הורוסקופ יומי

הורוסוקופ יומי / אסטרולוגיה יומית 07-09-2020

כל המזלות. בעמוד הורוסקופ יומי תוכלו לקרוא מה צופים הכוכבים למזל שלכם בכל התחומים: אהבה, פרנסה, קריירה ועוד...

ברוכים הבאים להורוסקופ יומי ותחזית אסטרולוגית יומית לגלגל מזלות האסטרולוגיה

הורוסקופ מזל טלה

אז נכון שכבר היו לכם זמנים טובים יותר מבחינת עסקים, אבל אתם עדיין מתלבטים ביניכם לבין עצמכם לגבי מספר נושאים בעת ובעונה אחת. חשוב לתת את הדגש על ביצוע מטלות על פי סדר עדיפויות. גמישות תמיד באה בחשבון אך בתוך מסגרת כוללת של פעילות. אי אפשר יותר לדחות החלטות מסוימות שמחכות כבר זמן רב לסגירת מעגל. תיתכן הצלחה בהימורים.בבקשה לקבלת מסרים שבוצעה עבורכם בשיטת המניפה, עלתה בגורלכם דמותו של איש כהונה: המסר רומז על נישואין אפשריים.
הורוסקופ שנתי מזל טלה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל שור

אנשים בעלי השפעה מתלהבים מהיכולות שלכם ויש מצב שתקבלו קידום או תוספת למשכורת. זאת בתנאי שתדעו לנצל את העיתוי הנכון, לדרוש את המגיע לכם ובכלל להיות יותר אסרטיביים. קשה לכם לעמוד על שלכם אבל עם קצת תרגול תיווכחו לדעת שזה לא רק אפשרי אלא אפילו מהנה. תחושת הכוח וההתעצמות הפנימית תקדם אתכם למקום טוב יותר. צפויה לכם עצה חכמה שאתם זוכים לה מפיו של אדם נכבד ורב תהילה.
בבקשה לקבלת מסרים שבוצעה עבורכם בשיטת המניפה, עלתה בגורלכם דמותו של אדם נדיב המחלק את זהבו לנזקקים: המסר מעודד אתכם ללמוד כיצד לקבל, ולא רק כיצד להעניק.
הורוסקופ שנתי מזל שור

הורוסקופ מזל תאומים

זו תקופה חשובה ואתם עומדים להיכנס אל נתיב אשר יתקיים זמן רב בחייכם, אך דווקא משום כך כדאי שתגלו זהירות בהחלטותיכם. רכישה חדשה תעלה ותצליח יותר מכפי שאתם מצפים. אל תתרגשו אם בתחילה יהיה נדמה כי ההפך הוא הנכון. אתם מבצעים את שצריך להתבצע מתוך תחושת מחויבות, אבל האמת היא שהרצון שלכם הוא פשוט לזחול ולהתכרבל במיטה. שעות הערב מתאימות לבילוי ביתי שקט.
בשיטת תקשור העושה שימוש בדמיון מודרך, עלה בגורלכם סמל של סנונית: המסר הוא – רמז קטן שתקבלו יסייע לכם לפתור תעלומה גדולה. במקביל, זכיתם בקלף מלכת הלבבות המבשרת על הצלחות בתחומים הקשורים בגלגול כספים.
הורוסקופ שנתי מזל תאומים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל סרטן

קשר חברתי פושר מתפתח למשהו איכותי ונינוח. בניגוד למה שחשבתם, מפגש מתוכנן עם אדם אשר בשמו מופיעה האות י', הופך להיות הרבה יותר ממה שקיוויתם. חוסר היכולת שלכם להתרחק רגשית מאנשים כוחניים שמצליחים לתת לכם הרגשה של חוסר אונים – גורם לכם נזקים. שחקו אותה אדישים. זאת הדרך היחידה להוציא את העוקץ.
בשיטת תקשור העושה שימוש בדמיון מודרך, עלה בגורלכם סמל של קנגורו: המסר הוא – זה הזמן לעשות למען אנשים צעירים במשפחה, וזאת גם אם הדברים באים על חשבונכם. במקביל, זכיתם בקלף נסיך הלבבות המביא עימו מזל וברכה לכל היוצרים והאמנים שביניכם.
הורוסקופ שנתי מזל סרטן

הורוסקופ מזל אריה

נראה כי אתם הולכים לבצע צעד רב משקל רק על סמך רגשנות. אולי כדאי שתקדישו לכל העניין מחשבה נוספת ותפעילו גם שיקולים קצת יותר אובייקטיביים. אם קשה לכם לעשות זאת לבד, וזה למעשה לא מפליא, נסו לפנות לחברים קרובים אך אובייקטיביים ולהציע סיעור מוחות וחשיבה קולקטיבית כדי להגיע להחלטה שקולה יותר.
בקריאת העתיד בשיטת הביבליומנסיה [שיטה העושה שימוש בהפלת גורלות באמצעות פתיחה בדפיו של ספר] עלה בגורלכם מסר האומר: פליטות פה עלולות להסגיר את סודותיכם, היו זהירים בדיבורכם.
הורוסקופ שנתי מזל אריה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל בתולה

יום מתאים לסידור הבית, גם אם האנרגיות שלכם מעט תקועות. ניקוי, סידור והשלכת חפצים ישנים, יעזרו מאוד לרענן את ההרגשה הכללית. מפגש מרתק עם אדם חכם ומרשים במיוחד, יותיר עליכם רושם עז. למרות זאת, כדאי לגלות זהירות, בעיקר לאור זיכרונות שיש לכם עם קטעים דומים בעבר. יש לכם רצון להתקדם ולהשפיע והסיכוי שתצליחו – גבוה.
בקריאת העתיד בשיטת הביבליומנסיה [שיטה העושה שימוש בהפלת גורלות באמצעות פתיחה בדפיו של ספר] עלה בגורלכם מסר האומר: אל תשברו את הראש בנוגע לתוצאותיה העתידיות של פעולה שברצונכם לבצע, עשו את הצעד הראשון.
הורוסקופ שנתי מזל בתולה

הורוסקופ מזל מאזניים

נראה כי אתם חשים ירידה באנרגיות שלכם, במיוחד לאחר שעות הצהריים. בשעות אלה הימנעו מעימותים! חוש הצדק המפותח שלכם אינו מניח לכם ולו לרגע ואתם מוצאים את עצמכם מתרעמים על כל מיני אירועים שקורים מסביב. אין טעם להאשים את החברים הקרובים. נסו להיות יותר קלילים. אף אחד לא עומד להעניק לכם מדליות.
בקריאת העתיד בשיטת הביבליומנסיה [שיטה העושה שימוש בהפלת גורלות באמצעות פתיחה בדפיו של ספר] עלה בגורלכם מסר האומר: מעז ייצא מתוק, כלומר משהו הנראה כמכשול – יהווה קרש קפיצה אל עתיד וורוד ואופטימי.
הורוסקופ שנתי מזל מאזניים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל עקרב

אתם ניגשים ישר ולעניין ומביכים אדם שלא היה מוכן לישירות מסוג כזה כפי שאתם מציגים. למישהו בעבודה, נדמה שאתם מתחכמים על מנת להשיג טובת הנאה ולמרות שאין דבר הרחוק יותר מהמציאות, מוטב לבדוק מדוע נוצר הרושם הזה. ייתכן כי אתם משדרים משהו לא אמין, למרות שבעצם אמינות היא ערך שאינכם מוכנים לוותר עליו בכל מחיר.
בקריאת העתיד שבוצעה למענכם בעזרת משקע של עלי תה, עלתה בגורלכם צללית המזכירה בצורתה דמות של נשר: המסר הוא – האינטואיציה שלכם במיטבה, אל תניחו לאחרים לדכא אותה.
הורוסקופ שנתי מזל עקרב

הורוסקופ מזל קשת

סחבת קצת שוברת אתכם ולמרות שיש לכם מספיק עיסוקים, עיכוב תשובות החשובות לכם, מוציא אתכם משיווי משקל. אתם חוששים להתעמת עם אדם שמחזיק בידיו הרבה כוחות והינו בעל השפעה. מצד שני, ההמתנה יכולה לסייע לכם. עשו את מה שצריך לעשות ואחר כך תוכלו לשכוח מכל העניין. תקופה מושלמת להשקעה במשפחה ובילדים.
בקריאת העתיד שבוצעה למענכם בעזרת משקע של עלי תה, עלתה בגורלכם צללית המזכירה בצורתה שדה של פטריות: המסר הוא – יש לבחון היטב מי הם ידידי האמת שלכם, ומי סתם מתחזים לכאלה.
הורוסקופ שנתי מזל קשת
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל גדי

הרקיע מרעיף עליכם מפל אנרגטי נפלא והרמוני התופעה משליכה אתכם אל עולם הדמיון וההשראה. תחום אומנותי מושך את תשומת ליבכם ועליכם לקבל החלטה עקרונית לפיה מותר לכם ליהנות גם ללא מטרה מוגדרת של רווח כספי. יהיה מי שיעביר ביקורת אבל מומלץ שתתעלמו ותמשיכו בכיוון להגשמת הביטוי האישי. הדמיון המפותח שלכם יהווה יתרון בולט על פני האחרים.במפות האסטרולוגיות של בני-המזלות השונים, אתם אחראים על הבית העשירי ומושפעים מכוכב סטורן. השילוב בין השניים מוליד שאפתנות וצורך עמוק בהישגים קרייריסטיים.
הורוסקופ שנתי מזל גדי

הורוסקופ מזל דלי

הזמנה מפתיעה תגרום לכם למחשבות חדשות לגבי אדם שכבר חרצתם את דעתכם עליו. ההתלבטות לא קלה כי הפיתוי עדיין קיים. אל תתנו ללחץ רגשי ולייסורי מצפון להשפיע עליכם. קחו את הזמן ואל תסכימו לתת תשובות לפני שאתם מרגישים מוכנים. יש לשקול מה באמת הכי טוב לכם ולא לאחרים. צפויות השפעות טובות החלות עליכם מהבית ומהמשפחה.
בקריאת מסרים שהתקיימה עבורכם בשיטה העושה שימוש במטוטלת ובאבנים מזרחיות, עלתה בגורלכם צורה של מתגוששים בהאבקות: המסר הוא – צפויה תחרות על ליבו של אדם אהוב.
הורוסקופ שנתי מזל דלי
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל דגים

יום שמתאים מאוד לנסיעות ולטיולים. למרות העיתוי, מי שיכול לוותר על המשרד מוזמן לצאת למרחבים. יום שמתאים גם לרומנטיקה ואינטימיות. אנרגיות חושניות חזקות מנהלות אתכם היום. לפנויים, צאו לבלות. צריך להספיק המון. יש הרבה הזדמנויות שחבל להחמיץ. קיים צורך בפירגון עצמי וביחסי ציבור טובים שאתם עושים לעצמכם.
בקריאת מסרים שהתקיימה עבורכם בשיטה העושה שימוש במטוטלת ובאבנים מזרחיות, עלתה בגורלכם צורה של בית קומות: המסר הוא – הצלחה בענייני דיור, נדל"ן, חקלאות ושיפוץ מבנים.
הורוסקופ שנתי מזל דגים


אנחנו מקווים שנהנתם לקרוא הורוסקופ יומי שהוכן על ידי אסטרולוגים מומלצים. עמוד זה מעודכן עבור כל מי שאוהב לקרוא הורוסקופ יומי, אסטרולוגיה, התאמת מזלות, התאמה אסטרולוגית, הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות יומי, אסטרולוגיה הורוסקופ יומי, הורוסקופ תחזית יומית, הורוסקופ מזל עקרב, הורוסקופ מזל טלה, גלגל המזלות, הורוסקופ מזל תאומים, הורוסקופ מזל שור, הורוסקופ מזל בתולה, הורוסקופ מזל גדי, הורוסקופ מזל דלי, הורוסקופ מזל דגים, הורוסקופ מזל מאזניים ועוד.


Back to top button