד ממנו כיצד לשחרר כעסים ולא לשמור אותם בתוך בטן מלאה.
בפריסת קלפי טוטם-החיות לצורך קבלת מסרים וייעוץ, עלה בגורלכם קלף הנץ: המסר הוא – הקשיבו היטב לדבריו של אדם שאתם רוצים בו, מילותיו מקפלות בחובן רמזים משמעותיים.
הורוסקופ שנתי מזל מאזניים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל עקרב

יום מתאים לכל מה שקשור בחו"ל. היכרויות חדשות צפויות במקומות מפתיעים. אתם מצליחים לתמרן היטב בין החברתי לבין הצורך שלכם להקדיש זמן לעצמכם. אתם חשים תשוקה בלתי ניתנת לריסון להרחיב את ידיעותיכם וללמוד עוד דברים חדשים. הרעיון מעורר עימות בבית, שם יש מי שמתנגד לרעיון שתיעדרו מהבית עוד יותר. אתם נמצאים בתהליך של לימוד כלפי מזל שור, וצריכים ללמוד ממנו תכונות כגון: סבלנות, התמדה ועקביות.
בתקשור רוחני שהתקיים לכבודכם, עלה בגורלכם המסר הבא: המציאות כבר נמצאת, אינך חייבים לצאת להשיגה: אם תתנערו ותיפטרו מחלומותיכם, תוכלו לעוף עד קצווי שמיים.
הורוסקופ שנתי מזל עקרב

הורוסקופ מזל קשת

אל תבזבזו אנרגיה על דאגה שמנותקת מן המציאות. נראה כי לאחרונה אתם נוטים להדאיג את עצמכם לשווא. מתעוררים בכם געגועים אל אדם שלא פגשתם זה עידן ועידנים. מופיעה אנרגיה שתאפשר את חידוש הקשר. רצוי שתגלו גמישות ותהיו יותר קשובים לצרכים של בני המשפחה. אתם נמצאים בתהליך של לימוד כלפי מזל תאומים, וצריכים ללמוד ממנו כיצד לומר את הדברים הנכונים, בפני האנשים הנכון ובזמן הנכון. או בפשטות: טאקט ודיפלומאטיות.
בתקשור רוחני שהתקיים לכבודכם, עלה בגורלכם המסר הבא: לעולם אל תכפו על עצמכם התנזרות מהנאות החיים.
הורוסקופ שנתי מזל קשת
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל גדי

קוצר רוח, חוסר סבלנות וסובלנות מאפיינים את היום הזה מתחילתו ועד סופו. אתם מבעבעים מבפנים וממש רוצים שמישהו ישים לב ויזרוק מילה טובה. זה לא קורה עד השעות המאוחרות יותר. חשוב שתיקחו לעצמכם את הזמן לפעילות שממנה אתם נהנים במיוחד כמו בילוי בחדר כושר או שחיה. אתם נמצאים בתהליך של לימוד כלפי מזל סרטן, וצריכים ללמוד ממנו שמותר לוותר קצת על שאפתנות קרייריסטית לטובת הקן החמים והמשפחתי.
הורוסקופ שנתי מזל גדי

הורוסקופ מזל דלי

אתם מרשים לאחרים ללחוץ עליכם ללא סיבה. התנהגות פזיזה ואימפולסיבית אינה פתרון נאות. אסרטיביות – כן. התחום החברתי פורח. אתם מוזמנים כבר היום למספר מקומות בהם יתקיימו אירועים חברתיים. רומנטיקה וארוטיקה הם נושאים שמעסיקים אתכם מאוד לאחרונה ואם אתם לא במערכת זוגית, הרי שזה ממש הזמן המתאים לפעול בכיוון. אתם נמצאים בתהליך של לימוד כלפי מזל אריה, וצריכים להפיק ממנו תכונות כגון: הוד, הדר ותפארת.
בפתיחת חיזוי עתיד וקבלת מסרים על-פי 22 האותיות העבריות, עלתה בגורלכם האות מ: האותיות מעודדות אתכם להגיע להבנה ולהסכים לפשרה בעניין המטריד את מנוחתכם.
הורוסקופ שנתי מזל דלי
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל דגים

היום התעוררתם במצב רוח קרבי ויש לכם חשק להגיד לכולם את אשר רובץ על ליבכם. כדאי לשמור על איפוק. התפרצויות ספונטאניות, גם אם אתם ממש צודקים, לא יקדמו את העניינים לכיוונים חיוביים. היום כדאי לכם לקחת את העניינים בקלילות ואם אין לכם תוכנית ממש טובה על הפרק-אל תחפשו יותר מידי. טיפ: לכו לישון מוקדם. אתם נמצאים בתהליך של לימוד כלפי מזל בתולה, וצריכים ללמוד ממנו כיצד לארגן את חייכם ולהכניסם אל תוך התלם.
בפתיחת חיזוי עתיד וקבלת מסרים על-פי 22 האותיות העבריות, עלתה בגורלכם האות ת: האותיות סבורות שמשהו או מישהו, הקשורים בחו"ל – ישפיעו לטובה על מזלכם הטוב.
הורוסקופ שנתי מזל דגים


אנחנו מקווים שנהנתם לקרוא הורוסקופ יומי שהוכן על ידי אסטרולוגים מומלצים. עמוד זה מעודכן עבור כל מי שאוהב לקרוא הורוסקופ יומי, אסטרולוגיה, התאמת מזלות, התאמה אסטרולוגית, הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות יומי, אסטרולוגיה הורוסקופ יומי, הורוסקופ תחזית יומית, הורוסקופ מזל עקרב, הורוסקופ מזל טלה, גלגל המזלות, הורוסקופ מזל תאומים, הורוסקופ מזל שור, הורוסקופ מזל בתולה, הורוסקופ מזל גדי, הורוסקופ מזל דלי, הורוסקופ מזל דגים, הורוסקופ מזל מאזניים ועוד.


מחפש מטפל/ת בתחום? באינדקס המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאןעכשיו בקניון אלטרנטיבלי


Back to top button