הורוסקופ יומי

הורוסוקופ יומי / אסטרולוגיה יומית 18-11-2020

כל המזלות. בעמוד הורוסקופ יומי תוכלו לקרוא מה צופים הכוכבים למזל שלכם בכל התחומים: אהבה, פרנסה, קריירה ועוד...

ברוכים הבאים להורוסקופ יומי ותחזית אסטרולוגית יומית לגלגל מזלות האסטרולוגיה

הורוסקופ מזל טלה

היום מצב הרוח שלכם משתפר יחסית לימים שחלפו. התחושה שיש מישהו שמבין בדיוק על מה אתם מדברים, מתחזקת ומעלה את מפלס הביטחון העצמי. חלוקת תפקידים מחודשת וברורה תשפר תפקוד בעבודה. בתחום הזוגי צפוי שיפור, אך זאת בתנאי שתקדישו זמן להקשבה לצד השני. משהו דחוף הקשור לבית יעסיק אתכם בחציו השני של היום.
בפריסת קלפי טארוט שהתקיימה לכבודכם לצורך חיזוי וקבלת-מסרים, עלה בגורלכם קלף האוהבים: הקלף מייצג מצבים אשר על פיהם אתם מתלבטים בין רחשי ליבכם, לבין קולו של ההיגיון, בין האמוציה, לבין הרציו.
הורוסקופ שנתי מזל טלה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל שור

המצב בתחום הפיננסי משתפר להפליא. הדרישות והלחצים יורדים וגם יחסי האנוש עוברים מטמורפוזה. הדבר דורש מכם מאמץ והשקעה לא מבוטלת של זמן. ככל שהסערה הפנימית נרגעת, כך יש לכם יותר ויותר אנרגיות להחצין ולאפשר לאחרים ליהנות מהצדדים היותר אטרקטיביים שלכם. יחד עם כל אלה אל תחששו ללחוץ על מי שצריך ולפעול בנחרצות ואסרטיביות.
בפריסת קלפי טארוט שהתקיימה לכבודכם לצורך חיזוי וקבלת-מסרים, עלה בגורלכם קלף הכוהנת הגדולה: הקלף מייצג מצבים שהמילים הנרדפות שלהם הן: רז, סוד ותעלומה. ייתכן שמדובר בפרשיית אהבה סודית או כזו שהשתיקה יפה לה.
הורוסקופ שנתי מזל שור

הורוסקופ מזל תאומים

פתרון של מספר בעיות העומדות על הפרק הוא נושא שמעסיק אתכם היום. חשוב להבין כי לא תמיד הפתרונות נמצאים בהישג יד ומתרחשים בלחיצת כפתור. מצב הכוכבים עלול להוליד פזיזות מיותרת. השגת המטרה חשובה, אך לא פחות חשוב הוא התהליך שבלעדיו לא תחול התקדמות של ממש. לא תוכלו להתמודד עם כל כך הרבה בבת אחת. שיטה יעילה היא לכתוב על דף את כל הנושאים שעומדים על הפרק, ולמספר אותם לפי סדר עדיפות כלשהו.
בקריאת ניבוי שבוצעה עבורכם בסיוע סמלים מטוטם החיות, עלתה בגורל צללית של עגור: הצללית רומזת על הצורך להתנתק מהבלי החומר ולדאות אל הרוחני.
הורוסקופ שנתי מזל תאומים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל סרטן

אתם מוצאים את היכולת להתאהב בעצמכם מחדש וזאת לאור העובדה שאתם קוצרים הצלחה בתחום חדש לחלוטין. האינטימיות מגיעה למקומות טובים עוד יותר מאשר בעבר. אתם מצפים להרבה מאוד ממערכת היחסים ובדרך כלל יש לכם ביקורת. היום, אפשר לומר שאתם חשים כי הבנתם כיצד לגעת באושר. גם אם אינכם מאמינים ברוחני, כדאי לכם להצטרף לחוג אנשים העוסק בנושא.
בקריאת ניבוי שבוצעה עבורכם בסיוע סמלים מטוטם החיות, עלתה בגורל צללית של דולפין: הצללית רומזת על הצורך להקשיב לקול הפנימי שלכם.
הורוסקופ שנתי מזל סרטן

הורוסקופ מזל אריה

היום יש לכם הרגשה חזקה של אהבה שמשתלטת על כל השאר. הכי בא לכם להיות בקשר יציב וקבוע ואפילו להתמסד. אתם לא יכולים להרשות לעצמכם להמשיך במצב הקיים, לפחות לא מבחינת תחושות פנימיות. אחרי תקופה של מאבקים על מעמדכם נראה ששינתם את עמדתכם יותר מידי פעמים, ומה שהיה בגדר של אפשרות עד לפני זמן קצר, כבר אינו אקטואלי. אל תקשיבו לעצותיהם של אנשים שממילא אינם יודעים דבר.
בהפלת גורל ובקשת מסרים בשיטת אבני מזל, עלה בגורלכם קריסטל ששמו טורמלין: הטורמלין מלא וגדוש בחסד ורחמים קוסמיים והוא מטיב במיוחד עם זוגות אוהבים. יופייה המופלא של האבן מנוצל גם על ידי מעצבי תכשיטים.
הורוסקופ שנתי מזל אריה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל בתולה

אתם בהחלט יכולים לטפוח לעצמכם על השכם. כושר השכנוע והביטוי שלכם מביא לכם שפע של הצעות. מסרים אמינים שאתם שולחים לאדם מסוים, ינבטו בבוא הזמן. אין טעם ללחוץ על מי שאינו מוכן עדיין. בינתיים, המשיכו לפעול ללא ליאות בכיוונים האישיים שלכם והשאירו את כל האפשרויות פתוחות. צפויה לכם בשורה נפלאה הקשורה במשפחה.
בהפלת גורל ובקשת מסרים בשיטת אבני מזל, עלה בגורלכם קריסטל ששמו סרפטיין: הקריסטל מפגיש את האדם עם דמויות מרתקות. יוצר היכרויות מפתיעות במקומות לא צפויים. האבן נפלאה עבור אלה השמים פעמיהם אל הג'ונגלים של ברזיל, הודו או הסוואנות של אפריקה.
הורוסקופ שנתי מזל בתולה

הורוסקופ מזל מאזניים

עיתוי מתאים לבטא כישוריי ארגון חברתיים. הפתרון של מספר בעיות מוטל על כף המאזניים ומשום מה, כל המעורבים מחכים ליוזמה שלכם כדי להתקדם. עשו זאת בקלילות ובצורה היעילה ביותר. בטח שאתם יכולים. קטן עליכם! התפתחות חיוביות בתחום העבודה מצליחות להרנין את נפשכם. יש לכם סיבה להתחיל לחגוג! צפוי רווח משתלם.
בקריאת העתיד באבני-רונים (שיטת ניבוי וחיזוי קלטית) שהתקיימה עבורכם, עלתה בגורלכם אבן ששמה רון מספר 10: האבן מייצגת מצבים לפיהם יש להסתער על היעד, מבלי להמתין לצעדיהם של יריבים ומתחרים.
הורוסקופ שנתי מזל מאזניים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל עקרב

כדאי שתקשיבו לעצה של אדם שיפגיש אתכם עם האנשים הנכונים. מה שנראה לאנשים מבחוץ כשמרנות ואיפוק מיותרים, גורם לכם לעיתים להפסיד חוויות נפלאות שאתם כמהים אליהן בסתר ליבכם. גלו כנות כלפי עצמכם וגם כלפי אחרים ורק תרוויחו. מצב הרוח משתפר במידה ניכרת אחרי שאתם מצליחים לשבור את הכללים. מצב הנדמה כמוטרף עשוי להיות פתרון לכל בעיותיכם.
בקריאת העתיד באבני-רונים (שיטת ניבוי וחיזוי קלטית) שהתקיימה עבורכם, עלתה בגורלכם אבן ששמה רון מספר 25: האבן מייצגת מצבים לפיהם דווקא כוחות מסתוריים ואולי, אפילו, מיסטיים – יעזרו לכם להשיג את מבוקשכם.
הורוסקופ שנתי מזל עקרב

הורוסקופ מזל קשת

אם תעזו להודות בחולשתכם הזמנית ולשתף חבר קרוב ברגשותיכם- רק תרוויחו. זאת לא בושה ובהחלט כדאי לכם, כשאתם מרגישים בדידות וחוסר יכולת להחליט לבד, לבקש קצת עידוד ועצה ממישהו קרוב אשר לא היה מהסס לפנות אליכם במצב דומה. לקראת הערב, הרגשתכם תשתפר ללא היכר. צאו לבלות בחברת אדם שאתם מעריצים.
בקריאה לניבוי העתיד העושה שימוש במסרים רוחניים, עלה בגורלכם המסר הבא: אתם עלולים לגלות שאננות רבה מדי ביחסיכם עם אדם המתחרה בכם, הגיע הזמן לפקוח עין חשדנית. אל תהיו כה נדיבים ונחמדים אל מי שלא ראוי.
הורוסקופ שנתי מזל קשת
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל גדי

למרות שאתם לא הכי ספונטאניים שבעולם, היום ממש בא לכם להשתחרר קצת. אם אין לכם אפשרות לדלג על יום עבודה, כדאי שתפנו לעצמכם את חציו השני של היום וגם את הערב. צפוי מצב רוח כייפי שמתאים גם לאהבה וגם לספורט ולמשחקים. זה הזמן לבקר במכון כושר, בבריכה מענגת או באינטימיות עם בני הזוג. הזמן הוא משאב נזיל וזה אומר שלא כדאי להשהות את קבלתה של החלטה חשובה.
בקריאה לניבוי העתיד העושה שימוש במסרים רוחניים, עלה בגורלכם המסר הבא: אל תנסו לשנות את תכונות אופייכם רק כדי להשביע את רצונו של טיפוס שתלטן. היו טבעיים כפי שאתם באמת.
הורוסקופ שנתי מזל גדי

הורוסקופ מזל דלי

הרצון לא לעבוד קשה ולעשות את כול קיצורי הדרך האפשריים, מאפיין יום זה. אתם מגלים סימני עייפות ושחיקה. חשוב שתתנו לעצמכם קצת זמן להתאושש. אתם מנסים להיות מתוחכמים ולחסוך באנרגיות כדי להפנותן למקומות הנכונים. בעיקרון אלה הם צעדים נכונים. דאגו לפעול מתוך תוכנית ומטרות ברורות ומתואמות מראש. העובדה שלקיחת סיכונים עלולה לעמוד לכם לרועץ, לא צריכת לרפות את ידיכם.
בשיטת תקשור העושה שימוש באותות וסמלים, עלה בגורלכם סמל של הינומה: המסר הוא – הזוגיות היא עניין חשוב, אך יש לה מגבלות שצריך להתפשר עימן.
הורוסקופ שנתי מזל דלי
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל דגים

נראה כאילו המטרה העיקרית שלכם בחיים שלכם זה להיות מוגנים, מה שמונע מכם ביטוי עצמי. השינוי הפנימי חייב לבוא מתוך תחושת ביטחון ביכולות העצמיות שלכם. יש לכם לא מעט הזדמנויות להוכיח לעצמכם שאתם יכולים, אבל אתם מפספסים פעם אחר פעם. צאו מהריבוע. המזל מאיר לכם פנים ואין צ'אנס שתתאכזבו. חישובים קרים ושכלתניים עלולים להתברר כשגויים.
בשיטת תקשור העושה שימוש באותות וסמלים, עלה בגורלכם סמל של סנונית: המסר הוא – רמז קטן שתקבלו יסייע לכם לפתור תעלומה גדולה.

הורוסקופ שנתי מזל דגים


אנחנו מקווים שנהנתם לקרוא הורוסקופ יומי שהוכן על ידי אסטרולוגים מומלצים. עמוד זה מעודכן עבור כל מי שאוהב לקרוא הורוסקופ יומי, אסטרולוגיה, התאמת מזלות, התאמה אסטרולוגית, הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות יומי, אסטרולוגיה הורוסקופ יומי, הורוסקופ תחזית יומית, הורוסקופ מזל עקרב, הורוסקופ מזל טלה, גלגל המזלות, הורוסקופ מזל תאומים, הורוסקופ מזל שור, הורוסקופ מזל בתולה, הורוסקופ מזל גדי, הורוסקופ מזל דלי, הורוסקופ מזל דגים, הורוסקופ מזל מאזניים ועוד.


Back to top button