הורוסקופ יומי

הורוסוקופ יומי / אסטרולוגיה יומית 01-06-2020

הורוסקופ יומי מעודכן לכל המזלות. בעמוד הורוסקופ יומי תוכלו לקרוא מה צופים הכוכבים למזל שלכם בכל התחומים: אהבה, פרנסה, קריירה ועוד...

ברוכים הבאים להורוסקופ יומי ותחזית אסטרולוגית יומית לגלגל מזלות האסטרולוגיה

הורוסקופ מזל טלה

טלה: למרות גילויי החריצות וההתלהבות שקפצו עליכם, נראה כאילו כל יוזמה חדשה שלכם נתקלת בקיר גבוה. הדברים לא הולכים בקצב או בכיוון הרצוי לכם אך יש בכך מעין הודאה שאינכם בשלים לעשות מה שהבטחתם לעצמכם. מילים לחוד ומעשים לחוד. לפני התחייבות סופית למסלול כזה או אחר- חישבו שוב. ייתכן כי יש מי שלא מפרגן לכם.
בפריסת ניבוי וייעוץ שהתקיימה לכבודכם עלה בגורלכם קלף טארוט ששמו העולם: המסר הוא – דברים ואירועים המתרחשים במרחק רב מכם, עומדים להשפיע לטובה על מהלך חייכם.
הורוסקופ שנתי מזל טלה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל שור

מצב הרוח משתפר. נראה אתם מתכננים חופשה עם מישהו שמתחיל לעניין אתכם יותר ויותר. הלבטים עדיין נמצאים אולם אתם מצליחים לדחוק אותם לקרן זווית וטוב שכך. אתם מקדישים זמן לדברים הקשורים לנוסטלגיה ולמסורת, מה שמזכיר לכם נשכחות מהעבר הרחוק. שימו לב איזה דרך ארוכה עברתם. הזמן שחלף וחולף ממשיך להיטיב עימכם.
בתקשור רוחני שהתקיים עבורכם באמצעות סמליו של "ספר התמורות" על פי שיטת האי-צ'נג, עלה בגורלכם המסר הבא – אדם רוחני פונה לאחרים כדי שיסייעו לו, אך אם הם אינם נענים – הוא חייב לבצע את המשימה בכוחות עצמו.
הורוסקופ שנתי מזל שור

הורוסקופ מזל תאומים

צפוי יום בו אתם מנסים לחפור ולטחון באירועים שעברו וחלפו. נראה פרשייה מסוימת הותירה אתכם בתחושת חוסר שליטה. אתם מחפשים דרך לשנות דברים ולגייס את העוצמה הפנימית. ההצלחה נמצאת מעבר לפינה, הרבה יותר קרוב ממה שאתם חושבים. לכן, חשוב שתתמקדו ולא תתנו לאירועים שוליים ולאנשים שליליים להשפיע עליכם לרעה.
בתקשור רוחני שהתקיים עבורכם באמצעות סמליו של "ספר התמורות" על פי שיטת האי-צ'נג, עלה בגורלכם המסר הבא – אדם רוחני מסייע לאלה הזקוקים לעזרתו: בצניעותו הוא מסתלק ונעלם מייד עם תום העבודה מבלי לצפות לגמול כלשהו.
הורוסקופ שנתי מזל תאומים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל סרטן

אתם מבלים את מרבית היום עם אנשים שאתם חפצים בחברתם. מצב הרוח שלכם אינו מתאים במיוחד לקצב המהיר ולרעש מבחוץ. האמת היא שלא ממש אכפת לכם להיות לבד. יחד עם זאת, מתוך רצון לפייס ולהביא את המיטב שבכם אל פני השטח, האווירה משתפרת במהלך היום. לקראת הערב חולפים להם המועקה והתסכולים שחשתם בימים האחרונים. שמרו על נינוחות ורוגע!
בפתיחת ייעוץ וקבלת מסרים רוחניים שהתקיימה לכבודכם בסמלים המבוססים על תורת הזן, התקבל עבורכם המסר הבא: אל תילחמו בתשוקותיכם. מלחמה אשר כזו רק גורמת להן להצמיח ענפים חדשים. ייתכן שעליכם לפצות את עצמכם בגין תקופה ממושכת של יובש.
הורוסקופ שנתי מזל סרטן

הורוסקופ מזל אריה

אנרגיה קוסמית מעוררת אתכם לפעולות שבעבר הסתייגתם מהן. התבודדות ותגובה תוקפנית כלפי אנשים קרובים לכם, מבטאת את הרצון שלכם למרוד במוסכמות. הפתרון אינו קל כל כך ובוודאי שאינו נמצא בכיוון זה. הגיע הזמן לקבוע חוקי משחק חדשים, במיוחד במישור האישי. כדי לטהר את האווירה וליצור מומנטום מתאים לתקשורת מוטב להקדיש את שעות הערב למשפחה ולבית.
בפתיחת ייעוץ וקבלת מסרים רוחניים שהתקיימה לכבודכם בסמלים המבוססים על תורת הזן, התקבל עבורכם המסר הבא: אל תקשיבו לעצותיהם של הסובבים אתכם. אם תקשיבו להם, אתם עלולים למצוא את עצמכם בכרכרה הרתומה לכוחות סותרים ומנוגדים אלה לאלה.
הורוסקופ שנתי מזל אריה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל בתולה

מצב הרוח קליל וכיף לכם. נראה שאתם מתחילים לקבל דברים בפרופורציות הראויות להן ולא צוברים כעסים נסתרים. עכשיו יש לכם יותר כוחות לטפל ביעילות רבה יותר בבעיות שמתעוררות, בלי להיגרר לפרטים משניים. ביסוס הבנה ושיתוף פעולה עם קולגות לעבודה יאפשרו התקדמות. פיקחו עין על אדם מעצבן המחטט בחייכם הפרטיים.
בפריסת ניבוי וייעוץ בקלפים בעלי אוריינטציה אסטרולוגית, עלה בגורלכם קלף ירח במזל טלה: הקלף רומז על רגשנות, ספונטאניות ילדותית ואימפולסיביות. ייתכנו מצבי רוח סוערים וגועשים.
הורוסקופ שנתי מזל בתולה

הורוסקופ מזל מאזניים

הבריאות הנפשית שלכם תלויה ביכולת שלכם להכיל מצבים ועמדות של אנשים שאינם עולים בקנה אחד עם הדעות הפרטיות שלכם. דווקא כשנדמה לכם שאתם פשוט לא מסוגלים יותר, מתגלה עוצמה פנימית מרשימה וטוב לב כמעט ללא גבולות. יש לכם את הכוח לעשות זאת ואתם אפילו לא צריכים להתאמץ. רק לשנות קצת את זווית הראיה.
בפריסת ניבוי וייעוץ בקלפים אסטרולוגיים, עלה בגורלכם קלף ירח במזל דגים: הקלף רומז על עולם רגשי סוער, רומנטי והפכפך. מנבא תקופה טובה אך חסרת יציבות.
הורוסקופ שנתי מזל מאזניים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל עקרב

צפויה אנרגיה מאתגרת. צפוי יום בו תחושו רגשות של עצב וגעגוע, אולם תוכלו להתגבר. אל תמהרו לברוח ולהשכיח מעצמכם את הסיבה. חשוב לדעת מה הגורם הפנימי העמוק ולשנות את ההתנהגות בהתאם. אתם חושבים בצורה שונה מאחרים, זה נכון! ובכול זאת, ניתן לגשר על פערים אם שני הצדדים מוכנים. במהות הפנימית שלכם אתם 'אנשים של אנשים' כך שלא תמצאו את האושר הנכסף בבדידות מזהרת. קחו זאת בחשבון.
בפריסת ניבוי שהתקיימה עבורכם בחפיסת קלפי טארוט ייחודית, עלה בגורלכם קלף המציג חגיגה בעבי היער: הקלף מבשר על תקופה עליזה ונטולת דאגות, אך אין לבנות על מסגרת כלשהי.
הורוסקופ שנתי מזל עקרב

הורוסקופ מזל קשת

מזל קשת חייב לדהור אל ים של הרפתקאות וחרב אבירים שלופה בידו, אך לאחרונה אתם נסחפים אל חופים אבודים. כוכבים שמיטיבים עימכם בלילה, עלולים להתגלות כבעייתיים עם שחר. קונפליקטים המתעוררים מול שותפים לעשייה מעכירים את האווירה- הדרך לפתרון הבעיה היא חלוקת תפקידים מוגדרת. הימנעו מניסיון לעשות הכול בעצמכם, זה לא יכול לעבוד. רצון טוב בלבד אינו מספיק לבצע משימות בלתי אפשריות.
בפריסת ניבוי שהתקיימה עבורכם בחפיסת קלפי טרוט ייחודית, עלה בגורלכם קלף עץ החיים: הקלף מציע לכם ליהנות מן הקיים ולא לחקור במופלא ובנסתר מן העין.
הורוסקופ שנתי מזל קשת
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל גדי

מה שמאפיין אתכם בדרך כלל היא דרך פעולה בסגנון של 'לאט אבל בטוח'. מזל גדי השייך ליסוד האדמה לוקח את הקיים והולך איתו אל פסגת הסולם החברתי. לכן לא פלא כי הרצון המתעורר פתאום להשיג בבת אחת מספר מטרות, גורם לכם לחוש תחושת כישלון. אתם חשים מתוסכלים בעבודה. הקדישו זמן לתכנון העתיד. בתחום הזוגי לכו בעקבות הלב.
בפתיחה לקבלת מסרים וחיזוי עתיד שהתקיימה לכבודכם ב"אבני רונים" [שיטה קלטית עתיקה העושה שימוש בחלוקי נחל], עלה בגורלכם רון 19: זהו רון עמוס תבונה ודעת. הוא מעודד אתכם למצוא בתוך עצמכם את התשובות לחידות המטרידות את מנוחתכם.
הורוסקופ שנתי מזל גדי

הורוסקופ מזל דלי

אתם מגלים הבנה נדירה כלפי הסובבים אתכם אולם דיבורים זה לא מספיק. עליכם להוכיח במעשים את הרצינות ואת הנכונות שלכם, בעיקר בתחום שבינו לבינה. מי שאינו נמצא בקשר מוזמן להחליט. עדיף לקחת פסק זמן, לנוח ולחשוב מאשר להעביר מסרים סותרים שרק מעצבנים את כולם. תעזבו את מה שלא מתפתח באופן טבעי וקליל. לא בכוח!
בפתיחה לקבלת מסרים וחיזוי עתיד שהתקיימה לכבודכם ב"אבני רונים" [שיטה קלטית עתיקה העושה שימוש בחלוקי נחל], עלה בגורלכם רון 6: זהו רון תוסס וגועש הקורא לכם לצקת מעט יותר ספונטאניות אל חייכם, מבלי להתחשב במוסכמות המקובלות.
הורוסקופ שנתי מזל דלי
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל דגים

יום מתאים לפינוקים מכל הסוגים, בעיקר בתחום הקשור אל הבוסתן הרומנטי. זה הזמן להזמין מקום בספא הקרוב ולא לוותר על עיסוי טוב שיחלץ את העצמות ויגרום לכם לרחף. המחוון במאזניים מזכיר לכם שיש צורך לחזור לשגרת אכילה נכונה וגם תרגול גופני מתון- יכול להועיל. את עודף המרץ תצליחו לפרוק בקלות בתנועה, הליכה או ריקוד. מומלץ בחום!
בקריאת העתיד שבוצעה למענכם בעזרת משקע של עלי תה, עלתה בגורלכם צללית המזכירה בצורתה דמות של תחנת רוח: המסר הוא – ייתכן שאתם מאוהבים באדם שלא ממש שייך לכם: אם אכן זה כך, אל תרשו לו לרקוד על שתי חתונות.
הורוסקופ שנתי מזל דגים


אנחנו מקווים שנהנתם לקרוא הורוסקופ יומי שהוכן על ידי אסטרולוגים מומלצים. עמוד זה מעודכן עבור כל מי שאוהב לקרוא הורוסקופ יומי, אסטרולוגיה, התאמת מזלות, התאמה אסטרולוגית, הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות יומי, אסטרולוגיה הורוסקופ יומי, הורוסקופ תחזית יומית, הורוסקופ מזל עקרב, הורוסקופ מזל טלה, גלגל המזלות, הורוסקופ מזל תאומים, הורוסקופ מזל שור, הורוסקופ מזל בתולה, הורוסקופ מזל גדי, הורוסקופ מזל דלי, הורוסקופ מזל דגים, הורוסקופ מזל מאזניים ועוד.


Back to top button