הורוסקופ יומי

הורוסוקופ יומי / אסטרולוגיה יומית 25-10-2020

כל המזלות. בעמוד הורוסקופ יומי תוכלו לקרוא מה צופים הכוכבים למזל שלכם בכל התחומים: אהבה, פרנסה, קריירה ועוד...

ברוכים הבאים להורוסקופ יומי ותחזית אסטרולוגית יומית לגלגל מזלות האסטרולוגיה

הורוסקופ מזל טלה

יום טוב. בעבודה מקבלים אתכם בהבנה ומתוך סבלנות למרות שאתם בעצם מפגינים אדישות. אתם מרגישים שהגיע הזמן לעבור פאזה או לשנות מקום. למרות שכנראה זה מה שיקרה נסו למצות את המקסימום לתקופה הנוכחית. צריכים למלא את המצברים? נסו ספר טוב או סתם בילוי לילי שקט מול הטלוויזיה. צפוי רומן אהבה או מתנה גדולה שהקדימה את זמנה.
בקלפי הטארוט אתם מיוצגים בקלף ששמו "מלך המטות": הקלף מציג מלך אדמוני נטוי על כס-מלכותו, בתנוחה המביעה דריכות. משענת הכיסא, כמו גם גלימתו, מעוטרת בציורי סלמנדרות. הקלף משדר אנרגיה הבשלה לפרוץ.
הורוסקופ שנתי מזל טלה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל שור

יום מתאים לאקשן, בדיוק כמו שאתם אוהבים. התעוררתם על הבוקר עם מרץ בלתי נדלה ונדמה שהיום אתם באמת מסוגלים להזיז הרים וגבעות. שמרו את האנרגיה החיובית לאורך כל היום. מישהו מהממונים עליכם יבחין ללא ספק בהספקים יוצאי הדופן שלכם. מעבר לזאת, נסו להקדיש זמן איכות לבני הזוג. הם זקוקים לתשומת לב והרבה חום ואהבה. תיתכן השתוקקות להארה רוחנית.
בקלפי הטארוט אתם מיוצגים בקלף ששמו "מלכת המטבעות": הקלף מציג מלכה נשית יושבת בינות שדות מוריקים ומעיינות מים. כס מלכותה מעוטר בפירות האדמה. הקלף ממוסגר בפרחים ומשדר יציבות ושלווה, כמו גם מזל ופריון.
הורוסקופ שנתי מזל שור

הורוסקופ מזל תאומים

מרץ ואופטימיות מאפיינים את היום הזה. אתם מרגישים צעירים ושובבים וחוש ההומור שלכם פשוט פורץ החוצה בלי שליטה. עד כמה שזה נשמע מוזר, אתם עלולים להסתבך בעימות, דווקא בגלל מצב הרוח המרומם שלכם שאינו תואם את מה שקורה לאחרים. נסו לשמור את הבדיחות לבני הבית. אושר וביטחון בעתיד יושגו בעזרת השקעה אינטנסיבית ולא בזכות קשרים חברתיים.
בקלפי הטארוט אתם מיוצגים בקלף ששמו "נסיך החרבות": הקלף מציג נסיך יפה תואר ניצב על כר דשא ירוק ומניף חרב אל להקת עורבים. ברקע עולים עננים אל תוך שמיים כחולים. הקלף משדר קלילות אך רומז גם על חוסר מנוחה.
הורוסקופ שנתי מזל תאומים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל סרטן

למרות הרצון העז שלכם לאינטימיות ביחסים האישיים, היא נשארת רק בתחום הגשמי. אינכם מצליחים להתקרב באמת ברמה האישית והאנושית וזה גורם לכם לרגשות תסכול ורחמים עצמיים. תפתחו חזק את העיניים. אל תקשיבו למילים. שפטו לפי המעשיים. הסיקו מסקנות וקדימה- צאו לדרך. מודעות עצמית היא המפתח. מישהו רומז כי לא בראש שלו להקשיב לעצותיכם.
בקלפי הטארוט אתם מיוצגים בקלף ששמו "מלך הגביעים": הקלף מציג מלך אוחז גביע יושב על כס אבן במרכזו של ים סוער. נראה כי דווקא בדרך של התכנסות והתבודדות, הוא מצליח להתגבר על הגלים המקיפים אותו. הקלף רומז על התכנסות האדם בתוך ביתו ומשפחתו.
הורוסקופ שנתי מזל סרטן

הורוסקופ מזל אריה

הכוכבים מבשרים על יום טוב. אתם מרגישים מאוששים ויודעים שהשמיים הם הגבול. פגישה מוצלחת מאפשרת לכם להתחבר מחדש לכוח הפנימי ולמאגרי האנרגיה שכבר היה נדמה לכם שהתרוקנו לגמרי. קשר חדש שהיה רדום עד כה, מתחיל להראות סימנים של התעוררות. בתחום הזוגי יש צורך בהשקעת זמן ומשאבים כמו גם בפיתוח מודעות עצמית שתאפשר חיבור אמיתי ואינטימי. צפויות לכם הצלחות הנובעות מגישה עצמאית וחסרת תלות באחרים.
בקלפי הטארוט אתם מיוצגים בקלף ששמו "מלכת המטות": הקלף מציג מלכה גאה יושבת בהוד ובהדר על כס-מלכותה. כיסאה מגולף ומעוטר באריות. הקלף משדר ביטחון, גאווה, סמכות, דרמטיות ואצילות.
הורוסקופ שנתי מזל אריה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל בתולה

בני הבית זקוקים לתשומת לב ולקצת יותר גילויי חיבה ממה שאתם מוכנים לתת. אתם מרוכזים בעצמכם יתר על המידה והדבר גורם לתחושות של קיפוח ועייפות אצל מישהו קרוב אליכם. מומלץ למצוא הזדמנות מתאימה לשיחה שתנקה את האווירה. שחרור המתח ברמה האישית יגרום לכך ששיפור יחול גם בתחומים אחרים. צפויה הרגשה של שלווה וסיפוק אצל ועבור ההורים שביניכם.
בקלפי הטארוט אתם מיוצגים בקלף ששמו "נסיך המטבעות": הקלף מציג נסיך ניצב בשדה ירוק ובוחן מטבע שהוא אוחז בידיו. הוא מעדיף להתעלם מן הנוף הקסום שסביבו. הקלף רומז על נטייה לחשיבה הגיונית ומנתחת, המתעלמת מהזיות סרק.
הורוסקופ שנתי מזל בתולה

הורוסקופ מזל מאזניים

המזל מאיר לכם פנים היום ואתם יכולים להשיג הרבה. בזוגיות צפויה לכם הפתעה, בין אם אתם בקשר קיים או בתהליך של חיפוש. יום מתאים במיוחד לבלות באירועים חברתיים, ולמפגשים עם חברים וותיקים וחדשים. גם אם יש כאלה שכבר פגשתם בעבר ולא חשבתם שהם שווים יותר מדקה מזמנכם היקר, כדאי שתתנו עוד צ'אנס. בעצם, מה כבר יש לכם להפסיד?
בקלפי הטארוט אתם מיוצגים בקלף ששמו "מלך החרבות": הקלף מציג מלך אוחז חרב יושב על כס רם ונישא. גלימתו הסגולה רומזת על חוכמה וכושר שיפוט. הקלף רומז על יכולת לשפוט אנשים, כמו גם על יכולת להתבונן במטבע משני צידיה.
הורוסקופ שנתי מזל מאזניים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל עקרב

שמרו על איזון עדין בין עבודה לשעות הפנאי. אתם נותנים לעצמכם לשקוע בתוך עיסוקים צדדים שאינם מאפשרים תפקוד מתאים. ההרמוניה המושלמת שאתם מחפשים נמצאת רק בספרים, וכבר היה מי שאמר ש"טוב ציפור אחת ביד מאשר שתי ציפורים על העץ". בססו את עצמכם בעבודה ובזמנכם הפנוי תעשו את מה שאתם אוהבים. יחד עם זאת, אל תסתגרו בבית יותר מידי.
בקלפי הטארוט אתם מיוצגים בקלף ששמו "מלכת הגביעים": הקלף מציג מלכה בתנוחה חושנית מעניקה מבט חולמני לגביע, המקושט בצבתות עקרביות. גלי הים מלחכים את שולי שמלתה. הקלף מעביר מסרים רומנטיים בצד עוצמה וכוח.
הורוסקופ שנתי מזל עקרב

הורוסקופ מזל קשת

למרות האצלת סמכויות שעמלתם עליה רבות, עדיין נופלת עליכם מעמסה גדולה מתמיד. התחמקות מ-'לעשות סדר' בעניינים רק מנציחה את מעמדכם כקורבן נצחי, מה שמעניק לכם לגיטימציה להרגיש מנוצלים. המצב ילך ויהפוך להיות יותר גרוע אם לא תעשו משהו. אין זה מסוג הדברים שמסתדרים מעצמם ואין שום סיבה לחכות. בעייני האחרים ממילא זה לא נראה טוב, אז לפחות תלמדו לדאוג לעצמכם מצד אחר ולוותר של 'רווחים רגשיים'.
בקלפי הטארוט אתם מיוצגים בקלף ששמו "נסיך המטות": הקלף מציג נסיך יפה תואר ניצב בודד בלב המדבר. על ראשו כובע של נווד נצחי. הקלף מעביר מסר פשוט וברור, של נדודים והרפתקאות.
הורוסקופ שנתי מזל קשת
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל גדי

מותר לכם לפרגן לעצמכם. אתם מסתפקים במועט. מעט מידי. בתכל'ס הגיע הזמן לחיות את החיים ולא להתייחס אליהם כאילו היו חזרה גנראלית. החלטה שעשיתם בעבר, מתגלה כלא נכונה. אל דאגה, הכול כמעט ניתן לתיקון. אולי זה כדאי ואולי לא. זאת כבר שאלה אחרת! אתם צריכים לסמוך רק על עצמכם. זה יהיה ממש מיותר להתייעץ עם מי שלא מבין לליבכם. שיחה מעין זאת רק תגביר את המועקה הפנימית.
בקלפי הטארוט אתם מיוצגים בקלף ששמו "מלך המטבעות": הקלף מציג מלך עוטה גלימה ססגונית, גאה להציג את עושרו ואוצרותיו. הקלף משדר שגשוג והצלחה, כמו גם שאפתנות וצורך בהישגיות.
הורוסקופ שנתי מזל גדי

הורוסקופ מזל דלי

אתם מתלהבים מהשינוי המקצועי שיזמתם. אתם מעורבים בתחום חדש שמרתק אתכם. הזוגיות עומדת למבחן. חשוב להקפיד על חלוקת סמכויות- יש גבול גם ל"ביחד", במיוחד בשבילכם. סיכמתם על חוקים מסוימים? קבעו גם לוחות זמנים. שמרו על האופציה -לחזור בכם. התעמקו קצת יותר! יש עוד עולם שלם מתחת לפני השטח. מצד שני, אל תגזימו… שלא ייווצר הרושם שאתם מנסים לדחוק מישהו החוצה.
בקלפי הטארוט אתם מיוצגים בקלף ששמו "מלכת החרבות": הקלף מציג מלכה אוחזת חרב יושבת על פסגת הר. את ידה, הפנויה מחרב, היא נושאת בברכת "ברוכים הבאים". מרכיבי הקלף מזכירים את אופיו של מזל דלי, שרוחו מרחפת בגבהים, אך ידו מושטת ללא התנשאות.
הורוסקופ שנתי מזל דלי
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל דגים

הקשיבו לאדם שופע ניסיון המנסה להעביר לכם מסר חשוב במיוחד. המסגרת בתוכה אתם פועלים אינה המקום האופטימאלי עבורכם. נראה שכבר הפנמתם עובדה זאת. הפעילו את הצד המעשי כדי לחפש פתרונות בשטח. עיתוי- אומר הכול, תזמון טוב יבטיח הצלחה. נראה כי מחשבה יצירתית תפתור בעיה טכנית שעומדת על הפרק. עשו משהו עם הכישרונות היצירתיים שלכם.
בקלפי הטארוט אתם מיוצגים בקלף ששמו "נסיך הגביעים": הקלף מציג נסיך חולמני ניצב על חוף ים ומתבונן בגביע, שדג מפרכס בתוכו. הנסיך עוטה בגד בצבעי וורוד ותכלת המעוטר בחבצלות מים. הקלף מעביר מסרים של דמיון, השראה ופנטזיה. קלף מלא רגש ללא שמץ של רמזים חומריים.
הורוסקופ שנתי מזל דגים


אנחנו מקווים שנהנתם לקרוא הורוסקופ יומי שהוכן על ידי אסטרולוגים מומלצים. עמוד זה מעודכן עבור כל מי שאוהב לקרוא הורוסקופ יומי, אסטרולוגיה, התאמת מזלות, התאמה אסטרולוגית, הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות יומי, אסטרולוגיה הורוסקופ יומי, הורוסקופ תחזית יומית, הורוסקופ מזל עקרב, הורוסקופ מזל טלה, גלגל המזלות, הורוסקופ מזל תאומים, הורוסקופ מזל שור, הורוסקופ מזל בתולה, הורוסקופ מזל גדי, הורוסקופ מזל דלי, הורוסקופ מזל דגים, הורוסקופ מזל מאזניים ועוד.


Back to top button