הורוסקופ יומי

הורוסוקופ יומי / אסטרולוגיה יומית 05-06-2020

הורוסקופ יומי מעודכן לכל המזלות. בעמוד הורוסקופ יומי תוכלו לקרוא מה צופים הכוכבים למזל שלכם בכל התחומים: אהבה, פרנסה, קריירה ועוד...

ברוכים הבאים להורוסקופ יומי ותחזית אסטרולוגית יומית לגלגל מזלות האסטרולוגיה

הורוסקופ מזל טלה

אתם מתנהגים, משום מה, בצורה לא עקבית שגורמת לאחרים להיות מבולבלים במיוחד. כל הנוגעים בדבר מרגישים מתוסכלים. כדאי מאוד לקחת פסק זמן, להגדיר לעצמכם מה אתם רוצים ואחר כך לומר זאת לצד השני. הזוגיות במצב מעורפל. היזהרו לא לנתק אלא אם כן אתם בטוחים בצעד. זה יום בו אתם נעים ממצב רוח מצוין לעצבנות מתישה..
בפריסת חיזוי וייעוץ שהתקיימה לכבודם בקלפים נומרולוגיים, עלה בגורלכם המספר 4: הקלף מבשר על תקופה בה יש לפעול ללא לאות על-מנת לבסס הישגים קרייריסטיים. מספר טוב ונפלא עבור אלה מכם המבקשים להעניק מעטה רשמי וחוקי לאהבתם.
הורוסקופ שנתי מזל טלה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל שור

אתם ממש זקוקים למנוחה הזאת שנפלה עליכם בדיוק בזמן המתאים, כמו גם לאווירת ה – 'הכול מותר'. כדאי לכם לבלות בבית בחיק המשפחה את רוב שעות היום. האווירה נעימה ואורחים שיגיעו רק יתרמו. יתכן שיעלה לדיון נושא שנוי במחלוקת. אל תכנסו לוויכוחים מיותרים עם הנוכחים. שמרו על פרופיל נמוך. אתם ביום הרוחני שלכם!
בפריסת ניבוי וקבלת מסרים בשיטה סינית ששמה אי-צ'ינג, עלה בגורלכם מסר מספר 21: המסר מעודד אתכם לגלות נחישות ואסרטיביות כלפי אנשים הכפופים לכם, מבלי לחשוש פן יבקרו את מעשיכם מאחורי גבכם.
הורוסקופ שנתי מזל שור

הורוסקופ מזל תאומים

היום אתם מוצאים מתחת לאדמה סיבות לכעוס ולהיות במצב רוח גרוע. בסך הכול מדובר באוסף של אי הבנות וכדאי לכם ללמוד מאירועי העבר ולפתח כישורי תקשורת טובי יותר. אתם מעוררים המון תוקפנות והתנגדות בצורת הדיבור שלכם. שימו לב לעניין הזה ונסו לתקן את עצמכם לפני ובמקום שאתם מנסים לחנך מחדש את כל הסביבה.
בפריסת ניבוי וקבלת מסרים בשיטה סינית ששמה אי-צ'ינג, עלה בגורלכם מסר מספר 33: המסר קורא לכם לנטוש את חברתם של אלה אשר חוץ מרכילות אין בראשם דבר, אך ממליץ כי תעשו כן בדרכי שלווה ונועם.
הורוסקופ שנתי מזל תאומים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל סרטן

יום שקט. אל תבנו מגדלים באוויר בכיוון של יציאות ובילויים. הדברים לא ממש מסתדרים לפי התוכניות. מישהו מעניין יגיע אליכם הביתה ואתם תגלו מספר דברים שכבר מזמן רציתם לדעת. זהו יום מתאים לשיחות נפש ומחשבות עמוקות. אתם זקוקים ל-קצת עזרה מחברים. זאת לא בושה לבקש אך זו בושה לרצות ולא לבקש.
תורת הפנג-שווי מרעיפה עליכם את המסר הבא: כדי להתחבר עם תעצומות נפש שלא מהעולם הזה, כדאי לכם לאמץ בגדים בצבע סגול.
הורוסקופ שנתי מזל סרטן

הורוסקופ מזל אריה

יופי של יום. אתם מלאי אנרגיה וכל מה שבא לכם זה לעשות חיים, לפרוק כל עול, להשתולל, לרקוד . אתם הולכים לעשות את זה ובגדול במשך השעות הבאות. תזרמו עם ההרגשה ! אדם ממזל דגים מסעיר אתכם. למרות חוסר הרצון להיכנס לקונפליקטים, נראה שאין לכם ברירה אלא לברר עד תומו את העניין שעולה על הפרק.
תורת הפנג-שווי מרעיפה עליכם את המסר הבא: כדי לפתוח את הפתחים הנכונים בפני קרן השפע, קחו מברשת וצבעו בסגול את הקיר הדרום מזרחי בחדרכם או בבית בכלל.
הורוסקופ שנתי מזל אריה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל בתולה

אתם מתחברים לצדדים הרוחניים באישיותכם, אולם יהיה מי שלא ירצה לקבל את השינויים שמתרחשים בשטח. עליכם להסביר רק לאנשים הקרובים אליכם מה קורה. להפגין יכולת אסרטיביות אין פירושו של דבר לריב עם כולם או להתנצל על כל צעד ושעל. חשוב להגיד בנחת את מה שיש לכם על הלב. גישושים רומנטיים מותירים אתכם עם יותר שאלות מתשובות. מצד שני, אין לכם סיבה למהר.
בקריאת חיזוי העתיד וייעוץ שבוצעה למענכם במשקע של עלים וצמחים, עלתה צללית של פטרייה: הצללית מסמלת מצב אשר לפיו אדם רב פעלים נוטל אתכם תחת חסותו. זה הזמן להסתייע בקשרים שנרקמו בעבר.
הורוסקופ שנתי מזל בתולה

הורוסקופ מזל מאזניים

היכולת של חשיבה חיובית מעידה על החוזק הפנימי. אל תוותרו לעצמכם. המשיכו באותו כיוון ותראו איך המכשולים נעלמים אחד אחרי השני ולא נערמים אחד אחרי השני. הגשמת הפנטזיות הכי פרועות שלכם תתאפשר עם קצת מאמץ ותכנון זמן נכון. בני זוג לא תמיד יכולים לעמוד בקצב שאתם מכתיבים, אל תחמירו עימם. תנו להם צ'אנס לנשום.
בפתיחת ניבוי העתיד שנערכה עבורכם בחפיסת קלפים קבלית, עלה בגורלכם קלף האות "קוף": הקלף רומז על מצב אשר לפיו יוטל עליכם לנקוט יוזמה ולהנהיג את הסובבים אתכם.
הורוסקופ שנתי מזל מאזניים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל עקרב

יום טוב שעובר עליכם מתוך תחושה של שיתוף פעולה בחברה וגם במשפחה. זרימה חיובית של אנרגיה מכיוונם של הכוכבים השולטים על מזלכם תביא אתכם למקומות של שביעות רצון וסיפוק. סיכוי גבוה לפגוש אנשים מעניינים בעלי פוטנציאל לכיוון הרומנטי. מומלץ להצטרף לקבוצה כל שהיא שתספק לכם גירוי אינטלקטואלי שחסר לכם מאוד.
בפתיחת ניבוי העתיד שנערכה עבורכם בחפיסת קלפים קבלית, עלה בגורלכם קלף ששמו ונוס במזל דלי: הקלף מבשר על פרשיה רומנטית המושפעת ממוטיבים מקוריים, חריגים ומאוד לא שגרתיים.
הורוסקופ שנתי מזל עקרב

הורוסקופ מזל קשת

כדאי לכם לתכנן את המהלכים שלכם בצורה שקולה. אתם משקיעים הרבה אנרגיה בכיוונים שאינם מעניקים לכם בטחון כלכלי וזה בדיוק הדבר הדרוש לכם באמת. העתיד הלא ברור מכניס נימה של דריכות ביחסים עם בני המשפחה. נסו לשמור על פוזה רגועה. אחרי שתבדקו את המצב מכל צדדיו תוכלו לגבש תוכנית פעולה.
בפתיחת ייעוץ וקבלת מסרים רוחניים שהתקיימה לכבודכם בסמלים המבוססים על תורת הזן, התקבל עבורכם המסר הבא: התבוננו בכוחות המושלים ביקום. קומו עם שחר והתבוננו בזריחה. התבוננות מעין זו תביא עימה שינויים והתחדשות.
הורוסקופ שנתי מזל קשת
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל גדי

המשפחה תומכת בכם למרות חילוקי דעות שמתגלים בשטח. עוטפים אתכם באהבה, נותנים לכם תשומת לב ופינוקים בלי סוף. רגעי חסד אלה נמשכים במשך כל היום. קשה לכם אולי לבטא תודה בקול רם אבל יהיה נחמד אם תמצאו דרך אחרת לבטא את ההערכה שאתם רוחשים לקרובים לכם שטורחים כול כך כדי לרצות ולפנק.
בפתיחת ייעוץ וקבלת מסרים רוחניים שהתקיימה לכבודכם בסמלים המבוססים על תורת הזן, התקבל עבורכם המסר הבא: אל תתייחסו אל הקרובים לכם כאילו היו רכושכם. התייחסו אליהם כאל פיקדון שהופקד בידיכם.
הורוסקופ שנתי מזל גדי

הורוסקופ מזל דלי

השתתפותכם באירוע חברתי משמעותי מסמנת התחלה של דרך חדשה עבורכם. היצירתיות מתעוררת ואתם יכולים לתפוס את ההזדמנות או לתת לה להתמסמס ולהיעלם, כמו בפעמים קודמות. אל תתנו לזה לקרות. בנוגע לקשר הזוגי, גם כאן מסתמן פתח ליצירת אווירה חדשה ואפשרות לתקשורת שונה ממה שהיה בעבר. משימה שחששתם מפניה מתבררת כקלילה ופשוטה. נראה כי היה מי שרצה לרפות את ידיכם.
בשיטת קבלת מסרים ממישורים עליונים באמצעות אבני רונים קלטיות, עלה בגורלכם רון שמספרו 4: הרון רומז על הצורך להישמר מנוכלים ומהבטחות שווא. הוא מזהיר מפני טיפוח אשליות, גם אם נדמה לכם שאתם מתוחכמים די הצורך.
הורוסקופ שנתי מזל דלי
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל דגים

יום שקט. מצב הרוח שלכם מהורהר ואתם מתעסקים בעניינים בלתי סגורים מהעבר ואפילו מנסים לעשות מעין חשבון נפש. שיחות בירור ארוכות אולי יקלו על ההרגשה המעיקה אולם לא ממש יועילו, זאת מכיוון שאתם מכוונים לכתובת הלא נכונה. מה שהכי חשוב עבורכם לעשות זה להגיע להשלמה פנימית עם העבר. אנשים שחרדים לשלומכם ינסו לגונן עליכם. הם מלאי כוונות טובות אך דרכם אינה דרככם.
בשיטת קבלת מסרים ממישורים עליונים באמצעות אבני רונים קלטיות, עלה בגורלכם רון שמספרו 15: הרון רומז כי דרושים שינויים. רק התחדשות ומהפך עשויים להוביל להצלחה. בעצם, מדוע אתם כה חוששים מפני התחדשות ?
הורוסקופ שנתי מזל דגים


אנחנו מקווים שנהנתם לקרוא הורוסקופ יומי שהוכן על ידי אסטרולוגים מומלצים. עמוד זה מעודכן עבור כל מי שאוהב לקרוא הורוסקופ יומי, אסטרולוגיה, התאמת מזלות, התאמה אסטרולוגית, הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות יומי, אסטרולוגיה הורוסקופ יומי, הורוסקופ תחזית יומית, הורוסקופ מזל עקרב, הורוסקופ מזל טלה, גלגל המזלות, הורוסקופ מזל תאומים, הורוסקופ מזל שור, הורוסקופ מזל בתולה, הורוסקופ מזל גדי, הורוסקופ מזל דלי, הורוסקופ מזל דגים, הורוסקופ מזל מאזניים ועוד.


Back to top button