הורוסקופ יומי

אסטרולוגיה יומית 26-01-2020

תחזית אסטרולוגית יומית למזלות – הורוסקופ יומי

מזל טלה
מפת השמיים משגרת אנרגיות מאתגרות אל הבית הרביעי [בית המשפחה] שבמפת הלידה שלכם. עימותים וחיכוכים עלולים להתעורר על רקע של בעיות אגו. יש מי מתערב יותר מידי בעניינים האישיים שלכם וברור שהמצב בלתי נסבל מבחינתכם. אתם רוצים לשנות את המצב אבל תגובה תוקפנית מידי עלולה לגרום לתוצאה ההפוכה מהרצוי לכם. נסו לפעול באסרטיביות בלי לחולל מלחמת עולם.
הורוסקופ שנתי מזל טלה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

מזל שור
מפת השמיים סוערת ואתם מוציאים אירועים מפרופורציה בלי כוונה. נראה כי למרות שיש לכם מטרה חיובית מוצהרת, איכשהו אתם מצליחים להסתבך. אדם בן מזל מאזניים יוכל לעזור לכם לצאת מהפלונטר בעזרת הקשבה לשני הצדדים. פריצת דרך אפשרית רק לאחר שתנקו את השטח מתחושות שליליות מפריעות לכם לתפקד במלוא הקצב הדרוש. אירוע שאתם שותפים לו מעניק לכם מעין התרוממות רוח. זה מסוג הדברים שאי אפשר לקנות בכסף.
הורוסקופ שנתי מזל שור

מזל תאומים
יום רומנטי. הפנויים מוזמנים ליזום מפגשים אישיים או לצאת למקום מפגש. סיכוי גבוה לפגוש בן/ת זוג פוטנציאליים. כל מה שעליכם לעשות זה להפעיל את הרצון הטוב ולהקסים את הסובבים אתכם בכמה אמרות שפר מתוחכמות. ההמלצה היא לתת צ'אנס של ממש להיכרויות חדשות. אלה שעות טובות עבור מצבים אשר לפיהם יש ברצונכם להגביר את עוצמתכם האסרטיבית והכריזמטית.
הורוסקופ שנתי מזל תאומים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

מזל סרטן
יש לכם מחשבות על כיוון תעסוקתי חדש. הנטייה להתפשר מגיעה לנקודת רוויה ואתם מרגישים שדרוש לכם משהו אחר ומרגש יותר. יש לכם זמן לשקול את הדברים ולהתעדכן. גייסו לצורך העניין את המכרים והחברים שלכם, כדי שיעזרו לכם להתחבר לאנשים ומקומות בהם יש לכם סיכוי גדול יותר להגיע למימוש הפוטנציאל. אל תערבו את בני המשפחה בהתלבטויותיכם – זה עדיין מוקדם מידי. זה הזמן להתפייס עם יריבים ומתחרים. ייתכן כי הגיע הזמן בו כולם צריכים לרדת מן העצים שטיפסו עליהם. כן, גם אתם.
הורוסקופ שנתי מזל סרטן

מזל אריה
עזרה או שליטה? המאמצים שאתם משקיעים הם ללא פרופורציה ומעידים על כך שאתם זקוקים למעורבות יותר מהצד השני. אולי הגיעה העת לתת לדברים לזרום בעצמם, מכירים את הפתגם: 'הפרה רוצה להניק יותר ממה שהעגל רוצה לינוק'? הורדת הציפיות תקל עליכם בטווח הרחוק, גם אם בהווה תרגישו מתוסכלים מעט. זוהי הזדמנות לפתוח דף חדש בתחום הזוגיות. יש להתמקד בענייני הבית והמשפחה, גם אם צריך להקפיא תחומים אחרים. מותר, אפילו, ליטול פסק-זמן מענייני קריירה.
הורוסקופ שנתי מזל אריה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

מזל בתולה
הגיע המועד בו כדאי שתקדישו קצת זמן לעצמכם. למרות שבדרך כלל אתם לא מקפחים את עצמכם, התרחשויות דחופות גרמו לכם לאבד איזון בגלל חוסר זמן איכות. אין צורך להרגיש לבד 'במערכה' ולקחת את כל ענייני הבית על ראשכם באופן בלעדי. יש עוד אנשים בבית וחלוקת עבודה תגרום לכם להרגיש פחות מוטרדים. התבוננו בכוחות המושלים ביקום. קומו עם שחר והתבוננו בזריחה. התבוננות מעין זו תביא עימה שינויים והתחדשות.
הורוסקופ שנתי מזל בתולה

מזל מאזניים
יום רגוע. אל תלחמו עם המציאות. תנו לאירועים להתרחש ולזרום בקצב הטבעי שלהם. כמה שתנסו ללכת לפי תוכנית מקורית שנרקמה לכם בראש, תתפלאו לראות עד כמה שהדברים אינם מסתדרים. השקיעו תשומת לב ממוקדת בעניין משפחתי שעולה שוב אל פני השטח. אם אתם חשים כי זיכרונות העבר מפריעים לכם בנתיב הרוחני, יש מקום לעצור ולסגור חשבונות פתוחים. אם בכוונתכם לבצע רכישה משמעותית עשו כן כאן ועכשיו. אל תשתהו והכו על הברזל בעודו חם.
הורוסקופ שנתי מזל מאזניים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

מזל עקרב
למרות שיש לא מעט קושי בתחום הרומנטי, הרי שאתם חשים שאתם בדרך הנכונה. כדאי מאוד לבלות את מרבית היום בבילוי עם חברים שמפרגנים ויכולים לעזור לכם לצאת ולהתאוורר, כמו שבאמת מגיע לכם. עם כל הכבוד למחויבויות, זה יום של חשיבה מחוץ לקופסה. התמדתכם ונחישותכם ינחילו לכם הצלחה במה שנראה כמו משימה בלתי אפשרית. צפוי וויכוח שמבוסס לכאורה על שיקולים מעשיים, אך למען האמת הוא טעון רגשות ותסכולים.
הורוסקופ שנתי מזל עקרב

מזל קשת
אין לכם הרבה זמן פנוי ולכן אתם מתלהבים מאוד מהאפשרות למנוחה בבית. בני משפחה שרוצים לדבר איתכם על נושאים חשובים שהם מתלבטים בהם, נתקלים באטימות מסוימת מצידכם, היות ואתם עסוקים יתר על המידה בעצמכם. כדאי לכם לקרוא ספרות על אינטליגנציה רגשית ולנסות ליישם. לא יזיק ללמוד להקשיב לאחרים בצורה יסודית יותר. הרקיע מבשר על רווח כספי שצץ באורח לא צפוי.
הורוסקופ שנתי מזל קשת
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

מזל גדי
יום של פסק זמן ורוגע יחסי לאחר ימים סוערים למדי. הלוחמניות והתוקפנות ש'קפצו' עליכם פתאום עלולים לגלוש לתחום הרומנטי וחבל. נסו למנוע זאת כי הקשר הרומנטי הנוכחי בו אתם מעורבים מהווה כרגע את המקור ממנו אתם שואבים כוחות ומתחזקים. אין טעם להילחם בכל החזיתות בבת אחת ובוודאי שהיעילות יורדת. אם באמת חשוב לכם להשיג דברים, חכו לעיתוי מתאים יותר. הזוגיות היא עניין חשוב, אך יש לה מגבלות שצריך להתפשר עימן.
הורוסקופ שנתי מזל גדי

מזל דלי
אתם קצת מבולבלים בקטע הרומנטי. מפגש מרתק ואינטימי עם אדם שגורם לכם לאבד את הצפון, גורם לכם להיראות נפלא וגם להרגיש בהתאם. אתם נהנים מתחושות חיזור, שייכות והגנה מפני כל דבר שלילי עלול להתרחש סביבכם. מישהו נוסף מחזר אחריכם אך לכם בא להציב לו גבולות. זה טוב ויפה כל עוד הדברים מתנהלים לשביעות רצונכם. צפוי יום משעשע שופע ריגושים והנאות. אתם זוכים בדבר מה שערכו הסמלי עולה על שוויו הכספי.
הורוסקופ שנתי מזל דלי
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

מזל דגים
שיחת נפש כנה ופתוחה המאפשרת לכם לחלוק את הסודות הכמוסים שלכם עם מישהו אחר שלא שופט אתכם, מקלה מאוד על הרגשתכם. אולי לא נוח לכם לבקש עזרה, אבל נראה שאתם זקוקים לזה בשלב זה, ויהיה זה רעיון טוב לוותר על מידת הגאווה למען ערך חשוב יותר. הפעילו את האינטלקט לפני שתתישו את עצמכם יותר מידי במחשבות סרק. היזהרו מאנשים המתיימרים להיות חזקים וסמכותיים מכפי שהם באמת.
הורוסקופ שנתי מזל דגים

Back to top button