הורוסקופ יומי

הורוסוקופ יומי / אסטרולוגיה יומית 27-08-2020

כל המזלות. בעמוד הורוסקופ יומי תוכלו לקרוא מה צופים הכוכבים למזל שלכם בכל התחומים: אהבה, פרנסה, קריירה ועוד...

ברוכים הבאים להורוסקופ יומי ותחזית אסטרולוגית יומית לגלגל מזלות האסטרולוגיה

הורוסקופ מזל טלה

כדאי לשקול היטב את המשך סוף השבוע. התחשבות בדעות של בני משפחה תהיה מחווה יפה ומוערכת אולם אינכם מוכנים עדיין לוותר לחלוטין על עצמאותכם. הבחירה האולטימטיבית תהיה בוודאי לפצל את היום בצורה שווה. סך הכול צפוי לכם בילוי מענג ומעניין וחבל יהיה לוותר על זה למען אחרים, עם כול הרצון הטוב. גם לכם מגיע. יכולים להגיע לפשרה? כדאי לנסות.
בהפלת גורל שהתקיימה לכבודכם לצורך קבלת מסרים רוחניים, עלה בגורלכם המסר הבא: מישהו שהנחיל לכם אכזבה כלשהי, משנה את פניו ופונה אל פיוס ופיצוי. אל תשחקו עימו משחקי כבוד, בואו לקראתו בזרועות פרושות לרווחה.
הורוסקופ שנתי מזל טלה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל שור

תחשבו בצורה מציאותית ואל תתנו לפנטזיה לגרור אתכם למקומות של ציפיות ואכזבות. הקדישו את היום לעניינים פרטיים ורק זמן קצר וקצוב לפגישות שתוצאותיהן לא ברורות עדיין. סיימו בנימוס מצב שלא מתאים. אינכם רוצים לפגוע באף אחד אך גם לא בעצמכם. נכון? הזמן שלכם יקר ומוטב לחזור הביתה מאשר לבלות ערב משעמם בחברה גרועה.
בהפלת גורל שהתקיימה לכבודכם לצורך קבלת מסרים רוחניים, עלה בגורלכם המסר הבא: מישהו ינסה לשדך לכם, זהו יום נפלא לפגישות-עיוורות ולרעיונות לא שגרתיים. המזל ממתין לכם במסתורי ובלא צפוי.
הורוסקופ שנתי מזל שור

הורוסקופ מזל תאומים

נראה כי עיקר מאמציכם מושקע היום בתחום הרומנטי. אתם מתלהבים מהר ועלולים לגלות תוך פרק זמן קצר שההתפתחויות אינן משביעות רצון. היום זה זמן מתאים לבדוק קשרים נוספים. מעורבות של אדם במזל מאזניים תחיש את התקדמות העניינים, תזרמו עם זה ואל תפעילו שום לחץ. באמת תשתדלו לא לקלקל הפעם.
בהפלת גורלות בסגנון קבלי שהתקיימה לכבודכם לצורך קבלת מסר רוחני, התקבל עבורכם המסר הבא: יסייעו לכם אנשים שאינם מכירים אתכם, אך יש לכם עימם אינטרסים משותפים. אל תבוזו להם.
הורוסקופ שנתי מזל תאומים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל סרטן

שינוי לטובה בתחום המגורים צפוי בימים אלה. יתכן מאוד שאתם עוברים דירה או מתכננים. נסו להתמקד בחצי הכוס המלאה כדי לא לקלקל לעצמכם את התענוג. עקשנות שהיא תכונה בולטת אצלכם תיתן לכם את הכוחות להתמודד בצורה הראויה עם כל קושי שיעלה. שמרו על אופטימיות כי אין סיבה שלא. הכול יסתדר בצורה הרצויה לכם. שלמות? אין. אבל זה מספיק טוב. באמת!
בהפלת גורלות בקלפי טארוט קבליים שהתקיימה לכבודכם לצורך קבלת מסר רוחני, התקבל עבורכם המסר הבא: הכוחות הקוסמיים מוכנים לסייע לכם, אך אל תטילו עליהם את המלאכה כולה, כלומר עזרו להם לעזור לכם.
הורוסקופ שנתי מזל סרטן

הורוסקופ מזל אריה

אתם מתאוששים במהירות שמפתיעה אפילו אתכם. חוש ההומור שלכם משמש עבורכם מקפצה להגיע למקומות ולאנשים שבדרך רגילה לא הייתם מגיעים אליהם. אתם מבצעים מהלך לולייני ומתוחכם שאמור להביא אתכם למצב מיוחד במינו, ממנו תוכלו לצאת בשעת הצורך. קבלו החלטה ואז לכו איתה עד הסוף. אל תחששו להתחייב.
בפתיחה לקבלת מסרים מן העתיד שבוצעה עבורכם בשיטה של תקשור רוחני, עלתה בגורלכם צללית של שיח: המסר הוא – הזדמנויות חדשות מבשרות על חברים חדשים. מצד שני, אל תזניחו את אלה הוותיקים.
הורוסקופ שנתי מזל אריה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל בתולה

יש לכם תוכניות רבות אולם חלקן לא יתממש היום בגלל תקלות ואי הבנות. קצר בתקשורת ביניכם ובין מישהו בעבודה עלול לגרום לעוגמת נפש. בירור מאוחר יותר יגלה שמדובר בסך הכול ב-'סערה בכוס מים'. מי שנמצא כבר במערכת זוגית מוזמן לבדוק מה קורה מתחת לפני השטח. שמועות שונות ומשונות שמגיעות אליכם עלולות לגרום לתחושה לא נעימה.
בפתיחה לקבלת מסרים מן העתיד שבוצעה עבורכם בשיטה של תקשור רוחני, עלתה בגורלכם צללית של סהרון: המסר הוא – נסיעה חשובה באופק. קיימת אפשרות לשלב בין עסקים לבין תענוגות.
הורוסקופ שנתי מזל בתולה

הורוסקופ מזל מאזניים

יום טוב. הצלחה בעבודה. יגיעו אליכם הצעות מפתות ממקור לא צפוי. יום מתאים לבטא את עצמכם ולומר בדיוק את מה שאתם מרגישים, גם לאנשים שנראים לכם אדישים ולא סימפטיים. תחום האסרטיביות בחייכם זקוק לחיזוק, זה הזמן לעבוד ולפתח את הרגש והמודעות ש"גם לכם מגיע". הרקיע רומז על פרשיות רגשיות ופיתויים מהסוג העסיסי והפיקנטי.
בקריאת העתיד שבוצעה למענכם בעזרת משקע של עלי תה, עלתה בגורלכם צללית המזכירה בצורתה דמות של אסל ושני דליים: המסר הוא – שלטו בסביבתכם ואל תשתעבדו לה. הנהיגו אותה ואל תפלו אל מלכודת גחמותיה.
הורוסקופ שנתי מזל מאזניים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל עקרב

החשיבה שלכם מהירה וחדה אך משהו מפריע לכם בכל זאת. תחושת בדידות תוקפת אתכם וקשה לכם להשתחרר למרות שמבחינה אובייקטיבית. אין לכם על מה להסתמך. רגשנות יתר מעידה כי בעצם אתם זקוקים לתמיכה, חיבוק והמון תשומת לב ובמקום הראשון שיציעו לכם את זה- תרצו להישאר. שימו לב להתקשרויות חדשות.
בקריאת העתיד שבוצעה למענכם בעזרת משקע של עלי תה, עלתה בגורלכם צללית המזכירה בצורתה דמות של טלה: המסר הוא – הדחקות כמוסות תמצאנה את פתרונן בשאלת חלום. הניחו לקול הפנימי שלכם לומר את דברו.
הורוסקופ שנתי מזל עקרב

הורוסקופ מזל קשת

אתם מתגייסים לעזור למישהו קרוב ומוצאים את עצמכם מותשים. אל תשכחו לאזן את עומס המטלות שיש לכם ממילא. דיון על נסיעה לחופשה מעלה את מצב הרוח. יחד עם זאת, מתגברת אצלכם ההרגשה הפנימית שיש צורך דחוף לשנות דפוסי התנהגות מסוימים מן היסוד. קחו לעצמכם פסק-זמן להתבודדות ולמחשבה על אודות הישגיכם עד כה, מתוך ציפייה להשקעה שתביא את הפרי המיוחל.
בפתיחת חיזוי וקבלת מסרים שהתקיימה לכבודכם באמצעות קריאת צורות במשקע של קפה, עלתה בגורלכם צורה של דורבן: המסר הוא – לא די בכך שאתם מגוננים על עצמכם. לפעמים צריך להסיר את הכפפות ולהחזיר מנה אחת אפיים.
הורוסקופ שנתי מזל קשת
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל גדי

לימודים בתחום חדש ומרתק גורמים לכם להנאה צרופה. תהליך זה ממריץ אתכם לכיוון התעניינות שונה. הקשר הרומנטי קצת מעיק אך אתם מתגברים על הבעיה בקלות יתרה. יש לכם צורך למתן את מידת התלותיות בקשר. זה בהחלט אפשרי בתנאי שתמצאו את המילים הנכונות והעיתוי המתאים. הרקיע מבשר על עצה חכמה שאתם זוכים לה מפיו של אדם נכבד ורב תהילה.
בפתיחת חיזוי וקבלת מסרים שהתקיימה לכבודכם באמצעות קריאת צורות במשקע של קפה, עלתה בגורלכם צורה של ספיראלה: המסר הוא – אתם עלולים למצוא את עצמכם מסתגרים ומתבודדים, בעוד המזל הטוב ממתין לכם במרחבים ובאופק.
הורוסקופ שנתי מזל גדי

הורוסקופ מזל דלי

יום של שינויים. הרבה דברים מתרחשים ואפילו אתם, שריגושים וחדשנות הם מצב טבעי עבורכם, מרגישים עומס מסוים. היום במיוחד יש לכם הרגשה שזרם החיים לוקח אתכם למקומות חדשים, ואתם צריכים רק לאפשר לדברים לקרות בלי מאמץ מיוחד. אין ספק שאתם ברי מזל. צפויה לכם הצלחה שהיא הודות לקרמה שלכם ושאין לה כל קשר עם תכנון כלשהו.
בפתיחת קלפים לצורך חיזוי ויעוץ שהתקיימה לכבודכם בחפיסה צוענית, עלה בגורלכם קלף ששמו אביר החרבות [קלף המחשבות הגועשות]: הקלף מייצג מצבים אשר לפיהם מקננות במוחכם מחשבות רבות ותוכניות, אך משום מה ללא מימושן.
הורוסקופ שנתי מזל דלי
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל דגים

אם תצליחו להתחבר למקורות היצירתיות, תתפלאו לגלות לאיזה גבהים אתם מסוגלים לעוף. הכישרון שלכם הוא באמת יוצא דופן וצריך רק לדעת לנצל את המומנטום בצורה היעילה. מספיק לבזבז זמן על סכסוכים ופוליטיקה פנימית בעבודה. עדיף להתמקד בעיקר. תנו לדמיון שלכם להמריא בלי הגבלה. ידיעות מרנינות נמצאות בדרך אליכם. זכרו כי עקרונות נועדו כדי לשרת אתכם, ולא כדי שאתם תשרתו אותם.
בפתיחת קלפים לצורך חיזוי ויעוץ שהתקיימה לכבודכם בחפיסה צוענית, עלה בגורלכם קלף ששמו מלכת הגביעים [קלף הפרשיות החושניות]: הקלף מייצג מצבים מרתקים וחווייתיים ורומז על פרשיות רומנטיות מהסוג העז והסוער.
הורוסקופ שנתי מזל דגים


אנחנו מקווים שנהנתם לקרוא הורוסקופ יומי שהוכן על ידי אסטרולוגים מומלצים. עמוד זה מעודכן עבור כל מי שאוהב לקרוא הורוסקופ יומי, אסטרולוגיה, התאמת מזלות, התאמה אסטרולוגית, הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות יומי, אסטרולוגיה הורוסקופ יומי, הורוסקופ תחזית יומית, הורוסקופ מזל עקרב, הורוסקופ מזל טלה, גלגל המזלות, הורוסקופ מזל תאומים, הורוסקופ מזל שור, הורוסקופ מזל בתולה, הורוסקופ מזל גדי, הורוסקופ מזל דלי, הורוסקופ מזל דגים, הורוסקופ מזל מאזניים ועוד.


Back to top button